Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:13:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Güçlü Bir Ralliye Kurulmuş Durumda  (Read 288 times)
brocoli (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 4

View Profile
September 28, 2018, 11:18:22 PM

Fundstrat Global Advisors'ın iyi bilinen kripto boğası Tom Lee'nin, Bitcoin için 20.000 USD'nin üzerine çıkacak tahminin doğruluğunun kanıtlaması için sadece 3 ayı kalmış olsa da, şimdi rotasını Ethereum'a çevirmiş durumda.

Piyasa kapitalizasyonuna göre iki kripto para birimi, bu sene şimdiye kadarki en yüksek seviyesinden bu yana %80'in üzerinde düşüklükte işlem görmekte.

Ancak, şimdi, Lee, “Bir trendin tersine dönmesini ve güçlü bir ralli yapmasını” düşündüğüne inandığını söyleyerek Ethereum için bir atılım beklediğini dile getirdi.

CNBC'ye göre, Lee Perşembe günü müşterilerine bir notla kripto para birimi ile ilgili görüşünü dile getirerek, Ethereum'un diğer kripto paralara nazaran yükselişindeki gecikmeye dikkat çekti ve bu yüzden daha yüksek bir tersine ivme beklediğini belirtti.

Lee, Bloomberg'in açıklamasına göre, yıl sonunda Ethereum'un 1900 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor. Şu anda 222 USD civarında işlem görüyor.

Ayrıca, Ethereum'u çevreleyen yatırımcı duyarlılığının “aşırı derecede olumsuz” olduğunu ve zayıf performansının piyasada “teslimiyet belirtisi” olduğunu söyledi. Lee ayrıca, bu yıl Ethereum'un satılmasının, esas olarak Ethereum üzerine inşa edilmiş, ancak daha sonra kendi blok zincirine geçen yerel kripto para birimi EOS yüzünden olduğunu da sözlerine ekledi.

Al-sat yapanların bildiği gibi, bir piyasadaki “kapitülasyon”, tüm piyasa katılımcıları bir varlıktan vazgeçtiğinde ortaya çıkar, normalde bir dipte bir sonraki ayağın oluşturulması için bir temel oluşturulduğuna dair bir işaret meydana gelir.

Şahsi olarak bir fikir beyan etmiyorum, sadece Bitcoin ve Ethereum için yaptığı tahminlerin doğru olmasını umut ediyorum. Tecrübeli arkadaşların konuyla alakalı görüşleri varsa paylaşmalarını rica ediyorum.
1715296437
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296437
Reply with quote  #2

1715296437
Report to moderator
1715296437
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296437
Reply with quote  #2

1715296437
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 29, 2018, 12:45:48 AM

diğer başlıkta lee, 2019 sonu demiş, bu başlıkta bu yıl sonu demiş...ortada bir karmaşa var ama bakalım..https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039933.0

istenirse olur olmaz diyemeyiz bu hedefleri aşabilir de ama isteniyor mu, plan ne agaların? bence de henüz emekleme aşamasında olan bir piyasada 1 senelik extra ayı sezonuna yer yok! zaten iliğine kadar kuruttular, sömürecek bişey kalmadı, icolar piyasaya çıkmamak için kıçından bahane uyduruyor, masanın altına saklanıyor. altcoinler kandırıkçılık yapıyor, pump yaptım deyip "ceEEE" diyor geri geliyor, böyle abidik gubidik işler yok etf açıklanacak yok ertelendi yok sec şunu dedi btc "hani bana hani bana" demiş bu ne aq

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
brocoli (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124

View Profile
September 29, 2018, 01:59:19 AM

diğer başlıkta lee, 2019 sonu demiş, bu başlıkta bu yıl sonu demiş...ortada bir karmaşa var ama bakalım..https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039933.0

istenirse olur olmaz diyemeyiz bu hedefleri aşabilir de ama isteniyor mu, plan ne agaların? bence de henüz emekleme aşamasında olan bir piyasada 1 senelik extra ayı sezonuna yer yok! zaten iliğine kadar kuruttular, sömürecek bişey kalmadı, icolar piyasaya çıkmamak için kıçından bahane uyduruyor, masanın altına saklanıyor. altcoinler kandırıkçılık yapıyor, pump yaptım deyip "ceEEE" diyor geri geliyor, böyle abidik gubidik işler yok etf açıklanacak yok ertelendi yok sec şunu dedi btc "hani bana hani bana" demiş bu ne aq

Uyarı için çok teşekkür ederim hocam. Yanlışsa değiştirmek için tekrardan kontrol ettim. Yabancı kaynaklar da kendi aralarında ihtilafa düşmüşler, kimisinde 2019 sonu yazıyor, kimisinde bu yıl sonu. Kaynak olarak aldığım ve belirttiğim Bloomberg'e göre yıl sonu olarak gözüküyor, o yüzden yazıyı editlemedim.

Yorumlarınıza da katılıyorum. Sene başında top seviyeleri görmüşken ve artık bu sektör yaygınlaşıyorken, böylesine bir düşüş ve ardından süreklilik beklemiyordum. Umarım kısa zamanda toparlanır.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 29, 2018, 06:05:09 AM

Yine bir çok kişi fenomen filan her neyse ralli bekliyor bu seferde ters köşe yapıp  btcnin 5500 altından bir yerden dönüp sonra ralli yapacağını düşünüyorum.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 29, 2018, 09:46:45 AM

Bugün sebepsizce yükseliş gösterdi baya şaşırdım btc yerinde sayarken hareket etmeside hoşuma gitti bakalım bir şeyler olacak gibi görünüyor Smiley hayırlısı olsun...
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
September 29, 2018, 09:51:11 AM

ethereum un yükselmesi göstere göstere gelecek gibi duruyor.sanırım yıl sonunda da bazı güncellemeleri var piyasa da iyi olursa şu an zaten değerinin altında gözüküyor biraz yukarı zıplamasında engel görmüyorum
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
September 29, 2018, 10:03:28 AM

Herkes farklı görüşler beyan ediyor. Erhereum şu durumdan kurtulacaktır  diye düşünüyorum. Boğa gelince 20,000 Usdyi   zamanla görecektir.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392

View Profile WWW
September 29, 2018, 10:14:03 AM

Ethereumun elbette çok güçlü bir yapısı var.Boğa sezonunda 2 Bin $ görebileceğine inanıyorum.Çünkü altcoinlerin neredeyse tamamı Ethereum tabanlı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 29, 2018, 10:14:15 AM

Herkes farklı görüşler beyan ediyor. Erhereum şu durumdan kurtulacaktır  diye düşünüyorum. Boğa gelince 20,000 Usdyi   zamanla görecektir.

Sence de çok fazla uçuk bir tahmin değil mi bu sayın adaşım Smiley Ethereum gibi gerçekten hakeden bir coinin 20,000 bin usd yi görmesi tabii ki mümkün ancak zaman alacaktır şuan ki fiyatının 100 katı demek bu

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 29, 2018, 10:45:24 AM

Ethereum önce 230 uzerınde tutunsunda sonra boğa piyasasından söz edilsin bence ethereum 150 dolara kadar düşecek bunun kaçarı yok. Bu piyasada şuraya düşecek dedikodusu çıktıysa mutlaka düşüyor ama şuraya çıkacak tahminleri gerçekleşmiyor
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 29, 2018, 10:51:36 AM

Ethereum başı kesik tavuk gibi ne yapacağı çok belirsiz bir aşağı bir yukarı ama bence henüz dibini bulamadı ve tekrar büyük bir satış baskısı altında kalacaktır şu an biraz fiyatı düzelsin diye bekliyorlar.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 29, 2018, 11:09:21 AM

bu tarz haberlere ben çokda bel bağlamıyorum . onun yıl sonu bu kadar bunun yılsonu bu kadar olacağını söyleyen arkadaşların iddaalarını destekleyecek mantıklı hiçbir söylemlerini de göremiyorum zaten.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 29, 2018, 11:24:36 AM

Ethereum baya bir düştü. Genellikle ani düşüşler ani yükselişlerin habercisi oluyor. İnşaallah bu durum daha uzun sürmez. Piyasa bir an evvel toparlanır.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:25:57 AM

Piyasa yükselişleri genellikle eth ile başlıyo bakalım bu sene aynısı olacak mı göreceğiz, eski gücünde olmasa da bi işaret fişeği görevi görecek bence.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:28:11 AM

Yakın zamanda dediğiniz fiyatlara çıkacağını hiç sanmıyorum. Keşke çıksa çünkü projeler Ethereum bazlı ether düşünce altcoinlerde düşüyor.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 29, 2018, 11:30:50 AM

piyasa yükselişi genellikle eth ile başlamıyor. piyasa yükselişi herzaman bitcoinin yükselmesiyle başlar ve aşağı saldığında piyasada salar. bu hep böyledir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:43:54 AM

Ethereum'da  ben de ileri doğru atılım beklentisi içindeyim buralar ait olduğu yerler değilmiş de yukarı zıplamak için fırsat kolluyormuş gibi bir görüntüsü var. Ripple'ın yaptığını ethereumun da yapacağını düşünüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
September 29, 2018, 01:14:24 PM

ETH'nin halen düşeceğine inanan var mı? Ben inanmıyorum. ETH yukarı seyredecek ve ilerlemeye devam edecek. Yükseliş sürdüğü sürece de fırtına durdurulamayacak.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
September 29, 2018, 01:16:45 PM

ERC20 tabanlı token sayısı, Ethereum platformunun büyüklüğü ve tanınması, transfer için Ethereum kullanılması ve yatırımcıların Ethereum ilgisi talebi birlikte düşünüldüğünde Ethereum'un ralli yapmaması için sebep yoktur.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 29, 2018, 02:06:59 PM

Aslında söylediği şey market döngüsüne göre depresyonda olduğumuz. Diğer coinler iyi kötü yükselirken maalesef ethereum gerilemeye devam etti. Aynısı neo'da da oldu ve hepsi durduğunda neo fırlamaya devam etmişti.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: