Bitcoin Forum
June 14, 2024, 11:35:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Cryptohr.net - Merkezsizleşmiş kripto para İK veritabanı  (Read 14261 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
STORMIX
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile
November 15, 2018, 06:31:46 PM

Sosyal ağlarda en son haberler 22 Ekim idi. Neden bu kadar uzun bir haber olmadığını bilmek ister misiniz?

Belki de geliştiriciler projenin bazı büyük güncellemelerini veya beta sürümlerini hazırlıyor. Bekleyeceğiz, umarım yakın gelecekte her şey netleşir.
denreddit
Jr. Member
*

View Profile
November 15, 2018, 07:28:03 PM

Merhaba Bugün resmi telgram kanalında okudum yakında bir güncelleme olacak. Yani bekleyeceğiz
Yuzhne
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile
November 16, 2018, 06:19:43 PM

Ve bu projenin sotstam ekibinde kimlerin olduğunu merak ediyorum. Bir çok projeye katıldığı takıma bağlıdır.
strongtree2505
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
November 16, 2018, 06:51:28 PM

Ve bu projenin sotstam ekibinde kimlerin olduğunu merak ediyorum. Bir çok projeye katıldığı takıma bağlıdır.
Sana katılıyorum. Bir projede hangi takımın olduğunu gördüğünüzde, daha fazla güven var. Umarım yakında bilinir
alexcraft1590
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
November 17, 2018, 06:21:11 PM

Çalışan ve işveren arasındaki etkileşimin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyorum. Doğru işi kim doğrulayacak?
STORMIX
Jr. Member
*

View Profile
November 17, 2018, 06:57:36 PM

Çalışan ve işveren arasındaki etkileşimin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyorum. Doğru işi kim doğrulayacak?
İşveren, yapılan işin kalitesini takdir edecektir. Ancak, tartışmalı bir durum varsa, bu eylemi değerlendirmek için bir uzmanı çekeceklerdir.
denreddit
Jr. Member
*

View Profile
November 17, 2018, 09:01:31 PM

İşveren, yapılan işin kalitesini takdir edecektir. Ancak, tartışmalı bir durum varsa, bu eylemi değerlendirmek için bir uzmanı çekeceklerdir.
O zaman birçok tartışmalı konu olabileceğinden projeye birçok potansiyel uzmanı çekmek zorunda kalacaksınız.
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 18, 2018, 03:33:56 PM

Merhaba Bugün resmi telgram kanalında okudum yakında bir güncelleme olacak. Yani bekleyeceğiz
Güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bir telgrafta, takım temsilcileri soruları yanıtlamakta aktiftir.
Leading person
Jr. Member
*

View Profile
November 18, 2018, 06:19:53 PM

Merhaba Projenin resmi web sitesinin neden çalışmadığını söyle? Bağlantıya tıkladığınızda sadece resim açılır!

Ne yazık ki açmıyorum. Belki de bazı teknik çalışmalar var veya siteyi güncelleyin.
Aynı soruyu sordum, şu anda geliştiricilerin sürümü geliştirmeye çalıştığı ve sitenin güncellenmekte olduğu söylendi. Projenin işi hızlandırmak için daha çok insanı takım içinde alması gerektiğini düşünüyorum.
big-svobodniy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
November 19, 2018, 11:01:16 AM

Aynı soruyu sordum, şu anda geliştiricilerin sürümü geliştirmeye çalıştığı ve sitenin güncellenmekte olduğu söylendi. Projenin işi hızlandırmak için daha çok insanı takım içinde alması gerektiğini düşünüyorum.

Projenin zaten bir ekip kurduğunu ve sorumlulukları dağıtmayı başardığını düşünüyorum. Proje işi hızlandırırsa, hatalar oluşabilir, acele etmeyin.
Gromstop
Jr. Member
*

View Profile
November 19, 2018, 06:59:52 PM

Projenin zaten bir ekip kurduğunu ve sorumlulukları dağıtmayı başardığını düşünüyorum. Proje işi hızlandırırsa, hatalar oluşabilir, acele etmeyin.

Sonuçta, ürün hatasız çalışmalıdır. Proje dünya çapında çalışmayı planlıyorsa, ekip farklı ülkelerden profesyonelleri bir araya getirmelidir.
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 19, 2018, 07:59:32 PM

Sonuçta, ürün hatasız çalışmalıdır. Proje dünya çapında çalışmayı planlıyorsa, ekip farklı ülkelerden profesyonelleri bir araya getirmelidir.

Proje, farklı ülkelerden işverenleri ve çalışanları cezbetmeli, bu da platformun seviyesini ve popülaritesini artıracak, dolayısıyla da jetonun fiyatını artıracaktır.
Leading person
Jr. Member
*

View Profile
November 20, 2018, 07:48:04 PM

Proje, farklı ülkelerden işverenleri ve çalışanları cezbetmeli, bu da platformun seviyesini ve popülaritesini artıracak, dolayısıyla da jetonun fiyatını artıracaktır.
Bir iş bulmakla ilgilenen ve dünyanın dört bir yanından personel arayanlar için birçok özgeçmiş ve mevcut boş pozisyonlar içeren bir veritabanı oluşturmak zaman alacaktır.
big-svobodniy
Jr. Member
*

View Profile
November 21, 2018, 03:48:24 PM

Ürün üzerindeki çalışma tamamlandığında, iyi bir iş bulmak için platformu memnuniyetle kullanacağım, belki de kariyerimin daha da gelişmesine güvenebilirim.
Gromstop
Jr. Member
*

View Profile
November 21, 2018, 05:29:50 PM

Ürün üzerindeki çalışma tamamlandığında, iyi bir iş bulmak için platformu memnuniyetle kullanacağım, belki de kariyerimin daha da gelişmesine güvenebilirim.
Her şey size bağlıdır, eğer beceri testini geçerseniz ve yetkinliğinizi gösterirseniz, o zaman işe güvenebilirsiniz.
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 21, 2018, 06:50:26 PM

Her şey size bağlıdır, eğer beceri testini geçerseniz ve yetkinliğinizi gösterirseniz, o zaman işe güvenebilirsiniz.
Bu doğru, platform bir iş bulmanıza yardımcı olacak, başarı sadece faaliyetinize bağlıdır.
Leading person
Jr. Member
*

View Profile
November 21, 2018, 07:39:37 PM

Verilerimizin güvenliği konusunda hepimiz endişeliyiz, en güvenilir yolun merkezi olmayan bir veritabanı olduğunu düşünüyorum.
big-svobodniy
Jr. Member
*

View Profile
November 22, 2018, 07:29:09 PM

Pazardaki hüzünlü durum, projelerin planlarını olumsuz etkilemekte, faaliyetlerini geçici olarak askıya almak veya son teslim tarihlerini uzatmak zorunda kalmaktadır.
SUNbitok
Jr. Member
*

View Profile
November 23, 2018, 04:57:58 PM

Pazardaki hüzünlü durum, projelerin planlarını olumsuz etkilemekte, faaliyetlerini geçici olarak askıya almak veya son teslim tarihlerini uzatmak zorunda kalmaktadır.
Piyasaya ne olduğunu görürsünüz, tabii ki, projeler kalkınma için gerekli miktarı toplayamaz.
Gromstop
Jr. Member
*

View Profile
November 23, 2018, 06:05:33 PM

Piyasaya ne olduğunu görürsünüz, tabii ki, projeler kalkınma için gerekli miktarı toplayamaz.
Sebebi belli: piyasa düşüyor, ICO yeterince para almıyor, lansmanların sayısı azaldı. Herkes pazarın büyümesini bekliyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: