Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:40:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Sizce hangi coin/tokenlara yatırım yaparsanız gelecekte zengin olabilirsiniz? En iyi altcoinler hangileridir?
Ethereum - 33 (9%)
Ripple - 10 (2.7%)
Neo - 35 (9.6%)
EOS - 14 (3.8%)
Litecoin - 5 (1.4%)
IOTA - 7 (1.9%)
TRON - 7 (1.9%)
Binance Coin - 13 (3.6%)
VeChain - 8 (2.2%)
OmiseGo - 5 (1.4%)
Ontology - 6 (1.6%)
0x - 10 (2.7%)
Qtum - 10 (2.7%)
Nano - 6 (1.6%)
Zilliqa - 6 (1.6%)
ICON - 12 (3.3%)
Waves - 11 (3%)
Pundi X - 17 (4.7%)
Holo - 13 (3.6%)
Stratis - 3 (0.8%)
Wanchain - 11 (3%)
Bancor - 2 (0.5%)
PivX - 2 (0.5%)
Matrix AI Network - 7 (1.9%)
Cardano - 8 (2.2%)
Tezos - 12 (3.3%)
Bitcoin Cash - 2 (0.5%)
Stellar - 9 (2.5%)
Hdac - 13 (3.6%)
Poa - 3 (0.8%)
Simdaq - 3 (0.8%)
Neblio - 8 (2.2%)
Rebl - 3 (0.8%)
INS Ecosystem - 5 (1.4%)
Effect.AI - 8 (2.2%)
Hiçbiri - 9 (2.5%)
Hydro - 13 (3.6%)
Komodo - 3 (0.8%)
Vertcoin - 1 (0.3%)
Monero - 7 (1.9%)
Lamden - 2 (0.5%)
OAX - 3 (0.8%)
Total Voters: 135

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Sizi gelecekte zengin etme potansiyeline sahip altcoinleri seçiyoruz! [Güncel]💰  (Read 7776 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 08, 2018, 02:25:02 PM

Projesi olan ve herkes tarafından bilenen yaklaşık 50 altcoini yukarıda görüyorsunuz. Sizce bunların içerisinde hangileri gelecekte başarılı olacaklar? Yatırımcılar bu altcoinler içerisinde hangilerine yatırım yaparsa daha büyük kazanç elde edebilirler? Herkesin toplamda 5 oy verme hakkı vardır. İsteğe göre yeni altcoinler de eklenebilir.

- Anketin doğru sonuçlar vermesi adına, 7 gün boyunca sadece öneren iki arkadaşın oyunu almış coin/token listeden kaldırılacaktır.

- Listenin çok fazla büyümesini engellemek adına, ekleme yapmak için en az iki kişinin önermesi gerekir.

- "Hiçbiri" seçeneği de eklendi.
- Effect.AI (EFX) 06.10.2018 eklendi.
- Hydro (HYDRO) 06.10.2018 eklendi.
- Komodo (KMD) 08.10.2018 eklendi.
- Power Ledger (POWR) 08.10.2018 eklendi.
- Vertcoin (VTC) 08.10.2018 eklendi.
- Monero (XMR) 08.10.2018 eklendi.

Üstadım benim asıl merak ettiğim senin tercihlerin. Onları da açıklarsan sevinirim.
Benim tercihlerim zengin eder mi bilmiyorum ama piyasaya çıktıklarından beri aynı kapasitede yollarına devam ediyorlar. Bunlar eth, xrp, neo, ltc ve wan. bunların içinden de potansiyeli en yüksek olarak da wan ı görüyorum.
Ayrıca uslubunu çok takdir ediyorum, kim ne derse desin, nezaketi hiç elden bırakmıyorsun.

İlginiz için sağolun.

Ankette yaptığım seçim; Ethereum, Neo, Binance, Ontology, ICON

Elimde olanlar; Ethereum, Neo, ICON, PivX, INS, Effect, Waves

Elimde olmayıp beğendiklerim; Binance, Ontology, Nano, Zilliqa, Wan, Man, Hdac
Waves hala tutuyor musun ya Cheesy
Büyük sabır tebrik ederim Cheesy

Elimde baya Waves vardı şuan %10 kaldı. Orada oranlara göre yazmadım. Yoksa elimdeki dağılım %45 BTC, %35 Eth-Neo ve %20 geriye kalan tüm kripto paralar, Waves de onlardan biri.
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714779626
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714779626
Reply with quote  #2

1714779626
Report to moderator
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 08, 2018, 07:57:07 PM
Last edit: October 11, 2018, 10:27:58 AM by karma580

hala stratis e oy verenlere acıyorum.btc yükselirse x2 falan yaparlar belki bence gelecek masternode olayını benzersiz sunanlardan gelecek önüne gelende node olaylarına girdiği için aradan seçmek zor olacak bence
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
October 08, 2018, 08:48:04 PM

hala waves stratis e oy verenlere acıyorum.btc yükselirse x2 falan yaparlar belki bence gelecek masternode olayını benzersiz sunanlardan gelecek önüne gelende node olaylarına girdiği için aradan seçmek zor olacak bence

Sizin bu yorumu yapıp, sonra Waves imzasıyla Waves reklamı yapmanız biraz garip olmamış mı?  Cheesy
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 08, 2018, 11:15:12 PM

Liste bayağı uzun olmuş. Yüklü bir paran olacak ve bu listedekilere eşit şekilde dağıtacaksın. Artık gelecekte bir kaç tanesi bile tutulursa zengin olursun Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 08, 2018, 11:38:17 PM

Liste güzel olmuş Bakalım hangileri tutacak.Hangileri gerçekten alıp başını gidecek.Süprizlere de hazır olmak laızm.İş yapmaz denilen bir coin bir anda öyle bir şey yapar ki uçar gider.Takip burada gerçekten önemli.Son gelişmeleri takip bir coinni gidişatını belirliyor.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 09, 2018, 05:44:40 AM

Üstadım,

Benzer bir anket acaba globalde yapılmış mı? Yapılmadıysa benzer anketi globalde yapma şansınız var mı? Böylelikle global ve lokalin nerelerde ortak noktaları veya farkları var öğrenmiş oluruz.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
October 09, 2018, 12:32:17 PM

Üstadım,

Benzer bir anket acaba globalde yapılmış mı? Yapılmadıysa benzer anketi globalde yapma şansınız var mı? Böylelikle global ve lokalin nerelerde ortak noktaları veya farkları var öğrenmiş oluruz.

Global kısımda konu bile açmak istemiyorum. Çok farklı karakterde insanlar var. Eskiden buna benzer bir konu açılmıştır bir şey olmuştur, topluca gaza gelip negatif trust atarlar. O yüzden orayı sadece okuyup geçmek daha mantıklı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 09, 2018, 12:55:58 PM

Projesi olan ve herkes tarafından bilenen yaklaşık 50 altcoini yukarıda görüyorsunuz. Sizce bunların içerisinde hangileri gelecekte başarılı olacaklar? Yatırımcılar bu altcoinler içerisinde hangilerine yatırım yaparsa daha büyük kazanç elde edebilirler? Herkesin toplamda 5 oy verme hakkı vardır. İsteğe göre yeni altcoinler de eklenebilir.

- Anketin doğru sonuçlar vermesi adına, 7 gün boyunca sadece öneren iki arkadaşın oyunu almış coin/token listeden kaldırılacaktır.

- Listenin çok fazla büyümesini engellemek adına, ekleme yapmak için en az iki kişinin önermesi gerekir.

- "Hiçbiri" seçeneği de eklendi.
- Effect.AI (EFX) 06.10.2018 eklendi.
- Hydro (HYDRO) 06.10.2018 eklendi.
- Komodo (KMD) 08.10.2018 eklendi.
- Power Ledger (POWR) 08.10.2018 eklendi.
- Vertcoin (VTC) 08.10.2018 eklendi.
- Monero (XMR) 08.10.2018 eklendi.

Üstadım benim asıl merak ettiğim senin tercihlerin. Onları da açıklarsan sevinirim.
Benim tercihlerim zengin eder mi bilmiyorum ama piyasaya çıktıklarından beri aynı kapasitede yollarına devam ediyorlar. Bunlar eth, xrp, neo, ltc ve wan. bunların içinden de potansiyeli en yüksek olarak da wan ı görüyorum.
Ayrıca uslubunu çok takdir ediyorum, kim ne derse desin, nezaketi hiç elden bırakmıyorsun.

İlginiz için sağolun.

Ankette yaptığım seçim; Ethereum, Neo, Binance, Ontology, ICON

Elimde olanlar; Ethereum, Neo, ICON, PivX, INS, Effect, Waves

Elimde olmayıp beğendiklerim; Binance, Ontology, Nano, Zilliqa, Wan, Man, Hdac
Waves hala tutuyor musun ya Cheesy
Büyük sabır tebrik ederim Cheesy

Elimde baya Waves vardı şuan %10 kaldı. Orada oranlara göre yazmadım. Yoksa elimdeki dağılım %45 BTC, %35 Eth-Neo ve %20 geriye kalan tüm kripto paralar, Waves de onlardan biri.
Şimdi oldu tamamdır Smiley
Oranlar çok güzel. Bi çılgınlık edip benim portföy'ün %30'u olan btc'yi ICX'e yatırdım geçen gün. Ay sonu bi patlama yaşar mı bakıcaz Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 09, 2018, 01:22:19 PM

İçinde bulunduğumuz sıkıcı zamanları değerlendirmek açısından en yaratıcı başlık olmuş bence takip ediyor olacağım şahsen. Listenin oylara göre güncellenecek olması çok iyi fikir.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 09, 2018, 02:09:00 PM

Favorim matrix ai olduğu için onu işaretledim tabii bunun haricinde de takip ettiğim ve değerleneceğini düşündüğün coin'ler var. Kesin kes değerlenecek zaten çoğu ama daha çok projeleri benim ilgi alanıma giriyor örneğin holochain yakından takip etmekteyim ama hangisi zengin eder bilemeyiz ummadığımız çok fazla yükselebilir, beklentimizin yüksek olduğu coin'ler de karşılamayabiliyor. Liste güzel anket için eline sağlık.
nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
October 09, 2018, 02:23:41 PM

Zengin olmak derken? Mesela kaç para? Cheesy
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 09, 2018, 04:34:06 PM

Ethereum ve Holo konusunda oyumu kullanıyorum. ETH zaten kendisini ispatlamış ve kesinlikle geleceği olan ilk altcoindir. Holo ise tamamen projesi gereği kendi oluşturacağı holochain ağı sebebiyle tercih ettim.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 09, 2018, 05:06:13 PM

bende oyumu kullandım ethereum , icon, neo ve pundix için.bunkar zten limde var ve en az 6 ay falan beklemeyi düşünüyorum şimdilik fazla ihtiyacım yok ihtiyaç oluncaya kadarda satmaya niyetim yok.zengin olur muyum bilmiyorum ama bi araba parası çıkartır diye düşünüyorum
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
October 09, 2018, 07:55:40 PM

Zengin olmak derken? Mesela kaç para? Cheesy

Zengin olmak evet çok göreceli, bana 4 milyon Türk lirası yeter.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 10, 2018, 08:29:05 PM

Zengin olmak isteyenler geçen seneki fırsatı kaçıran kişilerdir benim gibi. Geçen sene gerçekleşen artışları bir daha görebilir miyim bilmiyorum. Aslında her altcoin değil bazıları insanı zengin eder. Küçük artışlar zengin etmeye yetmez.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 10, 2018, 09:48:49 PM

Zengin olmak isteyenler geçen seneki fırsatı kaçıran kişilerdir benim gibi. Geçen sene gerçekleşen artışları bir daha görebilir miyim bilmiyorum. Aslında her altcoin değil bazıları insanı zengin eder. Küçük artışlar zengin etmeye yetmez.

Evet, güzel bir fırsat kaçtı. Ancak bu bir daha gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Bence bu piyasada 1 yıl duran herkes 1 kere doğru kripto paraya yatırım yapıyor ama sonrasında sabırsızlıktan ya da adını siz koyun, satıp çıkıyor. Sonrasında satmasa, milyonlar kazanacağını hesaplayıp kahroluyor.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:21:56 PM

Uzun vadede bakılacak olursa aslında hepsi de bizleri zengin edebilir. Sadece kripto para piyasasının çok ciddi boyutlara ulaşıncaya kadar gelişme gösteren ve hayatta kalmasına sağlayabilecek yenilikçi ve uygulanabilir imkanlar sunan bir kripto para olması yeterli.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
Defina
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
October 10, 2018, 11:29:57 PM

1-Hydrogen   2-Daps token   3-Stakenet    4-Catex token 

HYROGEN

Çok aktif bir ekip ve çalışan ürünler yapıyorlar...10x potansiyeli mecvut.

DAPS TOKEN

Çok başarılı bir marketingleri var...20x potansiyeli mevcut.

STAKENET

Cold stake,cpos vs güzel projeleri var....8x potansiyeli var.

CATEX TOKEN

Şu anda en iyi kar payı veren borsa.Fiyat çok uygun.Bugün itibariyle fiyatı 0,0021 usd...1.000.000 tokene bugün 30 usd civarı kar payı verecek...50x potansiyeli mevcut....

Yatırım tavsiyesi değildir...

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
October 11, 2018, 06:15:15 AM

Uzun vadede bakılacak olursa aslında hepsi de bizleri zengin edebilir. Sadece kripto para piyasasının çok ciddi boyutlara ulaşıncaya kadar gelişme gösteren ve hayatta kalmasına sağlayabilecek yenilikçi ve uygulanabilir imkanlar sunan bir kripto para olması yeterli.

İşte buradaki parayı bir yatırım olarak değerlendirmek lazım. Uzun vadede bu teknoloji ile birlikte mecburen hepsi yükselecek. Sadece hacmin daha da büyümesi, insanların daha fazla kripto para kullanması lazım.
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
October 11, 2018, 08:41:17 AM

Düşük market cap olan ve gelecek vadeden projeler ancak 100x gibi karlar getirebilir. Bu listedekilerin hiçbiri 100x göremez gibi geliyor. Belki REBL ya da MAN bir ihtimal. Bunlara Privcy PRIV adlı gizliliğe odaklanan bir coin var. Onu da ekleyebiliriz. 19 haftadır airdrobuna katıldığım için fazla yakınlaşmış olabilirim tabii Smiley
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: