Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:47:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [All]
  Print  
Author Topic: 20 Yıl Sonra Bitcoin  (Read 1318 times)
Fudoaridolu (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
September 24, 2018, 05:56:45 PM

Merhaba millet,

Piyasanın genel itibariyle düşüş trendin de olduğu şu günlerde,sizin gelecek hakkında görüşlerinizi merak ediyorum, yanlız bu kısa veya orta vade olarak  değil hatta uzun vade bile değil cok daha uzun vadeli yaklaşık 20 yıl sonra olarak bakmanızı ve görüslerinize belirtmenizi rica ediyorum.

Sizce 20 yıl sonra Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini hayatımızın bir büyük bir parçası olurlarmı yoksa  20 yıl sonra kripto lar ölürmü ?

Benim şahsi görüşüm:

Bulundugumuz çağ olan dijitalleşme çağındaki değişim hızına baktığım da gördüğüm tek bir şey var, teknoloji  muazzam bir hızda ileliyor ve bu ilerleyiş hızı katlanarak artıyor aynı bir yapboz gibi  bir teknolojik gelişim olduğunda  bir başka buluşun kapısını aralıyor ve domino etkisi ile ilerliyor.

her şeyin dijital versiyonunun oluşmaya başladığı şu dönemlerde çok da uzak olmayan bir gelecekte dijitalleşmenin hayatımızda çok daha fazla yer kaplıycağını ve bu neden le bu çagın en büyük buluşu olarak gördüğüm dijital para ve türevlerinin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olucağını düşünüyorum.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 24, 2018, 07:30:57 PM

Bitcoin ve bazı önemli coinler devam edecektir. Ama pek çoğunun o kadar dayanmasını beklemiyorum. Tabi ki yeni ve daha güçlü paralar da çıkacaktır.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
September 24, 2018, 08:11:21 PM

Baba coinler dediklerimizin dışında çok fazla coin kalacağını sanmıyorum, devletlerin bir şekilde el atıp kendi coinlerini çıkardığı bir dünyanın beklediğini düşünüyorum
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
September 24, 2018, 09:46:41 PM

Ben devletin tasfiye olacağını ve dünyanın tam olarak şirketlerin denetimine girmesin kripto paraların kullanılacağını düşünüyorum. Aklınızda canlandırın her şirket kendi kripto parasıyla maaş verecek. Nasıl geçmişte burjuva monarşiyi tasfiye ettiyse aynısını şimdi şirketler yapacak. Bitcoin sadece bunun bir ayağını oluşturacak.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
September 25, 2018, 04:43:47 AM

bitcoin olarak düşünmek biraz işi sığlaştırabilir diye düşünüyorum ama kripto olarak belki regülasyonlarla bir noktada kontrol altına alınmış belirli coinlerin devletlerin para birimi olarak kullanacaklarını düşünüyorum
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 25, 2018, 06:00:35 AM

Adamlar teknolojiyi geliştirir işte bizlerde şöyle olur mu bu fiyata çıkar mı 10 sene sonra ne olur diye sohbet kurarız. Yanlış anlama yani hepimiz böyleyiz sonuçta teknoloji üretip geliştiremiyoruz. 20 yıl gerçekten uzun bir süreç internet bile kalıcı olmayabilir örneğin sanal ağa geçiş olabilir. Kriptolar yüksek ihtimalle eskiyen teknolojiler de yerini alacaktır. Kim bilir belki 30 yıl sürebilir ancak kesinlikle kalıcı gözüyle bakmıyorum veya bitcoin bugün bildiğimiz den çok daha farklı olarak farklılaşır adı yine bitcoin olarak kalabilir.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 25, 2018, 07:43:01 AM

Blockchain ve kripto paralar şu anda emekleme aşamasındalar. 20 yıl sonra hayatımızda bitcoinin hala yer alacağına inanıyorum. Daha da fazla dijitalleşen dünyada kağıt paraların yerini şu anki durumuyla kıyaslanamayacak gelişmeler yaşayacak kripto paralar alacaktır.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
September 25, 2018, 09:06:12 AM

20 yıl çok büyük bir zaman dilimi.Eğer denildiği gibi blockchain hayata entegre edilirse değeri Milyon Dolarları bile bulabilir.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
September 25, 2018, 04:07:56 PM

20 yıl uzun bir zaman dilimi bu uzun zaman diliminde Btc ve diğer kripto para piyasasının akıbetini kestirmek çok zor. Teknolojinin hızla gelişmesine paralel olarak artık kripto paralar hayatımızın bir parçası olma yolunda hızla ilerliyor. Ben şahsen kripto paraların geleceğini parlak görüyorum.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
September 25, 2018, 07:59:44 PM

20 yıl sonra bitcoin kalacağını düşünmüyorum sonu netscape navigator gibi olacaktır, nasıl ki dotcom balonu ile bir çok balon patladı onların yerine google, amazon gibi sağlamlar kaldıysa, bitcoin balonu da patlayıp yerine teknolojik olarak hakeden yeni blockchain sistemleri yer alacaktır, bitcoin ise commodore ve amiga gibi tarihte yerini alacaktır.
oyuncu44
Newbie
*

Activity: 119
Merit: 0

View Profile
September 25, 2018, 08:14:48 PM

Bir kaç coin dışında çoğu coinin tarihin tozlu sayfalarına gireceğine inanıyorum. İlerde tamamen kullanıma geçecektir. Ve zamanla kağıt para devri kapanacaktır.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
September 27, 2018, 08:41:02 PM

Cep telefonu teknolojisinde zamanında piyasayı kasıp kavuran koskoca NOKIA neredeyse bitti gitti. piyasada var bazı modelleri ama talep yok. Bu piyasanın NOKIA'sı Bitcoin. ne zaman ki piyasanın aplle ve samsungu ortaya çıkarsa o zaman bitcoin de tarihin tozlu sayfarında kaybolur. bana kalırsa bunun için 20 yıldan daha kısa bir süre var. YTD değil ama 20 yıl unutayım diye BTC almayın Smiley
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
September 28, 2018, 01:34:27 PM

Alternatif bir teknoloji  bulunmassa bitcoin ve önemli altcoinlerin kullanımı sürecektir. Ethereum da geeceği parlak bence . Kripto parada gelecek var

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
miller14
Member
**

Activity: 602

View Profile
September 29, 2018, 07:47:42 AM

Gelecegin parasi ve ticaret birimi
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
October 04, 2018, 11:06:40 AM

eminim ki hala daha gelişimini sürdürmeye devam ediyor olacaktır ve hala daha piyasaya mutlak hakimiyeti kuramamış olacaktır. tabii bu hiç olmayacak demek de değil.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 05, 2018, 03:48:04 AM

hala daha piyasaya tam hakimiyeti sağlayamamış olacağını düşünüyorum. bu geçiş kredi kartındaki gibi hızlı bir şekilde olamayacaktır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
October 05, 2018, 07:46:42 AM

Bir emlak krizinden sonra 2009'da hayatımıza giren bitcoinin geleceği 20 sene içinde başka bir krizle bence zirveye ulaşabilir.
Belki bitcoinde yatırımım var diye objektif bakamıyorum fakat bence bi kriz bitcoinin işine gelebilir ki o kriz yaklaşmakta.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
November 23, 2018, 03:17:27 PM

eğer şu son bir ayda yaşanan gelişmeler sürdürülür, iddialar yerine getirilirse bitcoin ne olur onu bilmem de bu forumdaki birçok insan zengin olur.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
triedra
Member
**

View Profile WWW
November 23, 2018, 05:11:17 PM

çok üzerinde durmaya gerek yok. bountyden gelenleri geleceği olan altcoinler ve bitcoine yönlendirmek ve bunu da bu ikisinin fiyatlarının ucuz ve toparlama yaptığı anlarda başlamak yani önünüzde ralli varsa yapmalısınız. 20 yılı bırakın. o kadar sabreden kim olacak ki.

brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
November 23, 2018, 05:58:21 PM

Daha bugunun ne olacağını bile tahmin edemezken 20 yıl sonrasını tahmin etmek ne mumkun ?? Ama çağ giderek daha digital ortama taşınmaya başladıkça ilgininde artacağı kanaatindeyim.

altunsav
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 06:22:12 PM

Daha bugunun ne olacağını bile tahmin edemezken 20 yıl sonrasını tahmin etmek ne mumkun ?? Ama çağ giderek daha digital ortama taşınmaya başladıkça ilgininde artacağı kanaatindeyim.

Aslında mantıklı hala bugün kimse neler olacağını kestiremezken ilerisi için konuşmak çok erken olmaz mı?

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
teknonix
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 23, 2018, 11:56:13 PM

20 yıl sonra veya daha öncesinde bitcoin, quantum bilgisayarların işlemci gücü ile hacklenmiş olacak, çözülemeyen privkey kalmayacak Smiley hatta bilgisayarcıların camlarında A4 kâğıtlarla "bitcoin şifresi kırılır" yazılarını görmemiz mümkün olacak.
altunsav
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 25, 2018, 08:14:16 PM

20 yıl sonra veya daha öncesinde bitcoin, quantum bilgisayarların işlemci gücü ile hacklenmiş olacak, çözülemeyen privkey kalmayacak Smiley hatta bilgisayarcıların camlarında A4 kâğıtlarla "bitcoin şifresi kırılır" yazılarını görmemiz mümkün olacak.

Quantum pclerin çıkmasıyla bu dediğiniz işlem gerçekten çok hızlı olabilir şifrleme algoritmalarında ciddi değişiklik yapılması gerekebilir.

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
November 25, 2018, 08:21:32 PM

yeni çıkan teknolojiler her seferinde bir yenisini çıkararak gelişmeye devam ediyor bu teknolojide artarak ve yükselerek devam edecek sadece tek gereklilik borsada olan kısmın insanlara güven vermeye başlaması.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
November 25, 2018, 08:38:59 PM

20 yıl sonra bitcoin muhtemelen hiç kullanılmayacak. Yenine muhtemelen çok daha iyi bir teknoloji gelecek. Bu nedenle, yatırım yaparken daha yakın gelecek için planlar yapmakta fayda var bence.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
November 26, 2018, 07:44:37 AM

Bitcoin'in 20 yıl sonra adının kalacağını sanmıyorum ama başlattığı yolda yeni çıkan kripto paralar mutlaka olacaktır. Daha merkezi kripto paralar kullanılmaya başlayacak diye düşünüyorum.
distorsiyon
Member
**

Merit: 15

View Profile
November 26, 2018, 10:09:48 AM

Bitcoin'in 20 yıl sonra adının kalacağını sanmıyorum ama başlattığı yolda yeni çıkan kripto paralar mutlaka olacaktır. Daha merkezi kripto paralar kullanılmaya başlayacak diye düşünüyorum.

Ben de aynı fikirdeyim. Bitcoin'in blockchain'in öncüsü olduğunu, 20 yıl sonrasının da sadece sembolik olacağını ve daha stabil değerlerde kripto paraların çıkıp, evrensel olarak kullanılacağını düşünüyorum.

Özellikle devletlerin kendi para birimlerini çıkabileceğini ve kağıdın yerine geçebileceğini düşünüyorum. Tabi ne kadar mantıklıdır, buna  Amerikan Merkez Bankası ne kadar izin verir bilemem. Sadece temenni ve öngörü, 15 sene öncesinde kripto para fikri dahi çıkmamıştı.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
November 26, 2018, 11:22:38 AM

Su anda kripto para piyasalarinin 20 gun sonrasi bile tahmin edilemiyorken 20 yil sonrasini tahmin etmek cok zor. Ama benim tahminim bitcoin sadece isim olarak yasayacak yerine daha twknolojik birseyler olacaktir.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 26, 2018, 04:47:28 PM

O kadar uzun bir zamanki 20 yıl sonra belki de bitcoinin varlığından söz etmek bile zor olabilir, bitcoin sahipleri o zamana kadar trilyoner bile olabilir bunu kimse bilemez, hadi bir yıl falan desek güzel bir tahminde buluncam da zaman dilimi çok uzun, tek umudum şu aralar ethereumun yükselmesi

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Madenci_34
Member
**

Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
November 26, 2018, 06:01:55 PM

Kripto paraların dedesi olarak hikayelerde yer alacaktır.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
November 26, 2018, 06:13:22 PM

20 yıl çok uzun bir süre. jenerasyonlar bile değişecektir ve eğer topladıkları sempatiyi doğru yönlendirirlerse çok güçlü çıkabilirler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 26, 2018, 06:51:28 PM

20 yıl sonra bitcoinin esamesi okunmaz. Bitcoini ateri gibi düşünüyorum ben ileride çok daha gelişmiş bilgisayarlar çıkınca aterinin adı unutuldu aynı onun gibi.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Cagan
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile
November 28, 2018, 02:44:33 PM

Teknoloji cagindayiz belki kripto paralarin bile modasi gecebilir. Onun yerine baska birseyler yer alabilir. Cunku teknoloji caginda 1 telefonun bile modasi 1 senede gecebiliyor. Uzun vadede bence yeri degisebilir yada motifiye olmusu olan kripto paralar gelmis olabilir. Bu muazzam ilerlemede 20 yil sonrasini dusunmek beni asiyor.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
November 29, 2018, 08:48:24 AM

iki ihtimali var. ya kocaman bir dev yada kocaman bir balon olacaktır. 20 yıl sonra bugün yaşananların devam edeceğini zannetmiyorum.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 01, 2018, 03:21:35 PM

bugünden başlayacak olursak 20 yıl sonra en azından 1 milyon dolar olacağını düşünürüz. ama aslında çok yanlış da olabilir. o nedenle gelişmeleri dikkatle inceleyip, önümüzde gerçeklik duruyorsa bunu inkar etme girişimi kimsenin yararına değil.

öncelikle bitcoinin dip yaptığı, yavaş yavaş yükseldiği bir ivme görelim de sonrası adım adım gelir.
aakgezen
Member
**

Activity: 249

View Profile WWW
December 02, 2018, 12:52:56 AM

20 yıl sonra blockchain’in dünyada ana finansal ve teknolojik düzlemi oluşturacağını düşünüyorum. Bitcoin’in ne olacağı konusundaysa şüphelerim var. Eğer var olursa değerinin milyonlarca dolar etme olasılığıysa yüksek.
mysacrifice
Full Member

Activity: 364
Merit: 104

View Profile
December 02, 2018, 12:34:29 PM

20 yıl sonra bitcoin muhtemelen hiç kullanılmayacak. Yenine muhtemelen çok daha iyi bir teknoloji gelecek. Bu nedenle, yatırım yaparken daha yakın gelecek için planlar yapmakta fayda var bence.

katılıyorum, bitcoin 20 yıl zaman dilimi için riskli bir yatırım aracı. içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağını düşündüğümüzde gelişmelerin ne kadar hızlı olduğunu gözden kaçırmamak lazım.
hsyncl
Member
**

Activity: 322

View Profile WWW
December 02, 2018, 04:29:05 PM

bence 20 sene sonra bu piyasada az yada çok btc sahibi olan herkes bir şekilde zengin olacak. biz her ne kadar geç girdiğimizi düşünsek de henüz daha en başlarında bu piyasa.

│      H U B R I S O N E      │▐▐  Your Cryptocurrency Friendly Digital Bank   ▌▌
│    ◆    Equity share crowdfund    ◆    Tokens    ◆    Built with Stellar & OMG    ◆    1,000+ Members    ◆    │
▐▐    Whitepaper    ▌▌       Telegram       │       Twitter       │       Instagram       │       LinkedIn       │
miller14
Member
**

View Profile
December 02, 2018, 07:15:38 PM

Bli basli olanlari kalacsktir bencede, suan baktigin zaman uzun bir zaman olmus zaten
daggez
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
December 02, 2018, 07:50:53 PM

Bence ileride devlet paraları komple coin gibi olucak hiç elden para transferi olmayacak
coincibey
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
December 03, 2018, 04:27:13 PM

Bence 20 yıl sonra kripto para olarak sadece bitcoin kalacak. Diğer alt coinlerin hepsi yok olup gidecek. Değeri ise 50 bin dolar olur diyorum. Çok uçuk tahminleri gerçekçi bulmuyorum.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 04, 2018, 05:32:17 AM

20 yıl sonra bitcoinin kendisi kalır mı bilemem ama temelini oluşturduğu kripto para birimleri blockchain teknolojisi çok iyi yerlerde olacaktır. Adı bitcoin olmasa da mutlaka farklı kripto paralar işlem görmeye devam edecektir. Benim kendi fikrim bitcoinin yine piyasanın en güçlüsü olarak kalacağı yönünde.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
December 04, 2018, 08:23:32 AM

Şu anda bulunduğu noktadan çok çok daha yukarılarda olacağı aşikar bence. 20 yıla kim öle kim kala. Ama çoluk çocuğunuza en azından bol çeşitli coin/token bırakmanız iyi olur düşüncesindeyim. Daha yavru bu piyasalar. bırakın 20 yılı 3-5 yılda bile elinizde tuttuğunuz projeler daha fazla insan tarafından duyulacak ve bilinirlik arttıkça da bu da fiyata mutlaka yansıyacak...
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 05, 2018, 11:55:13 AM

20 yıl sonra bitcoin kalacağını sanmam daha iyisi çıkacak. madenci manipülasyonu olan hantal eski bir sistemin 20 yıl gideri yok bence.simgesel olarak yaşayacaktır belki ama gerçek hayata uyarlanması yeni nesil blokzincirler geldiğinde pek önemi kalmayacak gibi duruyor
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
December 05, 2018, 05:48:51 PM

on yıllık geçmişle neredeyse tüm dünyanın dikkatini üzerine çekti ve büyük şirketleri, devletleri etkisi altına aldı. bu şekilde devam ederse misyonuna tamamlayacaktır..

greatbambino
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
December 08, 2018, 10:48:59 AM

Bitcoin dışında sadece projesini gerçek hayata taşıyan projelerin hayatta kalacağını düşünüyorum . İlk kripto paralardan Namecoini nasıl şuan birçok kişi tanımıyorsa günümüzün devrimsel olarak gördüğümüz projeleri de yok olacaktır

iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 09, 2018, 02:33:21 PM

Blockchain teknolojisi deseniz bir sürü şey söylenebilir ama bitcoin ne olur kestirmek mümkün değil. Adı sanı belki de işlevi değişebilir veya yok olabilir. Sonsuz ihtimal söz konusu.

Silica NeXus                 
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 09, 2018, 03:02:50 PM

20 yıl sonrasını düşünecek olursak beynimiz hep ralli de rekor kıracağı şeklinde düşünür. onun yerine ben günü gününe az, çok haber ve fiyat takip edip ona göre düşüncemi şekillendiriyorum. 20 yıl sonrasından ziyade bu ay, gelecek ay ne olacak ona bakmak daha önemli.
altunsav
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 09, 2018, 07:37:13 PM

20 yıl mı hala düşüş devam ederken 20 yıl sonrası şuana ne kadar gerçekçi olur ki bence günümüzü konuşmamız şuan için daha iyi olacaktır bir çok zarar eden arkadaş var sonuçta

zzevzek
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 20, 2018, 04:28:37 PM

bitcoin insanların bir nevi ilk göz ağrısı olduğu için teknoloji var olduğu müddetçe tamamen silineceğini sanmıyorum 20 yıl sonra da.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
garop
Newbie
*

Activity: 104

View Profile
December 20, 2018, 05:31:22 PM

20 sene çok uzunca bir süre ama ben btc nin o dönemde de hayatımızda olacağına inanıyorum
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 23, 2018, 11:09:36 AM

önümüzdeki birkaç sene gerçekten çok önemli. bu yıllarda eğer hala bitcoin'den bahsediyor olursak 20 sene sonra da bahsederiz. hemde şu an piyasadaki herkes zengin olmuş bir şekilde bahseder emin olun:)
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 23, 2018, 11:13:38 AM

20 yıl sonra belki Bitcoin olmayacaktır. Ancak Blockchain sistemi daimi kalacaktır diye düşünüyorum. Hatta bu sistemin daha gelişmişleri ortaya çıkacaktır.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
December 28, 2018, 07:56:58 PM

Ben devletin tasfiye olacağını ve dünyanın tam olarak şirketlerin denetimine girmesin kripto paraların kullanılacağını düşünüyorum. Aklınızda canlandırın her şirket kendi kripto parasıyla maaş verecek. Nasıl geçmişte burjuva monarşiyi tasfiye ettiyse aynısını şimdi şirketler yapacak. Bitcoin sadece bunun bir ayağını oluşturacak.
Bunun olabileceğini ben de düşünüyorum ama 20 yıl bu gelişim için çok kısa bence.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
zzevzek
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 30, 2018, 05:28:24 PM

eğer ki kredi kartları kadar yaygınlaşmış olursa dünyaya bu forumdan milyonerler akacaktır.  Grin zor ama imkansız da değil.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
December 30, 2018, 05:45:16 PM

bitcoin zirvede yer alır mı bilmem ama hala piyasanın bir yerlerinde olacağına inanıyorum ben. yüzü kolay kolay eskimeyecektir.

Silica NeXus                 
tarangogu1
Jr. Member
*

Activity: 31

View Profile
December 31, 2018, 06:58:38 PM

Hiç bir fikrim yok kestiremiyorum. Para olarak sadece dijital para kullanıyor olabiliriz veya yok olup gitmiş de olabilir. Veyahut dijital para yerine çok daha teknolojik başka bişey de çıkabilir. Şurada 2 sene sonrasını bile kestiremiyorken 20 yıl çok uzun olmuş
heyhat
Full Member

Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
December 31, 2018, 10:34:32 PM

20 sene sonrası, bir öngörüde bulunmak için çok uzak bir tarih. Ancak şu an varolan projelerden biri 20 yılı görebilecekse bu şüphesiz Bitcoin olacaktır.

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
January 01, 2019, 07:18:48 AM

20 Sene sonraki öngörülerinizi blockchain tarihi sayfasına yazabilirsiniz. bu siteden 2040 yılına mesaj bırakıyorsunuz kriptolar ile alakalı. yazılan mesajlar toplanıp kitap yapılacak. http://blockchainhistory.io/guest.php
nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 03, 2019, 02:00:33 PM

türkiyede dahi çok yaygınlaşacağını düşünüyorum. bilgi çağındayız hala ve insanlar yeniliğe kapalı değiller aksine açlar.

Silica NeXus                 
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 09, 2019, 09:30:53 PM

Piyasanın, henüz emekleme aşamasında olduğunu düşünüyorum. Bilinirliğin birkaç sene sonra bile şimdikinden çok daha fazla olacağı kesin. Fakat Bitcoin 20 sene sonra halen şimdiki konumunda olabilir mi orası meçhul. Belki gelecekte yeni bir kripto para çıkar ve zirveyi göğüsleyebilir.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2019, 11:31:30 PM

mükemmel bir dönemi olabilir, buna tanık olabilecek miyiz? ayrı bir merak konusu ancak muhakkak bu geçen süre içinde ya da sonunda hak ettiği yeri bulacaktır düşüncesindeyim.
adamdamdandusen
Member
**

View Profile
April 11, 2019, 04:49:04 PM

Bu soruya kimse kesin bir cevap veremez ancak genel fikir bitcoinin 20 yıl sonra dünyanın para birimi olacağı yönünde yani bu durımda 1 bitcoinin fiyatını siz tahmin edin.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
May 07, 2019, 09:24:41 PM

20 yıl sonra bize zamanın ne getireceğini asla bilemeyiz belkide bitcoin dünyanın kabul gören uluslararası parası olur veya başka bir kripto para bunu başarır yada hiç biri olmaz gönlüm dijital paraların devrinin başlamasından yana ama bakalım bekleyip göreceğiz

tmlksck
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 08, 2019, 01:16:37 PM

20 yıl gibi bir zaman zarfının değişkenleri çokça fazla olacaktır. sembol de olabilir hala bayrak olarak da kalabilir.

ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
May 08, 2019, 08:51:14 PM

20 yıl sonra bitcoinin halen varlığını sürdürebileceği oldukça meçhul fakat blockchain teknolojisinin kalacağına adım gibi eminim belki bitcoin gider zitcoin gelir ama blockchain teknolojisi uzun süreler hayatımızda olacak buna çok eminim.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 10, 2019, 03:01:03 PM

20 yıl sonra bitcoin’in daha çok kabul görmüş olacağını ancak bir yatırım aracı olarak kalacağını düşünüyorum. Diğer alışverişler ve teknolojik işler için alternatif kripto paralar yaygınlaşıp her iş için farklı bir tanesi kullanılacaktır. Bitcoin’in unutulup tarihin tozlu sayfalarında yer alacağını düşünmüyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 12, 2019, 10:27:30 PM

20 yıl sonra bitcoin’in daha çok kabul görmüş olacağını ancak bir yatırım aracı olarak kalacağını düşünüyorum. Diğer alışverişler ve teknolojik işler için alternatif kripto paralar yaygınlaşıp her iş için farklı bir tanesi kullanılacaktır. Bitcoin’in unutulup tarihin tozlu sayfalarında yer alacağını düşünmüyorum.

Kısmen katılıyorum ben de bu yoruma. Bitcoin'in fiyatı arttıkça yatırım aracı olmaya daha da yaklaşıyor. Birkaç sene sonra 100.000 doları aşınca kimse harcamak istemeyecektir. Alışveriş için en mantıklı olan kripto paralar bence stabil coinler. Hız, güvenlik ve anonim olma ihtiyaçlarına cevap veriyorlar onlar da sonuçta. Ne harcadığımızı biliriz stabil coinlerle. Bitcoin'de ise bıçak sırtı bir durum var; "tüh keşke harcamasaydım" dedirtebilir insana.
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 13, 2019, 07:39:48 AM

daha önce de söylenmiş ama sembolik olarak da olsa varlığına devam edecektir bana göre bitcoin. bayrak gibi bir şey oldu kripto paralarda.

Silica NeXus                 
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 16, 2019, 12:47:46 PM

çok uzun bir süre, nerede ya da ne durumda olacağını kestirmek güç ancak geçen süre içerisinde hak ettiği yere geleceğini tahmin etmek mümkün. umarım iyi yaşar ve iyi görürüz.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
May 16, 2019, 06:47:02 PM

Gelecekte süper bilgisayarlar devreye girince neler olacak, bilmek veya tahmin etmek pek kolay değil. Bu konuda öngörüde bulunmakta oldukça güç, fakat 20 sene sonrada Bitcoin mutlaka var olacaktır diye düşünüyorum. Fiyatını tahmin etmek gibi bir çılgınlık yapmayacağım, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
May 16, 2019, 10:58:40 PM

20 yıl sonra kripto paralar kesinlikle var olurlar fakat bitcoin yok olmasa bile sembolik bir değerle varlığını sürdürebilir 20 yıl sonra belki 10 belki 100 dolar olur fakat yine de varlığını sürdürür gibime geliyor.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 21, 2019, 08:03:39 PM

20 yıl öngörülemeyecek kadar uzun bir süre. Her ne kadar bitcoinin geleceğinin parlak olduğuna inansam da ne olacağı belli olmayan bir piyasadayız. Kimbilir daha karşımıza neler çıkacak.
btcboob
Member
**

View Profile WWW
May 21, 2019, 09:19:44 PM

20 yıl sonrasını dünya değil bitcoin belirleyecek ya dünyanin resmi parası bitcoin desirtecek yada tarih olacak. Ancak şu varki bitcoini tanıyan herkes onu bir hayranlık besliyor. Bu yönüyle bitcoin büyük ihtimalle 20 yıl sonra dünyanın geçerli resmi parası olacak gibi.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 22, 2019, 12:21:05 AM

20 yil sonra... yani 2019u gec, 2023ü gec... taaaa 2039 yili. rivayetlere göre 2023 zaten savaslardan basimizi kaldiramayacagiz, teknoloji meknoloji umrumuzda olacak mi bilmiyorum. ama 1-2 bitcoinu paper ve hardware cüzdanlarinda tutup saklamak mantikli olabilir; gelecek neslimizin bulacagi sekilde. bulunsun bir kenarda. hatta bir kese icinde bu cüzdan + birkac gram altin + ufak tefek hatiralar konulabilir:)
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 23, 2019, 01:02:18 PM

iki yıl sonrasını öngöremiyorken 20 yıl sonrasıyla ilgili tahminde bulunmak çok zor ve içi boş olacaktır.

Silica NeXus                 
kr105
Hero Member

Activity: 938

View Profile
May 28, 2019, 02:35:32 PM

20 yil sonra... yani 2019u gec, 2023ü gec... taaaa 2039 yili. rivayetlere göre 2023 zaten savaslardan basimizi kaldiramayacagiz, teknoloji meknoloji umrumuzda olacak mi bilmiyorum. ama 1-2 bitcoinu paper ve hardware cüzdanlarinda tutup saklamak mantikli olabilir; gelecek neslimizin bulacagi sekilde. bulunsun bir kenarda. hatta bir kese icinde bu cüzdan + birkac gram altin + ufak tefek hatiralar konulabilir:)

Valla hocam 20 yıl sonra hala yaşayıp yaşamayacağımız bile belli değil, ilerleyen yıllarda gidişata göre bir strateji izleriz diye düşünüyorum Grin Dünyanın genel gidişatı da iç açıcı gözükmüyor, iklim bozukluğunun etkisiyle maalesef su savaşları olacak herhalde. İnşallah yaşamayız böyle olaylar tabi.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
May 28, 2019, 03:59:21 PM

Muhtemelen bitcoinin yerini başka coinler almış olur diye düşünüyorum.

eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 29, 2019, 02:33:30 PM

eğer bu teknoloji yaygınlaşırsa bitcoinin yerini kolay kolay kimsenin alacağını düşünmüyorum. bugün bile bitcoinden daha iyi olan kripto paralar var ama fiyat olarak bitcoinin küsuratı etmiyorlar.

Silica NeXus                 
nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 30, 2019, 02:54:03 PM

var olmaya devam edemeyecek olsa bile adından uzun süre konuşturacaktır çünkü çok fazla ocak batırıp çok fazla kişiyi zengin etti.

Silica NeXus                 
axpin
Member
**

Activity: 79

View Profile
May 30, 2019, 08:19:51 PM

Bu öngürüde bulunmak için kahin olmak gerekiyor yada çok iyi bir ekonomist olmak gerekiyor çok uzun vadeli
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 30, 2019, 08:26:12 PM

20 yıl tahmin için uzun süre bunun hakkında bir tahmin üretmek için her türlü argümanı kullanmak gerekir sonrasında tahmin yapmak lazım ben bitcoinin kalacağını ve fiyatın hayli yüksek olacağını düşünüyorum
btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
May 31, 2019, 11:30:19 AM

Temennimiz 20 yıl sonra bitcoinin 500 bin usd den işlem görmesi ama yok olabilirde bunu bekleyip göreceğiz bakalım. Şimdilik piyasanın akışına uymak lazım.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 02, 2019, 07:17:46 PM

500 bini 20 yolda geçebilir . ama bence 20 yıl olmadan 500 bin e geleceğini düşünüyorum. o zamana geldiğimizde piyasada şimdi ki çer çöp olacağını da düşünmüyorum
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 03, 2019, 01:55:42 PM

600 000 doalr falan olabılır.enflasyon - paranın deger kaybı falan da dusunuldugunde olabılır gıbı duruyor .ama bu fıyat ınsanı zengın eder mı emın degılım Cheesy
tmlksck
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 04, 2019, 04:48:35 AM

bu şekilde ilerlemeye devam ettiği sürece ve insanların da ilgisi arttığı sürece 500 bin hayal değil. ama ben o zamanlarda hala daha fiyat analizi yapıyor olmam kendi işimde olurum her şey toz pembe gidecekse.

sernofus
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 09, 2019, 05:32:53 AM

bu döngü sürdüğü sürece ama aynen böyle sürdüğü sürece 600 bin dolar için 20 yıla gerek kalmayabilir aslında.

coinners
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile
June 10, 2019, 11:14:33 PM

çok uzun bir süre, 20 yıl sonunda nereye ulaşır tahmin etmek biraz güç olsa da 20 yıl içerisinde nereye geleceği konusunda öngörüde bulunmak pek de güç olmaz gibi.
heyhat
Full Member

Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
June 11, 2019, 01:56:50 AM

20 Sene sonraki öngörülerinizi blockchain tarihi sayfasına yazabilirsiniz. bu siteden 2040 yılına mesaj bırakıyorsunuz kriptolar ile alakalı. yazılan mesajlar toplanıp kitap yapılacak. http://blockchainhistory.io/guest.php

Site kapanmış sanırım. Aslında güzel düşünmüşler. Keşke devamı gelse ya da birileri çıkıp devam ettirse.

Başlıkla alakalı olarak 20 yıl sonra dünyanın parası hala dolar ya da farklı bir fiat money mi olacak yoksa kripto paralar bunların yerini alacak mı sorusunun cevabı ile doğrudan alakalı olsa gerek. Her boğa sonunda top 50de büyük değişimler meydana geliyor. Sanıyorum tek değişmeyen ve çok büyük olasılıkla tek değişmeyecek olan coin Bitcoin olacaktır.

nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 12, 2019, 07:19:25 AM

yerini başka coinlerin alması da muhtemel, bir mekana gidip hesabı kripto parayla ödememenin saçma bulunması da muhtemel.

Silica NeXus                 
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
June 14, 2019, 08:06:53 PM

20 yıl uzun bir zaman ve bitcoin 20 tıl sonra piyasanın dolarıda olabilir başka bir kripto para bu tahtıda alabilir. Şimdiden bunu kestirmek zor ama kripto para egemen olacaktır 20 yıl sonra.
btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
June 15, 2019, 10:39:54 AM

20 yıl sonra bitcoin uluslar arası alanda kabul görmüş tel geçerli parası olacaktır altcoinler ise ülkelerin para birimi olabilir.

freid
Member
**

Merit: 14

View Profile
June 16, 2019, 08:56:33 AM

forumdaki ilk mesajım 20 yıl sonra bitcoin başlıklı konuya oluyor, zaten 20 yıl sonrası için geç olmasın diye burada değil miyiz, herkese selamlar.
samgizsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 16, 2019, 10:53:16 AM

bitcoinin tekelleşmeyi sürdürebilir kılmaya devam edeceğini zannetmiyorum illa ki yerine yenisi geçecektir.

iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 30, 2019, 02:56:46 PM

En büyük arzumuz bitcoinin 20 yıl sonra temel değerleme aracı olması altın gibi değerli metaller gibi.

Silica NeXus                 
mugt
Member
**

Activity: 183
Merit: 35

View Profile
July 01, 2019, 08:49:53 AM

çoğu mesajı okudum. Genelde olumlu bakılmış. Bence 2023'ten sonra %51 saldırıları artacak ve quantum bilgisayarların gelişmesi daha yaygınlaşmasıyla adreslere saldırılar daha daha yoğunlaşacak. Çok daha farklı adresleme yöntemleri oluşacak. %51 yerine ise daha kanıta dayanan algoritmalar aktif olacak. Fiyat olarak vermek gerekirse Altın ons fiyatının birkaç katını geçemez. Çok mu olumsuz oldu  Roll Eyes
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
July 04, 2019, 11:47:12 AM

Temas özellikli bitcoin ödeme araçlarının yaygın olduğu ve dünyada alışverişin uluslararası parası bitcoin olduğu bir dönem olabilir belkide 2020 yılı
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 04, 2019, 11:50:23 AM

temassız şekilde ödeme yapmak için çok da uzun süre bekleyeceğimizi zannetmiyorum. bakkt sonrası hemen bile olabilir o.

eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 04, 2019, 12:05:15 PM

söylenenin aksine hala lider kripto para olması da çoğu kişiyi şaşırtmayacaktır. bu soru on yıl önce de sorulsa btc geriler derdi herkes ama olmadı öyle bir şey.

Silica NeXus                 
fckGravity
Jr. Member
*

Activity: 157

View Profile WWW
July 04, 2019, 12:55:52 PM

20 yıl sonra btc olur suanki 1milyon usd nin altın karşılığı. Usd vb kağıt paraların tarihten silineceği kanısındayım.
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 04, 2019, 02:43:48 PM

eğer ki dünya tarafından iyice benimsenirse bir milyon ihtimali hiç de uzak bir ihtimal değil kesinikle.

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 07, 2019, 10:58:54 PM

20 senede kripto para piyasası kimbilir ne seviyeye gelir ne badireler atlatır. Bu kadar zamana kaç ayı kaç boğa sezonu sığar. Bitcoin çok uzun süre boyunca hayatımızda sapasağlam olacak diye umuyorum fakat bunu bilmek mümkün değil. Umarım bu piyasadaki serüvenimizde her zaman kazançlı oluruz Smiley
BACARAN
Jr. Member
*

View Profile
July 08, 2019, 07:37:38 PM

20 yıl sonra bir eğlence aracı olarak kalacağını düşünüyorum veya netscape hisse senetleri şu anda ne değerdeyse ona benzer bir şey olu bkz. dotcom balonu Smiley
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 09, 2019, 03:04:21 PM

devletlerin merkez bankaları kripto para çıkarmaya hazırlanıyorken bitcoin için 20 yıl sonra eğlence konusu olur demek kadar boş bir şey olamazdı.

Silica NeXus                 
miller14
Member
**

View Profile
July 10, 2019, 08:33:47 AM

Benim sahsi dusuncem bitcoin ve turwvleri suan emekleme asamasinda ve bu bahsedilen surelerdensonra artik hayayimiza yeni para birimi olarak gierecek diye dusunuyorum
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
July 10, 2019, 08:44:08 AM

20 yıl sonra inanılmaz şeyler olabilir ama net bir tahmin yapmak imkansız çünkü 20 yıl gerçekten uzun bir süre ama şunu yapmakta fayda var, az da olsa bir miktar bitcoin alıp unutmak belki de çocuklarımızın geleceğini kurtarabilir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 11, 2019, 04:30:45 PM

kıyıda köşede mutlaka kalması gerekiyor zaten. yıl yıl bakıldığında sürekli bir yükselme içerisinde bitcoin.

iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 14, 2019, 04:36:41 PM

değeri milyonu zorlar mı diye düşünüyorum ben bu aralar yalan yok. abd başkanı bile olumsuz içerikli de olsa diline dolamaya başladı.

Silica NeXus                 
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 16, 2019, 12:02:08 PM

varlığını sürdürmeye devam edeceği neredeyse  kesin benim gözümde ama fiyatını kestirebilmek çok zor olur.

Silica NeXus                 
sernofus
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 16, 2019, 12:26:15 PM

son iki yıldır emekleme seviyesinde olduğumuz söyleniyor artık yavaştan yürümeye başlayaydı şu çocuk çok iyi olacaktı.

berkecan88
Member
**

Activity: 454

View Profile
July 16, 2019, 10:41:14 PM

20 yıl sonra bir eğlence aracı olarak kalacağını düşünüyorum veya netscape hisse senetleri şu anda ne değerdeyse ona benzer bir şey olu bkz. dotcom balonu Smiley
dotcom balonu veya lale balonu gıbı seylerle kıyaslıyorsak ne bok aramaya btc yle ugrasıyorsun.bas gıt otekı seylerle ugras dımı
samgizsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 28, 2019, 03:02:17 PM

Çeşitli düzenlemelerle günlük hayata yerleşmiş belirli fiyata sabitlenmiş durumda olacağını düşünüyorum. Öyle eğlence amaçlı olur falan diyenlere kulak asmayın.

nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 28, 2019, 03:30:08 PM

yani trollüktür bence bu yapılan 20 yıl sonra eğlence aracı olacak söylemi. son on yıla bakınca özellikle hiç ciddiye alamıyorum.

cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 02, 2019, 03:08:13 PM

stabil coinlerin nasıl bir pozisyon alacağı bitcoin ve diğerlerinin de yol haritasında belirleyici olacaktır.

Danslip
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 538

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile WWW
August 03, 2019, 12:26:55 AM

dotcom balonu veya lale balonu gıbı seylerle kıyaslıyorsak ne bok aramaya btc yle ugrasıyorsun.bas gıt otekı seylerle ugras dımı
Dotcom balonu ve tulip lalesi olayını BTC-le kıyaslamak bile doğru diğil, 20 yıl sonrasını yalnızca 2041-de yaşayan adam bilebilir. Şahsi düşüncem: Bitcoin yine olur amma fiyatı yeni bir stable coinle ölçülebilen olarak kalır.

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
Stake.com
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
rexxxoonaa
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 03, 2019, 07:23:59 PM

Quantum bilgisayarlara karşı bir çözüm bulmak zor olmaz. %51 saldırısına uğramak da sorun değil halledilir bir sürü coin var ilk 100'de olan 51 saldırısına uğramış. Global bir yasak olmadıktan sonra ilerlemeye ve kapsama alanını genişletmeye devam edecektir.

sernofus
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 03, 2019, 08:13:37 PM

Devletlerin tavırları belirleyici olacaktır. Ama şanslıyız ki sağ iktidarlar yani para seviciler var başta. O yüzden 20 yıl olmasa da 5-6 yıl sonra çok iyi yerlerde olacak. Sonrası dünyada esecek yeni rüzgara göre belirlenir.

eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 04, 2019, 01:23:31 PM

yukarıda söylenmiş ama tekrar edelim global bir yasaklama sadece popülaritesini daha da arttırır başka da bir şey yapmaz.

Silica NeXus                 
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 08, 2019, 12:10:08 PM

zaten yasaklama olacak olsaydı bu kadar yaygınlaşma olmadan önce önlem alırlardı. o eşiği geçti btc.

unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
August 14, 2019, 11:42:49 AM

20 yıl sonra yaşarnıyız önce onu sormak lazım bitcoin 20 yıl sonra kaderini ancak dünyadaki gelişmeler belirler. Şartlar oluşursa dünyanın geçetli para birimi olur.
btcboob
Member
**

View Profile WWW
August 16, 2019, 10:01:11 PM

Bugün bir makaleye rastladım haberde denebilir bakt galiba eylül ayı içinde gerçekleşecekmiş bitcoin bu haber yayılınca uçabilir bilginiz olsun.

crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
August 25, 2019, 09:03:45 PM

20 yıl sonra Bitcoin'in varlığını bugünkü şekliyle sürdürebileceğini pek düşünmüyorum. Daha yeni şeylerin karşımıza çıkabileceğini düşünüyorum. Blockchain'i yarattığı teknolojik devrim ise bence katlanarak büyüyecek.
viviansidney
Member
**

Activity: 126
Merit: 53

Haber - Bilgi - Tarih

View Profile
August 26, 2019, 06:46:34 AM

20 yıl sonra kim öle kim kala... Önemli olan bizim ömrümüz içersinde ne yapacağı

Güncel Haberler - Faydalı Bilgiler
tmlksck
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 15, 2019, 01:31:13 PM

simge ihtimali de güçlü fakat fiyat olarak buranın çok üzerine çıkabilecek olma ihtimali de oldukça güçlü durumda.

cannbola
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 21, 2019, 05:02:28 PM

çok uzun bir süre boyunca simge durumu söz konusu olmayacaktır bitcoin için. insanların nedense en sevdiği hala bitcoin.

caseystephenson
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 08, 2019, 03:07:57 PM

20 yıl sonrasını görmek baya büyük bir ön görü ister. 20 yıl sonra bu forumun ne durumda olacağını merak ediyorum ben
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 09, 2019, 01:39:56 AM

forumdaki kullanıcıların çoğu eknomik hedefe ulaştıktan sonra foruma geri dönmeyecektir. jenerasyon da sürekli değişir.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 11, 2019, 01:40:45 PM

20 yıl sonra adaptasyon oranında büyük bir artış yaşanır, bu artışlar %40, %50'ye kadar varmış olur diye düşünüyorum. kripto para birimlerini kullanarak neredeyse her şeyi yapmak mümkün olur, eğitim, sağlık, ticaret vs. hemen hemen her şey. şuan bile adaptasyon oranı %1 gibi büyük bir oran kaldı ki 20 sene sonrası için oldukça umutluyum.

20 yıl sonra btc'nin fiyatını merak ediyorum asıl, kaç milyon dolar olacak Smiley bence 20 sene rahat bir 1 milyon dolar olur diye düşünüyorum. en azından fiyatı kademeli olarak artacak ve 20 yıl gerçekten çok uzun bir zaman.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728

View Profile
October 11, 2019, 07:51:18 PM

20 yıl bu piyasa için epey uzun bir süre benim tahminim 20 yıla bitcoin ya tamamen yok olur gider unutulur ya da diğer ihtimal öyle bir yere gelir ki tüm dünyanın artık kullanması zorunlu olan bir sistem haline bürünür tabi ki temennim 2.ihtimalin gerçekleşmesi
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1501

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
October 15, 2019, 07:11:27 PM

Satoshi'nin dediği gibi oldu ve Bitcoin 10 yılı doldurdu, zamanın ne kadar hızlı geçtiğini bize göstermiş oldu. 20 yılı da dolduracaktır. Şu an bile 150 milyar dolarlık bir piyasadan bahsediyoruz. Tepe noktasında yarım milyarı geçmişti. Çok ekstrem bir durum yaşanmadıkça bu saatten sonra Bitcoin'e bir şey olmaz.

Bu sektöre ilk girdiğimizde bu işin geleceğine inanmıştık. Paranın dijitalleşmesi kaçınılmaz bir olaydı. Halihazırda bankalar dijitalleşerek kaydi para sistemini geçmişti. Şimdi bize merkezi otorite olmadan da "para" değeri taşıyan bir yazılımın uygulanabileceğini gösteren yolu açmış oldu Bitcoin. Artık kripto paralar hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilir. Geleceğe ayak uydurmak gerekiyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x