Bitcoin Forum
June 25, 2024, 12:11:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Dört Altcoini Liste Dışı Bırakıyor  (Read 264 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
October 09, 2018, 08:19:32 AM

Dünyanın bir numaralı kripto para borsası Binance kısa bir süre önce Twitter üzerinden gerçekleştirdiği duyuru ile 4 alternatif kripto parayı liste dışı bırakacağını duyurdu.

Duyuruda bahsi geçen dört alcoinin liste dışı bırakılma sebebi olarak Binance’in yüksek kalite standartlarına uygun görülmemesi gösterilirken, Binance’in önümüzdeki dönem içerisinde de bu standartları koruma adına gerekli aksiyonu almaktan çekinmeyeceği vurgulandı.

Liste dışı kalan dört kripto para ise şu şekilde;

Bytecoin (BCN)
ChatCoin (CHAT)
Iconomi (ICN)
Triggers (TRIG)

https://kriptokoin.com/binance-dort-altcoini-liste-disi-birakiyor/

Senior / Full
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 09, 2018, 09:09:41 AM

Zaten hali hazırda açılmış bir konu var sitenizin reklamını yapmak için ayrı bir konu açmanıza gerek yok yani lütfen bu konuyu kilitleyin forum çöplük olmasın Smiley teşekkürler

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 09, 2018, 09:12:01 AM

e uygun görülmüyorsa neden alıyorsun kardeşim? ama gerçekten böyle davranısları diğer coinlerede örnek olacaktır o açıdan gayet iyi oldu bence tebrikler binance ye

ruhikizi
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
October 09, 2018, 09:15:14 AM

bcn nin kafasına vurdular da vurdular %17 an itibari ile - yedi. bu iş yatırımcısını mahvediyor kafalarına göre ekleyip çıkart oh ne ala. ellerindekini 1 gün önceden çıkart sonra delist yap en az %50 den geri topla güzel kar
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 09, 2018, 09:42:43 AM

Listelediklerini coin ve tokenlerin kalite standartlarının altında kaldıklarını düşündüklerini delist edeceklermiş artık ve bence iyi olacak çer çöp ayıklansın, bu yatırımcının korunması adına yapılan güzel bir adım tabi karar merci kim onu bilemiyoruz ama binance ekibinin karar yetkisine ben güveniyorum.
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 09, 2018, 09:47:58 AM

Bu konu hakkında açılan ikinci konu bu neyse devamının geleceğini düşünüyorum dikkatli olmakta fayda görüyorum her trene atlamamak gerekiyor zira dün trig'e pump yedi diye giren bir çok kişi bugün ağlıyor

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 09, 2018, 10:20:15 AM

sanırım geçen senede delistler falan olmuştu ve artık yükselişler ondan sonra başlamıştı bekide yanlış hatırlıyorum . trig için bir gelişme vardı aldık delist haberine duyar duymaz hemen çıktım  yüzde 10 zararla bundan haberi olmayn kimbilir kaç kişi var

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
October 09, 2018, 10:47:50 AM

BCN'nin girişi bir garipti. Sonra deposit problemi oldu sürekli. Cüzdandaki miktarı sittin sene aktaramadım. Şimdi de delist yemiş. Şaşırtmadı.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 09, 2018, 11:24:29 AM

Bytecoin (BCN) daha yeni girmemişmiydi? ben mi yanlşı hatırlıyorum. Diğerlerini bilmem ama BNC'ye çok şaşırdım... 1 sene içinde çok fazla altcoini aldı sitesine Binance. Hatta içlerinde çöp denebilecek olanlar bile vardı. Şimdi de ayıklama yapıyor.

Edit: resmi duyuruyu da şuradan okuyabilirsiniz.
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360017720731
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
October 09, 2018, 11:57:41 AM

bcn ilk girdiğinde gereksiz pump yiyerek çoğu kişinin yukarıdan almasına sebep olmuştu çoğu kişiyi üzdü delist olmasına sevindim
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
October 09, 2018, 12:10:02 PM

Dort projede yakindan takip etmedigim ve gelisimi konusunda pek bir sey beklemedigim projelerden. Bu elbette bu projeler icin dezavantaj olarak geri donecektir diye dusunuyorum.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 09, 2018, 12:33:11 PM

bunları daha önce hiç görmemiştim sadece Bytecoin (BCN) biliyorum. Tüm çıkardığı bu coinlere en yüksek hacmi veren de Binance imiş CMC de gördüğüm kadarıyla. Triggers (TRIG) zaten sadece binance de işlem görüyor. Eğer bu ekipler orada listelenmeyi oylama ile yapmadıysa paralarını da geri ödemeleri gerek listeleme için zaten bir dünya para istiyorlar. Çıkarmak istediği bu coinlerin sorunlarını kanıtlar ile çıkarsaymış daha mantıklı olurdu. Şayet bu kadar kullanıcısı olan coinlerin ekipleri en başlarda zaten borsalar ile görüşüp iş birliği yapıyorlar. Parasını ödeyen herkes de girecek diye bir şey yok bu zamana kadar işlem yapmasına izin verip de şimdi neden çıkardığı şüpheli bana göre.
Takımın projeye katkısı
Geliştiricilerin kalitesi ve yazılım geliştirme aktiviteleri
Ağ ve akıllı kontratların güvenilirliği
Sosyal medya ve halka ilişkilerde aktiflik derecesi
Sürdürülebilir ve sağlıklı bir kripto ekosistemi için sağlanan katkı
Etik hareketler ve dolandırıcılık aktivitelerinden uzak durulması

Özellikle : Bytecoin, herkesin Bytecoin ağ gelişimine katılmasına izin veren açık kaynak kodlu özel, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Finansal gizliliğini korumak isteyenler için en iyi çözüm. Anında özel işlemler tüm dünyada Bytecoin Network tarafından sağlanmakta, tamamen takip edilemez ve herhangi bir ek ücret gerektirmemektedir. Fiat para birimleri belirli bölgelere atanırken, Bytecoin İnternete bağlı ve bu nedenle varsayılan olarak uluslararasıdır.

Benim kullandığım bir Coin yok aralarında ama bunları en başında zaten biliyorlar eğer böyle bir gizliliği kabul etmiyorlarsa piyasada hiç kimse kabul etmemeliydi. Bir sürü yatırımcı şuan mağdur olacaktır. Bunu sadece aynı şey başıma gelse diye düşündüm ve açıklama gereği duydum.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 09, 2018, 01:49:37 PM

Binance geçen sefer CTR yi delist etmişti.Ama onda 4-5 gündü son çekme işlemeleri için tanınan süre.bundaysa neredeyse 1 ay civarı bir süre tanınmış.Eger yanlış görmediysem.BCN Reddit kanalından açıklama yapmış,binanceyle olayı görüşüyoruz diye ama kesin ondada bı fırıldak var dur bakalım yakında çıkar kokusu
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 09, 2018, 02:42:27 PM

Binance geçen sefer CTR yi delist etmişti.Ama onda 4-5 gündü son çekme işlemeleri için tanınan süre.bundaysa neredeyse 1 ay civarı bir süre tanınmış.Eger yanlış görmediysem.BCN Reddit kanalından açıklama yapmış,binanceyle olayı görüşüyoruz diye ama kesin ondada bı fırıldak var dur bakalım yakında çıkar kokusu

Onlar dolandırıcıydı hocam.Centra ekibi havalimanda kaçarken yakalandılar.Adamlar her gün video çekiyorlar o kadar çok güven verdiler ki insanlara.Kart falan yolladılar daha sonra patladılar Cheesy yani silmekte haklılardı ama bunları neden delist ediyor anlamadım.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 09, 2018, 10:11:21 PM

centra ile bunları bir tutmak yanlış neo.op un dediği gibi adamların yaptıkları malum çok can yaktılar zamanında şerefsizler.işin gerçeği çok fazla güven vermişlerdi o yüzden hold edende çoktu elinde patladı herkesin.
bu dört coinde ise farklı durum mevcut.ilerde daha fazla delist göreceğiz bence bu kadar coin piyasaya çok fazla

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 09, 2018, 11:31:32 PM

BCN den sağolsun zarar etmeyen yok sanırım. Binance'ın liste dışı bırakması da tuz biber oldu. Hakkımızda hayırlısı artık. Umarım sonrasında diğer borsalarda toparlar kendini.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:41:10 PM

Bu tarz şeyleri ileride daha çok göreceeğiz. 2000 küsür coin olmuş piyasa şişti büyük borsalar az ve değerli coinleri listeleme yoluna gideceklerdir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 10, 2018, 04:42:34 PM

en çok bcn ye şaşırdım açıkçası epey geçmişi olan ve coinmarketcap te epeydir ilk 100 de olan bir coin ayrıca bence bcn yerine diskalifiye edilmesi gereken en az 5 tane coin token var binance da hacimsiz
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:56:38 PM

Elinde bu coinlerden bulunduranlara gecmis olsun.  Boyle seyler gercekten cok para kaybettirdi insanlara. 

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 10, 2018, 05:29:24 PM

binanceye eklenince iş bitmiyor. balina binancede pump başlatmış ise eklenir eklenmez, yüksek bir yerden satıp çıkmak bence mantıklı. çünkü atıyorum 10x yapacak oradan fena düşecek. binancede bile uzun vadede iflah olmayan tokenin geliştiricileri de ilgilenmez ise, kalite standartları vs bir sebepten şutluyor.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: