Bitcoin Forum
June 24, 2024, 01:56:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance’in CEO’su: Boğa piyasası her an geri dönebilir  (Read 166 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
September 28, 2018, 07:44:13 PM

Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, yakın zamanda verdiği bir röportajda boğa piyasasının her an geri dönebileceğini iddia etti.
Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, CryptoGlobe’ye verdiği röportajda boğa piyasasının her an geri dönebileceğine ve 2018’i parlak bir son beklediğine inandığını söyledi.

Zhao, röportajında kripto parayı 2013’te Sky9 Capital’in kurucusu Ron Cao ile şirketin kurucu ortağı Bobby Lee’den öğrendiğini söyledi. 2018, Zhao’nun kripto para dünyasını keşfinin beşinci yılı ve merkezi olmayan borsaların gelecek olduğuna inanıyor.

Binance, özellikle erken aşamada sektöre çok katkı sağlayabilecek yenilikçi bir deney olarak bir süredir merkeziyetsiz bir borsa inşa etmekle meşgul.

Binance’in beş yıllık planını açıklayan genç CEO, “Beş yıl içinde sektörün çok daha büyük olacağını düşünüyorum. Bu yüzden sadece bu sektörde birkaç temel hizmet sunmak istiyoruz. Şu anda iyi çalışan bir borsamız var, hem itibari para hem de merkezi olmayan borsa alanında genişliyoruz. Borsa alanında önemli bir oyuncu olmaya devam etmek istiyoruz. Ayrıca bence cüzdanlar çok ilginç ve çok önemli. Bu yüzden çok iyi bir ürün olan Trust Wallet ile ortaklık kurduk.” dedi.

Zhao, kripto para piyasasının 1000 kat büyüyeceği iddiasının hala arkasında olup olmadığı sorusuna ise “Kesinlikle! Bence daha çok olacak. Bu nedenle o tweet’i saklayacağım ve oraya vardığımızda tekrar gün yüzüne çıkaracağım.” cevabını verdi.

Binance’in kurucusuna “Bir sonraki boğa piyasası ne zaman başlayacak?” sorusu da yöneltildi. Zhao, bu konu hakkında “Şu anda çok net olan şu ki, 2018’de çok güçlü bir 6,000 dolar desteği gördük, 2015’te ise bu 200 dolardı. Ben bu işe yıllık olarak bakıyorum. Bir ayı piyasasında olduğumuz hissinde değilim. Evet tamam, haftalık ya da aylık olarak bakarsanız, evet bir ayı piyasası vardı. Her zaman uzun vadeye bakarım. Kendim asla al-sat yapmam, her zaman alırım ve beklerim. Yani, bana kalırsa boğa her an geri dönebilir, ve tarihsel olarak Ekim-Aralık arası iyi aylardır.” şeklinde konuştu.

Haber linki: https://uzmancoin.com/bitcoin-binance-ceo-boga/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
September 28, 2018, 08:01:08 PM

aslında çok doğru açıklamalar ve tabi ki binance'ın CEO'sundan gelince daha da fazla anlam kazanıyor. İnsallah biraz önce gelir şu boğa da emekler zayi olmaz..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
September 28, 2018, 08:08:12 PM

Şu varlık barışı bitmeden gelsene sıkıntısız bir şekilde çeksek artık.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
September 28, 2018, 11:20:31 PM

Ben de özellikle kasım ayında ciddi bir yükseliş olacağını düşünüyorum. Ama 1000 kat artacağı yönündeki fikri sanırım çok uzun vadedeki fikri yoksa şuanlık bana çok uçuk geliyor. 6000 direncini aynı zamanda madenci maliyetlerinin direk olarak etkilediğini düşünüyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185
Merit: 1

View Profile
September 29, 2018, 07:49:48 AM

2015 de 200 dolar destek vardı ve 2018 6000 dolar olmuş diyo. o aradaki farkın sebebi bence o 3 yıllık süreçte piyasayı yeni keşfedip balıklama atlayan insanlar. adamların eline 15 bin dolardan bitcoin vermişler. adamlar da bir umut diyerek zararı kabullenmek yerine tekrar yükselmesini bekliyor
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 29, 2018, 08:01:59 AM

Binancenin şeyindemi sanki ayı piyasası olmuş ya da boğa olmuş her şekilde para basıyor. Ayı piyasası hissinde değilim, boğa her an geri dönebilir bunu babamda söylüyor, biz artık aksiyon görmek istiyoruz.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
September 29, 2018, 08:28:30 AM

Genel olarak her sene yaptığı tepe formasyonunu bu yıl da tekrar etmesini bekliyorum,  henüz tamamlanmadı ancak yıl sonuna kadar muhtemelen bu aşağı hareketin tamamlanmasının ardından yaşanabilir.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 29, 2018, 12:06:44 PM

bir önceki aynın 4 yıla yakın sürdüğü düşünürsek tekrar boğa sezonunu yakın tarihte geleceğini zannetmiyorum.
binance ceo suda yakın zamanda boğa beklemiyordurda bakmayın işte. yerseniz.
cilgindansci
Member
**

Activity: 504

umachit.fund

View Profile
September 29, 2018, 12:48:48 PM

Binance yetkilileri boğa piyasasının geri geleceği düşüncesinde oldukça ısrarcılar. Binance boğa piyasasının gelmesiyle harika net karlar sağlayacak o yüzden böyle beklentiler içerilerinde olmaları gayet doğal.

turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
September 29, 2018, 12:52:11 PM

Zaten Ekim - Aralık arası geldi geldi yoksa Ocak'da bunalım yaşıyor her yıl piyasa.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
September 29, 2018, 01:28:45 PM

Aylardır ha geldi ha gelecek deyip duruyor herkes ama bir türlü gelemedi. Her an geri dönebilir lafı da çok saçma zaten. Bunu söylemek için uzman olmaya gerek var mı Cheesy
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
September 29, 2018, 04:19:26 PM

Boğa piyasasının döneceğine ben de inanıyorum fakat bu sene döneceğini hiç sanmıyorum. Önümüzdeki senenin ilk aylarında anca başlayacaktır boğa piyasası bana göre.

erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
September 29, 2018, 04:24:45 PM

Birkaç hafta daha vakti var gibi duruyor ama Kasım oldukça hareketli geçecek gibi
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
September 29, 2018, 04:42:18 PM

Kasım ayında tarih tekerrür edecek mi ne olacak çok heyecanlı bir zamana ilerliyoruz. Ya da adını dahi telaffuz etmek istemediğim diplere doğrumu yol alacağız, uzun ince bir yoldayız... Hayırlısı.
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
September 29, 2018, 08:29:31 PM

Boğa piyasası için daha en az 5-6 ay var diye düşünüyorum. ETFlerin onayını martta bile gerçekleştirme ihtimali var SEC'in. Gönül ister ki bu sene görelim çıkışın filizlerini ama bakalım.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 29, 2018, 09:06:37 PM

Boğa piyasası için daha en az 5-6 ay var diye düşünüyorum. ETFlerin onayını martta bile gerçekleştirme ihtimali var SEC'in. Gönül ister ki bu sene görelim çıkışın filizlerini ama bakalım.
Kripto piyasası artık  ETF'yi SEC'i iplemez 4100 dolar bandı kaya gibi hem bu piyasa bu zamana kadar sec'siz etf'siz yürüdü şimdi ne olacak ki bu piyasayı kül edip yok edecek?
Hepsi fasa fiso boş haber...
Sadece ordan gelecek algı ile bir sürü yatırımcı oraya kitlenmiş durumda. Zaten şu aşamaya gelene kadar acemi yatırımcılar yok oldu, şimdi orta sınıf yatırımcıları yok etme hedefindeler ama yedirtmeyiz.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 29, 2018, 09:34:13 PM

Binance bu piyasanın en önemli, hatta tek borsası haline geldi. boğa piyasasının gelmesini en çok da onlar istiyordur. bu yüzden bu açıklamaları normal görüyorum.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 01, 2018, 04:06:22 AM

Bu günlerde boğa piyasasının geri geleceğine dair birçok haber çıkıyor. Binance gibi lider bir borsanın ceo'sundan da bunu duymak çok güzel. Kötü bir haberle baltalanmazsa bitcoinin yükselişi bu hafta da devam edecektir.
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
October 01, 2018, 09:05:06 AM

Binance CEO'sunun yaptığı açıklamayı ben davet olarak görüyorum. Boğaları sahneye çağırıyor Grin Ayrıca, önceki senelerde yaşanan boğa ataklarına bakacak olursak bu dönemleri işaret ediyor. Ekim ayının gelmesiyle yukarıda doğru hareket başlayacaktır diye düşünüyorum ve bu durum muhtemel Çin yeni yılına kadar sürecektir.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
October 01, 2018, 09:17:46 AM

Binance CEO'sunun tuzu kuru. Her harikulade de para b.k gibi kesesine akıyor. Boğalar her an dönebilir vs. saçmalamış. Kaybeden iyi kaybetti. Çoğu eli kolu bağlı bir şekilde çaresizce bekliyor ayılarla başbaşa kalmaktan bıkmış.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: