Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:46:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Al sat yapıp para kazanmak.  (Read 1738 times)
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 13, 2018, 08:03:04 PM

Al sat yapmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bir kere zaten belirli bir prensibin ya da disiplinin olması gerekiyor. Duygularla değil kurallarla hareket etmek lazım. Teknikten anlamayan bazı adamlar, yok efendim teknik işlemez falan filan deseler de, ben teknikle hareket ediyorum bu konuda.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
1714859195
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859195
Reply with quote  #2

1714859195
Report to moderator
1714859195
Hero Member
*

Ignore
1714859195
Reply with quote  #2

1714859195
Report to moderator
1714859195
Hero Member
*

Ignore
1714859195
Reply with quote  #2

1714859195
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714859195
Hero Member
*

Ignore
1714859195
Reply with quote  #2

1714859195
Report to moderator
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 13, 2018, 09:11:30 PM

Şuan hem eth hem btc hem de diğer coinlerde çok dalganma var bu yüzden al sat en mantıklı olan kazanç yöntemi al satları kısa süreli tutmak gerekiyor. Hold yapmak şu sıralar bayağı şaçma ama al sat yaparken de çok dikkatli olmakta fayda var

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 13, 2018, 09:55:37 PM

al-sat için  şu an gayet uygun bir ortam var.BTC'nin dalgalanması aşırı düşen altcoinlerin altlardan çıkma çabaları yakalanırsa güzel karlar bırakıyor.Mod iyi artış sağladı.Monetha,Aion peşinden geliyor.İyi bir takiple başarı sağlanır.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 13, 2018, 10:35:34 PM

tabiki al sattan iyi para kazabiliriz ama şu zamanlarda piyasada çok fazla fiyat bakımından inip çıkan coin yok eğer küçük miktar al sat yapıyorsanız tavsiye etmem
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
October 13, 2018, 10:36:20 PM

Tamamen katılıyorum kendine 3-4 token veya coin belirleyerek günlük hareketlerini inceleyebilirsin ben ethereum ve wan uzerınde bunu yapıyorum day trade ıle 1 ayda guzel para kazandım ama elımdekı mıktar epey fazlaydı 80 eth ıle basladım sonra 110 eth e kadar cıkarttım al sat ıle 1 ayda, en son total aldığımda eth 280 dolar sevıyesındeydı su an bakıyorum 1 ayda kazandıgım 3-4 saatte dump ıle uctu gıttı, buda stop belırlememekten oldu
Neredeyse herkes al-satın Al kısmında gerçekten dikkatli, dolayısı ile başarılı. Ama Sat kısmında yine neredeyse herkes başarısız. Nedeni de çok iyi tespit etmişsiniz. Her alışınız için mutlaka stop koymalısınız. Alırken piyasanın genel durumuna bakarak satış hedefinizi de belirlemelisiniz ve ne kadar daha kar getirisi var gibi görünse de siz olan kârınızı mutlaka realize edin. Bu durumda belki kriptopara milyoneri olamayabilirsiniz ama kazanacağınız da kesin...
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 13, 2018, 10:39:22 PM

tabi güzel bir mantık aslında bu. fakat uzmanlık kazanmak istediğiniz coinde işler ters gittimi yani artmadan yada düşmeden çakılı kaldımı bu sefer de beklemek çok can sıkar. yada tekrar başka bir coin araştırıp herşeyini öğrenmek falan
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 13, 2018, 10:46:08 PM

al satlarda bir türlü çıkılması gereken yeri öğrenemediğimiz için geliyor bunlar başımıza hep. aldıktan sonra kendimize bir hedef belirlemeli ve bu yönde limitleri ayarlamamız lazım. hem zararı minumuma indirmiş oluruz hemde ufak ufak olsa bile para kazanmaya başlarız.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 13, 2018, 10:58:05 PM

Güzel bir yazı olmuş ve kesinlikle katılıyorum. Ben bir token'a girmeden önce muhakkak bir süre hareketlerini izliyorum. Bu 1 ay olur 2 ay olur artık duruma göre değişiyor. Extreme durumlar haricindeki hareketleri ve gidip geldiği aralıkları tahmin ettikten sonra giriyorum ve normal hareketlerinden düşük sayılacak bir miktardan alım yapıyorum. Bu işlem için belki biraz daha beklemem gerekiyor ama olsun acelem yok. Ardından da izlediğim süre boyunca geldiği en üst noktadan satış emri verip unutuyorum. Az ama risksiz bir kazanç sağlar diye düşünüyorum.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 14, 2018, 08:43:47 AM

Kolay birşey değil ki ya al sat yaparak para kazanmak. Çok iyi takip etmeniz bile bir anda BTC düşünce hepsi güm diye patlıyor coinlerin. O yüzden şans işi birazda bu piyasada.  Yani birinde kazansan diğerinde kazanamayabilirsin. Terste kalırsın.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 14, 2018, 07:12:49 PM

BTC düşünce kar çığı gibi hepsi etkileniyor piyasanın kuralı bu bağımsız hareket eden alt piyasası keşke olsa. Al sat yaparak para kazanmak olası pazar kısa süreli yeşil günleri gördüğünde.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 14, 2018, 07:27:07 PM

alım satım için şimdi iyi ortam ama ben şunu fark ettim piyasa genel anlamda her yer yeşil oldumu bir anda dumplukla her şey baya düşüyor yani şimdiki mantık vur kaç olayı vardır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 14, 2018, 09:30:00 PM

Denedim denedim elimden geldiğince ama malesef hiç kazanamadım kaybettim hep açık var şuan portföyümde nasıkl geri kazanırım diye düşünüyorum bounty kovalamaya başladım acil bir şekilde zarardayım çünkü

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 14, 2018, 10:24:29 PM

Şu an pump olan altcoinlerde güzel al-sat imkanı var.Nereye kadar düşecek nereden dönecek bunu öğrendiğinizde kazanırsınız.Sabır ve soğukkanlılık önemli kazanmak için.Bu haftada bu artışlar devam edecek gibi gözüküyor.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 15, 2018, 05:36:05 PM

Haftaya olumlu yeşil renkle girdik. Devamında haftayı küçük kazanımlarla bitirmek iyi olur. Al sat imkanı doğunca pc başında zaman geçirmeyi özlediğimi anladım. Ticaretin keyfini öğrenen asla bırakmaz.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 15, 2018, 05:41:49 PM

2 haftadır güzel kazandırıyor bazı coinler. Takip etmek gerekiyor. Bazı coinlerde 2 hafta bekledim döngüyü tamamlanması için. Biraz sabırlı davranıldığında kazanılmaması için bir sebep göremiyorum.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 15, 2018, 05:42:43 PM

bencede katılıyorum şuan baya token listelenmiş çoğu kişi satıyor çıkyıor vs aslında iyi makaslar oluşuyor değerlendirmek lazım diye düşünüyorum..
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 16, 2018, 02:30:48 PM

Geçen yıl sonlarında bana göre sağlam olan 15K TL civarı bir rakam ile giriş yapmıştım. Giriş yaptığım 6 çeşit kripto vardı. Bu güne kadar trade yapsaydım gerçek anlamda kazanç sağlayabilir ve ilk giriş rakamlarımı dibe çekebilir belki kazanç bile sağlayabilirdim. Ancak beklemede kaldığım sürece zarar etmeye devam ettim. Geçen gün aklıma takıldı ve tradeye başlamayı düşünüyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 16, 2018, 07:28:57 PM

Beklemek gerçekten şu an iyice can sıkıcı hale geldi.Trade için 5-6 coini takip edip çıkanı satıp düşeni almak en mantıklısı.Piyasanın pek açılacağı da yok.İki ileri bir geri gidiyor.artık nerden ne kazanılır onun hesabındayız.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 17, 2018, 06:49:37 AM

Açıkçası al satı çok beceren bir insan değilim. Daha çok hodllarım iyi bir kar bıraktığı zamanda elimdekinin hepsini satarım karakterim bu. Ama al sat daha karlı bir iş bence yapabilen arkadaşlar bırakmamalı.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 17, 2018, 07:45:59 AM

al sat için iyi bir trader olman lazım yada tüyolar alabileceğin en azından bazı gruplar var onlardan takip edip yapabilirisin aksi halde tüm parayı çok rahat kaybedebilirsin

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: