Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:32:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Genesis Vision gelecekte yeri var mi?
Var - 11 (50%)
Yok - 11 (50%)
Total Voters: 22

Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Genesis Vision GVT  (Read 288 times)
mertakara (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 27, 2018, 09:26:35 PM

Selamlar herkese oncelikle projeyi anlatmak istedim benden daha iyi bilenlerde yorum yaparsa sevinirim geleceği hakkında.

Genesis Vision yatırımcı ve broker i bulusturan bir sistem yapıyor.Orneklendirmek gerekirse soyle ki ben bir brokerim ve siz benim gecmis istatistiklerime bakarak yatırım yapabiliyorsunuz yatırımı yaparken broker komisyonlarını gorebiliyorsunuz,broker bu platformda forex,ve kriptopara islemleri yapabiliyor.Bildigim bu,daha farklı yatırım cesitleri varsa bilmiyorum.

App Store da alpa versiyonu bulunuyor indirip bakabilirsiniz arayuz vs bana sorarsanız harika sistem olarak azda olsa broker1 i andiriyor ,farklarına gelicek olursak Genesis Vision un daha avantajlı oldugunu ve kolay kullanıma sahip oldugunu dusunuyorum.Bildigim kadarıyla olan farklar broker1 da sadece brokerin islemleri butce ayirarak taklit ediliyor bu platformda ise hersey brokerin elinde size bir gun sayısı veriyor ve o gun tamamlandıgında size otomatik olarak kar veya zarar yansıyor.

Gelistirici ekip olarak baktıgımda telegramda vs cok ilgilier.ilk ciktigi zamandan bu yana tum soylediklerini yaptılar ve hep takvimin onunde gidiyorlar bence gelecek vaat eden bir proje tabiki boyle dusunmeyenlerde olablir.

Dezavantajina gelicek olursak reklam ve hacim eksikligi var ve tabiki malumunuz btc nin pek kararli olmadigi donemlerdeyiz merak ettigim siz neler dusunuyorusnuz?

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
September 27, 2018, 10:12:03 PM

Hayali tokenlara veya birkaç ergenin bir başka koinin kopyası nı çıkardıkları koinlere yatırım yapmak yerine;

Genesis Vision gibi ileri de ciddi işler yapabilecek projelere yatırım yapmayı daha uygun buluyorum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
September 27, 2018, 10:29:41 PM

Genesis vision benim de çok şey beklediğim coinlerden biri. Projesi güzel uygulanabilir ve ihtiyaç duyulan bir proje. Aslında benim beklentilerime çoktan karşılık verdi ama daha yolun çok başında olduğunu düşünüyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 28, 2018, 08:03:40 AM

Geçen yıl bu koinden iyi para kazananlar oldu. Bir anda fırladı gittii. Sonra tepetaklak oldu. Projesi çok iyi ama yatırım yapmadan önce iyi araştırılmalı.

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
September 28, 2018, 11:48:56 AM

Bu yükselceği yere kadar yükseldi bence dahada bişeyler olmaz çünkü acayip reklam eksikliği falan var hiç bi yerde yok adamlar etkinliklerde bile yoklar dahada pek bir umudum yok başka coinlere yönelin para kazanmak için.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 28, 2018, 12:10:50 PM

gvt bu tarz projelerde en fazla hype yapan ve en fazla pompalanan proje oldu fıyat olarakta shılleme olarakta,

ancak şöyle bir gerçekte var, kripto gvt, simdaq, tradingene vb projelerle büyüyecek, bu projelerın hepsi brokerları yanı tecrubelı traderları tecrubesizler ile merkezsiz ortamda şeffaf bir şekilde buluşturuyor, normalde bir broker a para gonderırsıniz sızın yerınıze al sat yapar ama 1000 den aldım 1200 den sattım der sıze ancak 1300 den satmıstır ve siz bunu göremezsınız, blockchaın teknolojısı sayesınde bunları gorebıleceksınız ,
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 28, 2018, 07:45:10 PM

Zamanında emir koydum kademeli olacak diye 4 e bölüp ki koyduğum emirler de komikti acemilik işte. Atıyorum tamamen hatırlamadığım için 45000 sats 44995 sats 44990 sats gibi emirlerdi sadece en üsttekini alıp tepeye doğru yolculuğa çıktı ikiye katladı dedim sat sat sat Smiley ben sattıktan sonra kaça katladı haddi hesabı yok.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 28, 2018, 07:50:39 PM

bana bountyden 2 mi 3 tane gelmişti yöneticiye demiştim bu ne diye hakkım oymuş mübarek aradan 1 ay mı neydi geçti 60 70 dolar olmuştu. mübarek iyi kazandırdı yatırımcılarına

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 28, 2018, 11:41:41 PM

GVT'nin çıkışıda olaylı oldu inişi de.Çok dalgalı bir coin.Bir anda zengin de eder fakirde.Projesini iyi takip etmek lazım.Ne yapar ileride pek bilinmez ama şu ortamda bir şey yapacağını düşünmüyorum.Btc bir toparlansın gerisi kolay.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 29, 2018, 12:37:59 AM

Bence top noktasına ulaşmadı elbet bu coın 100 dolarları gorur zaten cok az supplysı bulunmakda değerlenmemıs bir coın dusunulebılır boğada guzel şeyler görebılırız bellı olmaz.
mertakara (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 29, 2018, 06:49:56 AM

Bu yükselceği yere kadar yükseldi bence dahada bişeyler olmaz çünkü acayip reklam eksikliği falan var hiç bi yerde yok adamlar etkinliklerde bile yoklar dahada pek bir umudum yok başka coinlere yönelin para kazanmak için.

Yani mantık olarak bakarsan 30 ekimden sonra herhangibi amaci olmayan bi coin kullanıma basliycak bence bu hacimi cok degistirir
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
October 04, 2018, 03:31:09 PM

Genesis vision bir ara baya bir artış yaşamıştı o zamanlar çok konuşuluyordu bakalım eğer boğa gelirse tekrar o zaman yine artış yapacak mı?
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 04, 2018, 03:52:39 PM

adı biraz gavat a benziyor amma her zaman severim gvt yi hacı baba. iş yapar bu

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 04, 2018, 04:06:10 PM

Platform yayınlanana kadar GVT için yükseliş zamanı, 30 Ekime kadar daha çok fiyatlanacaktır...

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2018, 05:29:18 PM

Bi aralar 45 50 dolar civarına kadar yükselmişti.Waves tutanlar yayan kalırken binanceda bunu alanlar çok fazla kazanç elde etmişti.bir kaç hafta içerisinde.tekrar eski seviyelerine geleceğini sanmıyorum.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 04, 2018, 06:10:13 PM

Gvt boğada tepelere tırmanacak başlıca coinlerden olacak icosu da 1 dolardı sanırım fiyatı bugün yüzde 16 bir artış şağlamış ve 12 dolardan işlem görüyor boğada 38 dolarları da görmüş özetle güzel bir coin
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 04, 2018, 06:54:57 PM

Yeterince değerlenmiş bir coin.Bu saatten sonra artar mı tabi platformun iş yapması ile alakalı bir şey.Supply çok az olduğu için elinde yüklü bulunduran istediği gibi fiyatla oynayabilir.Ama şu ana kadar öyle çok büyük düşüşler yaşamadı.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 04, 2018, 08:13:01 PM

GVT'nin supply'ı diğer tokenlara göre düşük olduğundan ve platformunun özellikleri sebebiylede ileride değerleneceğini söyleniyor. Geçen sene 3$ mertebelerinden 35$ mertebelerine kadar yükseldi. Geçen sene yatırımcıların çoğunluğunu Türkler oluşturuyordu. Şimdi diğer tokenlar gibi sürünsede beklentimiz yüksek.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 04, 2018, 08:24:18 PM

Genesis Vision yukarı gitmeye başladı tekrardan, eski fiyatını bulur mu bilemem ya olursa diye düşününce cazip geliyor, ama daha düşük fiyatlı daha potansiyeli yüksek altcoinler arıyorum şahsen.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 04, 2018, 08:28:46 PM

platformun tam olarak çalışmaya başlamasıyla birlikte yeniden fiyatlanacaktır. bende bir miktar alıp 2x de satmış ve uzun süre kafamı duvarlara vurmuştum. daha yükselmez diye diye almayıp diğer fırsatları da kaçırmıştım
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: