Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:21:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Masterluc'u Duymuşsunuzdur, Teorilerini de...  (Read 161 times)
kurcalas (OP)
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
October 04, 2018, 10:13:09 AM

Kripto paralar hakkında her gün yorum yapan, fiyat tahmini yapan birilerini görmüşsünüzdür. Ben kripto ile ilk tanıştığımda Masterluc'u duymuştum. Görüşlerini takip ettim, okudum anlamaya çalıştım.

Masterluc'u eminim duymuşsunuzdur, teori ve tahminlerini de duyduğunuzu tahmin ediyorum. Kendisi sık karşılaşılan birisi olsa da bazılarızın karşısına çıkmamış olabilir. Zira twitter, facebook gibi popüler yerlerde yok bildiğim kadarıyla.

Geçmişten bu yana Masterluc nickli hanımefendinin paylaşımlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. Evet şaşırmayın, çoğunluk erkek diye tahmin etse de aslında bir kadın kriptocu. Maalesef içerikler İngilizce değil. Çeviri programları iş görüyor allahtan.

https://vk.com/bitcoin_vanga

En son geçen Mayıs ayında çizdiği grafiği aşağıda paylaşayım. Kendisi burada iyi bir tahmin yapsa da bire bir tutturamadı elbette. 15K civarlarına çıkıp oradan parça parça düşüş ve yükselişler bekliyordu. Kısmen oldu. Hee bu arada 2019 sonu için 100K üzeri hedefi hala güncel Masterluc'a göre. Tavan fiyatı da 250.000$ olarak belirtti.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/YRZvdurN-The-target-of-current-bubble-lays-between-40k-and-110k/

Umarım faydalı olmuştur.

"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 04, 2018, 10:47:10 AM

Masterluc hanım dediyse olur.  Grin
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
October 04, 2018, 10:50:52 AM

Çoğunluk gibi bende erkek olarak düşünmüştüm, çok büyük aydınlandım şimdi teşekkürler bilgi için Cheesy adı üzerinde tahmin yapmış, yaklaşık olarak bilmiş ama 250k tahmini bence çok uçuk.

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 04, 2018, 10:53:18 AM

Çoğunluk gibi bende erkek olarak düşünmüştüm, çok büyük aydınlandım şimdi teşekkürler bilgi için Cheesy adı üzerinde tahmin yapmış, yaklaşık olarak bilmiş ama 250k tahmini bence çok uçuk.

kendisi bitcoin 2000 dolarken iken 15.000 dolar olacak dedi 20.000 dolar oldu. 250k diyor şimdi 400k olmasın Cheesy
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
October 04, 2018, 11:42:05 AM

enteresan analizleri var ama her analizcide olabilceği gibi bu analizlerini ara ara güncelliyor ve ters yönde kısa süreli değişimlerde de bulunuyor.Herzamanki gibi ne kadar tutarlı tahminleri olsada %100 birinin söylediğine göre hareket etmemekte yarar var.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
October 04, 2018, 07:40:28 PM

Kadın 2 sene içinde 250.000 dolar olacak diyor heryerde 5k düşecek satin diyorlar. nasıl bir para bu ya.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 04, 2018, 08:20:07 PM

En son geçen Mayıs ayında çizdiği grafiği aşağıda paylaşayım. Kendisi burada iyi bir tahmin yapsa da bire bir tutturamadı elbette. 15K civarlarına çıkıp oradan parça parça düşüş ve yükselişler bekliyordu. Kısmen oldu. Hee bu arada 2019 sonu için 100K üzeri hedefi hala güncel Masterluc'a göre. Tavan fiyatı da 250.000$ olarak belirtti.

Şuradan sonrasını okumadım. Sanırım bu arkadaşların ellerinde yüklü miktarda BTC var, yoksa bu tarz bir tahminde bulunmanın mantıklı bir açıklaması yok.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: