Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:17:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 3 GECEDİR UYUMUYORUM  (Read 740 times)
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
September 28, 2018, 08:16:51 AM

bu kadar kafa takmaya gerek yok stoploss olan borsalara coini gönder bir dip limit kur bekle bu kadar heyecan yapacak birşey yok batarken birtek sen batmıyorsun toplu batıyoruz Cheesy gönlün rahat olsun hele ki ben şahsım adına  ürettiğim hiçbir coini satmayı düşünmüyorum dursun köşede

Aynen dostum sana katılıyorum, tutup da 6700-6800 bandından girmediysen girdiğin miktarın üzerinde bir miktar belirleyip satış emri verirsin düşse bile sen zarar etmezsin. Ama bu dönemde yatırım amaçlı piyasaya girdiysen terste kalma durumunu mutlaka dikkate almalısın.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 28, 2018, 08:56:41 AM

benden sana ufak bir tavsiye. seni uykusuz bırakacak kadar yatırımı kripto para yada herhangibir riski kripto para yüksek finanasal yatırım aracına asla yapma.
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
September 28, 2018, 10:28:42 AM

Bu kadar kendini kasmana gerek yok hocam. Yatırdığın miktar kendini sarsacak miktar olmamalı ve bunu bu kadar kafaya takmamalısın. Kripto işinde kar etmek de var zarar etmek de var. Günlerce uykusuz kalacak rakam yatırdıysan yada kredi çekip bu işlemlere girmişsen çok yanlış yaparsın.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 28, 2018, 10:43:09 AM

En kısa zamanda bir psikoloğa görünmen gerektiğini düşünüyorum benimde öyle zamanlarım oldu gerçekten sabahlara kadar binance'ta sayfa yenileyip duruyordum sonra kendim çözüm buldum umarım yakın zamanda psikolojin düzelir, yanlış anlamazsan sevinirim çok normal bir durum olduğunu düşünüyorum.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 28, 2018, 11:13:09 AM

Kendini uykusuz bırakacak kadar hırsa gırmenı gerektırecek ne var ortada ? Önce sağlık sonra bu işler geliyor hayatına biraz önem vermelisin ve arkadaşın dedigi gibi psikologa gorunmelisin.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
September 28, 2018, 11:18:01 AM

duyanda mılyon dolarlık işlem yapıyorsun sanacak Cheesy abartmayın bu kadar etf olayını, uzun vadelı düşünün biraz, enınde sonuda kabul edilecek birşey için şimdiden heyecan yapmanın alemi yok, düşerse alttan alabıliceksen al, alamayacaksan stop loss koy , ama stop loss tehlıkelıdır bu piyasada patlatırlar ruhun duymaz,
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
September 28, 2018, 12:07:27 PM

Para her zaman kazanılır, her işin başı sağlık sözü gerçek, kaybedince geri gelmiyor, sağlık için dünya para harcayanlar var olmuyor. İyi bir uyku sağlık için ilaçtan daha faydalıdır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 28, 2018, 04:44:27 PM

Birden çok etf var anladığım kadarıyla ve bu şuan gündemde olan pek muhim birşey değil, şubata kadar sallanan etf muhim bir olay. O zaman yine dumplar yaşanır ve 2019 boyunca da bir türlü ayağa kalkamayan bir kripto dünyası görürürüz
creafik
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
September 28, 2018, 04:47:15 PM

Sağlığına dikkat et bunlar gelip geçici. Her ne kadar hepimiz kazanç peşinde burada olsakta az çok bizimde endişelendiğimiz oluyor. Umarım istediğin gibi birşeyler olur.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 28, 2018, 04:54:19 PM

bence kabul edilme durumu zayıf, erteleme yapılacak. red kararı gelirse de ciddi bir düşüş ben beklemiyorum. hadi en fazla 5000'e gelir oradan toparlarlar belki. bu nedenle ne olacağı belirsiz karar yüzünden gidip paramı bitcoine veya altlara yatırmayı doğru bulmuyorum.

Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 28, 2018, 05:51:03 PM

Etf eetelenirse aynı ayarda devam eder. Kabul edilirse uçuşa geçer. Kabul edilmezse tam çakılır. Şahsi fikrim boşuna uykusuzsun ertelenir ne şiş yansın ne kebap politikasıyla aynen devam edilir bence. Gönül isterki kabul edilsin ama bakalım hayırlısı...
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 28, 2018, 07:23:18 PM

Siz siz olun uykularınızı kaçıracak kadar yatırım yapmayın. Battığınız zaman depresyon, intihar girişimleri diye uzar gider bu konu. Kendinize zarar vermeyecek kadar yatırım yapın, psikolojik sağlamlık her şeyden önemli. Ayrıca her şeyinizi kaybetmek basit bir hataya bakar (:

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 28, 2018, 07:46:07 PM

kardeşim yazık edersin kendine . çok stres sağlığına zarar veriri sl ver gitsin yani ve sağlamlarda kal daha iyi pump coinleri sana felaket zarar getirebilir ona dikkat et ama ertelendi diye biliyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 28, 2018, 10:36:52 PM

etf ertelendi neyi bekliyorsun hala onu anlamış değilim 1 hafta oluyor nerdeyse tam tarihi hatırlamıyorum ama sec erteledi tekrardan 30 eylülde bir şey açıklanmayacak yani boşa bekleme daha

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:30:48 AM

Yarın ne olacaksa bence etkisi kısa süreli olacak ama bir yükseliş için tetikleyici olursa yine de 2019 yılına sarkacak gibi görünüyor. Etkisi sınırlı ama sert olacaktır.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
September 29, 2018, 12:56:55 PM

bu tür olayları bu kadar abartmamak lazım Her şeyi akışına bırakmak lazım Olacağı varsa olur aslında Çok da sıkmaya gerek yok

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
September 29, 2018, 05:19:50 PM

Gece uyumayacak kadar etkilediyse gec tethere rahat et hocam hic bir sey sagliktan önemli degil sonucta.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
September 29, 2018, 05:59:04 PM

eğer bu raddeye geldiyseniz bu piyasadan en kısa zamanda çıkın. hayat devam ediyor ve her şeyin başı sağlıktır eğer sizi bu piyasa stresse sokuyorsa uzaklaşın.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 29, 2018, 06:32:20 PM

yat uyu bu piyasada kararlar bitmez, etf gider bft gelir. sürekli piyasada beklenti yaratacak bir konu buluyorlar, bitcoine güveniyorsan gerisi hikaye. her türlü kazanırsın. hadi iyi uykular
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 29, 2018, 08:25:55 PM

Boşuna beklemeyin, konsensus şu anda karar açıklamak için uygun değil, vallaha da açıklayacağız demiş olsalar bile açıklamayacaklar. Arka planda büyük fırtınalar kopuyor, onların biraz durulması lazım önce.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████