Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:49:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Kurucusu: XRP Bitcoin’den 1000 Kat Hızlı ve Ucuz  (Read 178 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
October 03, 2018, 08:53:23 AM

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Ripple ağının kripto parası XRP’nin kendisini uluslararası transferlerde en efektif ve kullanışlı kripto para olarak kanıtladığını ifade etti.

San Francisco’daki Swell 2018 konferansında konuşan Garlinghouse XRP’nin fiyatından öte teknolojiyi bir sonraki aşamaya nasıl taşırız kaygısı taşıdığını ve var olan problemleri Ripple ağıyla çözmeye çalıştıklarını belirtti;

“Gerçekten fiyat performansına dair hiçbir şey düşünmüyorum. Teknik geliştirmeler ve performans üzerine yoğunlaşıyorum. XRP’nin transferleri Bitcoin’den 1000 kat daha hızlı ve 1000 kat daha ucuza gerçekleştirmesi gerçeği bizim için çok önemli.

XRP dijital ödeme yöntemi olarak pek çok sorunun üstesinden gelerek kendisini kanıtladı. Bizim şirket içerisinde konuştuğumuz konular XRP fiyatının üç gün içinde, üç hafta veya üç ay içinde nasıl değişeceği üzerine değil; müşterilerin sorunlarına nasıl çözüm bulacağımız üzerine.”

https://kriptokoin.com/ripple-kurucusu-xrp-bitcoinden-1000-kat-hizli-ucuz/

Senior / Full
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
October 03, 2018, 09:57:43 AM

Bu adamı ben olsam ekipten hemen çıkarırım. Hız konusunda teknik bilgim yok ancak ucuzluk konusunda biraz matematik yapması lazım. Ripple'ın coinmarketcap verilerine bir göz atması lazım.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
October 03, 2018, 06:43:23 PM

XRP'yi bu aralar çok pompalıyorlar diye düşünüyorum, kötü bir proje değil ve potansiyeli var ancak rakipleri şuan o kadar güçlü ki ve onları yakalama zorunda değil tabiki onun kulvarı biraz farklı.

Fudoaridolu
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
October 03, 2018, 06:49:47 PM

Güzel hoş demiste ripple ların  çoğunun da ellerinde olduğunuda söylesin.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 03, 2018, 07:13:27 PM

Hızlı ve ucuz olsa ne olur sonuçta kripto yatırımcısı XRPye güvenmiyor ve sevmiyor bu konu ne olacak. Ancak kısa dönem kâr peşinde koşanlar örnek ben satın alıyor ve ilk fırsatta satıyor zaten.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 03, 2018, 08:06:27 PM

Evet ama arzın büyük kısmı elinizde ve tavan fiyata çıktıkça milletin kucağına bırakıyorsunuz onu nasıl yapıcaz ?  Bitcoinin hızlı olmaması fee nin düşük olmaması sorun olsada en azından efsane haliyle her zaman kral olacaktır.

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
October 03, 2018, 08:19:39 PM

XRP, Bitcoin'den daha hızlı olabilir o konuda bir şey diyemem fakat XRP'yi gereğinden fazla şişiren açıklamalara anlam veremiyorum. Bitcoin'in seviyesine gelebilmesi için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
October 04, 2018, 04:55:07 AM

Ripple'ı kullanan insanlar teknolojisi için kullanmıyor direk zaten, ya hızı için kullanıyo ya da düşük ücreti yüzünden kullanıyor.

Community & Social Media Manager
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 04, 2018, 08:27:31 AM

Ripple ekibi kendilerini Bitcoin ile kıyaslayarak kendilerine zarar verirler. Geldikleri noktayı elbette takdir ediyorum.
Birçok işlemi şu zamana kadar hakkıyla yerine getirdiler ancak daha kanıtlamaları gereken yerleri de yok değil.

onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 04, 2018, 08:56:24 AM

XRP bitcoin'den 1000 kat daha ucuz ama adedi Bitcoin'de 5555 kat daha fazla, o ne olacak? Üstelik üretilen Bitcoin'in tamamı kullanıcılardayken 100milyar XRP'nin sadece 40 milyarı kullanıcılarda (ki onun da tamamının son kullanıcıda olmadığını da gözardı etmeyelim)
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
October 04, 2018, 05:01:36 PM

XRP'nin hacim artışı gözden kaçmayacak derecede evet ama yine de henüz Bitcoin ya da Ethereum güvenilirliğine ulaşabildiğini düşünmüyorum. Daha çok zamana ihtiyaç var.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 04, 2018, 05:58:29 PM

Tabi tabi ,böyle haberler pompalayarak piyasayı yükseltecekler ,sonra verecekler odunu tepeden. Millet gaza gelip alacak tabii ki ,sonra başlayacaklar forumda veryansına. Bu işin kuralı bu sanırım.

▔▔▔▔▔
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 04, 2018, 07:06:37 PM

Son yapılan etkinlikle çarpıcı bir tanıtım da gerçekleştirmiş oldular. Kısa vadede güzel bir çıkış yakaladı ama ripple tekrar 1$ seviyelerini görmeli diye düşünüyorum. şu anki seviyeler oldukça düşük.

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 04, 2018, 09:04:14 PM

Bunlar XRPyi işlerine gelince sahipleniyor, gelmeyince sahiplenmiyor neyi amaçlıyorlar anlamak zor gerçekten ilginç bir vaka olarak görüyorum. İstedikleri gibi oyun çeviriyorlar ama kripto yatırımcısı aptal değil.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 05, 2018, 12:15:55 AM

Evet cook ucuz ve hızlı ama dgb de xrp den daha hızlı o daha ucuz .d ama rıpple ısde ısım yapmış ama cok fazla supply sı var belkı ılerde yerını alabılırmı alabılır bellı olmaz.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 05, 2018, 05:02:36 AM

Sahibi olan koinler hiçbir zaman bitcoinin yerini alması mümkün değil,

ancak RAVEN gibi -topluluğu bulunan -icosu yapılmayan -pre-mine olmayan -koinlerin büyük bir kısmı birkaç kişi de olmayan koinler olabilir.

Yosa etherium gibi patron Vitalik biraz ağzını açtı mı o koin yerin dibine girebiliyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 06, 2018, 09:45:05 AM

XLM asıl 2 siden daha ucuz ve hızlı.

XxX
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 06, 2018, 10:17:08 AM

Bu XRP'yi şişirip şişirip balon haline getiriyorlar.Daha sonra da milletin eline verip patlatıyorlar. Yalnız Olay şu aslında, her seferinde aynı yemeği yapıyor bu adamlar. Millet de her seferinde bunu yiyor, bu piyasada gözünü açacaksın kardeşim, yoksa tokatlanırsın.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
October 07, 2018, 08:26:01 PM

Ripple Bitcoin'den bin kat daha hızlı ve ucuz olabilir ancak bin kat daha güvensiz. Peki onu ne yapacağız?
Paranın güven vermesi gerekir ki elde tutulsun. Ben XRP'de bunu göremiyorum. TL'de göremediğim gibi.
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
October 07, 2018, 08:49:26 PM

Ripple gereken yükselişi daha yapamadı. btc ile kıyaslamak doğru değil bence btc ayrı bir olay düşmesi de çıkması da ortalığı karıştırıyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: