Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:33:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım tavsiyeleri  (Read 582 times)
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 26, 2018, 11:40:42 PM

Önemli olan tek bir plana bağlanmamak a b c d e planlarınızın olması. Hepinize soruyorum bu piyasada geçirdiğiniz zamanda okuyup araştırıp stratejiler geliştirmeye çalışsaydınız piyasa hakimiyetiniz 2-3 kat daha fazla artmaz mıyıdı?

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
September 27, 2018, 10:36:24 AM

Kardeşim bu bir yolculuk hangi vasıta seni hedefine daha hızlı ulaştıracaksa ona binersin; bazen otobüs, bazen tren bazen de uçak... ama koşullar ve şartlar değişir daha güvenli gördüğün için trene binip zamandan taviz verebilirsin aynı durum kripto paralar için de geçerli. Kesinlikle duygusal bağ kurmamak gerekiyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 27, 2018, 05:53:14 PM

Holderlar 2017 senesınde kazandı ve akıllı olanları piyasadan çekıldı 20k dolar sevıyelerınde balonun patlayacağını anlayanlar çıktı ama o sevıyelerden çıkmayan benim gibiler holder saçmalıgına takılarak bütün karı kaybedip zarara geçtiler. Gunluk trade en mantıklısı bencede
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
September 27, 2018, 05:59:48 PM

güzel söylemişsin ki daha önceden yapıp bu şekilde güzel para kazandım, ama gün geldi komple sıfırı da gördüm, risk hocam risk, alırsan çıkarsın da batarsın da. ama bende o riski alabilecek göz kalmadı.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
September 27, 2018, 11:06:08 PM

Açık fikirli olmak çok önem arz ediyor bu piyasada. Hedefe tam gaz ulaşmak yerine en güvenli şekilde ulaşmaya çalışmak gerekiyor. Tabi ki ne kadar risk o kadar para ama anaparayı çıktıktan sonra risk almak çok daha iyi olmaz mı?
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
September 28, 2018, 11:46:08 AM

Tavsiyeleriniz çok mantıklı ama coğu zaman uygulamada pek mümükün değil. Bazen Bakıyorsun düşüyor Nezaman yükseleceğini kestiremiyorsun. İlla biraz beklemek lazım 

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
September 29, 2018, 03:59:43 PM

Genellikle her kişinin zaman imkanı enerjisi piyasaya bakış açısı farklı olduğu için her insan kendi çalışma sistemini kendisi oluşturmalı derim. Birinin başarılı olduğu sistem diğerinde işe yaramayabilir.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 01, 2018, 06:01:52 PM

Bu piyasada bir kripto parayı mümkün olduğu kadar en dipte almaya çalışın. Daha sonrada sürekli trade etmeye çalışın. Alıp beklerseniz açık konuşayım hiç bir halt olmaz.Bu piyasanın altın kuralı bu bence.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 01, 2018, 07:04:41 PM

Gerçekten çok kritik bir sürece girdik.Trade ederken elde patlayabilir öyle bakakalırsınız.Altlar tarihi dip seviyelerde.Günlük bazı coinler çıkıyor her gün azar azar.Ne zaman piyasa açılır bilinmez gibi ama az kaldı gözüken o.Bİr senedir yaşanan kriz eninde sonunda bitecektir.Trade yaparken dikkatli yapmanız gerekir.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252

View Profile WWW
October 01, 2018, 09:10:39 PM

Hocam fikirlerinize çok katılıyorum. Bu hold çığırtkanlarının diğer bir ortak yanı ise şu zamanda şu kadar olacak bu zamanda bu kadar olacak gibi cümlelerle ahkam kesmek. Bu cümleler, insanları tavsiye edilen coine karşı duygusal yaklaşmasını sağlamaktan başka işe yaramıyor. Ve şunu da çok iyi bilmemiz lazım, bu piyasada aç gözlü hareket edenlerin çok çok çok düşük bir kısmı başarı sağlayabilmiştir. En azından zarar etmekten çekiniyorsak kesinlikle garantici hareketlerde bulunup gelirimizi alarak çıkmasını bilmeliyiz.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 02, 2018, 02:41:10 AM

Kesinlikle başkasının ipiyle kuyuya inmeyeceksiniz. her söylenene direk dalmayacaksınız. kendinize alıp satacağınız bir hedef belirleyeceksiniz ve aç gözlülük yapmayacaksınız. benim bu piyasada anladığım ve tavsiye verebileceğim şeyler bunlar.

Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 02, 2018, 12:40:57 PM

Kârda olanı sat,primlenmemis olana geçtir benim stratejim.Tabi bazı durumlar istisna,uzun vade olanları genelde bekletiyorum hiç dokunmadan.Zararda olsa da kârda olsada onlar köşede bekliyor.Bazılarında durdukça Airdrop veriyor mesela onlardan yararlanıyorum.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 06, 2018, 10:49:35 AM

Bazı kar getiren altları tutmaya devam ediyorum. Her kar eden alt satılmaz ne var ki çok büyük artış göstermiş olsun. Yerinde sayan  ya da az artış gösteren altlardan projesi ürünün umut vaat edenleri tutmak sabır etmek lazım.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 06, 2018, 11:09:33 AM

Ben şöyle yapıyorum ben böyle yapıyorum şu coin şu kadar olacak trene binin hemen kaçırmayın gibi konulardan uzak durmak gerekiyor kelin ilacı olsa kendi başına sürer bir de arkalarına YTD yazmazlar mı  Grin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 06, 2018, 05:56:36 PM

Ben şöyle yapıyorum diyenlere ben kızmıyorum adam bir şey deniyor ve paylaşıyor ama ben deniyorum ayağına millete de yaptırmaya çalışanları görünce sinirleniyorum.
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 07, 2018, 05:48:38 PM

Yatırım tavsiyesi veren fenomenlerin hepsi son bir yılda çuvalladı boğa sezonunda acemiler dahi tavsiye verir ama ayı sezonunda ne olacağı belli değişken şunu bunu satın al demek doğru olamaz. En iyi karar kendinizin verdiği karardır.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 08, 2018, 06:52:59 AM

Herşeyin bir öğrenme süreci vardır, her stratejiden bir şeyler katabilirsiniz kendinize. Bazı stratejiler sizin için daha uygun olabilir bunun tam bir reçetesi yok. Zamanla size özgü olan stratejiyi geliştiriyorsunuz zaten. En önemli olay başkasının aklına göre değil kendi aklınıza göre hareket edin.
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 08, 2018, 08:28:41 AM

Bende al sat mantığında hareket edenlerdenim. Trade yapmayı biliyorsan hodl durumunda beklemek anlamsız. Dogru hamlelerle her zaman kazanmak mümkün. Misal; bir yıl önce top 10 daki koinlerden birini hodl yapmış olsam bugün hiç kârım olmayacaktı piyasanın geleceğini tahmin etmek çok zor.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 10, 2018, 11:17:29 PM

Al sat yaparken bazen terste kalıyorum ettiğim karı kısa sürede vermek sinir harbine dönüşüyor. Yatırım tavsiyeleri güzel faydalanmaya çalışacağım. Pazar çok durağan hale geldi bize sert yükselme iyi gelir.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
zzevzek
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:46:37 PM

Daha önce bir sürü yedek planınız olmalı minvalinde bir şeyler yazmıştım ama şunu da eklemek gerekir ki bir plana veya stratejiye sahip olup oda uzmanlaşmak da çok işe yarayabilir. Sonsuz ihtimaller denizi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: