Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:07:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bloomberg’e Göre Kurumsal Yatırımcılar Gizlice Bitcoin Topluyor  (Read 170 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 06, 2018, 07:18:11 AM

Tabii ki söyleyecek değiller bankaların topladığı bile söyleniyordu, bankalar için bilgim yoktur ama kurumsal olan yatırımcılar az da olsa yatırım yapıyorlardır zaten ben fiyatın 4k gibi seviyelere düşmemesini biraz da onlara bağlıyorum yani al satçı büyük grubun dışında uzun vadeye giren ciddi yatırımcılar mevcut bu da dengeyi sağlamakta katkısı olan bir durum. Piyasa geçen senelerdeki kimsenin beklemediği artışa maruz kalabilir kısaca toplayan topluyor ama fiyata pek yansımıyor, aynı patlama durumunu yaşayacağız gibi sadece zaman meselesi.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
October 06, 2018, 08:47:34 AM

Kurumsal yatırımcıların kripto paraları topladığı görüşüne pek katılmıyorum doğerusu yani inanmak çok istiyorum ancak bu doğrultuda herhangi bir ri data göremiyoruz piyasada.

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
October 06, 2018, 09:19:47 AM

milyoner, tanınmış bir iş adamı kimlik bilgisini borsaya vermektense bazı aracılar ile tanışır. sözleşme yaparlar, garantisini alır ve nakit karşılığı özellikle avukat aracılığı ile işlemleri gerçekleştirebilir. senelerdir hep haber sitelerini dolaşırım ama meğerse ekonomi ile alakalı olanlara göz atmam gerekirmiş. altlardan gelenleri, bitcoin, ethere çevirip o şekilde yolumuza bakacağız artık.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 06, 2018, 09:44:03 AM

btc sadece değil ilk 50 de olan coinlerden çaktırmadan topluyorlar.

XxX
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 06, 2018, 10:23:38 AM

Bloomberg e hiçbir zaman güvenmem,tamamen kukla bir kanal oloiup ne diyorsa yalandır.Ancak bu haber doğru olabilir.Bana göre şu devirde herkes bir şekilde bitcoin üzerine yatırım yapıyor.Az yada  çok,gizli yada açık,bir şekilde bu piyasaya giriyor insanlar.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185

View Profile
October 06, 2018, 04:19:05 PM

Madem bukadar toplanıyor neden habire fiyatkar düşüyor anlamış değilim. Kimin elindekileri topluyor bunlar. Borsalar aracılığıyla almıyolar diyelim ozamanda  adam malmı. Ne vaadediyolarda elindekileri bırakıyolar. Tamamen çıkmak içinse eyvallah. Yoksa  da pek mantıklı gelmedi
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 06, 2018, 05:54:30 PM

Borsa dışında alım satım kanalları yolu ile kurumsal yatırımcıların yüksek meblağda kripto para satın aldığına dair yazılar okudum bana mantıklı geldi. Bugünlerde borsalardaki toplam hacim düşük değişme şart oldu.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 06, 2018, 06:41:39 PM

Bende aynı düşünceleri paylaşıyorum ,büyük şirketler gözünü kripto pazarına dikmiş durumda fiyatları manüpile edip ,düşük fiyattan bitcoin topluyorlar ,aynı durum exchange siteleri içinde geçerli .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: