Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:17:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: kaasy.ai  (Read 184 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
October 04, 2018, 12:12:48 PM
Last edit: June 09, 2020, 12:23:16 PM by Madenci_34
Merited by coinbergh (1)

KaaS blockchain ve ağı, şu anda kripto paranın benimsenmesinde kullanılan mevcut donanıma dayalı, merkezi olmayan, demokratikleştirilmiş, beceri odaklı global bilgi işlem sistemi ve algoritması pazarının altyapısını tanımlamaktadır...

Bugün, kripto para birimleri için binlerce bilgisayar sistemi kullanılıyor, ancak ne GPU'lar, ne de diğer bileşenler bu amaç için özel olarak oluşturulmadı. Bu nedenle, bu sistemlerin mevcut kaynaklarının çoğu yetersiz kullanılmaktadır .

Mevcut bir GPU madenciliği donanımını aynı anda kripto paralı madenciliğin yanı sıra, makine öğrenimi ve birlikte işleme gücü sunma gibi diğer işleme görevlerini de gerçekleştirin - her iki etkinlik için de ödüllendirilirken - RIG'leri daha da kârlı hale getirin.

Bu makine öğrenimi “makine işlevleri” üretecek Yapay Zeka süreçlerinde kullanılacaktır. Yeni makine işlevleri yeni bir veri kümesinde kullanıldığında , makine öğrenmesi için blok zincirine Beceri Ödülleri kazanır .

Bu işlem bir Dağıtılmış Altyapı Olarak Hizmet mimarisi üzerinde çalışır , iş yükünü çoklu madenciler arasında bölüştürür ve en az veri akışıyla en kısa çalışma süresini en iyi duruma getirir.

Bütün bu sistem bir hizmet olarak Bilgi ve omurgasını KAASY temsil eder...

Kaasy ağı, karma işlevlerini sürekli olarak yürütmek için yalnızca GPU'ları çalıştırmaz, ancak geliştiricilerin paralelleştirme ve hesaplama yük dengeleme yoluyla işlem sürelerini optimize etmek için uygulamalarını geliştirebilecekleri bir SDK seti sunar.

Kaasy ödemeleri ve dağıtılmış hesaplamaları çalıştırmak için optimize edilmiş algoritmaları depolar. Algoritmalar, herkesin yeni bir algoritma ekleyebildiği ve bir başkasının kullandığı zaman ödüller kazandırabileceği dağıtılmış bir pazar yeri olarak düzenlenir - ödüller aynı blok zincirinde depolanır.

Kaasy.ai Ekibinin Amacı
Mevcut ve yeni algoritmaların makine öğrenimini güçlendirmek için kullanılabildiği ve böylece tüm topluluklar tarafından kullanılabilen yeteneklerini kendi tercih ettikleri terminallerden üretebileceği bir bilgi bloğu geliştirmektir. Açık kaynaklı blockchain kodu, gizlilikle ilgili endişeleri ve diğer veri kısıtlamalarını içerebilecek görevler için özel bilgi blokajları oluşturmaya yönlendirilebilir. Video işleme, makine öğrenimi, moleküler simülasyon, sohbet ortakları, hizmetçi olarak çalışan çözümleri, artırılmış ve sanal gerçeklik çözümleri ve gerçek zamanlı robotik filo yönetimi gibi öngördüğümüz beceriler için vakaları kullanır. Karmaşık beceriler için beceri ödülleri, her karmaşık beceri ödemesinin kendisi ile daha basitleştirilmiş beceriler arasında bölüneceği bir sistem olarak verilir.

Vizyon
Sadece özel mülkiyet sahibi için yeni bir blockchain inşa etmek istemiyoruz, topluluğumuzu yeni geliştirme çabalarına, yeni fırsatlara, yeni kamuya ve özel sektör şirketlerine ve insanların bulunduğu büyük bir gelecekte çok daha iyi bir şansa yönlendiriyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki şirketlerde önümüzdeki 5 ila 10 yıl içinde binlerce yüksek maaşlı iş yaratacak açık kaynaklı ve ticari uygulamaların ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu şirketler, bugün daha iyi ürünler, daha hızlı ve potansiyel olarak daha ucuz olması fırsatından yararlanacalar...

Dünya ağı için erken yapı taşlarını inşa etmek istiyoruz. Bu, biyomühendisliğin yanı sıra çok gezegensel bir tür haline gelmesinin yanı sıra, ilk üç bin yılın en önemli üç gelişmesinde de olabilir.

ICO'nun hedefi, yatırımcıların kripto paralarını tutmanın ötesinde daha iyi bir yatırım getirisi elde etmelerine izin verirken, ilk geliştirme aşamasını finanse etmektir.

ICO, KYC kuralları uyarınca çalışacak. Yatırımcılar web sitesine kayıt yaptırmaları ve kendi ülkelerine / ikametlerine ait gerekli belgeleri göndererek doğrulama sürecinden geçmek durumundalar. ICO'da “ABD vatandaşı” kabul edilmeyeceğini lütfen unutmayın.

Kayıt işlemi 1 Haziran 2018 0:00:00 UTC'de açılacaktır. Kullanıcılar, 1 Eylül 2018 tarihinde satın alım için hazır bulunmadan önce doğrulama için belgeleri kaydedebilir ve yükleyebilirler. Kayıtlar 15 Kasım'a kadar açık kalacaktır.

Ulaşılabilir linkleri:

https://kaasy.ai/

www.facebook.com/KaasyAI/

www.twitter.com/KaasyAi

TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 04, 2018, 04:53:47 PM

Yazıyı bounty için mi yazdınız bilmiyorum ama bu şekilde, görsel olarak hiçbir ayrım yapılmamış bir makaleyi kimse okumaz. Fark ettiyseniz zaten tek bir yorum bile yok. En azından başlıkları bold yapıp, önemli kısımların altını çizerseniz çok daha fazla etkileşim alırsınız.
Madenci_34 (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 04, 2018, 05:22:29 PM

Yazıyı bounty için mi yazdınız bilmiyorum ama bu şekilde, görsel olarak hiçbir ayrım yapılmamış bir makaleyi kimse okumaz. Fark ettiyseniz zaten tek bir yorum bile yok. En azından başlıkları bold yapıp, önemli kısımların altını çizerseniz çok daha fazla etkileşim alırsınız.

Yeni deniyorum makale isini.Getirisi ne olur ufak bir fikrim olduktan sonra ciddi olarak ilgilenmeyi düşünüyorum.

Xday123
Member
**

Activity: 490

View Profile
October 04, 2018, 06:07:08 PM

Hocam merhabalar makale bountylerine ben girmedim hiç ama sanırım makale bountyleri bitcointalk üzerinde sadece konu açılmaktan ibaret yazıları saymaz diye tahmin ediyorum yanlışım varsa düzeltin
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
October 05, 2018, 02:40:48 AM

abd vatandaşlarının neden dışlandığını anlamadım Grin piyasada iş yapan coinlerin içinde yapay zeka önemli bir yer tutuyor ve vizyonları da hiç fena değil.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Madenci_34 (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 05, 2018, 05:27:13 PM

Hocam merhabalar makale bountylerine ben girmedim hiç ama sanırım makale bountyleri bitcointalk üzerinde sadece konu açılmaktan ibaret yazıları saymaz diye tahmin ediyorum yanlışım varsa düzeltin

Ne dediginizi anlamadım inanin.makale burada yazilmiyor onu kasdediyorsaniz.linkedin,medium,steemit,reddit bilindik,en azından benim bildiğim yerler.

Madenci_34 (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 05, 2018, 05:49:13 PM

abd vatandaşlarının neden dışlandığını anlamadım Grin piyasada iş yapan coinlerin içinde yapay zeka önemli bir yer tutuyor ve vizyonları da hiç fena değil.

Abd neden dislaniyor bende bilmiyorum ama tahminimce kripto para ile ilgili yasak vs olabilir ulkede.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: