Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:49:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Havadan para kazanılabilir mi ?  (Read 4170 times)
incaa35 (OP)
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
September 29, 2018, 11:55:42 AM

Airdrop hakkında ne düşünüyorsunuz, Airdrop'larda para kazanmak kolay mı?
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
September 29, 2018, 06:11:34 PM

Airdrop veya bounty bunları yaparken harcadığın emeği ve vakti, sen havadan kazanmak olarak göreceksen uğraşma bir süre sonra sıkılabilirsin, bazen çok yorucu olabiliyorlar, işini hakkıyla yapan insanlar bundan gerçekten emeğinin karşılığını alıyorlar..
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
September 29, 2018, 06:39:12 PM

Havadan para kazanamazsın ama airdroptan ve çeşitli bounty kampanyalarından para kazanabilirsin. Bunun için çalışman gerekir hemde baya baya çalışman gerekir.
teknodunya
Member
**

Activity: 180

View Profile
September 29, 2018, 09:13:56 PM

Söylediğin iş ile başlık alakasız. Sen bounty airdrop yaparken emek harcıyorsun bu havadan olmuyor. Tabi katıldığın tokenler dikkat etmek önemli çünkü bir çoğunda emeğin boşa gidiyor suanda tavsiyem benim imzamda kullandigim kampanya olabilir duyurular kısmında detaya ulaşabilirsin
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1500

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
September 29, 2018, 09:27:54 PM

Başlığa cevap verecek olursak havadan para kazanılamaz.
İçeriğe cevap verecek olursak airdroplar kazandırabilir ama piyasada çok fazla airdrop var ve çok azı gerçekten dağıtım yapıyor. Bunların çok azı gerçek bir borsaya girip işlem görebiliyor. Bunların da çok azı hem iyi miktar dağıtım yapıp hem borsaya girebiliyor. Yani düşündüğünüz kadar kolay bir iş değil.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 29, 2018, 09:51:56 PM

burası havadan para kazanamanın membası Cheesy
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
September 29, 2018, 10:26:06 PM

Kolay değil kesinlikle çok uğraşırsın ayrıca şans meselesi 1000 taneden 1 tane iyi para kazandırır geneli cüzdana gelse bile 0.01 0.5 usd gibi momik rakamlardır. Artık bountyler bile zorlaştı.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
September 29, 2018, 10:31:30 PM

Havadan para kazanmak diye bir şey yok. Bundan önce de olmamıştı bundan sonra olur mu bilmem de hiç zannetmiyorum. Duymuşsundur sen de airdroptan 2bin dolar kazandı 5 bin dolar kazandı diye. O adam o parayı lan airdrop varmış diye ilk airdrobundan geldiğini zannetmiyorum ha öyleyse bundan sonra da airdroplara katılmaktan vazgeçmesin öyle şans pek kimsede yok.

Havadan kazanmak gibi görüyorsan da pek bir şey kazanabileceğini zannetmiyorum. 100 tane airdropa katılırsın 10 tanesi ya gönderir göndermez. Bunlarda borsaya girecek mi orası meçhul. Ha girdi diyelim bir yere çıkacak mı yine orası da meçhul.

Devamlı takip ettiğin müddetçe birisinden birisi sana da kazandırır.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Calligiato
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile WWW
September 29, 2018, 10:54:18 PM

Buralar hep dutluktu...

Sağlam projenin bountysi 3-5 getirir, airdrop devri bitti gibi....
psikolog
Member
**

Activity: 210

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
September 29, 2018, 11:01:40 PM

Kazanılır kazanılmasına da herkes kazanamaz. Ayda yılda bir denk geliyor para kazandıran airdroplar. Onlarda da zaten çoğu kişi ucuza hemen satıp çıkıyor arkasından ağlıyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 30, 2018, 07:37:56 AM

Kazanılır kazanılmasına da airdrop zamanı geçti artık. Son bir kaç aydır katıldığım airdroplara bakıyorumda gönderdikleri 1-2 dolar en fazla ediyor. Zaman harcamana değer mi sen karar ver. Şanslıysan belki hydrogen bir airdrop bulursun.
lavania
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 2

View Profile
September 30, 2018, 11:59:46 AM

ayda yılda bir denk gelir güzel para, hatırladığım kadarı ile en son hot muydu adı 222k token vermişti ve baya para etmişti ama o tarz seyler başta da dedıgım gıbı yılda 1-2 kez anca oluyor, yakalamakta tamamen şansa bağlı, ama airdroplardan 3-5 birşey kazanılabilir,

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
September 30, 2018, 01:16:27 PM

Bu piyasa yüzünden bountylerden bile elle tutulur bir şey kazanamıyoruz kaldı ki airdroplardan. dolandırıcılar airdrop olayının tezgahını kurdular artık.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
September 30, 2018, 02:33:33 PM

havadan para mı olurmuş bee ! varsa öyle bişey kesin ponzidir ondan uzuk durun yoksa canınız yanar Smiley

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
September 30, 2018, 02:38:50 PM

güzel bir söz var eğer bir şey için para harcamıyorsan veya sermaye koymuyorsan sermaye sensin diye, airdop havadan para kazanma değil bir nevi network oluşturma olayı bu şekilde reklam yapılıyor sen de o reklamın bir parçası oluyorsun.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 30, 2018, 03:40:23 PM

Şöyle düşünmek lazım. 1-2 yıl önce airdrop ile dağıtılan tokenler/coinler bugün para ediyor. Belki bugün katıldığınız airdroplardan gelenler de gelecekte para eder.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
September 30, 2018, 05:24:51 PM

Ben piyasaya ilk girdiğimde airdroplara katıldım fakat bilgim olmadığı için bir kaç tane forma borsa adresi girdim. o dönem 10k Ether Blue geldi. Ether Blue 2 doları geçti ve hiç bir şey yapamadım malesef. Airdroptan kazanma şansı geçen sene bu zamanlarda vardı belki ama şu anda sadece çöp geliyor airdroptan. Bounty kasmak daha mantıklı geliyor bana.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 30, 2018, 05:33:24 PM

bu gerçekten de çok meşakkatli bir bir. ben belki bin tanesine katıldım ama cüzdanımda 5 dolarlık airdrop bile yoktur. eskiden sağlam kazanılmış ama artık bitmiş.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
September 30, 2018, 05:50:26 PM

havadan para kazanılmaz, airdroplara girerken bile bazı şartları yerinize getirmeniz gerek ki katılım hakkı elde edeniz, kripto dünyasında kolay para kazanılır gibi yanlış bir algı var
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
September 30, 2018, 06:11:09 PM

Airdrop demek zaten havadan yardım demek, kesinlikle kazanılır, ben hala kazanmaya devam ediyorum bu konuda bilgisi olmayana da yardımcı olabilirim şimdiye kadar hydro yu kaçırdım cokda uzulmustum elbet başkaları denk gelecek
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: