Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:35:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: İCO'ların Yanılgıya Düştüğü Konu "When Binance?"  (Read 545 times)
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
October 07, 2018, 04:42:42 PM

yaw binance icodan alınan tokenleri uçuracak garanti vermiyor.

bulsunlar bir balina versinler birkaç milyon dolar ve token. al kardeşim istediğin gibi pump yap ama senden başka yatırımcıyı da çek. biz de haber olarak PR çalışması yaparak farkındalık oluşturacağız falan. böyle de gidilebilir. binance olmaz 10 göbek düşük borsa olur, adım adım başlar.

en son gezdiğim iki borsada paso kendi kendine satıp alarak, hacim oluşturan tokenler gördüm. latoken örneğin. 3000-4000 dolarlık ether hacmi var tokende ama sonuç fıs. hitbtc örneğin botların efendisi. bunlar ile nereye kadar.

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 07, 2018, 05:23:32 PM

Aslında bu icoların değil de insanların yanılgısı, projelerin ve insanların tek amacı binancea girmek x2 x3 yapmak olduğu için her zaman sorulan tek şey bu soru olmakta %99u tarafından, böyle bir piyasada herşeyin 15 20 kat düşmesi de normal geliyor, böyle bir yatırımcı kitlesi varken.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 07, 2018, 05:28:01 PM

Genellikle tüm ICO grup sohbetlerini sessize aldığım için ve Telegram uygulamasını bireysel işlemlerim için kullanmadığım için katılmış olduğum veya habersiz olarak eklenmiş olduğum gruplardan ayrılmıyorum. Zaman zaman bu grupların bazısına göz gezdirmek için Telegramı açıyorum ve sohbetler içerisinde yoğun olarak ''When Binance?'' ''When Exchange?'' ''When Moon?'' gibi saçma mesajlara denk geliyorum. Ne zaman borsada işlemler başlayacak sorusunu oldukça normal karşılıyor olsam da diğer iki soru beni oldukça rahatsız ediyor. Zaten herhangi bir yenilik, Binance veya pump haberi olsa emin olabiliriz ki Telegram kanalında bu yenilikler ve haberler paylaşılmış olacaktır. Ne yazık ki ortalık amatör, sabırsız ve terbiyesiz yatırımcılar ile dolmuş durumda. Bu gibi kişiler de bu tarz saçma trendler yaratıyor olmuş...
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 08, 2018, 07:33:41 PM

Şuanda büyük borsalar icolardan alacakları paraya bakıyor. Küçük borsalarda içinse kaliteli olup olmayacağı farketmiyor, listeleyecek ürün lazım.
Kalite proje olsa bile para vermeden büyük borsalara giremez. Haa büyük borsaya girdi diye de kaliteli olmaz.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 08, 2018, 08:02:22 PM

Boğa döneminde ICO yapanlarla şu dönemde ICO yapan projeler arasında gerçekten büyük farklar oluşuyor. Brd, Binance'de satılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Boğa döneminde olduğu için yatırımcılarına 4x kazandırmıştı. Binance o dönemde amiral gemi görevi görüyordu. Eskiden bittrex'in gördüğü gibi. Zamanlama gerçekten çok önemli projeler için.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 08, 2018, 11:20:18 PM

Binanceye  giren her coin mutlaka pump yediği için millet projeye vs bakmadan alıp bekletiyor ve pump yediğinde de parasına para katıyor. Ancak arkadaşın dediği gibi projesi iyi olan coin olursa  zaten borsalar onu havada kapar.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 08, 2018, 11:26:11 PM

Bir token'ın binance'te listelenmesi tabii ki çok iyi olur. Ancak illaki o token sayesinde para kazanmak istiyorsak binance'e girmesi şart diye bir şey yok . Nice küçük borsalara giren tokenlar bile ciddi paralar kazandırmıştır. Burada sanırım insanların öncelikli beklentileri binance'e girecek yeterlilikte bir proje olması ve yine oraya girecek parasının olmasını temenni etmesinden kaynaklanıyor.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
October 09, 2018, 09:29:00 AM

Ico suan riskten ote ucurumdan atlayip sag kalmayi beklemek gibi.  10da1i fiyatina cikan cikana.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
October 09, 2018, 09:49:37 AM

icoların borsada çakıldığı şu dönemde binancenin feriştahında işlemler başlasa bile bu işin yine garantisi yok. icoların ilk satışları başladığı dönemdeki ether fiyatının tekrar oluşması, en azından 400-500 dolara doğru adım atması lazım. bitcoinin tekrar dump oluşturmadan 6000'lerde gezmesi ve buradan ralli başlatması o da yavaş yavaş oluşması lazım. olası sec bitcoin onayından sonra etherin, litecoinin ne yapacağını merak ediyorum açıkçası. birkaç farklı senaryo var. velhasıl binance kurtarıcı melek değil.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: