Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:40:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X'ten müthiş haberler devam ediyor! Blockhain'le çalışan İLK CEP TELEFONU!  (Read 570 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
October 10, 2018, 04:34:27 PM

Pundixe bak sen neler yapıyor helal olsun vallaha 25 satoshilerde gezmesine rağmen epey bir adından söz ettiriyor ettirecek gibi de duruyor şu durumda bile şöyle gelişmelere yer vermesi ekibin sağlam olmasını gösteriyor
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
October 10, 2018, 04:36:24 PM

Puding eski seviyelerine geri gelecektir diye umuyorum.Çok fazla kişiyi zengin etti evet ama çok fazla kişiyide batırdı.200 ler hayal değil gibi.ürünü olan projeler iş yapacak gibi.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 10, 2018, 04:36:50 PM

vallaha bu adamlar bu işin piri sanırım helal olsun ben pundix tutanların uzun vadede kaybetmeyeceğini düşünüyorum hatta ilk boğada kendini 4-5x atabilir bile en ufak bir gelişme ile
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
October 10, 2018, 05:59:53 PM

Blockchainle çalışan ilk telefona sirin labs değilmiydi ne ara bu birinci telefon oldu bana haber abartılmış gibi geldi çünkü bunun üzerine sirin labs çalışıyor ve adamlar reklamlarında messi ile çalıştılar

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 06:02:32 PM

Telefonun amacı ne onu anlamadım ben . Bu konuda net bir bilgi varmı . Çin malı bir telefonu kaktırıyor olmasınlar. Whitpaperde bile olmaması ilginç gerçekten.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 10, 2018, 06:14:13 PM

İlginç bir gelişme ama projenin herhangi bir yerinde böyle birşeyden bahsedilmemişken telefonla uğraşmaları garip Cheesy Kurdukları pos sistemi de gayet iyiydi ve yaygınlaşması halinde baya işimize yarayacaktı. Ama blockchainle çalışan telefon fikri güzel yine de. 2019'un ikinci çeyreğinde lansman yapılacakmış. Bekleyip görelim neler olack.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 10, 2018, 06:18:38 PM

İlginç bir gelişme ama projenin herhangi bir yerinde böyle birşeyden bahsedilmemişken telefonla uğraşmaları garip Cheesy Kurdukları pos sistemi de gayet iyiydi ve yaygınlaşması halinde baya işimize yarayacaktı. Ama blockchainle çalışan telefon fikri güzel yine de. 2019'un ikinci çeyreğinde lansman yapılacakmış. Bekleyip görelim neler olack.
Pundi X'i sürekli takip eden çoğu şeyini bilen biri olarak ben bile çok şaşırdım buna. Ne alaka nerden esti bilmiyorum ama umarım güzel şeyler olacak Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 10, 2018, 06:18:58 PM

Abi adamlar neler yapıyor ya helal olsun..İşe yaramaz borsa projelerinden bıktık resmen şöyle elle tutulur işe yarayan bir şeyler ortaya çıktı mı şaşırıyorum. Bu seneye damga vuracak Pundi heralde Smiley

1881 - 193∞
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 06:51:36 PM

Hergün yeni haber gelyor dün bir hareket olmadı fiyatta ama bugün biraz yükseliş olmuş görünüyor. Airdroptan da bir miktar topladık mı yeter her ay.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 10, 2018, 06:53:16 PM

Piyasanın hala belirsiz olması böyle güzel haberlerin değerlenmemesini sağlıyor.Güven olmadığı için altlara pek yönelen yok şu anda.İleri de güzel bir yükseliş yapacağını düşünüyorum.Şu an kısa vade pek tatmin edici çıkış yapmasada uzun vade kazandıracaktır.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 10, 2018, 10:00:02 PM

POS cihazı yerine bu gibi gelişmeler bence daha umut verici Bountysine zamanında katılıp hemen ardından çıkmıştım belki pundixden biraz daha fazla para kazanabilirdim ama yapacak bir şey yok böyle gelişmeler ne olursa olsun umut verici ve güzel. Bu fikirler daha da gelişip daha güzel şeyler çıkacağına eminim.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 11, 2018, 07:10:54 AM

POS cihazı yerine bu gibi gelişmeler bence daha umut verici Bountysine zamanında katılıp hemen ardından çıkmıştım belki pundixden biraz daha fazla para kazanabilirdim ama yapacak bir şey yok böyle gelişmeler ne olursa olsun umut verici ve güzel. Bu fikirler daha da gelişip daha güzel şeyler çıkacağına eminim.
Hemen satmayıp bekleyenlere pundi x bounty'den çooook güzel kazandırdı. Hele 150-200 sat'lara kadar bekleyen varsa olaylar olaylar Smiley

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 11, 2018, 07:26:53 AM

Hemen satmayıp bekleyenlere pundi x bounty'den çooook güzel kazandırdı. Hele 150-200 sat'lara kadar bekleyen varsa olaylar olaylar Smiley

Arkadaş şu resmen elimden kaçtı. Proje telegramda da o kadar konuşuldu, imzasına da başka imzada olduğum için girememiştim. Alıp hemen satmayanlar güzel paralar kazandı.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 11, 2018, 07:28:29 AM

Arkadaş şu resmen elimden kaçtı. Proje telegramda da o kadar konuşuldu, imzasına da başka imzada olduğum için girememiştim. Alıp hemen satmayanlar güzel paralar kazandı.
İmza listesinden bakmıştım bi ara, tepe döneminde sırf imzadan 100k dolar civarı kazanmıştı adam satmamıştı. Sonra sattı mı ne yaptı bilmiyorum bakmadım bi daha Smiley

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 11, 2018, 07:33:39 AM

Guzel bır gelısme olmus haberı detaylı okudugum zamanda hosuma gıttı umarım bunun uzerıne koyarak ılerler ekıp.Satış konusunda hedeflerıne ulasacaklarını dusunuyorum aksı yonu de olsa ekıp bunu yaptıgı ıcın mutlu Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 11, 2018, 08:04:17 AM

Pundix bir çıkıyor bir düşüyor.Şu an BTC ile hareket ediyor.BTC ile bağlarını koparması için güçlü alımların gelmesi lazım.Bunu tekrar yapabilir mi.Biraz zaman lazım.Haberler güzel.MTH,iNS,MOD şu an yükselişte BTC düşerken.Çok düşenler artık toparlama sürecine girdi.BTC'nin hareketlerini bile kaale almıyorlar.Dikkali takip etmek lazım.
graymentg
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
October 11, 2018, 08:59:33 AM

nasıl calısıyor mantıgı ne vs bilgisi olan yok mu
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
October 11, 2018, 09:32:15 AM

londrada olan konferansın 2.ci gününde açılış konuşmasını yapacaklar , prototip telefon da gündemlerinde olur diye düşünüyorum. Uzun  vade de çok kazandırır arkadaşlar en azından airdrop bitiminden sonraki yıllarda.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
October 11, 2018, 10:01:01 AM

Çok ciddi toplama fırsatı olduğunu düşünüyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ancak fırsat olursa 20-23 satoshi arası direnç gibi duruyor bu fiyatlardan toparlanabilir. Airdrop bu yıl sonu yüzde 7 den yüzde 3 e düşecek 40 satoshileri taban yapabilir.
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 11, 2018, 10:13:45 AM

Pundix ripple gibi birşey olacağa benziyor sürekli önemli ve güzel haberler bekliyorum ben bu projeden çünkü gerçekten kendini çok güzel tanıtmayı başardı ve şuan fiyatı her ne kadar düşük de olsa boğa gelir ise zıplayacak olan ilk coinlerden olacaktır

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: