Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:34:38 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BORSADAN BEKLENTILERINIZ NELER ?  (Read 409 times)
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 28, 2018, 09:44:16 AM

Merhabalar,

Herkesin görüşünü tek tek merak ediyorum türkiyedeki kullandıgınız veyahutta yurtdısı borsalarında eksik gordugunuz yerler neler ? Borsadan beklentileriniz ? Yapmalarını dusundugunuz yenilikler ?

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

1 ) Bir borsadan beklentim haciminin yüksek olması ve kullanıcı arayüzünün çok kolay olması içinde tradingview ile bağlantılı olabilir yada olmayabilir ama kesinlikle indikatör araçlarının tabloda yer alması.
2 ) Destek ekibinin 7/24 gerçekten yardımcı olması türkiyedeki çoğu borsanın yardım merkezi çok kötü
3 ) Kripto veya TL çekimlerinin en fazla 10-15DK içinde hesabıma yansıması.
4 ) Gelişmiş bir referans sistemi ve kampayaların olması
5 ) Aktif çalışan bir ekibe sahip olması
6 ) Yenilikleri kullanıcılara danışarak eklemesi poll yapılabilir.

gobaba
Newbie
*

Activity: 12

View Profile WWW
September 28, 2018, 02:22:02 PM

Merhabalar,

Herkesin görüşünü tek tek merak ediyorum türkiyedeki kullandıgınız veyahutta yurtdısı borsalarında eksik gordugunuz yerler neler ? Borsadan beklentileriniz ? Yapmalarını dusundugunuz yenilikler ?

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

1 ) Bir borsadan beklentim haciminin yüksek olması ve kullanıcı arayüzünün çok kolay olması içinde tradingview ile bağlantılı olabilir yada olmayabilir ama kesinlikle indikatör araçlarının tabloda yer alması.
2 ) Destek ekibinin 7/24 gerçekten yardımcı olması türkiyedeki çoğu borsanın yardım merkezi çok kötü

Merhabalar KaanTakkaci,

Belirttiğiniz görüşlerinizin herbiri borsamızda mevcut! Kısa kısa üzerinden geçmemiz gerekirse

1 ) TradingView bağlantılı borsamızda indikatörlerin hepsi mevcuttur. Dilerseniz buradan borsa modülümüze göz atabilirsiniz.
2 ) 7/24 canlı desteğimiz sitemizde mevcut olmakla birlikte support@gobaba.com adresinden iletilen destek girdilerine de en kısa süre içinde dönüş sağlıyoruz.
3 ) Kripto (36 adet coin mevcut) veya TL'ye ek olarak Euro çekimlerinin kısa sürede onaylanması en çok dikkat gösterdiğimiz bir diğer nokta.
4 ) Platform tokenımız olan GBB kazanabildiğiniz referans programımız (link) veya Euro olarak ödeme alabildiğiniz Affiliate(ortaklık) sistemimiz mevcut(link), ek olarak aktif olarak Sosyal medya ve Ödeme yöntemlerimiz özelinde kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. Aktif olan Peppara ödemeye 100 GBB hediye kampanyamıza buradan, Eski kampanya ve duyurularımız için Medium yayınımıza da buradan göz atabilirsiniz.
5 ) Türkiye ve İngiltere ofislerimizden aktif olarak hizmet veriyoruz
6 ) Community sayfamız tam olarak aradığınız şey! Özellik, coin ve ödeme yöntemlerini bu sayfamızda topluyoruz. Ayrıca Twitter üzerinde de eklenmesi istenen altcoinler için zaman zaman poll'lar yaparak kullanıcılarımızın fikirlerini önemsiyoruz.

Aramıza halen katılmadıysanız Gobaba'yı buradan ziyaret ederek aramıza katılabilirsiniz.

Bunlar dışında platformumuzda direk alım-satıma açık coinler de mevcut. Halen sorunuz olması durumunda bizlere support@gobaba.com üzerinden, bu post altından ya da BitcoinTalk'ta yer alan ana konu altına iletebilirsiniz.

Bol kazanç dileklerimizle,
Gobaba ekibi
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

View Profile
September 28, 2018, 06:21:31 PM

Merhabalar,

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

Merhabalar KaanTakkaci,

Belirttiğiniz görüşlerinizin herbiri borsamızda mevcut! Kısa kısa üzerinden geçmemiz gerekirse

1 ) TradingView bağlantılı borsamızda indikatörlerin hepsi mevcuttur. Dilerseniz buradan borsa modülümüze göz atabilirsiniz.
2 ) 7/24 canlı desteğimiz sitemizde mevcut olmakla birlikte support@gobaba.com adresinden iletilen destek girdilerine de en kısa süre içinde dönüş sağlıyoruz.
3 ) Kripto (36 adet coin mevcut) veya TL'ye ek olarak Euro çekimlerinin kısa sürede onaylanması en çok dikkat gösterdiğimiz bir diğer nokta.
4 ) Platform tokenımız olan GBB kazanabildiğiniz referans programımız (link) veya Euro olarak ödeme alabildiğiniz Affiliate(ortaklık) sistemimiz mevcut(link), ek olarak aktif olarak Sosyal medya ve Ödeme yöntemlerimiz özelinde kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. Aktif olan Peppara ödemeye 100 GBB hediye kampanyamıza buradan, Eski kampanya ve duyurularımız için Medium yayınımıza da buradan göz atabilirsiniz.
5 ) Türkiye ve İngiltere ofislerimizden aktif olarak hizmet veriyoruz
6 ) Community sayfamız tam olarak aradığınız şey! Özellik, coin ve ödeme yöntemlerini bu sayfamızda topluyoruz. Ayrıca Twitter üzerinde de eklenmesi istenen altcoinler için zaman zaman poll'lar yaparak kullanıcılarımızın fikirlerini önemsiyoruz.

Aramıza halen katılmadıysanız Gobaba'yı buradan ziyaret ederek aramıza katılabilirsiniz.

Bunlar dışında platformumuzda direk alım-satıma açık coinler de mevcut. Halen sorunuz olması durumunda bizlere support@gobaba.com üzerinden, bu post altından ya da BitcoinTalk'ta yer alan ana konu altına iletebilirsiniz.

Bol kazanç dileklerimizle,
Gobaba ekibi

Borsanızın reklamını yapın diye thread açmadım burda ayrıca borsalardan beklentilerimde türkiye içinde işlem yapıyorsa banka transferi/papara/pepara türkiyede vergi ödemesini isterim. Londrada vergi vermen benim ülkemin işine gelmiyor.

Tartışma ortamı yaratmak istemiyorum sadece insanların beklentilerini sordum burdanda buna uygun paylaşımlar yapalım sadece lütfen reklam yapmayalım.

BTCSaygılarımlaBTC
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
September 28, 2018, 10:10:15 PM

Bence;
Kolay kullanımı olan bir arayüz,
Hacmin yüksek olması,
Diğer borsalar ve/veya cüzdanlar arası transferlerin hızlı olmaları.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 1

View Profile
September 30, 2018, 07:55:12 PM

çok bir şey istemiyorum.
1. güvenli olsun, güvenlik önlemlerine önem versin.
2. hacmi yüksek olsun
3. çekim ve yatırma taleplerim çok hızlı gerçekleşsin.
4. sorunum hızlı çözülsün. Gönderdiğim bir mail günlerce cevapsız kalmasın.
5. market hacmini botlar ile arşa kadar çıkarmasınlar.

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

View Profile
October 10, 2018, 06:58:43 AM

Uppp
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

View Profile
October 11, 2018, 11:19:59 AM

Farklı gorusler var mı ?
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
October 11, 2018, 01:16:20 PM

Pay vermesi pay Cheesy borsa bize para vermeyecekse hep hani bana hani bana derse o borsadan bi hayır gelmez.Mesela bitexen var harika gidiyorlar türk borsası ama ciddi güven veriyor bana.

bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 17, 2018, 08:56:22 PM

Genel beklentiler belli, çoğu kişi ortak görüşte, benim bir borsadan beklentim bot olmaması, aslında kullanıcıların bot kullanmasında sakınca görmüyorum ama bot işlevi aktif olunca borsalar ne kadar şerefsiz olduklarını hemen gösterip, bot kullanımıyla hacmi, coin/tokenleri ve fiyatı manipüle ediyorlar. O yüzden kurunun yanında yaş da yansın ama borsada HİÇ bot olmasın, başka türlü güvenmem.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
October 17, 2018, 09:16:28 PM

Benim beklentilerim de şunlar:

1. Sunucuları - kodları güvenli olsun.
2. Hacmi çok yüksek olmasın ama düşükte olmasın.
3. Çekim ve yatırma talepleri hızlı gerçekleşmesin. özellikle bitcon ve TL işlemlerinde telefon ile arayıp emin misin diye sorsunlar mümkünse Smiley
4. Sorunum olmasın olursa da destek alma noktasında kapı duvar olmasınlar.
5. Cüzdan bakımları çok hızlı gerçekleşsin. günlerce yatırma çekme için beklemeyelim.
6. Eğer Türkiye merkezli bir borsa ise 7/24 açık bir çağrı merkezi olsun.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 18, 2018, 08:41:32 AM

Benim beklentilerim de şunlar:

1. Sunucuları - kodları güvenli olsun.
2. Hacmi çok yüksek olmasın ama düşükte olmasın.
3. Çekim ve yatırma talepleri hızlı gerçekleşmesin. özellikle bitcon ve TL işlemlerinde telefon ile arayıp emin misin diye sorsunlar mümkünse Smiley
4. Sorunum olmasın olursa da destek alma noktasında kapı duvar olmasınlar.
5. Cüzdan bakımları çok hızlı gerçekleşsin. günlerce yatırma çekme için beklemeyelim.
6. Eğer Türkiye merkezli bir borsa ise 7/24 açık bir çağrı merkezi olsun.

@mhanbostanci, 3. madde haricindekiler BtcTurk'e uyuyor Smiley
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
October 19, 2018, 06:45:45 PM

Hızlı işlem bide bu devlet ile arasının iyi olması.Mazallah paramıza falan el koymasınlar gerekli çalışmaları yürütsünler bizi uğraştırmasınlar orayla burayla.

Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
October 21, 2018, 01:06:07 PM

Hızlı işlem bide bu devlet ile arasının iyi olması.Mazallah paramıza falan el koymasınlar gerekli çalışmaları yürütsünler bizi uğraştırmasınlar orayla burayla.

Biat eden tayfadan olsunlar diyorsun yani.
Ethercool
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 1

View Profile
October 21, 2018, 02:35:01 PM

Canlı destek ekipleri geliştirilebilir, nadir de olsa ihtiyaç oluyor. Yüksek hacim çok önemli. Bunun dışında işlemlerin hızlılığı insanı o borsaya bağlayan bir etmen. Son olarak, özellikle düşük meblağda aktarımlar yapacağım zaman komisyonun az kesildiği borsaları tercih ediyorum.
ulabar22
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
October 21, 2018, 08:23:52 PM

güvenlik
hızlı işlem(çekme yatırma)
hacim
ve anında müteri hizm. desteği
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

View Profile
October 27, 2018, 06:05:47 PM

Farklı fikirler ?? BTCBTCBTC
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 27, 2018, 08:41:50 PM

Benim beklentilerim çok daha farklı;

1. Bütün borsalar akıllı olsunlar, forum olarak akıllarını almayalım.
2. Yatırımcılar / patronlar biraz işten anlasınlar, blockchain'i bıloghhhceyin şeklinde telaffuz etmesinler. Hele bunu bloomberg de canlı yayında yapmasınlar! Bu durumda iseler çıkmasınlar.
3. Bu borsalarda çalışan sistem yöneticileri burada yazılanları okusunlar.
4. Güvenliğe yatırım yapsınlar, Bir düzineden fazla borsa inceledim. btcturk, paribu koinim dışında güvenlik için para harcayan borsaya rastlamadım.
5. Kafalarına vura vura sonunda şirket sahiplerinin de insan vede erişilebilir olduğunu / olacağını anlattık. son çıkan borsaların sahiplerine bakın nasıl tırstılarsa  forumda konu açmadan önce itibar yönetimi hizmeti alıyorlar artık. Smiley

Birde forumu inkar edenler var, foruma üye bile olmuyorlar.

Zz kriterlerini açıklıyorum. (arkada miroğlu mu çalıyor ne?)

Benim bir borsaya müşteri olmam için,

1. Adam gibi alt yapısı olacak. öyle kıç kadar iki vps e cpanel kurup webini açanları kafadan eliyorum zaten.
2. Öyle cloud flare arkasına saklanıp dandik altyapı kurup bize yedirmeye kalkıp sonra iki iteleyince dağılan borsaları da eliyorum.
3. Firma ortakları ticari geçmişleri temiz, erişilebilir, konu hakkında az da olsa bilgili ve dünyalığı sağlam olan insanlar olacak.
4. Firma her kanaldan (telefon, e-posta, forum, sosyal medya vs)  erişilebilir olacak.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 29, 2018, 08:21:33 AM

Merhabalar,

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

Borsaları kullandığım zamanlarda kendim için belirlediğim birkaç faktör ve şart bulunuyor. Genellikle kullandığım hizmetlerin tamamı bu şartları karşılıyor ve pek fazla sorun ile karşılaşmıyorum. Özellikle imzamda yer alan hizmetten oldukça memnun olduğumu (reklam olarak anlaşılmasın kullanıcı yorumumdur) belirtmek istiyorum. Borsa hizmetlerinden beklediğim kaliteli hizmet şartları ise şu faktörlere bağlı olarak değişiyor;

- Hızlı işlem kolaylığı
- Yüksek işlem hacmi ve margin trading
- Arbitraj amaçlı düşük işlem hacmi ve makas açıklığı
- Hızlı bir teknik destek, hızlı servis
- Gerek kripto ödemelerinde gerekse banka ödemelerinde hızlı işlemler
- Çeşitli ödeme kolaylıkları

Tüm bu faktörler ise bir araya geldiği zaman on numara beş yıldız bir hizmet oluyor benim için. Gerek yerli gerekse yabancı borsa hizmetlerini kullanan birisi olarak asla borsa hakkında araştırma yapmadan kullanmıyorum.
KaanTakkaci (OP)
Newbie
*

View Profile
November 02, 2018, 08:22:00 PM

upppp
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 03, 2018, 03:24:32 PM

Güvenilir olması,hızlı olması,Destek sistemleri hızlı dönüş yapabilmeli  ve kazandığı feelerden eğer tokeni varsa  kar payı vermesi  yoksa her ay az miktarda trade hacmine göre pay vermesi

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄