Bitcoin Forum
May 13, 2024, 08:02:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bahtsızlıktan kırılıyorum...  (Read 610 times)
depecoin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
September 28, 2018, 09:13:38 AM

dün 50 neo luk gas alayım dedim dipte geziyordu kaç haftadır 5.10 dolardı fiyatı bugün 8 doları geçti basmış gaza gidiyor. neden bu kadar bahtsızım neden bi kerede ben gülemedim bu işte aldığım herşey ya yerinde sayıyor yada düşüyor niyetlendiklerim ise uçup gidiyor .
1715587369
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715587369
Reply with quote  #2

1715587369
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715587369
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715587369
Reply with quote  #2

1715587369
Report to moderator
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 28, 2018, 09:24:10 AM

Benim de bir kaç defa başıma geldi. Ama nereden bileceksin böyle olacağını o yüzden ileriye bakacaksın kafana takma. Analizlere devam et . Günde onlarca coin pump yapıyor. Birini elbet denk getirirsin.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 28, 2018, 09:35:53 AM

Fiyat takibi yaptıgın programlara dıkkat etmelisin mobil üzerinden hedefledigin fiyatı sana bıldırmelı ve anlık olarak takıp etmelısın.Geçmişine ve al-sat  işlemlerinde yaptıgın hatalara takılma.Uzun vade mantıgında olman senı bu psıkolojıden kurtaracagını dusunuyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 28, 2018, 09:45:17 AM

geçen yıldan bu yana sadece erken çıktıklarımı üst üste koysak marketcap'ın hatırı sayılır ortaklarından biri olurdum. geçtiğimiz sene poloda ardından bittrex'teki yüzde 3000-5000'lik anlık günlük artışların yanında şimdiki tırı vırı yükselişlerin esamesi okunmaz ama şöyle de bir durum var ben çıkmasam o çıkmasa artar mıydı yine? o yüzden geçmişi ders alarak bir kenara bırakıp uğraşıp didinmeye devam...bol kazançlar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 28, 2018, 09:45:54 AM

Sanırım kemal sunalın bir filminde ki sahne gibi olmuş hani at yarışı oynayacaktı da oynamamıştı misali Smiley okurken, ya almış mı, almamış mı diye anlamaya çalıştım demekki almamışsın yapacak bir şey yok demek ki kararsız kalmak iyi bir şey değilmiş diye ders çıkarmak lazım
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 28, 2018, 12:40:32 PM

Birkaç yüz milyon dolarınla piyasayı manipüle etmiyorsan bunları yaşayacaksın, kaçış yok. Kimse bilemez alırken/satarken gerçekten doğru yapıp yapmadığını. Ayrıca bu algıda seçicilik yanlış, negatife değil, pozitif geçmişine odaklan, negatiflerden sadece kendine ders çıkart, deneyimine katkısı olsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
September 28, 2018, 12:48:19 PM

Grin Çoğu kişi bu durumda maalesef hocam, yalnız değilsiniz yani. Almadığınıza pişman olacağınızı sanmıyorum fiyatlar tekrar düşebilir. Düştüğünde alırsınız.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
September 28, 2018, 12:53:46 PM

Neden almadın alsaydın keşke neyi bekliyordun ki onu anlamadım hep böyle olur zaten almayız almayız alıcağımız zaman fiyat yükselir bizdekide şans olsa gerek ama öyle değil hep aynı oluyor n e zaman bişey alcak olsan o fırlıyor gidiyor
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
September 28, 2018, 01:00:12 PM

Emin ol yalnız degilsin. Bu piyasaya kosullarinda hemen hemen her traderin basina gelen bir sey. Özellikle uzun zaman diplerde seyreden bir coin biraz basini kaldirinca satiyoruz nasil olsa yine düşer diye bir bakmişsın uçup gitmiş. Arkasından bakıp kalıyorsun öylece.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
September 28, 2018, 01:03:06 PM

Elbette bi gün seninde yüzün güler. Son zamanların en büyük sıkıntısı değil mi bu? Herkes pump yapan şeyleri arıyor ama bir başkasını kaçırıyor.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
September 28, 2018, 01:04:41 PM

bu piyasada fırsat bitmez. boşver üzülme. ripple yükseldi, sert düşürdüler, yine aynı yerlerde. tuzağı da fırsatı da bitmez. başka bir tane yakalarsın. bende 15-20 cent aralığından cardano al sat yapıyordum. iyi ki oralardan maliyete girmedim.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
SercanOkay
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 28, 2018, 01:12:55 PM

merak etme yalnız değilsin.. hatta benimle beraber whatsapp grubunda ki arkadaşlarımı da sayarsan 25 kişi aynı senin durumunda Smiley
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 28, 2018, 01:22:05 PM

senin durumunda olan binlerce insan var o yüzden çokta kafaya takma sadece erken çıktığım coinler yüzünden abartmıyorum milyon dolar üzerinde para kaçırdım.sırf o kaçanlara inat holderlik yapayım dedim demek ki işin sırrı burada ama yanlış zamana denk gelmişiz.2017 ve öncesinde holderlar ihya oldu bu sene ise tam tersi.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 28, 2018, 01:41:37 PM

Yatırım piyasasında fırsatlar bitmez. Bir fırsat giderse başkası gelir. Kendinizi bu kadar üzmeyin. Dikkatli olursanız, araştırırsanız ve takip ederseniz er yada geç sizde bir fırsatı yakalarsınız.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 28, 2018, 01:46:44 PM

Dostum bu işler nasip kısmet meselesi. Nasibibde varsa yersin yoksa yapacak birşey yok. Belki daha güzeli olacaktır. Ümitsizliğe kapilma bence.
opciga
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
September 28, 2018, 02:08:10 PM

bahtsızlığınızdan değil, o coinden çıktığınız için yükseliyor zaten. benim başıma ocaktan bu yana 20 coinde geldi. atıyorum bir-iki ay sabredip tron trx'de duruyorsunuz. fiyatının artması için sabır gösteriyorsunuz. çok olumlu haberler ve gelişmeler de var ama fiyatlanmıyor. 2 btc değerinde tron trxi satışa koyuyorsunuz ardında kısa sürede %20-%50 falan yapıyor. borsa kendisi düşükten toplayıp fiyatı yükseltiyor. neo'da, icon'da, dent'te, loom, qtum, ada hepsinde başıma geldi. artık binance borsanın kendi trade botlarının alış yaparak fiyatı pumpladığına adım gibi eminim. tesadüf dediğin bir kere iki kere hadi bilemedin üç kere olur.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 28, 2018, 02:10:20 PM

Dün ether asagı kıracak gibi duruyordu 215 dolardan portfoyu %50 bosalttım bosalttıktan 10saniye sonra pump yedi 235 dolar gördü. Simdi dussede alsam diye bekliyorum. Oluyor arada..
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 28, 2018, 04:02:59 PM

dün 50 neo luk gas alayım dedim dipte geziyordu kaç haftadır 5.10 dolardı fiyatı bugün 8 doları geçti basmış gaza gidiyor. neden bu kadar bahtsızım neden bi kerede ben gülemedim bu işte aldığım herşey ya yerinde sayıyor yada düşüyor niyetlendiklerim ise uçup gidiyor .

abi bu başlık altına almak istediğinde almadıklarını sürekli güncellersen sevinirim.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
September 28, 2018, 04:07:54 PM

oda birşey mi geçenlerde bir coin sattım adreslerde mevcut bionic maşallahı var sattıktan sonra 3 sattan 10 sat a çıktı bir moralim bozuldu sormayın
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 28, 2018, 04:11:57 PM

sattıklarıma pişman değilim aklım satamadıklarımda Cheesy. Benim durum şuan farklı. 3 5 dolara çok ether aldık sattıkta şu aralar hep düşüyor elimdekiler.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: