Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:14:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İşte yüzde 99’un üzerinde değer kaybeden kripto paralar  (Read 1249 times)
murobro (OP)
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
September 29, 2018, 02:46:26 PM

2018’in uzatılmış ayı piyasasıyla, sayısız kripto para yıl sonu yüksek oranlardan büyük kayıplar gördüler. Bu kripto paraları yüksek fiyattan satın alan talihsiz yatırımcılar için, 70, 80, 90 oranlarında kayıplar yaygın. İşte yüzde 99’un üzerinde değer kaybeden kripto para projeleri…

Büyük değer kaybeden kripto para projeleri

Nitro (NOX)
Nitro, hiçbir şekilde büyük bir proje değil, ancak evrensel oyun parası 2017 sonlarında elde ettiği ICO’lar ile 2,5 milyon ABD dolarına ulaştı. Piyasalar tam olarak boğa piyasasına girerken, NOX 13 milyonun altında bir piyasa değeri ile token başına 1,27 ABD doları seviyesinden işlem görüyordu. Sadece birkaç gün sonra sert bir şekilde NOX düşmeye başlar.

Kripto para henüz düşmeyi bırakmadı. NOX Eylül ayında, 45.000 dolarlık bir piyasa değeri ve yaklaşık %99,6’lık bir birikmiş zarara karşılık, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,0045 ABD doları seviyesine ulaştı.

ChainCoin (CHC)
ChainCoin belki de ilk büyük popüler pump örneğiydi. 2015 yılından bu yana sıfıra yakın bir değere sahip olan CHC, Haziran ve Temmuz 2017’de popüler Youtuber’lar tarafından büyük bir düşüşle karşılandı. 14 Temmuz’da ChainCoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.00 ABD dolarına yaklaşık 100 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle ulaştı. Sadece on gün önce, ChainCoin 1 milyon doların altında değerlendi.

Ünlü CHC pump’ı neredeyse başladığı kadar hızlı sonlandı. Ertesi gün, CHC %75 düştü ve ayın sonunda kripto parayı 7 dolar seviyesine yakın satın alanlar %90 üzerinde kayıplar yaşadı. Bugün, ChainCoin 0,05 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 800.000 ABD dolarının altında. Kripto para bugüne kadar yaklaşık %99,2’lik bir kayıp yaşadı.

Experience Points (XP)
İşte tepeden düşen başka bir oyun parası. Bu kripto parayı yüksek fiyattan satın alanlar şimdi ne yapacaklarını düşünüyorlar. Çünkü Experience Points, ciddi kayıplar verdi. XP şu anda yaklaşık 5 milyon dolarlık bir piyasa değerini elinde tutuyor. Kripto para bugüne kadar yaklaşık %99,5 oranında bir kayıp yaşadı. Bu kripto para projesi sektöre iddialı şekilde girmişti ancak fiyatı hala düşmeye devam ediyor.

Kaynak: https://kriptoparahaber.com/deger-kaybeden-kripto-paralar.html

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
October 04, 2018, 08:31:30 AM
Last edit: October 05, 2018, 08:02:03 AM by sufferer123
Merited by teramit (1), dodocum (1)

https://www.athcoinindex.com/

Yukarıdaki siteden hangi coin-token ne zaman maks seviyesine ulaşmış ve şu an o maks seviyeden ne kadar geride görebilirsiniz detaylı olarak tamamına erişebilirsiniz.

Edit: Bu kadar çok kişinin bilmediğini bilseydim konu açardım  Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 04, 2018, 08:45:34 AM

Yukarıdaki siteden hangi coin-token ne zaman maks seviyesine ulaşmış ve şu an o maks seviyeden ne kadar geride görebilirsiniz detaylı olarak tamamına erişebilirsiniz.
Bu çok iyi oldu gerçekten böyle bir siteye ihtiyacım vardı. Teşekkürler. Aldım yer imlerime.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 04, 2018, 08:52:45 AM

Gerçekten çok iyi bir site listedekiler harici diğer tokenleri/coinleride bulması güzel, bende bu tarz bir siteye bakınıyordum. Teşekkürler
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 04, 2018, 01:47:36 PM

Burada sadece 3 4 proje var markatcapta 2000 den fazla proje vardır ve hepside boğadaki zirvelerine oranla %100 den fazla hatta kimileri %1000 değer kaybetmiştir
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
October 04, 2018, 01:55:06 PM

Bu site gerçekten cok işe yarar bisey olmuş paylasım için teşekkürler. Merit alması gereken başlıklar kısmında paylastım umarım değerlendirirler.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
October 04, 2018, 04:12:22 PM

bunlar çok değer kaybedenlerin başında ama daha da çok değer kaybedenler var benim bildiğim mesela ins 4 kat dağer kaybetti.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 04, 2018, 04:16:49 PM

Ben de teşekkür edeyim. Böyle bir sitenin varlığından haberdar değildim. Bu arada dikkatinizi çektiyse en bilindik coinler bile %90 civarında düşüş yapmış yani şu 2017 sonunda yaşadığımız çıkışın tamamını geri kaybettik.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 04, 2018, 04:31:53 PM

bu coinlerin isimlerini ilk ddefa duyuyuuorum desem bana kızmazsınız sanırım Smiley gerçekten bu sekötün içiinde olmama rağmen karşılaşmadım al sat da yapıyorum halbuki iyi ki de denk gelmemişim.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 04, 2018, 05:42:48 PM

Site çok iyi, öneriniz için teşekkürler. Meritim olsaydı verirdim ama maalesef.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
October 04, 2018, 05:46:07 PM

ChainCoin'in pump zamanını çok iyi hatırlıyorum %4000 artıp milleti şaşırtmıştı tabi sonra hızla eski yerine dönmüştü. Ben masternode kurmak adına alacaktım fakat sonra vazgeçmiştim MD kurmaktan. Dash hariç başarılı MD coin yok sanırım.

Bitcoin / Ethereum / Monero
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 04, 2018, 05:51:16 PM

Cidden bende ilk kez duyuyorum bunların isimlerini arkadaş kaç yıldır piyasadayım hiç duymadım gerçi duysamda bakmazdım unuturdum belli tırt coin oldukları
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 04, 2018, 06:17:04 PM

Belirtilen site ile birçok şey öğrenilebiliyormuş böyle bir sitenin varlığından habersizdim elinize sağlık bugün yeni bir bilgi daha öğrenmiş oldum  Grin
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2018, 06:22:24 PM

Bunlar bişey mi Cheesy Dav dav anamı ağlattın dav.Adamlar 0.08 centten ico da sattılar 41 k ether topladılar.
Şuan 1 dav 0.004 cent -20 x yaptı.Yatırımcıların çoğu telegramda salya sümük ağlıyorlar biz bounty katıldık 100 dolar geldi Cheesy 7 ay sonunda
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 06:28:50 PM

Bunlar bişey mi Cheesy Dav dav anamı ağlattın dav.Adamlar 0.08 centten ico da sattılar 41 k ether topladılar.
Şuan 1 dav 0.004 cent -20 x yaptı.Yatırımcıların çoğu telegramda salya sümük ağlıyorlar biz bounty katıldık 100 dolar geldi Cheesy 7 ay sonunda

İmzasına katılan çoktu ben altta görüyordum ama sonrası gerçekten hoş olmadı. Geçmiş olsun diyelim kardeşim bir de bneim öyle kötü bit hikayem olmuştu REPUX'ta resmen hayatımızın içinden geçtiler...
nade70
Full Member

Activity: 186
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 08:18:50 PM

bu coinlerin isimlerini ilk ddefa duyuyuuorum desem bana kızmazsınız sanırım Smiley gerçekten bu sekötün içiinde olmama rağmen karşılaşmadım al sat da yapıyorum halbuki iyi ki de denk gelmemişim.

Ben de ilk defa duydum da bu kötü bi şey mi iyi bi şey mi şu an karar veremiyorum. Belki her gün yüzde 40, yüzde 50 pumplanan coinlerden biri olur birkaçı belki unutulur giderler çoğuna olduğu gibi. Zaman gösterecek. Ben yine de pas diyorum.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 04, 2018, 08:29:10 PM

Yine iyimser davranıp 3 tane coin eklemişsiniz ama coinmarketcaptan silinen coinler aklıma geldikçe uykularım kaçıyor geçen sene mining rigimle kazım yaptığım signatum mesala yüzde kaç düştüğüne inanamazsınız bile...
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 04, 2018, 08:34:34 PM

site gerçekten çok iyi oldu. böyle bir sitenin arayışı içindeydim ama karşıma kendiliğiden çıkıverdi. meritim olsa bende merit verirdim. gerçekten çok işime yarayacak
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 04, 2018, 08:44:10 PM

bi arkadaşın paylaştığı listeye bakıyorum bir başlık sahibinin paylaştığı coinlere bakıyorum. arkadaşımız sanırım sadece kendi kaybettiği coinleri listelemiş Smiley
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
October 04, 2018, 08:56:39 PM

Umarım çok fazla türk yatırımcısı yoktur bu tokenların ve şunu da belirtmek istiyorum. Kesinlikle ve kesinlikle kulaktan dolma bilgilerle projelere yatırım yapmayın. Projenin takımı, teknolojisi, yol haritası çok çok önemli..
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: