Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:57:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Tesadüfen rastladığım bu cüzdan multi cüzdanımı ?  (Read 438 times)
Coinscup (OP)
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
September 26, 2018, 02:15:39 PM

Geçen gün katılmış olduğum bir airdrop 1000 kişi ile sınırlıydı. 0 Ethereum gönderip cüzdanınıza 2000 token gönderiyorlardı. İşlem hareketlerini merak ettim ve etherscan.io üzerinden kontrol ettim.Bir adres gözüme çarptı. Farkettimki çeşitli adreslerden bu adrese sürekli aynı tokenlardan sırayla gönderilmiş.

Notain NOA 186 Hesaptan tek hesaba
Secret Token SECRET 399 Hesaptan tek hesaba
GetPaid Token GPaid 313 Hesaptan tek hesaba
FiveBalance FBN 38 Hesaptan tek hesaba
Miracle Token MIRC 468 Hesaptan tek hesaba
SiaCashCoin SCC 748 Hesaptan tek hesaba

İncelemek isteyenler için LINK

maximhkn
Newbie
*

Activity: 364
Merit: 0

View Profile
September 26, 2018, 04:46:49 PM

Birisinin multi hesabı. adam 186 hesaptan ayrı ayrı göndermiş sonra tek bir hesaba toplamış.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
September 27, 2018, 02:19:03 PM

200'e yakın hesapla uğraşıp daha 2bin dolar biriktirmek de boşa kürek çekmek gibi bişey. Onun yerine daha akıllıca işler yapsa hem kendine hem başkalarına faydası olsa keşke

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
September 27, 2018, 04:47:04 PM

multi hesabın babası olmuş arkadaş. Dünya kadar cüzdan ile giriyor kampanyalara. Konu ile pek alakası yok ama bu gönderimleri nasıl bir kod ile yapıyor? Bütün hesaplarla teker teker uğraşmadığı kesin adamın. büyük ihtimalle gönderimleri o kod ile otomatik olarak yapıyor.

Bu konuda bilgisi olan var mı?
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
September 27, 2018, 06:24:26 PM

Adam multinin dibine vurmuş. Valla şapka çıkardım açıkcası. Eleman için 2k dolar toplamak için değmez felan diyenleriniz var. yapmayın 2k dediğin 12 bin tl senin ülkende. Bu adamın asya da bir ülkede yaşıyor olma ihtimali oldukça yüksek onlarda ne eder 2k dolar orası ayrı bir soru.  Shocked Shocked Shocked

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
incaa35
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
September 27, 2018, 06:44:58 PM

bu kadar hesapla kim kafa patlatacak mantıksız saygılar.
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 27, 2018, 09:24:05 PM

Bal gibide uğraşılır 2 k doların kaç türk lirası yaptığından haberiniz varmı sizin?   Multilerle 1 ay değil 2 ay bile upraşsa 2 k dolarlık token toplamak için adamın maaşı 6 bin tl ye geliyor kim kazanıyor bu parayı burda akşama kadar çalışıp bir elin parmağını geçmez açıkcası değer gece gündüz upraşmaya 1 ay kassan tamam işte
Coinscup (OP)
Member
**

Activity: 291

View Profile WWW
September 28, 2018, 05:31:18 AM

O hesapta multi yapılmış onlarca token var. Şimdilik sadece bir tanesi borsada fiyatlanmış görünüyor.6-8 ay sonra kimbilir bu hesabın değeri ne olacak. O yüzden adamın uğraşları boşa değil bence.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
September 28, 2018, 11:00:06 AM

Milletin ya vakti çok yada parası. Multinin dibine vurmuş Bu kadar vakti daha güzel şekilde değerlendirebilinir. Gerçi 2 bin dolar iyi para bence.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
September 28, 2018, 04:39:21 PM

Her yer multici kardeş işini götüren götürüyor bizim elimize geçse bizde yaparız çok nadir dir ben yapmam diyen fırsatını bulan anında yapıştırır...
miller14
Member
**

Activity: 602

View Profile
October 01, 2018, 06:42:06 AM

Multinin kelime anlami birden fazla iki tane demek bu adam multi degil bu baska birsey Smiley))
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
October 01, 2018, 01:04:55 PM

Ben 1-2 tanesiyle zor uğraşıyorum arkadaş bu hesapların. Heriflerde ne sabır var yaa, ne vakit var şaşıp kalıyorum doğrusu... 186 hesap nedir arkadaş. nasıl açılır, niye açılır, nasıl her hesaptan başvurulur da sonradan tek bir hesapta toplanır bunlar. Sonrasında köşe mi dönülür falan. Anlamıyorum, uğraşmaya değer ki uğraşıyor herifler. Ben daha gidemeden adamlar dönüyorlar bile o yollardan Smiley  Cool
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
October 01, 2018, 01:43:07 PM

Bu şekilde yapan çok insan var. Geçenlerde bir bounty de gördüm mesela aynı kişi aynı içerikle 250'ye yakın blog kampanyası için form doldurmuş ve hepsine de ayrı adresler vermiş.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308

View Profile
October 01, 2018, 03:58:51 PM

Milletin ya vakti çok yada parası. Multinin dibine vurmuş Bu kadar vakti daha güzel şekilde değerlendirebilinir. Gerçi 2 bin dolar iyi para bence.

valla ayımın yarısında bir işte çalışarak onca insanın kahrını çekerek 2bin lira almak yerine 2bin dolar çok iyi bir para. Oturduğu yerden yapıyor hem de bu işi.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 02, 2018, 06:53:26 PM

Ruh sağlığı yerinde değil bu arakdaşın Smiley para etmeyen tokenları bir yere toplamak daha çok zarar yazar. airdroplara harcadığı zamanı adam akıllı bountylere harcasa daha fazla kazanabilir. Gerçi geçen sene bu zamanlar airdroplar iyi kazandırmıştı, artık para etmiyor airdroplar.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 02, 2018, 07:35:27 PM

200 tane tokenin icinde tek para edenin de siacash coin olması trajikomik bir durum olmus:)
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 02, 2018, 09:43:51 PM

Bunu meslek haline getirmiş birçok insan var şaşırmamak gerek bu işte proflar ve iyi paralar kazanıyorlar. Düzenli bir şekilde çalışırsanız neden olmasın. Ancak merak ettiğim birşey var 0 eth gönderirken sizden bir kod vs istiyor muydu yani kişiye özel kod var mıydı?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 02, 2018, 10:19:45 PM

Geçen gün katılmış olduğum bir airdrop 1000 kişi ile sınırlıydı. 0 Ethereum gönderip cüzdanınıza 2000 token gönderiyorlardı. İşlem hareketlerini merak ettim ve etherscan.io üzerinden kontrol ettim.Bir adres gözüme çarptı. Farkettimki çeşitli adreslerden bu adrese sürekli aynı tokenlardan sırayla gönderilmiş.

Notain NOA 186 Hesaptan tek hesaba
Secret Token SECRET 399 Hesaptan tek hesaba
GetPaid Token GPaid 313 Hesaptan tek hesaba
FiveBalance FBN 38 Hesaptan tek hesaba
Miracle Token MIRC 468 Hesaptan tek hesaba
SiaCashCoin SCC 748 Hesaptan tek hesaba

İncelemek isteyenler için LINK

Ben konuyu biraz derinlemesine irdeledim hocam eleman 0 eth gönderilip alınan tokenleri topluyor bir çok adresten. 2000 dolar kazanmış gibi görünüyor ama elindeki tokenler için düşük hacimden dolayı hepsini satması yada 2000 dolar elde etmesi şu an mümkün değil. Bir de sürekli 0 eth gönderirken harcanan gasları, token aktarımı sırasındaki giderleri düşünün bence zararda bile olabilir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
October 02, 2018, 10:25:50 PM

Eleman resmen geleceğine yatırım yapmış  Grin bir kaç sene sonra fiyatlar tavan yaptığında " 2bin dolar için değmez" diyenleri görmek istiyorum.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 02, 2018, 10:44:53 PM

2 bin dolar iyi para ama bu kadar zahmete değer mi? Bu kadarıyla tek başına uğraşmak için kaba tabirle işsiz olmak lazım Grin Ayrıca birkaç sene sonra fiyatlar tavan yapsa bile her şeyin tavan yapacağının garantisi yok.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: