Bitcoin Forum
May 17, 2024, 11:45:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Juventus kendi token'ını çıkarma kararı aldı.  (Read 440 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 29, 2018, 06:28:21 PM

blok zincir oalyı her tarafa yayılacaktır elbette ama şuanki mevcut coin hepsi hayatta kalmayacaktır. teknoloji farklı projeler farklı . bitcoin ve daha güçlü olan eth gibi coinler daha çok talep görecektir ve büyük firmalar vb şirketlerin kuluplerin kendi tokenleri ilgi görürler

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:03:23 PM

Acaba bunun peşine bizim takımlarımızda kendi coinler ini çıkarır mı? Çıkarırlar çok iyi olur talepte olur gibi. İsimleri de hazır FBcoin GScoin BJKcoin TScoin bence hoş olur. Hatta çokta güzel olur.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
September 30, 2018, 02:50:50 PM

futbol kuluplerını gorevi değişiyor sanırım yeni dünyada gerçekten büyük italyan devi en doğru kararı aldı güzel olduç

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 30, 2018, 02:52:35 PM

gelişme var mı ki ne zaman çıkaracakmış bu tokeni ve ne işe yarayacak profesyonel futbolcularla kontratı juvetoken üzerinden mi yapacaklar  Grin
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 30, 2018, 06:00:06 PM

juventus ciddi bir hayran kitlesine sahip italyan takımı. bu hareketi ingiliz takımlarıyla real madride öncülük yaparsa milyar dolarlara yaptırılamayacak bir reklam yapılmış olur yaygınlık adına.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 30, 2018, 06:31:06 PM

Bu tarz şeyler pek de bır ıse yaramıyor olsalar da reklam acısından dunyaya ıyı oluyor dıye dusunuyorum, ılerde dusunsenıze belkı de futbolcular coınler uzerınden paralarını alıcak vs bunun gıbı seyler hayatımıza gırdıkce kripto marketı buyumeyı surdurur dıye dusunuyorum.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
September 30, 2018, 09:22:05 PM

İleride kripto paraların dünya ticaret alışveriş gibi tüm alanlarına gireceğini varsayarak ben Juventus klubünün yaptığı gelişimi pozitif buluyorum. Diğer şirketlere yansıması kripto pazarına hareket getirir.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
September 30, 2018, 10:00:15 PM

Reklam dışında tam olarak ne gibi bir faydası görülecek bunun bilmiyorum. İlk zamanlar böyle şeyler heyecan yaratıyordu fakat artık önemsemiyorum. Yine de hayırlısı olsun Smiley
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 01, 2018, 08:43:46 AM

yav hacı baba blockchain demek herkes kendine token çıkarsın demek değil ki yav. ne vizyonsuzluk dolu piyasa. token çıkarma arkadaş. ben bitcoini kabul ettim de. bunlarla gel

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
October 01, 2018, 10:00:25 AM

Juventus klübü zaten kendi kanıtlamıs bir klup ve markadır. İnsan hayatında veya devletlerde kripto piyasası gelişen bir olgu tabiri caizse deha zekaya sahip bir çocuk gibi zaman gectikce daha bilinecek ve gelisecektir. Buna bağlı olarak futbol klupleride buna daha çok sarılacaktır.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 01, 2018, 01:21:22 PM

olumlu bir gelişme ama işlerlik açısından ne kadar etkili olur orası sıkıntılı..zaten bizi ilgilendiren kısmı da bu değil

reklamın iyisi kötüsü olmaz böyle saçma şeylerle bilinirliğin daha da artması ve yeni kurbanların sektöre girmesi işimize gelir  Grin
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
October 01, 2018, 01:47:12 PM

Kimilerine göre pastadan pay alma, kimileri için de gelişen piyasada kendine yer bulma amacıyla yapılmış birşey. Benim açımdan ise kripto para piyasalarının tanıtımı adına güzel bir reklam.. Umarım bizim içinde bulunduğumuz piyasa için faydalı olur..
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
October 04, 2018, 09:55:44 AM

Kaliteli ve ilgi gören firmalar,futbol takımları,girişimciler bu tarz çalışmalar başlattığında beni heyecanlandırıyor.İşte asıl değişim ve gelişim budur.Hedeflerine ulaşmak için teknolojinin hızını kullanmak çok mantıklı,tabiki işin kripto paralarına olan etkisini uzun uzun tartışıp değerlendirmek gerek.Umarım iyi sonuçlanır.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 04, 2018, 10:39:13 PM

Juventus Avrupada desteklediğim takımlardan biri olarak beni gururlandırdı. Kripto para ile bilet satışı forma satışı zamanları yaklaşmaya başladı. Juventus kripto pazarı için öncü olmaya başladı.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
October 05, 2018, 02:31:43 AM

bu hızla giderse yakında bizim bakkal da kendi tokenini çıkarıp ekmeği tokenlerle verecek bize  Grin şaka bir yana doğruysa yayılma açısından oldukça iyi bir gelişme.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: