Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:10:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İşte yüzde 99’un üzerinde değer kaybeden kripto paralar  (Read 1259 times)
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 14, 2018, 10:06:48 PM

Doğru söylüyorsun piyasa niye hızlı yükseldi diye araştıran pek çok yok. Bence kripto marketin aşırı sert büyümesi normal koşulların dışında gerçekleşti. Şimdi geri alınan kazanımların sakıncalarını yaşıyoruz.

Ethercool
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 1

View Profile
October 14, 2018, 10:17:50 PM

Nitroyu duymuştum ama diğerlerini bilmiyorum. Sektör düşüşte ama bunların olayı çok daha vahimmiş. Allahtan bulaşmamışız Smiley
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 15, 2018, 05:18:39 PM

Projeye bakarak çok iş yapar dediğim piyasaya yeni düşmüş paranın ekip beceriksizliği veya hacim yokluğundan kıvranarak değer kaybetmesi düşündürücü. Başından beri ilan edilen hacimlere inanmayan ben değer azalmasını normal netice kabul ederim.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
October 16, 2018, 12:27:58 PM

Yüzde 500 1000 değer kaybeden tokenler bile var hocam sadece bu üçü olsa neyse ama her düşüş bit alım fırsatıdır bunuda unutmamak lazım
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 16, 2018, 12:58:53 PM

Coin ve tokenlerin değer takibi için ben de iki site önericem. İkisi de kullanışlı. Bir tanesi çok fazla detaylı kolonlar içeriyor diğer ise daha sade ve sınırlı sayıda coin/token listeliyor; sadece popüler olanları yani. Test edip kararınızı verin.

https://tokenstats.io/
https://onchainfx.com/
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 16, 2018, 01:03:32 PM

Bunlardan zaten çok bulabilirsiniz ki volumesüz shitcoinler walletınızda veya blockfolionuzda hype noktalarında görüp kendinizi eğlendirmek istiyorsanız alın bunlardan  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
October 16, 2018, 05:41:33 PM

Altcoinler'in çoğu zamanla bu akıbeti yaşayacaktır.

Gündemde olup hype'lanan, güven kazanmış, köklü bir geçmişi olan ve bir şekilde yüksek hacim sağlayabilmiş altcoinler yaşamaya devam ederken, düşük hacimli ve ilgi görmeyen altcoinler zamanla yok olacaktır. Bu nedenle "cüzdana attım 3 sene bekleticem" mantığı, yatırım yaptığınız altcoinler listede ilk 20'de olanlardan değilse 3 sene sonra büyük sürpriz yaşamanıza neden olabilir. Piyasa takibi yapıp, gerektiğinde müdahale etmek lazım.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 16, 2018, 07:01:57 PM

Bunları. Alan fena çakılmış yazık,  bende kucoınden bir iki fenomen gazı ile bir kaç coın aldım  mahvetti beni az miktar almıştım Allah tan geçen baktım  toplam 3 dolar filan ediyor aldığım zamanlarda 300 dolar filan ediyordu sanırım
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 17, 2018, 06:56:45 AM

Allah yaşatmasın düşünüyorumda giren insanların halini gerçekten yıkıcı bir durum. Umarım küçük miktarlarda giriş yapmışlardır ,altcoin piyasasında buna dikkat etmek gerekiyor yaşayayım derken yok olmak var.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:03:00 PM

O kadar çok var ki hangi birini sayacağım bilmiyorum. Ayı piyasasında hepsi çok değer kaybetti. Neredeyse çoğu token yok fiyatına gidiyor.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 20, 2018, 08:17:37 PM

Yüzde 90 üzerinde değer kaybetmekten bahsediyoruz bu kripto markete ne oldu bu kadar insan pazardan niye çıktı borsalar neden stabil altcoin değişimine gidiyor. Sorular çok piyasa kırmızı.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 20, 2018, 10:28:13 PM

o kadar çok varki bir zamanlar güzel bir değere sahip olup sonrasında yok olan ve işlem hacmi dahi olmayan. Kripto paraların sayısı artıkça bu döngü böyle devam eder. Bazen ico seviyesine ulaşamayan projeler bile oluyor. Bu yüzden icoya girerken çok iyi araştırıp aynı zamanda analiz yapmak lazım.

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 20, 2018, 11:40:33 PM

işi bilen en tepede iken çıktı kimi çekti parasını kimi dolara geçti.Pisaya düzelmedende pek gireceklerini sanmıyorum.Yüzde 90 düşük olsada fiyatlar alan pek yok.Yoksa toparlardı bu zamana kadar.

████████████         AVXChange         ████████████
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 20, 2018, 11:46:33 PM

Bunların hepsine çöp diyebilirim hiç para edecek coinler değiller zaten normal kaybetmeleri bunlara zaman ayırmaya hiç değmez başka coinler yatırım yapın veya başka coinler araştırın
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
October 21, 2018, 12:53:38 AM

Bu üçü değil ama başka coinlerde %95 zararı ben de gördüm maalesef. Çok büyük paralar kaybetmedik belki kazandıklarımızın yanında ama insan geriye dönüp baktığı zaman yine hoş bir durum olmuyor. Aşırı boğa dönemlerinde insan fazla açgözlü olabiliyor. Gerçekçi kararlar anlık heveslerin gölgesinde kalıyor.
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 09:18:03 AM

nitro ntc fırtına düşüş yaşayan bence
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
October 21, 2018, 12:49:52 PM

Boyle cok fazla para var.  Homeblockcoin var mesela.  10 dolardan 0.01 usd ye geldi.  Yuzde kac dustu buyurun hesaplayin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 21, 2018, 01:44:00 PM

Bu yazdıkların 3 projeyi de daha önce duymadım bile ben. Her neyse de diğer arkadaşın verdiği sitede istediğin coinini Mak min seviyelerini gorebiliyorsun. Yani değer kaybetmeyen proje yok denecek kadar az. %100 kaybetse yine iyi birçok coin Token 10 kati kadar değer kaybetmiş durumda.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
October 21, 2018, 01:48:10 PM

https://www.athcoinindex.com/  bu site için teşekkürler ancak ben açamıyorum, acaba vpn yaparak mı giriyorsunuz?

Bunların şahı sanırım bitconnect'tir. Cheesy eth bile 1500 usd den 200lere düştü bu bear marketta. Sağlam projeler için cryptoda ok ne kadar geri çekilirse salındığında o kadar ileri fırlar demişler ama 2017 başını bir daha görebilecek miyiz, emin değilim.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 21, 2018, 04:54:57 PM

dump aylarında icolara coin aktaranlar resmen kumar oynamış. universa için icoya katılmıştım.  keşke tüm tokenleri çekseydim, cüzdan çıkacak falan değerlenir diye bir kısmını bıraktım. borsada 5x yaptı. çektiğimi sattım. şimdi ara ki bul o günleri. ortada cüzdan da yok.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: