Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:59:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 2018 Yılında kullanıcılara tavsiye ettiğiniz borsa hangisidir?
Paribu - 5 (17.2%)
Koinim - 1 (3.4%)
BtcTürk - 20 (69%)
Koineks - 2 (6.9%)
Bitexen - 1 (3.4%)
Total Voters: 29

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: YILIN BORSASI - 2018  (Read 383 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
October 04, 2018, 11:05:10 PM
Last edit: October 04, 2018, 11:26:33 PM by halloweenn666

2018 yılında Türkiye de en başarılı performansı gösteren kullanıcı güvenini sağlamış sorunsuz borsa hangisidir. Objektif kararlar verelim. Kripto para piyasasına yatırım yapacak arkadaşlardan bu başlıga bakarak doğru borsada varlıklarını tutup trade yapacaklardır.

Objektif bakacak olursam :
Paribuda şuan 1 TL bile coinim kalmadı.(Altcoin eklemedikleri için)
Ancak gel gör ki bu borsadan ne kullanıcı kaynaklı ne de borsa kaynaklı hiç şikayet görmedim.
Kullanıcılarının gayet tecrübeli olduğunu düşünüyorum.
Yaklaşık 1 sene paribu kullandım mail olarak geri dönüşleri nasıl bilmiyorum çünkü 1 kere bile şöyle sorunum var diye mail atmadım takir takir çalışıyordu.

Burada koinim de parantez açayım
Paribudan sonra benim için en sorunsuz borsada başı çekiyor.
Yatırdım yattı çektim geldi. Tecrübesiyle arayüzüyle begeniyorum.

İki borsa arasında kaldım
Paribu veya Koinim .Ancak ben 2018 senesi için seçim yapacağım

Türkiye'ye kriptopara borsasında  level atlatan
3 dakikada TL  Yatırma hızına ulaşabilmiş high rekorları alt üst etmiş bu kadar hıza rağmen sıfır sorunla işin içinden cikabilmis Paribuya veriyorum Smiley

Ayrıca
Koineks
Btcturk
İki borsanın çabaları piyasada yer bulmalarını sagladi. Btcturk piyasaya geri dönerek yeniden soluk getirdi. Ancak sahalara yeni döndü ve sistemi tam oturmadi. Koineks aynı şekilde yeni borsa 2019 için bu iki borsanın başı çekeceğini düşünüyorum. Yeniliğe çok açıklar. Hele boğa sezonlarında ekledikleri altcoinler sayesinde yönelim bu tarafa kayacaktir.

Ülkemizde kripto kullaniciları yakın zamanda sayısı 5 10 kat artacak. Hem borsalarimiz hemde kullanıcıların kazanacağı günler görmemiz dileğiyle. Önümüzde bereketli günler var. 2019 - 2020 kripto dünyasının en bereketli olduğu yillar olacak.
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714784370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714784370
Reply with quote  #2

1714784370
Report to moderator
enginsev
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile
October 05, 2018, 04:49:51 AM

1broker yok oda bizden sayılır.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
October 05, 2018, 09:36:37 AM

2018 yılında Türkiye de en başarılı performansı gösteren kullanıcı güvenini sağlamış sorunsuz borsa hangisidir. Objektif kararlar verelim. Kripto para piyasasına yatırım yapacak arkadaşlardan bu başlıga bakarak doğru borsada varlıklarını tutup trade yapacaklardır.

Objektif bakacak olursam :
Paribuda şuan 1 TL bile coinim kalmadı.(Altcoin eklemedikleri için)
Ancak gel gör ki bu borsadan ne kullanıcı kaynaklı ne de borsa kaynaklı hiç şikayet görmedim.
Kullanıcılarının gayet tecrübeli olduğunu düşünüyorum.
Yaklaşık 1 sene paribu kullandım mail olarak geri dönüşleri nasıl bilmiyorum çünkü 1 kere bile şöyle sorunum var diye mail atmadım takir takir çalışıyordu.

Burada koinim de parantez açayım
Paribudan sonra benim için en sorunsuz borsada başı çekiyor.
Yatırdım yattı çektim geldi. Tecrübesiyle arayüzüyle begeniyorum.

İki borsa arasında kaldım
Paribu veya Koinim .Ancak ben 2018 senesi için seçim yapacağım

Türkiye'ye kriptopara borsasında  level atlatan
3 dakikada TL  Yatırma hızına ulaşabilmiş high rekorları alt üst etmiş bu kadar hıza rağmen sıfır sorunla işin içinden cikabilmis Paribuya veriyorum Smiley

Ayrıca
Koineks
Btcturk
İki borsanın çabaları piyasada yer bulmalarını sagladi. Btcturk piyasaya geri dönerek yeniden soluk getirdi. Ancak sahalara yeni döndü ve sistemi tam oturmadi. Koineks aynı şekilde yeni borsa 2019 için bu iki borsanın başı çekeceğini düşünüyorum. Yeniliğe çok açıklar. Hele boğa sezonlarında ekledikleri altcoinler sayesinde yönelim bu tarafa kayacaktir.

Ülkemizde kripto kullaniciları yakın zamanda sayısı 5 10 kat artacak. Hem borsalarimiz hemde kullanıcıların kazanacağı günler görmemiz dileğiyle. Önümüzde bereketli günler var. 2019 - 2020 kripto dünyasının en bereketli olduğu yillar olacak.

Anketiniz hayırlı olsun ama içerisinde bir cümleye takıldım.,
"Yatırdım yattı, çektim geldi". Bitcointalk forumunda borsa değerlendirme anketi yapmışsınız ama bu cümle bu ankete çok sığ kalmış. fyi

Paribu 2017 yılının sadece kripto para alanında değil tüm alanlar dahil en iyi girişim en başarılı girişim ödülünü alabilir. Ama 2018 de en iyi düşüş ödülü alır.

Koinim zaten kayıp bi borsa cümle dahi kurmayacağım. Bu kaybı kendileri bilerek isteyerek yaşamak istediler. Bitexen ne alaka onu da anlamadım hacim yapmamış bi borsayı ankete sokmak da ilginç olmuş. 2019 da yaparsınız anketi, hacmi o zaman uçmuş olur, o zaman derim OK ama Bitexen listede yer almamalı. Çünkü başka bir sürü yeni girmiş ama ufak tefek de olsa "hacim" yapan borsa var, Digilira, bitexlive, bitlo, dpara vs. Ha bi de paracıklarım. 

Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
October 05, 2018, 10:31:42 AM

Ben btctürk kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Sadece işlemler biraz yavaş gibi ya da bana öyle geliyor ama sonuçta işlemim gerçekleşiyor. Paribu kullanan arkadaşlarımdan var o da iyi diyorlar.
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
October 05, 2018, 11:25:15 AM

Ben oyumu btctürk ten yana kullandım sebepler:

Güvenlik sıralamasında:            7. sırada (Binance 12. sırada)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alış - Satış komisyonları:           0 - 100.000   %0,20 (0,0020)   %0,30 (0,0030)
                                     100.000 - 500.000   %0,15 (0,0015)   %0,25 (0,0025)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yatırma & Çekme Komisyonları

Birim                                  Yatırma                                                     Çekme
Papara        %1 + KDV (En fazla 50,00 TRY + KDV)         %1 + KDV (En fazla 50,00 TRY + KDV)
Banka                           0 TRY                                                        3,00 TRY + KDV
Bitcoin                          0 BTC                                                        0 BTC
Ethereum                      0 ETH                                                        0 ETH
XRP                              0 XRP                                                        0 XRP
Litecoin                         0 LTC                                                        0 LTC
Tether                           0 USDT                                                     0 USDT

Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 05, 2018, 08:34:42 PM

Oyumu BTCTürk'ten yana kullandım. Kendilerini çok iyi geliştirdiler ve hakediyorlar. Bu sene gelen en sevdiğim özelliği transfer miktarı kısıtlaması ve fee ücretinin olmaması.
Carolina34
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
October 06, 2018, 03:53:22 AM

Koineks bana göre özellikle para çekimleri çok hızlı hep onu kullanıyorum memnunum.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 06, 2018, 07:31:30 AM

Nerede bu sıralama?
Spekülasyon yerine bir link paylaşsanız bizde görsek şu güvenli borsaların listesini?
microsoft alt yapısında çalışıp nasıl güvenli oluyorlar merak etmekle birlikte, yinede  benim oyum da btcturk den yana.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
October 06, 2018, 08:18:29 AM

Bitexen daha yukarılara çıkacaktır.2019 da konikex btctürk ve bitexen kapışacaklar.Ben şuan koineks kullanıyorum çok memnunum herşeyi otomatikleştirdiler.Aynı şekilde bitexende çok iyi ve kullanımı kolay.

Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 06, 2018, 09:26:04 AM
Merited by mhanbostanci (1), Zz (1)

Nerede bu sıralama?
Spekülasyon yerine bir link paylaşsanız bizde görsek şu güvenli borsaların listesini?
microsoft alt yapısında çalışıp nasıl güvenli oluyorlar merak etmekle birlikte, yinede  benim oyum da btcturk den yana.

Arkadaşın yerine ben linki paylaşayım  Cheesy
https://icorating.com/report/exchange-security-report
Buradaki pdf'in dördüncü sayfasında sıralamayı bulabilirsiniz. Hangi kriterlere göre güvenli , detaylı bir şekilde dökümanın içerisinde açıklamalar bulunuyor.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 06, 2018, 01:09:17 PM

KOİNEKS
KOİNİM
BTCTÜRK

Mahşerin 3 atlısı.
baronofficiall2
Member
**

View Profile
October 06, 2018, 06:47:32 PM

Nerede bu sıralama?

Arkadaşın yerine ben linki paylaşayım  Cheesy
https://icorating.com/report/exchange-security-report
Buradaki pdf'in dördüncü sayfasında sıralamayı bulabilirsiniz. Hangi kriterlere göre güvenli , detaylı bir şekilde dökümanın içerisinde açıklamalar bulunuyor.

Teşekkürler hocam Cheesy
baronofficiall2
Member
**

View Profile
October 06, 2018, 06:50:16 PM

Nerede bu sıralama?

Yorumu yazmadan önce ufak bir araştırma yapsanız, araştırmayı da geçtim Google'a yazsanız direk düşecek önünüze zaten ama, olur mu bir tek siz bilgilisiniz biz nereden bilelim üstte arkadaş yazmış google'a bakmanıza gerek yok Cheesy
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
October 07, 2018, 08:15:19 PM

KOİNEKS
KOİNİM
BTCTÜRK

Mahşerin 3 atlısı.

KOİNİM hala yaşıyor mu?
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
October 08, 2018, 07:04:16 PM

KOİNEKS
KOİNİM
BTCTÜRK

Mahşerin 3 atlısı.

KOİNİM hala yaşıyor mu?

Koinim bu piyasanın en eskisi sen yokken o vardı. Sen kullanmıyorsun diye ölecek mi. Koinim tr nin en sağlam borsalarından biridir.
benefanj
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
October 09, 2018, 06:18:37 AM

sistemkoinde de çeşitlilik var onu da eklemelisin  bence
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
October 09, 2018, 09:12:45 AM

alayı 5 para etmez.
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
October 09, 2018, 09:27:09 AM

alayı 5 para etmez.

Çok yapıcı eleştiri olmuş. Kötünün iyisini bulmaya çalışıyoruz bir şekilde. Alternatif söyle bari.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 09, 2018, 04:36:52 PM

Ben genelde Paribu kullanıyorum ama hepsi var bende üyelikde aslında. Ama Paribuda çekme işlemleri genelde kısa sürüyor ama al-sat yapmakda bazen sıkıntılar olabiliyor.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 10, 2018, 07:43:57 AM

son olay canımı sıksada oyumu btcturk ten yana kullanıyorum. içlerinde en kurumsal işini en düzgün yapan tüm olumsuzlukarına rağmen btcturk gibi geliyor.

bu arada paribu ve koinim de kullandım dönem dönem hiçbirinde ciddi sıkıntı yaşamadım, ama tr borsalarını day trade için kullanmıyorum. ya geç tepki veriyorlar, yada gereğinden fazla .
Pages: [1]
  Print  

Jump to: