Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:09:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: ANN - Yeni Algo / X22i , Nvidia için inanılmaz başarılı  (Read 2474 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 09, 2018, 08:10:08 AM

sadece 1 borsada mevcut ve o borsada da hacim yok denecek kadar az kaç vermem lazım hocam Cheesy 1 block ödülü istiyorum sadece

yanlız şu var gerçek block ödülü sanırım 11000 1000 tanesi ekibe gidiyor sanırm ama bu coin eğer bu hareketi yapıyorsa scam çıkacaktırr.

Henüz ekip tarafından desteklenen borsa açıklanmadı, o dediğiniz borsada işlem yapmayın uyarısı yapmışlardı.

Dediğiniz gibi %10 dev ödülü mevcut; cüzdandaki koinleri kitlediğiniz de şu an aylık %2,5 faiz getirisi var; faiz vs işlerini insanlar sever Smiley sırf bu yüzden birkaç blok tutmakta yarar var. 1-2 ay sonrasında blok ödülü yarıya inecek.

Blok ödülleri

1 ila 22,000: 10,000 = 220.000.000 (güncel blok 9.063)
22.001 ile 50.000: 5000 = 139.995.000

Risk yoksa zaten kazaçta yok Smiley

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715036941
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715036941
Reply with quote  #2

1715036941
Report to moderator
1715036941
Hero Member
*

Ignore
1715036941
Reply with quote  #2

1715036941
Report to moderator
1715036941
Hero Member
*

Ignore
1715036941
Reply with quote  #2

1715036941
Report to moderator
mumisigi
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
October 09, 2018, 08:17:08 AM

yok abi böyle bir kazanç modeli 11000 de 1000 almak %10 dan fazla yapar ben mine etmekten vazgeçtim anlamsız duruyor.

1-2 Ay değil tam 1 ay ancak tam 1 ayda 22 milyon coin adamlaırn cebine girecek eğer 50 sat bile olsa şaşarım kusura bakmayın bu piyasada yok böyle bir kazanç modeli one  50 sat olsa 11 btc kazanç sağlıyor elemanlar ne kadarlık hacim olacakta fiyat düşmeyecek.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 09, 2018, 07:34:45 PM

yok abi böyle bir kazanç modeli 11000 de 1000 almak %10 dan fazla yapar ben mine etmekten vazgeçtim anlamsız duruyor.

1-2 Ay değil tam 1 ay ancak tam 1 ayda 22 milyon coin adamlaırn cebine girecek eğer 50 sat bile olsa şaşarım kusura bakmayın bu piyasada yok böyle bir kazanç modeli one  50 sat olsa 11 btc kazanç sağlıyor elemanlar ne kadarlık hacim olacakta fiyat düşmeyecek.

Genel olarak aynı sebeplerden dolayı bıraktım. 6k kazdım gerisini anında bıraktım devfeeyi görünce Smiley

Bi ebesine atlamadığı kalmış Smiley
%1 i anlarımda 10 olunca iş değişir. Gelin sizi zikiyim der gibi. Bi cacıkta maalesef olmaz bundan Smiley

Bu arada kartlarında ısısında bi fark yoktu. Yada bende olmadı. Anlamdız şu an.

1gh ile tüm gün kazarsanız elinize discorddaki kanal fiyatlarından 8$ bi ihtimal geçer Smiley

...
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142

View Profile
October 10, 2018, 11:54:04 AM

sanmıyorum o kadar bile geçeceğini ben 4500 civarı kazdım ufak hesap yapınca ortaya çıktı ne olduğu bunlardan bir cacık olmayacaktır. eth0 bile bundan iyi durumda
gurcell (OP)
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
October 11, 2018, 10:33:30 AM

AMD mineri çıktı

https://github.com/zjazz/zjazz_cuda_miner_experimental/releases/tag/x22i_amd_0993
mymerlia
Member
**

View Profile
October 11, 2018, 10:48:42 AM

çalıştırabildiniz mi ? zipli dosyaların içeriği boş

mymerlia
Member
**

View Profile
October 11, 2018, 10:49:29 AM

x2 hasrate veren yeni miner

https://github.com/zjazz/zjazz_cuda_miner_experimental/releases/tag/x22i_0991

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 11, 2018, 12:53:37 PM

1- amd minerı hala yok.
2- x2 hash veriyor dediğinizde x2 falan vermiyor Smiley

...
tebessum
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
October 11, 2018, 03:15:29 PM

zaten boş iş bu ürünün madenciliği yeni çıkan bir coin olduğu zaman

https://poolexplorer.com/coins

bu adrestan takip edebilirsiniz... en azından mesaj yazmışken bir işe yarasın konu
mymerlia
Member
**

View Profile
October 14, 2018, 02:12:02 PM
Last edit: October 14, 2018, 05:59:44 PM by mymerlia

Amd Miner

https://github.com/zjazz/zjazz_amd_miner/releases/tag/v1.0

nantenami
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
October 16, 2018, 10:47:41 PM

simple da calıstırabilen varmıdır ??  Huh Huh Huh
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
October 17, 2018, 03:39:26 AM

Çok boş umudlar. Ama hope işte.
cryptotamer01
Member
**

Activity: 653
Merit: 11

View Profile
October 17, 2018, 06:30:18 AM
Last edit: October 17, 2018, 03:48:19 PM by cryptotamer01

Okumadan, bilmeden ön yargılı olmadan önce sizde kaçırmayın diye bakın Ali Pura orijinal ANN'in Turkcesini yayınlamış.
Türkçe White Paperda bugun çıkıcak herkesten çok rica ediyorum.
Birincisi anlamadan yorum yapmayın lütfen, ikincisi ise çabuk hareket edin. Türkiye'den çıkmış gurur duyabileceğiniz ilk umut vadeden başarılı proje. Lutfen futbolu ve siyaseti herkesin bildiği gibi kriptoyuda SUQA'yıda aynı şekilde bilip bilmeden karalamayın. Bunun ucunda para var hazır ülkenizden tüm dünyanın konustugu Dünya çapında kısa zamanda gelmiş geçmiş en büyük büyümeyi sağlayan ülkenizden çıkan kripto projesine sahip çıkın ya da karalamayın. Web sayfasını okuyun takıma bakın, lütfen artık boş bilgiler boş işlerden dolayı bari turkler olarak bu fırsatı kacırmayalım eyyyy kripto demek yerine okuyalım anlayalım ve anlatalım Smiley Anlamayan varsa discord sayfasındaki Turkish channela girin orada sizleri aydınlatacak çok kişi var kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Bu Türkce ANN
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5051835.new#new

Find Us:
https://suqa.org
https://www.reddit.com/r/gpumining/comments/9oed9c/new_gpu_algo_x22i_from_the_suqa_coin_project/
Telegram: https://t.me/joinchat/KHrlAUd3hwzgV6dS8qMu4A
Telegram Rus: https://t.me/joinchat/DF_8X0diqWzAJA2qrHsPSQ
Discord: https://discord.gg/qrtU7Y9
Twitter: https://twitter.com/SUQAfoundation
Facebook: https://www.facebook.com/SUQAFoundation
Roadmap: 30 November
SUQA Whitepaper: https://suqa.org/file/2018/10/suqa-whitepaper.pdf
X22i Algo Whitepaper: https://suqa.org/file/2018/10/x22i-proof-of-work-algorithm.pdf
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
October 17, 2018, 06:48:34 AM

Genel olarak aynı sebeplerden dolayı bıraktım. 6k kazdım gerisini anında bıraktım devfeeyi görünce Smiley

%1 i anlarımda 10 olunca iş değişir. Gelin sizi zikiyim der gibi. Bi cacıkta maalesef olmaz bundan Smiley

1gh ile tüm gün kazarsanız elinize discorddaki kanal fiyatlarından 8$ bi ihtimal geçer Smiley

devfee konusunda 100% haklısın, biraz yüksek, fakat whitepaperda bounty ler, exchange e girmek için feeler, airdrop vs olacak diyor.
cryptotamer01
Member
**

Activity: 653
Merit: 11

View Profile
October 17, 2018, 07:15:02 AM

devfee konusunda 100% haklısın, biraz yüksek, fakat whitepaperda bounty ler, exchange e girmek için feeler, airdrop vs olacak diyor.

Dev Fee'nin 2.5% u direk SUQA Foundation Rewardsa gidicek yani Dev Fee aslında 7.5%. Bugun Türkce White Paper çıkar çok daha açıklayıcı ve anlaşılır bir şekilde okuyabilirisiniz.
mymerlia
Member
**

View Profile
October 17, 2018, 07:19:17 AM

Scam olasılığı dedikoduları olsa da, madencilikte zorluk aldı başını gitti. Madenci desteğini almış görünüyor, biraz da hype yaratırlarsa alır başını gider.

atobaba
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 17, 2018, 07:38:38 AM

Herkes %10 dev fee den dem vurmuş. Ama şu bilinmeli ki bu işin bir maliyeti var. Siz sanıyor musunuz ki  bu paralar cebe kalacak. Discordda bakarsanız AMD miner yapana şu kadar SUQA, ileride exchange girmek için şu kadar SUQA bunları toplarsanız ciddi paralar yapıyor. Adamlar kazandığımızın %2,5 olan kısmını reward olarak dağıtacağız diyor. Geriye kalıyor %7.5
Siz % 7,5 kazanmayacağını bilerek fabrika açan bir iş adamı gördünüz mü? Mahalle bakkalınıza bile sorun aynı şeyi söyleyecektir. Tamam coin sanal ama harcamalar oldukça gerçekçi.

Yarın binance vs... girince sakın silmeyin bu yazdıklarınızı. O zaman keske daha fazla dev fee alsalarmış dersiniz.

Bu nedenle önce iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın derim.  Ben hasbelkader elimdeki riglerle kazıyorum. Kendimce başarılı olacağına inanıyorum. Piyasada iyi yerlere geleceğini umuyorum. Genellikle burada okumayı seven biri olarak bana bile yazdırdınız birşeyler helal olsun.

Elin Rus'u, Amerikanı yapınca iyi Türkler yapınca kötü imajını silelim artık. Onlar kazansın, biz kazanalım yani herkes kazansın.

herkese bol kazançlar...
gorkemg
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
October 17, 2018, 09:03:26 AM

Hem yeni algoritması hemde yeni teknik altyapısı ( time-lock ) ile oldukça umut veren bir proje.Dash copy-paste shit coinlerden çoğu açıdan ayrışan detayları var.İlk günden beri böyle bir ortamda bile  minerların ciddi şekilde dikkatini çekmesi de cabası.

Suqa ekibi Discord'da hem idari hem teknik olarak gayet mantıklı ve doyurucu dönüşler yapıyor.Teknik olarak algoyu asic-fpga resist tutsalar bile bence başarılı olacaklar ki coinin işleyiş mantığı da umut verici gözükmekte.

Pojeyi başından beri takip eden biri olarak net olarak görüyorum ki Suqa  , diğer kısa ömürlü shitcoinlerden farklı bir yol izleyecek.
Bu ekibin içimizden çıkması da ayrıca güzel.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 17, 2018, 09:10:44 AM

Herkes %10 dev fee den dem vurmuş. Ama şu bilinmeli ki bu işin bir maliyeti var. Siz sanıyor musunuz ki  bu paralar cebe kalacak. Discordda bakarsanız AMD miner yapana şu kadar SUQA, ileride exchange girmek için şu kadar SUQA bunları toplarsanız ciddi paralar yapıyor. Adamlar kazandığımızın %2,5 olan kısmını reward olarak dağıtacağız diyor. Geriye kalıyor %7.5
Siz % 7,5 kazanmayacağını bilerek fabrika açan bir iş adamı gördünüz mü? Mahalle bakkalınıza bile sorun aynı şeyi söyleyecektir. Tamam coin sanal ama harcamalar oldukça gerçekçi.

Yarın binance vs... girince sakın silmeyin bu yazdıklarınızı. O zaman keske daha fazla dev fee alsalarmış dersiniz.

Bu nedenle önce iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın derim.  Ben hasbelkader elimdeki riglerle kazıyorum. Kendimce başarılı olacağına inanıyorum. Piyasada iyi yerlere geleceğini umuyorum. Genellikle burada okumayı seven biri olarak bana bile yazdırdınız birşeyler helal olsun.

Elin Rus'u, Amerikanı yapınca iyi Türkler yapınca kötü imajını silelim artık. Onlar kazansın, biz kazanalım yani herkes kazansın.

herkese bol kazançlar...

0 fee ile çıkan coinler ne borsalara ekleniyor coin miktarı çok fazla merak etmeyın 10 coinde alsa o ödülü kısa sürede verir. her blockdan 1000 sağlam bir rakam.

Hem yeni algoritması hemde yeni teknik altyapısı ( time-lock ) ile oldukça umut veren bir proje.Dash copy-paste shit coinlerden çoğu açıdan ayrışan detayları var.İlk günden beri böyle bir ortamda bile  minerların ciddi şekilde dikkatini çekmesi de cabası.

Suqa ekibi Discord'da hem idari hem teknik olarak gayet mantıklı ve doyurucu dönüşler yapıyor.Teknik olarak algoyu asic-fpga resist tutsalar bile bence başarılı olacaklar ki coinin işleyiş mantığı da umut verici gözükmekte.

Pojeyi başından beri takip eden biri olarak net olarak görüyorum ki Suqa  , diğer kısa ömürlü shitcoinlerden farklı bir yol izleyecek.

coin sadece discroddaki boş sohbetlerden oluşmaz.

gorkemg
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
October 17, 2018, 11:39:46 AM

herkese bol kazançlar...

0 fee ile çıkan coinler ne borsalara ekleniyor coin miktarı çok fazla merak etmeyın 10 coinde alsa o ödülü kısa sürede verir. her blockdan 1000 sağlam bir rakam.

coin sadece discroddaki boş sohbetlerden oluşmaz.

Yukarıda yazdığım o kadar şey içinden cımbızlayarak birtek bunumu yorumladınız ?  Discord'da neler yazıldığını takip ettiniz mi ? Eğer ediyor ve boş muhabbet diyorsanız birşey diyemiyorum .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: