Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:45:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ripple, lobicilik faaliyetleri için XRP’yi kullanacak  (Read 156 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 30, 2018, 10:37:35 AM

ABD'de kripto para regülasyonlarını etkilemeyi hedefleyen Ripple'ın liderlik ettiği bir lobi grubu, lobicilik faaliyetlerini XRP ile karşılayacak.

Business Standard’da yer alan habere göre Ripple, Washington’da bir lobi grubu oluşturan bir dizi kuruluşa liderlik ediyor.

Amerika’nın Değer İnternetini Koruma Koalisyonu (SAIV) olarak adlandırılan grup, Ripple’ın dışında dijital ödemeler çözümü Coil, dijital varlıklara odaklanan yatırım şirketi Hard Yaka ile PolySign’dan oluşuyor.

Şirketlerin çoğu Ripple ile bağlantılı. Örneğin Coil, Ripple’ın eski CTO’su Stefan Thomas tarafından kuruldu ve Hard Yaka ise kullanıcıların gerçek zamanlı olarak Ripple bakiyelerini harcayabilmelerini sağlayan bir ön ödemeli kart üzerinde çalışıyor.

Startup’ların bu birlikte hareketi, kripto para regülasyonunu etkilemeyi hedefliyor. Grup, bu amaçlı teknoloji ve finansal hizmetlerle ilgili konulara odaklanan ve müşterileri arasında Oracle’ın da bulunduğu iki partili lobicilik şirketi Klein/Johnson Group’la anlaştı. Klein/Johnson Group, eski senatörler John Cornyn ile Chuck Schumer tarafından kuruldu.

Şirkete 10,000 XRP’nin yanı sıra her ay 25,000 dolarlık ödeme yapılacak.

PolySign’ın CEO’su Jack McDonald, lobi grubunun ABD’li politikacılar ve devlet kurumlarıyla çalışma çabalarına odaklanacağını söyledi.

Kaynak: https://uzmancoin.com/ripple-lobi-lobicilik/

▔▔▔▔▔
1715521509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715521509
Reply with quote  #2

1715521509
Report to moderator
1715521509
Hero Member
*

Ignore
1715521509
Reply with quote  #2

1715521509
Report to moderator
1715521509
Hero Member
*

Ignore
1715521509
Reply with quote  #2

1715521509
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715521509
Hero Member
*

Ignore
1715521509
Reply with quote  #2

1715521509
Report to moderator
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
September 30, 2018, 04:37:02 PM

Sonunda ripple şirketi tokenlerinin kullanılacağı bir alan yaratabilmiş. Umarım merkezi olmalarına da bir çözüm üretirler ve piyasanın ruhuna ihanet etmezler.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 30, 2018, 05:57:39 PM

lobicilik yapan adamlar her zaman kazanır ki bunda da öyle olacak ama benim ne olursa olsun rippledan büyük beklentilerim yok. zannetmiyorum ki ilk üçte kalmaya devam edebilsinler.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 01, 2018, 08:17:00 PM

Umarım bu hamle ripple için başlangıç haline gelir öyle merkezi yapıyla piyasanın ve teknolojinin ruhuna aykırı hareketler sergilemeye devam etmez.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
October 01, 2018, 08:21:32 PM

Haberi okumuştum ripple parasını konuşturarak bi yerlere girmeyi hedefliyor daha öncedende coinbase'e girebilmek için para teklif etmişti hemde öyle böyle bir rakam değil ama coinbase kabul etmedi adamlar cidden para göz değilmiş. Ayrıyetten böyle haberleri copy paste yapıp kaynak belirtmeyenlere ayar oluyorum sanki kendisi yapmış haberi denk geliyorum kaynak belirtin bari bu arkadaş gibi.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
October 01, 2018, 08:37:02 PM

Ripple son zamanlarda çok çalışıyor.

Eski ABD Başkanı Bill Clinton, San Francisco’da düzenlenen Ripple’ın Swell konferansında konuşmacı olarak sahne aldı. Clinton, konuşmasında Blockchain gibi yeni teknolojilerin çok fazla regüle edilmesini önleme ihtiyacının altını çizdi. 

https://uzmancoin.com/ripple-bill-clinton-neler/
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
October 01, 2018, 09:57:53 PM

Ripple sağlam yükselişine devam ediyor adamlar koca bir şirket olduklarını gösteriyorlar ikinci büyük para birimi olmak için çabalıyolar ama ethereum bırakmaz anında pumplarlar ethereumu geçerse bir hafta önce olduğu gibi ama yakndır 1 dolar olması ripple'ın

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 01, 2018, 10:58:33 PM

Ripple para babaları tarafından iyi kollanıyor.Markette 3.sırada olmasının nedenlerinden biri o.Gelecek vaat eder mi ben pek sanmıyorum.Dipten girenler ve nerede çıkacağını bilenler kazanır.Uzun vadede pek başarılı olacağını düşünmüyorum.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 01, 2018, 11:38:13 PM

Ripple lobicilik faaliyetleri aylık 20bin dolar gibi bir rakama patlıyor her ay bu parayı lobicilik için ödemeleri gerekiyor zarar mı bu para hayır tabikide her türlü ripple için karlı bir iş olur lobicilik faaliyetleri.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 02, 2018, 02:35:42 AM

Ripple dan hep böyle olumlu haberler görüyoruz ancak bu haberlerin fiyata olumlu yansıdığını hiç görmedim. Bakalım bundan sonra ne olacak.

ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 06, 2018, 11:15:07 AM

Geçen haftalarda lobiciler sayesinde Senatoda güçlü sesler çıkarak Amerikaya kripto para alanında düzenleme yapmadığı takdirde liderliğin rakiplerde kalacağını hatırlattı.  Ripple oluşum insanları lobi çalışmasına destek verdi.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 06, 2018, 12:07:02 PM

İşin içine zenginler klubü girmişse Ripple'ın da yatırımcıların da sırtı yere gelmez. Bence olumlu bir adım olmuş. Bir başlasınlar da bakalım nasıl etkileyecek fiyatları. Gelecek olan boğa piyasasıyla da birleşip eski zirvesine ulaşma ihtimali olabilir.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 06, 2018, 12:09:30 PM

Yaptıkları sadece ripple için değil bütün sektör için yararlı bence regülasyonları etkileyecek güçte olurlarsa eğer. Sonunda adamların takdir ettiğim bir hareketi çıktı

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: [1]
  Print  

Jump to: