Bitcoin Forum
June 15, 2024, 05:36:37 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Ödüllerini dağıtmayan Coinler için ne yapabiliriz. Mesela DTx Lunes vs  (Read 528 times)
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
September 27, 2018, 07:35:13 PM

Ödül için insan özel zamanından feragat ediyor, hırsızlıktan farkı yok bu ödülleri göndericem deyip göndermemenin

En basiti digital ticks, ben çevirisini yaptım adamlar haftalardır oyalıyor, gruptan da banladılar beni sorunca, bir bardak su içmek lazım..proje başlarken tanıtım yapılırken çok iyi davranıyorlar şimdi ban, şeref yoksunları..

1881 - 193∞
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 27, 2018, 07:40:34 PM

Bu adamlara hiçbir şey yapamayız. Bir kere bu sistem merkezi bir sistem değilki yaptırım olsun. Yani herhangi bir borsa borsa sitesi senin parana el koysa kime ne diyebilirsin ki onu düşün ilk başta. Adamlar salak saçma bir Telegram grubu kurup oradan milleti düdüklüyolar.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 27, 2018, 08:04:55 PM

Bu tür durumlarda yapabileceğin birkaç şey var aslında mesela Bountyhive'de yapılan Kora bountysinde ödül miktarı 10 hatta 15 kat aşağı düşürüldü. Tüm bountyciler birleşip kampanya başlattık Kora hakkında sonra Koranın yöneticileri ödül miktarını biraz daha artırdı. Yine tatmin etmedi ama en azından önceki seviyenin de üzerinde bir ödül dağıtıldı. Belki bu tür hamleler yapılabilir ama bunlarda tam çözüm değil aslında.

Çok mantıklı bir cevap olmuş. Arkadaşımıza katılıyorum.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 27, 2018, 08:07:47 PM

Bountylere katılıpta sonuçubeklemek bir zulüm o kadar uğraşıyorsun hala gönderecekler. 2018 in ocak ayında bir bountye katıldım hala daha tokenleri vermedi habire sallamasyon tarihlerle erteleme yapıyorlar. Emegimize yazık.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 27, 2018, 08:21:19 PM

bende de o kadar çok var ki hangi birini saysam kampanya bitiyor verecekleri tokenin yarısını veriyorlar habire ayak yapıyorlar vermemek için elinden geleni yapıyorlar.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
September 28, 2018, 08:23:14 AM

Hocam yapacağın şey ödülünü alamadığın ICO yu scam diye bildiğin tüm mecralarda yayrsın, bir borsaya girdiyse de dump yapar hiç bir naneye yaramaz, öncelikle yöneticiyle güzel bir dille iletişime geç olmazsa yapacak çok da bir şey yok.
etkisizeleman
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
September 28, 2018, 08:49:15 AM

adamlar banlıyor sorduklarında aslında arkadaşın dediği gibi globale güzel bir dille anlatsak mı nedir bu topladıkları parayı ne yapacaklar çok merak ediyorum
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 28, 2018, 10:04:41 AM

Odul kampanyalarından tokenlerını dagıtmayan projeler ıcın bırsey yapamazsın.Arkadaslarında dedıgı gıbı bır bardak su ıcıp baska kampanyalara calısmaya devam edeceksın.Her zaman aklımızda bulunsun yatırım yapacakmıs gıbı arastırmak cok onemlı ortada bır emek soz konusu ve kımse emegının bosa gıtmesını ıstemez.
etkisizeleman
Member
**

Activity: 170

View Profile
September 28, 2018, 10:06:35 AM

forumun bu bounty den çok ciddi kazancı olduğunu üye vs vs bilmeyen yok neden ozaman forum bu duruma müdehale etmiyor neden? win to win durumu ama bir taraf lose
teknodunya
Member
**

Activity: 180

View Profile
September 28, 2018, 10:16:57 AM

Bu tarz işlemler için hiçbir şey yapamazsın. Sonuçta yasal bir hizmet değil bu yüzden de ortaya bir şey getirmiyor. Ne olur bir ekip forumlarda vs toplanıp yazarsın oda çözüm mü dersen tabiki değil
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 28, 2018, 11:51:03 AM

Bu bounty ödülleri için cokta fazla yapıcak bişiy yok herkesin başına 1 veya 2 tane scam proje gelmiştir iyi araştırmak lazım öyle girip emek harcamak lazım tamamen 3-4 ayımızı çalıp hemde ödülümüz vermemeleri kadar kötü bi durum yok zaten
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 28, 2018, 12:01:25 PM

bu konuda birçok sıkıntılı durum yaşandı aslında her hafta kazanılan tokenler vs. direk gönderilmeli yoksa çıkmalı kampanyadan.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
September 28, 2018, 12:30:43 PM

Evet arkadaşlar DTX'den ben de şikayetçiyim. Çünkü kendileri 2 aydır tokenleri dağıtmamak için o kadar sama bahneler sunuyorlar ki ve hala tokenleri yavaş yavaş dağıtmamaya devam ediyorlar. İşin ilginci en son dedikleri tamamen komedi. Mesela ben youtube video bounty'sine katıldım. Son listede çok değil 900 tane token verecekler altı üstü neymiş önce o videoları başka bir kanal açacakmışım oraya yükleyip yeniden onlara linki atıcakmışım. Tamam yaptım buna da amenna ama sonrası daha komik benden youtube için açtığım gmail ve şifresini de istediler.
Gerçekten bounty takipçilerine yapılan haksız bir konu bence. Kendi tokenlerin tutundurmak amacıyla son zamanlarda bazı projeler bounty gönderimini geciktirme yoluna gitmeleri çok üzücü.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 28, 2018, 07:34:14 PM

Sırf bounty dağıtılmadığı için scam vb söylemlerde bulunmak bir işe yaramıyor. Borsaya girebilecek bir proje ise zaten dağıtım yapılıyor. Yapmadılarsa da ortadan kaybolup gidiyorlar. 3-5 bounty hunterın projeyi bitirme şansı malesef pek yok

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 28, 2018, 07:56:06 PM

7-8 ay önce Bezop öyle şerefsizlik yaptı milletin ödülünün üstüne yattı. Yan yattı çamura battı bir şeyler açıkladılar ama yersen. Günlerce Twitter hesabımdan Bezop Scam diye tweetler attım 30-40 kişi de rt etmişti, her gönderisinin altına öyle yazdım, ann altına da yazdım her seferinde oyaladılar yazdılar bir şeyler ama sonuçta yollamadılar. Bak şuan unutuldu bile. Listeme baktım şuan 150'den fazla bountyden ödeme bekliyorum. Ayrıca katıldığım airdroplar, telegram kampanyaları vs. saymıyorum onları listelemedim. Kimi ödül kampanya bittikten 9 ay sonra gönderildi, bazıları için bir o kadardır bekliyorum. Gelmeyeceğinden emin olduklarım da var, bekle gelecek dediklerim de. Bazı yöneticiler ne hikmetse hesaplama bile yapmıyor aylar geçmiş. Gerçi ayı sezonunda projelerin bile iştahı kaçtı yalan yok. Adamlar para toplayamadı ki bir de bunlarla mı uğraşacağız demiştir.
Velhasıl kelam, yapacak pek bir şey yok gibi geliyor bana. Scam da yazsan, tehdit de etsen fayda yok.

Hocam 150 tane nasıl oluyor? Her kampanyaya 1 hafta katılmış olsanız 1050 gün yapıyor, o da nereden baksan 3 yıl yapar. Sanırım lafın gelişi dediniz, umarım beklediğiniz bonusları alırsınız.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 28, 2018, 08:10:43 PM

Benim de var böyle birkaç tane beklediğim. Mesela bir tanesi 8 ay oldu ICO bile yapamadı. Bakıyorum Telegram'dan, halen ön-satıştayız diyip duruyorlar. Kaçtı gittim desem öyle de değil. İki arada kalmışlar, toplaşıp şikayet de edilmez ki böyleleri. Ama eğer ICO'yu bitirmiş, soft ya da hardcap yapmışsa; o zaman işler değişir. Yabancı kısımda toplaşıp başlık açmak gerekir. Ne kadar çok katılımcı olursa ve eleştiri yazılırsa, firmanın itibarını zedeleyeceği için dağıtmak zorunda kalırlar bounty ödüllerini. Böyle de şerefsizler çıkıyor işte. Hem karnım doysun hem pastam dursuncu tipler bunlar.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 28, 2018, 08:16:22 PM

İmza kampanyaları beni çok kızdırmıyorda aylarca facebook twitter paylaşımı yaptıktan sonra göndericez göndericez diyip yan çizenler zıvanadan çıkarıyor. Telegram gruplarına girip kötüleyip çıkıyorum. 10 airdroptan 1 tanesi ancak geliyor bountylerde de benzer durum var.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 28, 2018, 08:41:20 PM

7-8 ay önce Bezop öyle şerefsizlik yaptı milletin ödülünün üstüne yattı. Yan yattı çamura battı bir şeyler açıkladılar ama yersen. Günlerce Twitter hesabımdan Bezop Scam diye tweetler attım 30-40 kişi de rt etmişti, her gönderisinin altına öyle yazdım, ann altına da yazdım her seferinde oyaladılar yazdılar bir şeyler ama sonuçta yollamadılar. Bak şuan unutuldu bile. Listeme baktım şuan 150'den fazla bountyden ödeme bekliyorum. Ayrıca katıldığım airdroplar, telegram kampanyaları vs. saymıyorum onları listelemedim. Kimi ödül kampanya bittikten 9 ay sonra gönderildi, bazıları için bir o kadardır bekliyorum. Gelmeyeceğinden emin olduklarım da var, bekle gelecek dediklerim de. Bazı yöneticiler ne hikmetse hesaplama bile yapmıyor aylar geçmiş. Gerçi ayı sezonunda projelerin bile iştahı kaçtı yalan yok. Adamlar para toplayamadı ki bir de bunlarla mı uğraşacağız demiştir.
Velhasıl kelam, yapacak pek bir şey yok gibi geliyor bana. Scam da yazsan, tehdit de etsen fayda yok.

Hocam 150 tane nasıl oluyor? Her kampanyaya 1 hafta katılmış olsanız 1050 gün yapıyor, o da nereden baksan 3 yıl yapar. Sanırım lafın gelişi dediniz, umarım beklediğiniz bonusları alırsınız.

Hocam 150 taneden kastım bounty kampanyaları. Sadece imza olarak düşünmüşsünüz ancak Twitter, Facebook, Telegram ve Blog'da güzel ödül bırakıyor birçok kampanyada. Ayı sezonunda bunların para etmemesi normal ama Boğa sezonunda sadece sosyal medya kampanyaları bile ihya edecek kadar para bıraktı. 150 tane beklediğim var bu arada toplam girdiğim bounty kampanyası 300 civarı. Alışınca seri yapılıyor zaten şuan aktif 50 tane bounty yapıyorum günde ve 1 buçuk saat anca zamanımı alıyor excel kaydedince sistemi kurunca zor değil. Aksine daha zamanım var ama işte dişime göre kampanya her zaman bulamıyorum buldukça arttırıyorum yoksa.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 28, 2018, 08:59:43 PM

Hiç bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum en fazla forumda konu açarsınız projenin ödülleri dağıtmadığını söylersini ve projeyi kötülersiniz elinizden bir tek bu gelir başkada bir şey gelmez. Keyiflerini kalıyor genelde bounty ödülü dağıtmaları.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 28, 2018, 09:21:12 PM

Yapılacak maksimum şey globalde veya sağda solda konu açıp adamları kötülemek olabilir sanırım. Bu da zaten tokenleri vermelerini sağlamaz  Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: