Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:13:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: BUYING.COM  (Read 14876 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 12:27:48 AM

Güzel projeye benzıyor bountysıne katıldım airdropuna 23 dolar lık bır getırısı varmış domaın adı da gercekden arkadaşlrn dedıgı gıbı guzelmış tutabılır.
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 11, 2018, 06:03:56 AM

Valla ekibi inceledikten sonra bir acaba mı dedim Cheesy hem kripto para hem e-ticaret eee daha ne istersin.Adamlar bas bas bağırıyor.Amazondan da alibabadanda ucuz olacaz diye.hadi bakalım.
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 11, 2018, 07:57:19 AM

Çok gerekli olmasada merakımdan dolayı projeyi incelemeyi bırakıp buying.com adresinin 2014 yılındaki halini paylaşayım dedim. İlk olarak 1996 yılında register edilmiş.
Değerli bir domain umarım bu domainin içerisini doldurabilirler.

https://web.archive.org/web/20140627102114/http://www.buying.com/
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 03, 2018, 12:46:02 PM

https://www.youtube.com/watch?v=w34JTp7u2XQ

Buying.com ile ilgili bir video buldum.ekip bir tanıtım kanalına çıkmış sanıyorum.İngilizcem pek yetmedi.Faydalı olabilir ceo falan var konuşmacılar arasında.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 03, 2018, 01:27:32 PM

Daha önce bu konuda bir yazı okumuştum. Proje bayağı ilginç ve güzel duruyor. Bakalım dedikleri gibi iş yapabilecekler mi bayağı merak ediyorum.

urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
November 03, 2018, 01:32:59 PM

Alan adı'ndan belli ki çok güzel bir şekilde bu piyasaya merhaba diyecek bir proje bir an önce piyasaya çıkıp tüm alışveriş sitelerini sollamalarını diliyorum umarım beceriksizlik yapmazlar yoksa güzelim isim çöp olur

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
November 03, 2018, 02:28:52 PM

twitter'da çok fazla aktif değiller fakat bir çok kullanıcı tarafından aşırı derecede övgü almış hatta amazon diyenler dahi olmuş. umut iyi de abartmamak gerekiyor.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
November 03, 2018, 02:51:42 PM

Bountyhive de imzasına katılacaktım ama süresi çok uzun geldi bende şansımı başka imzada denemeye karar verdim. Çoğunluğun reklam yaptığı bountyler genelde tirt çıkıyor. Nasip kısmet artık
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 03, 2018, 03:02:22 PM

Alışveriş sektörü, insanoğlu var oldukça bitmeyecek bir sektör olduğu için pazar olarak şanslı bir proje.

Ayrıca çoğu kişinin bahsettiği gibi domain adı oldukça akılda kalıcı ve üzerinde çalışmaya uygun. Bountyhive'daki sağlam projelerden biri. Yeterli yatırımı toplayıp, bir şekilde platformunu hayata geçirirse ileride iyi işler yapabilecek potansiyeli var. Piyasanın durumu da önemli bu noktada tabii ki. O yüzden, herhangi bir proje hakkında net bir şey söylemek mümkün değil.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 03, 2018, 03:09:00 PM

Bende bu projeye güvenen insanlardanım.Alan adı zaten başlı başına gel bana diyor.Tamam bi amazon alibaba belki olamaz ama pazardan pay kaparsa kripto paralar ile yapılan alışverişlerde kullanılmak üzere tek adres olabilir kriptoccular için.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
November 03, 2018, 03:21:26 PM

Alan adi guzelmis yani bazi projeler alan adi secimini iyi yapamiyor buying.com oncelikle guzel bir domain. Bunun haricinde umarim projenin icerigide domain kadar guzel ve kalitelidir.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 03, 2018, 04:26:49 PM

Buying benimde ilgimi çeken projelerden birisidir. E-ticaret farklı bir bakış açıcı sunmuş. Amazon ve Alibabadan daha ucuz olacaklarını dile getiriyor bakalım bekleyip göreceğiz.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2018, 04:39:29 PM

Buying bende takipçileri arasındayım. Bountysinede katıldım. Satışlar şu ana kadar iyi gidiyor e-ticaret artık olmazsa olmazlar arasında.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 03, 2018, 05:20:27 PM

Şu ico döneminde pek iş yapacağını sanmıyorum açıkçası.Alan isminin güzel olması etki edermi bilmem ama ico ya katılmayı düşünmüyorum.Genel anlamda fos çıkıyorlar artık.

Hocam DAV sonra Jinbi, Swipe falan derken Buying'e girip bizi de riske atmasaydınız keşke Embarrassed  (  Cheesy )

Şaka bir yana umarım güzel bir ico süreci yaşarlar dertleri para olsaydı alan adını okutmaya kalkarlardı ve lekelemezlerdi diye düşünüyorum. Demek ki projeye güveniyorlar ben ümitliyim şahsen.

Hocam iyi kazandıklarımızda oldu şimdi Smiley ama şu son 8 aydır üzerimde bir lanet var kurtulamıyorum.
Durmadan bountylerden 50-100 dolar kazanır oldum bazıları yollamıyor bile.Bunuda batıracam sanırım.

Hocam o lanet hepimizde var malesef şu aralar hatta genel olarak piyasa var Smiley Proje kolay değil oldukça zor ama başarılı olurlar ise efsane olacak gibi geliyor bana. Buying.com gibi efsane alan adı bile 4-5 milyon dolar eder sanırım.

atima
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
November 03, 2018, 06:00:47 PM

ismi ile öne çıkıyor ama yapacaklarını yatırımcılara çok iyi anlatıp iyi bir fon toplaması ve devamında da kendini çok geliştirmesi gerekli çünkü piyasa ayı, rakipler güçlü...
semihbalkanli (OP)
Member
**

Activity: 252

View Profile WWW
November 14, 2018, 12:25:18 AM

Valla ekibi inceledikten sonra bir acaba mı dedim Cheesy hem kripto para hem e-ticaret eee daha ne istersin.Adamlar bas bas bağırıyor.Amazondan da alibabadanda ucuz olacaz diye.hadi bakalım.

Ucuzluk bir kenara hocam ben şunu merak ediyorum. Kripto para piyasası ne kadar da son bir kaç içinde yatay bir seyir izlese de volatilitesi yüksek bir piyasa. Fiyatların sürekli değişken olması örnek veriyorum 10 birimlik bir ürünü 7 birime alabilme imkanı da sunuyor bize. Ancak bu  halihazırda piyasada uygulamaya çalıştığımız düşükten al yüksekten sat mantığıyla aynı mantık çerçevesinde uygulanabilir. Ani fiyat değişimlerinde sitedeki ürünlerin fiyatı da bu değişimin hemen yansıtıldığı cinsten mi olur ( yani dolar bazlı mı ilerler) yoksa kripto paralar cinsinden mi yansıtılır? bunu da ileride göreceğiz. Benim önemli gördüğüm diğer mesele de kripto paraların ulusal para birimleri ve diğer kripto paralar ile ticaretini yapmaktan ziyade kripto paralar ile somut ürünler alma imkanını özellikle sunmayı hedefleyen bir proje olması. Böylece kripto paralar ile tanışmamış büyük bir kitlenin bu şekilde kripto paralar ile tanışması mümkün hale getirilebilir.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
November 14, 2018, 03:08:09 AM

bu kadar övgüyü alınca kkatılmadığım için acaba çok mu şey kaçırdım diye sorgulamama neden olmuş kampanya. umarım katılanlar faydalanabilir.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
November 14, 2018, 08:54:29 AM

Vallahi hayran kaldım domain ismine bak abi ya geleceğin alibabası aliexpress'i amazonu e-bay'ı falanı olmaya aday birde blockchain teknolojisi ile mükemmel bir şey olacağa benziyor hayırlısı olsun bakalım

Fikir ve domain ismi çok güzel olabilir ama bu alanda arkadaşların da ifade ettiği gibi bir çok girişim var bu yüzden başarıya ulaşacak projenin diğerlerinden bir farkının olması gerekiyor.
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
November 14, 2018, 09:18:23 AM

Henüz blockchain tabanlı, başarılı bir alışveriş platformu yok diye biliyorum. Bu, Buying için avantaj olabilir. Ancak isin tek başına para etmez, projeyi yürütebilmeleri lazım. Websitelerine falan bir göz attım. O ismin hakkını vermiyor. Denildiği gibi domain milyon dolar edebilir, ama o domain gelecekte satıladabilir. Para için!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 19, 2018, 08:21:19 AM

Henüz blockchain tabanlı, başarılı bir alışveriş platformu yok diye biliyorum. Bu, Buying için avantaj olabilir. Ancak isin tek başına para etmez, projeyi yürütebilmeleri lazım. Websitelerine falan bir göz attım. O ismin hakkını vermiyor. Denildiği gibi domain milyon dolar edebilir, ama o domain gelecekte satıladabilir. Para için!

Buying.com sitesini neden beğenmiyorlar anlamadım.Adamlarda o kadar çok bilgi var ki koyacak yer bulamamışlar.Tam sayfa yapmışlar web sitesinin tasarımını Smiley Herşey olacağına varır.2019 Q2 ye kadar 2 milyon ürün koyulacağını söylemişler roadmapte.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: