Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:17:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Foresting Network - Yeni Nesil Sosyal Medya  (Read 289 times)
criptocash (OP)
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
September 23, 2018, 03:45:42 PM

İçerik oluşturucuysanız, sosyal medyada yayınlanan ses, video veya yazılı içeriğinizden kazanmanın yollarını bulmuş olmanız gerekir. Birçok sosyal medya etkileyicisi, YouTube, Snapchat ve Instagram'dan para kazanıyor ancak platform kullanıcılarının% 1'inden daha azını oluşturuyor.

İşte ödül tabanlı sosyal medya platformları içerik oluşturuculara nasıl fayda sağlar .  Yayıncıları ve küratörleri ödüllendirmek için Steem blockchain tabanlı ödül platformunu kullanan bir blog ve sosyal ağ sitesi olan Steemit'i duymuş olmalısınız . Steem blockchain, Steemit'te inanılmaz içeriklerin yayınlanması, yorumlanması ve küratörlüğünü yapmasıyla elde edilebilen alım satım olan Steem ve Steem Dollar'ları (ödüller) üretir.

Stemitten hoşlanıyorsanız, Foresting ağı — Steam'in yükseltilmiş bir versiyonununda olacak. Tıpkı steemit gibi, Foresting ağı hem içerik yaratıcılarını hem de küratörleri (upvoting, downvoting ve yorum yaparak içeriği küratörlüğünü yapanları) ödüllendirecektir.

Foresting Ağı Hakkında
Merkezi Singapur'da bulunan Foresting Network, başlangıçta toplumumuzdaki yeni bir yaşamın değerini bulmak için yaratıldı - “Günde dört saat çalışın, hayatınızı paylaşın ve yönetin”. Foresting.io, üçüncü nesil merkezi olmayan bir sosyal medya mobil uygulaması olacak - hem Android hem de iOS cihazları için mevcut olacak. Uygulamanın bir web sürümü, mobil uygulamanın başlatılmasından önce yayına girecek.

Teknik olarak, Foresting 3 blok taşından oluşmaktadır
 - Sosyal Medya 'Foresting'
 - 'Foresting Bankası' : Foresting katılımcıları için Dijital Bankacılık hizmetleri
 - 'Foresting Laboratuvarı' : Foresting topluluğunu ve içerik yaratıcılarını desteklemek için

Aşağıda Foresting Ödüllendirme Mekanizması -

Foresting Bankası, katkı değerlendirme modeline göre bir kredi derecelendirme yapısı sunacaktır. Platformun büyümesine katkınız, içerik oluşturma yeteneklerinize, içeriğinizin ilgisini çeken ziyaretçi sayısına, içeriğinizdeki paylaşım sayısına ve yorumlara dayanacaktır. Ayrıca mevcut içerik sponsorlarınıza da bağlıdır. Foresting büyümesine olan katkınıza bağlı olarak, size bir kredi notu verilecektir - Foresting Bankasından mali yardım almak için faydalıdır.

Foresting Ağına Katılma Nedenleri
İçerik oluşturma, Foresting yayınlama ve kazanırken uyuyarak günde 4 saat geçirin. Uzaktan çalış, sahilden çalış.
Foresting , içerik oluşturucuların, içeriklerine, nişlerine dayalı olarak göstermek istedikleri reklam türlerini seçmelerine olanak tanır. Yaşasın, Foresting reklam-spam yok!
Foresting, videolar da dahil olmak üzere tüm içerik türlerini destekleyecek Optimize Edilmiş UI / UX DApp'e sahip olacaktır. (Steemit'te video gönderemezsiniz)
Foresting Bankası, benzersiz bir kredi derecelendirme sistemine dayalı içerik oluşturuculara finansal destek sağlayacaktır. Kredi, içerik türüne, içerik parçalarının sayısına, profilinize yapılan ziyaretlere, içerik parçalarınızla ilgili yorumlara (vuruşlara) ve daha fazlasına göre değerlendirilecektir. Bu, Foresting Bankasından ödül oluşturma kabiliyetiniz ve toplum gücünüze dayanarak para ödeyebileceğiniz gibi.
Foresting Laboratuvarı'na sınırsız erişim - Foresting'in içerik oluşturucularının buluşabildikleri, projeler üzerinde işbirliği yapabilecekleri ve platformda daha iyi kaliteli içerik yaratabilecekleri bir çevrimdışı yaratıcı alan (birlikte çalışma).

PTON Token, Satış, Dağıtım ve Ortaklıklar
Foresting Ağı, bir ERC-20 tokeni olan PTON tokenine dayanacaktır. Toplam PTON tedariki 24 milyardır,% 40'ı token satış için mevcuttur. geri kalanı ekosistem boyunca dağıtılacak. Aşağıda PTON tokeni dağıtımına bir göz atın.

Foresting PTON-token presale (1) 10 Ağustos 2018'de başlamış, daha sonra programın erken saatlerinde kapatılmıştır.

Foresting Ağı geçtiğimiz günlerde ABD'den gelen büyük bir veri analizi pazarlama şirketi olan Vertical Mass ile anlaşmaya girmiştir . Bu anlaşma ile, Foresting, Çin ve diğer Asya pazarlarından büyük ölçekli sermaye girişleri için bir temel oluşturabilecektir.

Kripto-para birimi değişimi olan BitForex, 7 Ağustos 2018'de Foresting ile yatırım yapmak için stratejik bir iş anlaşması imzaladığını açıkladı . BitForex, Binance, Bitmax ve diğer rakip exchange'leri aşan 84 kripto para işlem gören küresel bir değişim. 24 saat içinde rekor işlem hacmine dayanan bir numaralı ticaret platformudur (güncellenmiş 7 Ağustos 2018 Coin Market Cap).

Foresting CEO'su Daniel Eom, “BitForex ile yapılan bu anlaşma birkaç açıdan anlamlıdır. PTON'u küresel bir değişim üzerinde listelemek için bir basamak haline geldi ve bu da, Foresting'in sosyal medyasını 86 ülkede BitForex üyelerine tanıtabilmek için daha anlamlı. ”

Foresting Steemit'ten Nasıl Farklı?
Foresting Ağı, Steemit'in yükseltilmiş bir versiyonu gibi görünüyor. Foresting'in Dikey Kütle ile ortaklığı, Steemit'in sadece bir milyon kişi tarafından kullanıldığı platformun 600 milyondan fazla insana yayılmasına yardımcı olacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, Steemit'in arayüzü harika değil. Bir blogcu, içeriği steemit'te yayınlarken takılıp kalıyor. Öte yandan, Foresting, garantili nefes kesici bir kullanıcı deneyimi sunan optimize edilmiş bir UI / UX'e sahip olacaktır.

Hem ödüllendirmeye dayalı sosyal medya platformlarını birbirinden ayıran bir başka önemli fark, yayınlanabilecek içerik türüdür. Foresting Network, metin ve sesin yanı sıra, videolar için de destek sağlar.

Steemit, ödeme planlarıyla ilgili kesin bir kural izliyor - içerik yayınladıktan sonra 7 günlük kazanç. Foresting Ağı, içerik oluşturucuların 7 gün sonra içerik başyapıtlarından sürekli reklam geliri elde etmelerini sağlar.

Website : https://foresting.io
Whitepaper : https://forestingnetwork.com/whitepaper/FORESTING_Whitepaper_Eng_Ver.0.92.pdf?ver0.2
Bounty : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4906179
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 23, 2018, 03:49:56 PM

Bunlar niye satış kapammış anlamadım scam gibi ama değil gibi tam ne olduğunu çözebilmiş değilim. Ne kadar topladıklarını da söylemiyolar kapalı kutu bi proje.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 23, 2018, 03:58:09 PM

İsmi yatırım firması gibi forex i andırıyor gördüğümde imzasını yatırım şirketi sanmıştım ama sosyal medyaymış tam olarak nasıl bir platform onuda bilmiyorum ama ekip iş yapabilir baktığım kadarıyla yatırımcı bulmaları lazım biraz

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
digitalalley
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
June 13, 2019, 11:36:09 PM

Foresting uygulamasını kullanan var mı? Ben 2 haftadır kullanıyorum. Paylaşımlardan ödül (berry) veriyor. Bu ödüllerle alışveriş yapabiliyoruz. Örneğin Güney Kore'de Starbucks'tan kahve alınabiliyor. Ama Türkiye'de şu an bu ödülleri kullanabiliyor muyuz emin değilim.
Uygulamayı kullananlar deneyimlerini yazarsa, diğer arkadaşlara fikir oluşturabilir.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
June 13, 2019, 11:49:38 PM

Foresting uygulamasını kullanan var mı? Ben 2 haftadır kullanıyorum. Paylaşımlardan ödül (berry) veriyor. Bu ödüllerle alışveriş yapabiliyoruz. Örneğin Güney Kore'de Starbucks'tan kahve alınabiliyor. Ama Türkiye'de şu an bu ödülleri kullanabiliyor muyuz emin değilim.
Uygulamayı kullananlar deneyimlerini yazarsa, diğer arkadaşlara fikir oluşturabilir.

Hocam başlığı siz  hortlatmissiniz. Boyle bir uygulama olduğunu ilk defa duydum. Siteden baktım ve play Store'dan uygulamayi indirdim. Bir nevi Instagram gibi birşey bu. Çok iş yapacağını zannetmiyorum.
digitalalley
Newbie
*

View Profile
June 13, 2019, 11:53:02 PM

Hocam başlığı siz  hortlatmissiniz. Boyle bir uygulama olduğunu ilk defa duydum. Siteden baktım ve play Store'dan uygulamayi indirdim. Bir nevi Instagram gibi birşey bu. Çok iş yapacağını zannetmiyorum.

Hem AppStore hem de Google Play'de var. Foresting diye arattığınızda ilk sırada çıkıyor. Bir de ayrıca wallet uygulaması da var.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
June 13, 2019, 11:54:09 PM

Hocam başlığı siz  hortlatmissiniz. Boyle bir uygulama olduğunu ilk defa duydum. Uygulama ne us yapar nereden indirebiliriz? Link paylasirsaniz iyi olur.

Hem AppStore hem de Google Play'de var. Foresting diye arattığınızda ilk sırada çıkıyor. Bir de ayrıca wallet uygulaması da var.

Hallettim
digitalalley
Newbie
*

View Profile
June 13, 2019, 11:59:24 PM

Hocam başlığı siz  hortlatmissiniz. Boyle bir uygulama olduğunu ilk defa duydum. Uygulama ne us yapar nereden indirebiliriz? Link paylasirsaniz iyi olur.

Hallettim

Instagram'dan farkı, ödül sistemi olması. Bakalım, tutup tutmayacağını zaman gösterecek. Ekip işini düzgün yaparsa geleceği olan bir proje olduğunu düşünüyorum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 14, 2019, 07:25:16 AM

Şu anda bu tür projeler revaçta gibi.En son Eos böyle sosyal medya bir platform kurduğunu açıklamıştı.Tutar mı tutmaz mı bilinmez ama şu an bir açık var bu sosyal platformlarda.Kripto sektöründe olan güçlü bir ekip bu işte başarılı olurlarsa yürür giderler.
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
June 15, 2019, 05:04:06 PM

foresting projesinin bir çok arkadaşla beraber bountysine katılmıştım ödüllerimizi aldık, projeden çok umutluyuz hard cap yapmıştı zaten yeni nesil bir sosyal medya platformu sunuyor bakalım daha iyi yerleri gelecek.
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
June 15, 2019, 05:04:38 PM

Foresting projesinin ana düşüncesi : sosyal medya aracılığıyla her türlü paylaşım, beğeni ve yorum gibi her türlü paylaşımlarımızı kendi üretmiş oldukları token simgeleri aracılığıyla kazanç kazandırmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda ilerlemektedirler. BU plat form ile insanlar artık paylaştığı bilgilerin ve ya düşüncelerinin boşa gitmediğini gördüğünde çok daha fazla kullanmayı isteyeceklerdir. Öyle ki platform her türlü cihaza da uyum sağlamaktadır. Kolaylıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca dünya çapında büyük borsalar yerleştirerek gerçek zamanlı işlem fonksiyonu sağlayabiliyorsunuz.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 15, 2019, 05:17:31 PM

Foresting aşırı şüpheli hareketler sergileyen bir ekibe sahip.

Naver.com ve Band.us üzerinden tanıştığım Koreli bir grup bunun satışına %250 bonus ile girmişti daha sonra Foresting sahte hareketlerde bulundu. İlk olarak ekip satıştan sonra 1 hafta gibi bir süre ortalıktan kayboldu ve farklı adminler ile dönüş yaptı ikinci olarak ise 4 milyar olması gereken token sayısı 8 milyar oldu ve bu sorulara karşın ekip hiçbir yanıt vermedi. Private-sale'de Foresting'e hard-cap yaptıran grup bile Foresting ekibiyle iletişimi kaybettiğini söyledi. Token önce 70 satoshiden 36'ya ardından ekibin ortadan kaybolmasıyla 36 satoshiden 6 satoshiye kadar düştü, scam denmesi için daha ne yapması gerekiyor bilmiyorum ama beş para etmez.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
June 15, 2019, 07:08:13 PM

Aynen 5 satoshiye düşmüş coin.Ekip yok birileri gitmiş birileri gelmiş.Token adeti artmış.İyi vurgun yapmışlar görünen o.Bu halde iken yatırım yapılmaz.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
June 15, 2019, 08:32:39 PM

2 tane yeni açılmış hesapla projeyi shillemeye çalışıyorsunuz ama bu forumda bunu yiyecek adam varmı bilmiyorum. Sanki bu hareketle projeye daha fazla scam izlenimi veriyorsunuz yinede siz bilirsiniz

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2019, 10:19:38 PM

Adını sanını duymadığım bir token.Arkadaşlar scam demiş.Büyük ihtimal öyle gözüküyor.Scam olması artmayacağı anlamına gelmiyor.Artabilir ne çöpler ne scamlar uçtu gitti.Boğa geldiğinde ancak.

████████████         AVXChange         ████████████
freid
Member
**

Merit: 14

View Profile
June 17, 2019, 06:45:42 PM

bu projeye katılmıştım güzel bir sosyal medya platformu.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
June 18, 2019, 04:09:06 AM

btcltcdigger in kampanyasini yuruttugu  proje. bu adamin son zamanlarda yonettigi hicbir token is yapmadigi gibi  bence bundan da bir bok olmaz. bountyden gelen varsa elinizde tutun ama yatirim yapmanizi tavsiye etmem.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
June 18, 2019, 12:42:02 PM

btcltcdigger in kampanyasini yuruttugu  proje. bu adamin son zamanlarda yonettigi hicbir token is yapmadigi gibi  bence bundan da bir bok olmaz. bountyden gelen varsa elinizde tutun ama yatirim yapmanizi tavsiye etmem.

Bounty'den zorla aldığım bir miktar var. Adamlar mailinizi yanlış girmişsiniz diye bir harf eksik şekilde benim mailim le açacağım hesaba göndermişler, neyse ki hesap önceden alınmamış,aldım. Siteye bu maille kayıt oldum ve tokenler geldi.

sosyal medya için rakamlar fena değil,makale ve imza daha iyidir diye düşünüyorum.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 19, 2019, 03:58:59 PM

facebookda kendi tokenini çıkarıyor şu anda. bu sebepten Foresting Network un çok büyük sükse yaratmadan büyük işler başaramayacakları kesin olacxak gibi .
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
June 20, 2019, 10:31:50 AM

Valla değişik bir konuya benziyor. bana kalırsa bu sosyal medya koinleri de patlayacak, çünkü sosyal medya platformalarının inanılmaz bir kitlesi var, adeta zombi gibiler hepsi. bu büyük pazar da iştahlarını kabartıyor insanların
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: