Bitcoin Forum
June 03, 2024, 02:00:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Cryptohr.net - Merkezsizleşmiş kripto para İK veritabanı  (Read 14259 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Leading person
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
November 07, 2018, 06:20:58 PM

Bu projenin daha çok reklam gerektirdiğini düşünüyorum. Bugün reklamsız bir projeyi uygulamak zor

Sana katılıyorum. İyi bir reklam olmadan, hiçbir şeyi gerçekleştirmesi imkansızdır. Projenin bir reklam kampanyası yapması veya cömertlik şirketi yapması gerektiğini düşünüyorum.
Haklısınız, reklam her projenin önemli bir bileşenidir. Aktif reklamcılık kitleyi projeye çekecek.
Proje, reklam ihtiyacını dikkate almalı ve bu yönde çalışmalıdır. Takımın bir pazarlama stratejisi geliştirmeye başlaması gerekiyordu.
Gromstop
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile
November 08, 2018, 06:14:40 PM

Yapılan iş için ödeme yapmayan vicdansız işverenler hakkında pek çok hikaye duydum, platform böyle durumların yokluğunu nasıl garanti ediyor?
SUNbitok
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
November 08, 2018, 07:41:33 PM

Yapılan iş için ödeme yapmayan vicdansız işverenler hakkında pek çok hikaye duydum, platform böyle durumların yokluğunu nasıl garanti ediyor?
Biliyorsunuz, işten ya da siparişte gecikmeden memnun olmayan işverenler de var. Ne yazık ki, bütün bunlar aralarında güven kaybına yol açıyor.
big-svobodniy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
November 09, 2018, 12:13:51 PM

Biliyorsunuz, işten ya da siparişte gecikmeden memnun olmayan işverenler de var. Ne yazık ki, bütün bunlar aralarında güven kaybına yol açıyor.
Proje bu tür sorunları çözmeyi başarabilirse, çalışanlar ve işverenler arasındaki ilişkiyi kolaylaştıracak ve tüm işbirliği sürecini daha kolay ve güvenli hale getirecektir.
Leading person
Jr. Member
*

View Profile
November 09, 2018, 01:13:05 PM

Ekibin gelecekteki planları neler, hangi aşamada projenin geliştirilmesi? Yol haritası, ICO hakkında bilgi görmedi
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 09, 2018, 05:25:12 PM

Anladığım kadarıyla, platform GOLD COIN jetonlarını kullanacak, daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Jetonun fiyatı nedir?
Gromstop
Jr. Member
*

View Profile
November 10, 2018, 05:59:01 PM

Anladığım kadarıyla, platform GOLD COIN jetonlarını kullanacak, daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Jetonun fiyatı nedir?
Jetonun ödeme aracı olarak kullanılması, talebin olacağı ve fiyatın artacağı anlamına gelir. Ekipten tam bir bilgi yok, haberleri takip edeceğim.
Leading person
Jr. Member
*

View Profile
November 10, 2018, 07:39:20 PM

Jetonun ödeme aracı olarak kullanılması, talebin olacağı ve fiyatın artacağı anlamına gelir. Ekipten tam bir bilgi yok, haberleri takip edeceğim.
Projenin yetkili profesyonelleri çekmesi ve kullanıcılara bilgi aktarması gerekiyor. Ekip ne kadar güçlü olursa, projenin bir bütün olarak güveni ve başarısı o kadar yüksek olur.
big-svobodniy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
November 11, 2018, 02:54:00 PM

Ekibin gelecekteki planları neler, hangi aşamada projenin geliştirilmesi? Yol haritası, ICO hakkında bilgi görmedi

Ekibin çok çalışması var, proje nemli görünüyor, hala gelişimin ilk aşamasında. Projenin bir ICO planladığını düşünüyorum, takımdan haberleri beklememiz gerekiyor.
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 11, 2018, 04:19:48 PM

Ekibin çok çalışması var, proje nemli görünüyor, hala gelişimin ilk aşamasında. Projenin bir ICO planladığını düşünüyorum, takımdan haberleri beklememiz gerekiyor.
ICO'nun tarihinin yakında belirleneceğini düşünüyorum ve tüm fonlar, projenin son aşamalarını ve pazarlamayı finanse etmek için kullanılacak.
Gromstop
Jr. Member
*

View Profile
November 11, 2018, 05:31:09 PM

ICO'nun tarihinin yakında belirleneceğini düşünüyorum ve tüm fonlar, projenin son aşamalarını ve pazarlamayı finanse etmek için kullanılacak.
Çoğu proje fikri uygulamak için kendi paralarından yoksundur, bu yüzden geliştiriciler daha fazla lansman veya gelişme için yatırımcıları çekmek zorunda kalmaktadır.
Yuzhne
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile
November 12, 2018, 03:22:37 PM

Bu durumların platform tarafından zaten sağlandığını düşünüyorum. Her şey dürüst olmalı. İşveren iyi bir iş bulmalı ve çalışan iyi bir ücret almalıdır.
strongtree2505
Jr. Member
*

View Profile
November 12, 2018, 08:19:55 PM

Hemen hemen her projede, bu proje için bir ödeme aracıdır. Bu projenin madeni paranın hangi işlevleri yerine getireceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.
alexcraft1590
Jr. Member
*

View Profile
November 13, 2018, 05:01:54 PM

Çoğu proje fikri uygulamak için kendi paralarından yoksundur, bu yüzden geliştiriciler daha fazla lansman veya gelişme için yatırımcıları çekmek zorunda kalmaktadır.

ICO, iyi fikirlere sahip başlangıç ​​şirketleridir. Projelerin uygulanması için paraları olsaydı, ICO yürütmezlerdi
denreddit
Jr. Member
*

View Profile
November 13, 2018, 05:31:34 PM

Bu projenin daha çok reklam gerektirdiğini düşünüyorum. Bugün reklamsız bir projeyi uygulamak zor

Sana katılıyorum. İyi bir reklam olmadan, hiçbir şeyi gerçekleştirmesi imkansızdır. Projenin bir reklam kampanyası yapması veya cömertlik şirketi yapması gerektiğini düşünüyorum.
Haklısınız, reklam her projenin önemli bir bileşenidir. Aktif reklamcılık kitleyi projeye çekecek.
Proje, reklam ihtiyacını dikkate almalı ve bu yönde çalışmalıdır. Takımın bir pazarlama stratejisi geliştirmeye başlaması gerekiyordu.

Hemen hemen her projede pazarlamadan sorumlu bir kişi var. Bence bu projede bir yönetici de var, aynı zamanda projenin sosyal ağları da aktif.
STORMIX
Jr. Member
*

View Profile
November 13, 2018, 06:06:37 PM

Hemen hemen her projede pazarlamadan sorumlu bir kişi var. Bence bu projede bir yönetici de var, aynı zamanda projenin sosyal ağları da aktif.

Evet, sosyal ağlar aktif. Herhangi bir sorunuz varsa, bunları telgram sohbetinde sorabilirsiniz. Sorulara cevap veriyorlar
Yuzhne
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile
November 14, 2018, 01:31:21 PM

Merhaba Projenin resmi web sitesinin neden çalışmadığını söyle? Bağlantıya tıkladığınızda sadece resim açılır!
strongtree2505
Jr. Member
*

View Profile
November 14, 2018, 05:22:53 PM

Merhaba Projenin resmi web sitesinin neden çalışmadığını söyle? Bağlantıya tıkladığınızda sadece resim açılır!

Ne yazık ki açmıyorum. Belki de bazı teknik çalışmalar var veya siteyi güncelleyin.
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
November 14, 2018, 09:26:57 PM

anlatılanları okudum gayet ik mantığında yazılmış ama uygulamaya geçilince çok kolay delinip geçilebilinecek açıklar var gibi duruyor hatta var. çünkü siz kripto uzmanlarını hedef alıyorsunuz ve bu insanlara göre almanız gereken önlemler daha sıkı olması lazım. inşallah daha tatmin edici güncelleme olur. ciddi bir meseleye yaklaşımda bulunulduysa ciddi eleştirileri göze almak lazım.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
alexcraft1590
Jr. Member
*

View Profile
November 15, 2018, 05:33:09 PM

Sosyal ağlarda en son haberler 22 Ekim idi. Neden bu kadar uzun bir haber olmadığını bilmek ister misiniz?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: