Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:22:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Nefret ettiğiniz Kripto-Paralar ?  (Read 583 times)
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 30, 2018, 03:04:58 PM

Sürekli düşüş gösteren ve yatırımcısını zarara uğratan bütün kripto paralardan nefret ediyorum desem az bile söylemiş olurum. Delist olanlar vs vs saçma sapan projelerden sadece para toplamak için ortaya atılmış tüm projelerden nefret ediyorum bana soracak olursanız durım böyle bende....
elfatiha
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 2

View Profile WWW
September 30, 2018, 04:43:22 PM

Ben btc den nefret ediyorum... kedi uzanamadığı ciğere mundar der misali 2017 Kasım ayında defalarca karar alıp vazgeçtiğim coin dir btc o zaman 40 bin den 80 bine kadar yükselmişti hala çok üzülüyorum o fırsatı kaçırdığıma ama şu da gerçek fırsatlar hiç bitmez ...

Help donate children

https://donationforchildren.ecwid.com/
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 30, 2018, 05:44:13 PM

tartışmasız bir şekilde helbiz. milleti ne gazladılar, ne ümitler, vaatler verdiler de sonrasında öylece bıraktılar adamları. silinerek de yok oldular sonra.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
September 30, 2018, 05:52:32 PM

Şu aralar gerçekten Ethereum ve Vitalikten nefret ediyorum ve muhtemelen kalıcı bir nefret olacak gibi duruyor. Özellikle Vitalik Buterinin yatırımcıları ve minerları zerre kadar önemsemez açıklamalarını gördükçe daha da artıyor nefretim. Bu şekilde yatırımcılarını ve minerları kızdırmaya devam ederse POS da kurtuluşu olamayacak.

Bitcoin / Ethereum / Monero
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 30, 2018, 06:36:58 PM

ilk alıma gelen coin Ripple oldu. Alıp uzun bir süre bekletmiştim sonrasında küçük bir kar ile çıkıp başka projeye girmiştim. Ben çıktıktan bir süre sonra kendi kendini katlamaya başladı.

Diğer bir coin ise Btw. Açıklama yapmayacağım airdroptan gelmişti.

DIW token'a da baya sövmüşlüğüm var 3 ay imzasında kaldım emek harcadım şuan 1-2 öğün yemek parası ediyor.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 30, 2018, 06:51:59 PM

WTC yani Walton. Uzun süredir kripto para piyasasının içindeyim. Tek kalemde en yüklü alımımı WTC ile yaptım yükselecek diye sonra bir bomba patladı ve %60'dan fazla düştü. Stop da koymamıştım. %30'larda satabildim ama hala kendime kızıyorum. Bir daha asla da almayacağım bir para.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 30, 2018, 06:54:05 PM

nefret ettiğim bir kripto para birimi yok şuan sadece ARN tokene çok yüksekten girdik sanırım şuan çok düşük seviyelerde bi toplarnısa çok iyi olacak gibi. bekliyoruz bakalım
agmaturaj
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
October 02, 2018, 11:24:26 AM

kesinlikle ve kesinlikle digibyte
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 02, 2018, 12:02:14 PM

evililik programındaymışsınız gibi kriterlerden bahsediyorsunuz  Grin valla çok güldüm . aslından çoğunun hatası bir şeyler duyum o coini almasıdır bilgimiz yokken direk aldık ve sabır yok bizde alıyoruz yüksekten biraz düştümü panikle satıyoruz en doğrusu işte bu direnç ve destekleri bilsekdik belki daha az zarar edebilirdik

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
October 02, 2018, 12:47:40 PM

Ah hah Grin Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Kripto para işte yüzlerce var bunlardan, bunların içinden gidip seçim yapan benim ama kazanamayınca nefrete dönüşen duygular oluyor insanız sonuçta. ETCnin beni bekletmelerinden dolayı kendisinden soğumuşluğum vardır.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 02, 2018, 08:22:57 PM

Başlığı okuyunca direk aklıma BTW geldi. Yorum yapmayacaktım ama içimde kaldı Grin bir yatırımım yok fakat zamanında 4küsur bin lirayı elde etme şansını kaçırdığım için üzülmüyor değilim (airdroptan gelmişti)
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
October 02, 2018, 08:58:56 PM

evililik programındaymışsınız gibi kriterlerden bahsediyorsunuz  Grin valla çok güldüm . aslından çoğunun hatası bir şeyler duyum o coini almasıdır bilgimiz yokken direk aldık ve sabır yok bizde alıyoruz yüksekten biraz düştümü panikle satıyoruz en doğrusu işte bu direnç ve destekleri bilsekdik belki daha az zarar edebilirdik
Valla hocam diğer arkadaşların nedenleri ve tercihleri daha makul..Destek ve direnç noktalarını bilseydik daha az zarar ederdik demen bana daha komik geliyor Smiley Oldum olası ne olduğunu anlamadım, anlamakta istemem..İsterse her zaman zarar edeyim.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 02, 2018, 09:48:07 PM

Ben en uyuz olduğum coin tabii ki de xrp ondan sonra da tron gelir. Bunların sadece sektördeki yerlerini sevmiyorum şişirilmiş tamamen. Üstüne de yarım saat içinde %50 zarar ettim beni 0.5 btc zarara uğratan NXT var

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 02, 2018, 10:50:36 PM

Herhangi bir kripto paradan nefret etme lüksüne sahip değiliz bence. Bana para kazandıracaksa ya da ileride güzel bir geleceği olduğunu düşündüğüm hiçbir coine karşı önyargım yok.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 02, 2018, 10:56:53 PM

Valla geçtiğimiz senenin boğa sonlarında kripto paralar ile ilgilenmeye başlayan biri olarak, herhangi bir kripto paradan nefret edemiyorum ama daha önceleri kripto paraları öğrenmeme rağmen niye girmedim bu işlere diye kafamı duvarlara vuruyorum Cheesy

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 02, 2018, 11:57:43 PM

Ripple'den nefret ediyorum.Balinaların bol olduğu bir coin.Ayrıca blockchain felsefesine ters bir yapılanma.Ona yatırılan paralar altcoinlere gitse piyasa biraz olsun nefes alır.Birşey kazanacağım umudu ile girenlerinde ellerine verme cabası.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
October 03, 2018, 01:09:03 AM

Trx 241 ortalamayla aldım ben sattım yürüdü gitti.
Hsr çok yükseklerden aldım yarıya düştü sonra isim falan değiştirdiler.
Etc 325'ten aldım aldığım günden beri yüzüm gülmedi.
Edg 18'den aldım 3'e düştü.
Bende bu coinler lanetli daha sittin sene bunlara girmem.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 03, 2018, 06:20:31 AM

Waves, Monetha, Ripple, Tron alayından nefret ediyorumilk ikisi zaten milletin hayalleryle oynadı boğada hiç bir şey yapamadı gibi bir şey he  bide holo var circulatingdeki token miktarına bakmadan yine fiyat tahminleri yapmışlar ama hepsi boş  tahmin

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 03, 2018, 08:50:29 AM

bu piyasada nefret ettiğim değilde sürekli uzak durduğum birkaç çeşit coin var onlar her zaman için riskli olamaları ile bilinir.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 03, 2018, 09:12:16 AM

Nefret ettiğim kripto para Ethereum'dur. Yanlış zamanda yatırım yaptığım için şuan zarardayım. Millet Ethereum'dan Dünyaları kazandı bize ise başı tutmak kaldı. Bu yüzden dolayı kendime oldukça kızgınım. Umarım Ethereum'a yapılacak şu yeni güncellemeler fiyatını arttırır yoksa hepten zarara batmış olacağım.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: