Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:09:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: SWIPE BOUNTYSİ BİR KEZ DAHA UZATILDI (EKİM UZATMASI)  (Read 531 times)
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 22, 2018, 09:41:53 AM

Swipe Bounty imza kampanyası 10 Kasım 2018 tarihine kadar uzatılmış gözüküyor. Eğer böyle uzatmaya devam ederlerse 2019'un ilk çeyreğinin sonuna kadar uzatabilirler. Eğer hala daha uzatmaya devam ederlerse de sanırım 1 sene boyunca Swipe'ın imzasını profilimizde taşıyor olacağız.

Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 22, 2018, 09:55:48 AM

Eee şimdi bu swipe imzasını taşıyan arkadaşlar bu hafta başka bir imza'ya geçerlerse tüm emekleri boşa mı gidecek yani öyle bir kuralları yok ise başka imzaya geçip bekleyin jinbi de yaptığımız gibi yani
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 22, 2018, 11:18:45 AM

Sadece bu değil ki. Noiz, Flipnpik vs 3 4 ay uzattılar.

Bi yandan da hak veriyorum, ICO'yu uzattık ve devam etmelisiniz diyorlar. Ki bu yönden kısmen haklılar. Genelde bakarsanız ''satılan tokenlerin %2-5 oranında dağıtım yapılacaktır'' diyorlar. Bu yönden aslında güvendiğiniz proje ise sizin için avantaj. Ancak halihazırda net rakam (örneğin 3,5 milyon token) belirtmişlerse buna ben de sinir oluyorum.

Haksız oldukları da şu, hadi devam edin kafasında takılmaları. Yani, olayın özü zaten, sosyal medya mecralarına reklam parası vermeden reklamlarını bir nevi illegal olarak bizlere yaptırmaları. Dağıttıkları da USD falan değil. Projeden pay dağıtıyorlar. Normalde sosyal medya mecraları reklam parasını çatır çatır alır. Ki ticarette de şu var, işin ödemesini alamadıysan zarar ettiysen bile malzeme aldığın firmaya parasını sözleşmeye uygun olarak ödersin. Yok efendim dolar ile anlaştık, şuanda dolar %20 sözleşme tarihinden itibaren arttı, ben sana o zamanki kur ile ödeyeceğim de diyemezsin.

Bu işte malesef yaptığımız reklamlar biraz nasip işi. Adamlar forumda ''kurallar değiştirilebilir'' adı altında bize köpek çekiyorlar. Ya hiçkimse bianda yapmayacak bu işi, ya da devam diyeceğiz. Sendikalaşma gibi birşey. Düşündüm de bounty sendikası, epey ilginç olur ahahaha Cheesy Zaten böyle birşey olsa Vietnamlı, Endonezyalı, Ruslar vs. uymaz. Aha 10 dolar daha alacağım diyip yardırırlar.

Yani işin özü, adamların belirttiği ''kurallar değişebilir'' mantığında, yazdılarsa haklılar, kesinlik varsa haksızlar.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
October 22, 2018, 11:58:14 AM

Bu uzamaların, ertelemelerin hatta iptallerin tadı kaçtı artık, doğru dürüst ico toplasan bir elin parmaklarını geçmiyor. O kadar zaman emek veriyorsun, sonucun ne olacağı belli değil. Umarım herkesin gölüne göre olur.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 22, 2018, 12:11:02 PM

ekim uzatması kasım uzatması derken gittikçe de uzuyor bu kampanya umarım satışlarında hardcap e ulaşırlar da bari tokenler gelene kadar biraz değerlenir. bu arada ico ne zaman olacak tam tarihini bilen varmı icodropsta soon yazıyor
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
October 22, 2018, 12:16:04 PM

vallaha boku çıktı 10 haftadır imzasındayım belki de 11 bilemiyorum bu kadar uğraşıp sonunda hiç birşey almamak beni epey üzer açıkçası. satış yapacak mı yapmayacak mı o bile belirsiz inşallah hardcap yapabilir
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
October 22, 2018, 02:40:13 PM

bu proje artık anlaşmalı olarak çıkış yapabileceğinizi de mümkün kılıyor mevcut stakelerinizi kaydedip çıkabilirisiniz.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
October 22, 2018, 03:55:03 PM

ehehe bizimkisede 2 ay uzatıldı normal uzatılması artık takmıyorumda ne kadar uzatırlarsa uzatsınlar gelen giden umrumda değil artık ne gelirse öpüp başımıza koycaz başka şekli yok

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 22, 2018, 05:37:52 PM

Uzatılması bence kötü bir durum değil ne kadar çok yatırım alırsa o kadar değerini korur sonuçta. Bu nedenleciçinde bulunduğumuz ayı sezonunda bu bir zarar değil
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 22, 2018, 05:38:13 PM

İmza süresini uzatmayan ico kalmadı artık resmen. Bounty öldü gibi duruyor ancak yine de taş atıp kolumuz mu yoruuluyor. Ben daha da uzayacağını düşünüyorum bu markette kimse ico bitirmek istemiyor

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
October 22, 2018, 06:45:32 PM

Don lastiğine döndürdüler bu işleri. Benim imzasında olduğum bounty ilk başta Ekim  ortası bitecekti. Sonra baktım Kasım ortası olmuş. Geçen gün yine baktım Aralık sonuna kadar uzamış. Çok normal bir durum bence. Çok beklentiye girmeyin bence

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 22, 2018, 07:07:57 PM

Zaten uzamasaydi ayıp ederdi. Piyasanın bu halde olmasının da etkisi büyük bence. Eğer boğa piyasası olsa bence çoğu bounty biter tokenler dağıtılırdı. Bence en büyük etken bu

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 22, 2018, 07:33:43 PM

Bütün forumda bu imzayı görünce jinbi gibi olacağını hissetmiştim. Kasım ayında bitecekse bence hiç itiraz etmeyin ne uzatmalar gördük. Bir twitter kampanyası vardı yeni yazı yazdım diye stake vermemişti bir hafta uyuz oldum bıraktım aylardır bakmamıştım dün denk geldim baktım 36. hafta gelmiş Cheesy Cheesy şaka gibi ya 36 hafta nedir abi. Adamı 1 sene çalıştırıp sakız parası veriyor oros.u çocukları.
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
October 22, 2018, 11:01:22 PM

Bu tarz uzatmalar bounty'e katılanların tamamen aleyhine işleyen bir sürece dönüşüyor.

Stake miktarı artıyor, ödül artmayınca alınacak miktar fazladan bölüşülmüş oluyor. Madem bounty uzatacaksın, aynı oranda ödülü artır ki; kimse mağdur olmasın. Ayrıca reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama swipe çoğu kişinin aklında bu kötü imajıyla yer alacak. Bu da gelecekteki borsa hacmini ve insanların güvenini etkileyen bir faktör. Ekip bunları düşünerek hareket edemeyecek kadar vizyonsuzsa o projenin iyi yerlere gelmesi de zor görünüyor.
tokenexpert
Jr. Member
*

Activity: 128

View Profile
October 22, 2018, 11:13:50 PM

Farklı bir durum var mı bilmiyorum ama bu piyasada erteleme normal. Bu dönemde yatırım toplayabilmek de zor.
AlexDeSouza1907
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 12:32:57 AM

piyasa bu kadar berbat vaziyetteyken, artık icolara yatırım yapmak aşırı derecede riskli iken, bountylere katılmakta bi o kadar zaman kaybı diye düşünüyorum, çünkü verilen emeğe karşı kazanılan ya çok çok az, yada hiç oluyor, projelerin %95i çöp genel itibari ile gözlemlediğim o.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 23, 2018, 12:58:05 AM

butun ıcolar zaten uzatmaya gıdıyor buda öyle olacak zaten ama bu projeye guvenıyorum odulde almışlar artı dogru duzgun bır ımzada yok beklemek en ıyısı.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: