Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:03:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin için gelecek öngörüsü  (Read 559 times)
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 09, 2018, 07:00:41 PM

olaya sadece bitcoin market olarak bakmamak gerek bu yanıltıcı olur, Amerikan borsaları hala boğa piyasasında önce orada karı alıp kenara çekilenler gelecek, şu an için dolar çok daha değerli durumda ufak bir boğa olabilir ama bu sene bitcoin'in o fiyatlara çıkacağını sanmıyorum en fazla 10-12 bandı gibi olur bana göre.

Sizin gibi herkes umudunu yitirmeye başladı Bitcoin'den. Bu yıl neredeyse kimse bir beklenti içinde değil. Ocak ayında tekrar bir geri çekilmeden çok korkuyorum açıkçası. Umarım gerçekleşmez.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 27, 2018, 11:10:29 PM

Herkesin kazanacağı bir sistem olamaz. Yatırımcıların çoğunun umudunu kestiği beklenmedik bir anda bitcoin ve diğer kripto paraların yükseleceğini düşünüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
October 28, 2018, 06:06:08 AM

artsa tabiki cok daha iyi olur ama 10k olsa da olur olmasa da.burada hepimiz para kazanmak icin variz, 8k yi assa, hatta 6800 u kirip bir sure oyalansa altlardan yine guzel kazanclar saglanir.benim yasamadigim ama milletin emekliligini saglayan o meshur boga belki 10k dan once olusmaz ama 7k civalarina da raziyim ben

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
November 10, 2018, 05:35:02 PM

2020yılının sonlarına doğru yeni bir boğa hareketiyle 30 bin dolarları göreceğini düşünüyorum. sonraki zaman dilimlerinde de bunu koruyacaktır.

Silica NeXus                 
nearestore
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile WWW
November 22, 2018, 04:22:44 PM

botcoin icin 250 -400 bin dolari bulacak diyen cok taninmis uzmanlar var.
Ben bitcoini elmasa benzetiyorum,sabit bir market fiyati yok.Ama cok degerli,cünkü altina nazaran daha kisitli.
Gelecek icin öngörüm biraz pesimistik belki;bircok baska kripto para biriminin para birimi olarak,bitcoinin ise cok degerli bir yatirim birimi olarak kullanilacagina inaniyorum.
Bay Sathosi ,bitcoini 21 milyonla sinirlarken bunu yatirim araci olarak degerlendirmeyi dusunmusmu onu bilmem ama bitcoin 10. yilini devirmeden bir yatirim araci oldu.para birimingozu ile bakmamak lazim.degeri 100 dolarlarada dusse ,milyon dolara kadar cikabilecektir.Bakinalarin elindeki en buyuk koz bu dönemde bitcoin!
Cagan
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile
November 22, 2018, 05:58:06 PM

Geleceginden cok neden bu fiyatlarda seyrediyor onu tartismak gerekir. Kendisini bu kadar salması ona olan guveni sarstigini dusunuyorum. Ama bu fiyatlara bakinca parasi olanlar icin guzel bir yatirim imkani dogdugunu goruyorum. Umarim fiyati yukselirde biraz olsun yuzumuz guler.
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
November 22, 2018, 06:57:16 PM

Bitcoin de düşüş başladı hemen geleceği tartışılmaya başlandı bu ne kadar doğru bilmiyorum. Ama hep böyledir dövizde de aynı yani düşüş başladı mı herkes kötü senaryo yükseliş başladığında farklı.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
antisocial77
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 02:58:28 PM

cok kisa zamanda olaganustu yukseldi ve duzeltmesi geldi.eski fiyatlara daha fazla gerileyecegini dusunmuyorum, o zaman ki bitcoin algisi ile su an farkli, piyasada dolasimda ki miktar farkli, o sebeple ideal ya da ideale yakin durumda diye dusunuyorum.belki ufak capli dusus olabilir ama duzeltmenin sonundayiz.

Silica NeXus                 
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 23, 2018, 03:08:55 PM

kısa vadede çok büyük kayıplar yaşamaya devam edecek  gibi görünüyor. eğer bu düşüşlere dayanabiirse uzun vadede işleri daha kolay olacaktır ve yükselecektir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
hsyncl
Member
**

Activity: 322
Merit: 10

View Profile WWW
November 25, 2018, 10:16:29 AM

Bitcoinde düzeltmenin başlangıcından bu yana geçen altı aya rağmen hala yükseliş trendine girememiş olmamız, balinaların 13 000 - 20 000 bandında sattıkları malları geri yerine koyamadıklarını göstermekte.

Fakat kötü senaryo beklentileri de 4 000 $ civarı oluşması uzak görülüyor. 6000$ dip yapmış görülmekte buralardan her aşağıya sarkışta korkutarak mal toplamaya çalışıyorlar...

kötü senaryo beklentileri maalesef gerçekleşti:( daha da aşağı yönlü düzeltmelerin olması muhtemel gibi duruyor.. elimiz kolumuz bağlanmış durumda beklemekten başka çare kalmadı gibi..

│      H U B R I S O N E      │▐▐  Your Cryptocurrency Friendly Digital Bank   ▌▌
│    ◆    Equity share crowdfund    ◆    Tokens    ◆    Built with Stellar & OMG    ◆    1,000+ Members    ◆    │
▐▐    Whitepaper    ▌▌       Telegram       │       Twitter       │       Instagram       │       LinkedIn       │
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
November 25, 2018, 11:01:47 AM

Btc öngörülemez, tahmin edilemez işte bu yüzden iigi odağı oluyordu ama şimdi sadece kaybettiren gözüyle bakılıyor , bir gün elbet yine öngörülemezliğini ortaya koyacaktır.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
November 25, 2018, 05:37:50 PM

3 yıl sonra da bu forumda olacağım ben ve üç yıl sonrası için fiyat öngörüm minimumda 30 bin dolardır. ponzi olduğunu iddia eden zamanını harcamasın.

cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
November 28, 2018, 10:36:24 AM

beş yıl içerisinde mevcut fiyatını altıya yediye katlayacağını düşünüyorum. biz o kadar dayanabilirsek güzel paralar kazanırız.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 30, 2018, 07:10:07 AM

İşte bize bilinçsiz hurra saldıran yatırımcı lazım. Şu an olan şey ben sana sen bana satıyorsun hacim oluyor ama aynı para dönüp duruyor.

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
November 30, 2018, 03:48:29 PM

geçmişte dip yapmaya yakın ne kadar hızlı düştüğünü bakarsanız görürsünüz. ama bunu normal grafik olarak değil, logaritmik grafik olarak bakın. şıp diye anlarsınız. o nedenle bitcoin dip yapmadı ise daha düşeceği yer var. hiç bir şey için emin olmayın.

neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 30, 2018, 10:11:54 PM

20 binden sattığın malı nasıl 4 binden toplayamazsın pek akla yatan bir teori değil bence. Bir iki sene bekletecekler yükseliş için ama 20 bini geçeceğimizi düşünüyorum çok farkli şeyler olmazsa.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
antisocial77
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 01, 2018, 05:55:49 AM

6k bandindan cok fazla zaman hacadi, hatirlarsaniz azimsanmayacak kadar cok kisi olumsuz dusunuyordu.son duzeltmeden sonraysa ben de dahil olumlu bir hava var cunku duzeltme bitti ya da sona geldi.bundan sonrasi aydinlik.

Silica NeXus                 
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
December 04, 2018, 11:14:49 AM

üç bin dolarla da düşmesi gayet olusu 2018 yılı bitmeden önce. sonrasında da uzun sürecek bir boğa dönemi bekleniyor.

Silica NeXus                 
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 05, 2018, 11:58:04 AM

uzun yıllar bitcoinin fiyatından bi bok olacağını sanmıyorum. sec mec falan piyasa düzenlemeleri gelmeden artık bu işin zor olduğunu görüyorum. bi de kaldıraçlı borsalar sürekli düşüş üzerine işlem yapıyorlar bunların birinci sırasındaki borsa piyasanın içine sıçtı. ve ona sec falan el atmazsa bitcoin sıfırlayana kadar durmayacaklar galiba
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 05, 2018, 12:44:58 PM

Bizim gibi garibanlar yükselmesini bekliyor ama düşüşlerden bile para kazananlar var. İyice dipleri görmeden yükselmeyecek, hala düşükten almayı bekleyen balinalar var.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: