Bitcoin Forum
June 14, 2024, 01:30:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 1broker da neler oluyor  (Read 416 times)
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
October 03, 2018, 11:58:14 PM

Son dönem de Türk kullanıcılar arasından çok shill len miş ti bu site. Yıların forex firmalarından farkları BTC olarak işlemler yapılabiliyor olması. Şahsen Forex den zarar ettikten sonra kaldıraçlı işlemlere hiç girmedim.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 06, 2018, 12:56:51 PM

Türk kullanıcıları burayı yönlendiriyorlar sonra paralar gidiyor. Hele twitter fenomenleri var ki bunlar resmen kafayı yemiş milleti de mallaştırdılar. geçen twitterda okudum adam diyorki 1Broker param gitti olsun nolcak yeniden kasarız. Beyne bakın abi bunlar toplumun virüsleridir.Adamın parası gitmiş yeniden trade yapıp kasacakmış. Gerizekalı paran gitti paran. Hazırda duran parana çöktüler sen yeniden kasarım diyorsun. Bu kadar basit mi halkı eşşeğe çevirdiler bu patates beyinler. Sonuna kadar hakkını arayacaksın. borsalar kafasına göre kapatır gidermiş nah giderler adamı s.kerler. öyle kolay olsa. 50 lira için adam öldürülüyor bu devirde. Para için devletler birbirine giriyor. Bunların paraya çöküyorlar olsun nolcak diyor iyice sanallaştınız sanallaştıkça kafayı yediniz.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 09, 2018, 02:35:08 PM

Tüm borsaların başına gelebilecek şeyler geliyor.özellikle margin işlemleri için kullanılıyordu.Bakalım belki bitmexin başına gelecek.Hiçbirşey bilemiyoruz bu piyasada hem öngörülemez hem engellenemez bazı şeyler.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
October 09, 2018, 07:11:28 PM

Bi işte türkler çoksa ordan kaçacaksın.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 10, 2018, 07:40:21 AM

en son kullanıcıların fonlarını çekmesi için FBI ile anlaşmışlardı. farklı bir site adresi açıp sadece işelme izin vereceklerdi. umarım herkes parasını sorunsuz çeker. birçok arkadaşında dediği gibi türk kullanıcı sayısı çok fazla yazık olur insanların emeklerine
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 11, 2018, 04:25:49 PM

fbı paralar çökmus gene sanırım, abd butce mı vermedı gene bunlara saga sola saldırıyorlar bu nedır bole Cheesy bu tarz merkezı sitelerden de uzak durmak lazım merkezı borsalarda olan rısklerın daha fazlası bunlarda var
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 22, 2018, 01:11:37 AM

İçerde kullanıcıların kyc leri olmadıgı ıcın sanırım tam bilmiyorum hiç kullanamdım sadece bir yerde durdum kyc cok onemlı yarın bırgun kyc ıstemeyen borsalar el konulursa şaşırmamak gerek.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 22, 2018, 02:35:32 PM

Para çekme işlemlerini açmışlardı bu demek oluyor ki bize güvenebilirsiniz ama ben tüm paramı çektim al satlarda nasıl tezgahlar döndüğünü bilmiyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: