Bitcoin Forum
June 23, 2024, 03:35:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: BUYING.COM imza kampanyası  (Read 1662 times)
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 10, 2018, 06:23:01 PM

Amozonu öttürebilmesi için ciddi finans ciddi ekip ve ciddi manada siyasi çevre lazım. Domain adı gerçekten idddalı ama bu işlerin sonu hiç belli olmuyor. Bende bir ara çok ciddi internet sitesi üzerine yatırım yaptım. Ciddi finans ciddi zaman ayırdığım bir projeydi. Proje halk tarafından çokda tuttu. Zİyaretçisi felan fena değildi. Ama aldığımız reklam giderlerimizi karşılamadı ve projeyi iptal etmek zorunda kaldım.
Bu işler hiç belli olmaz...
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 10, 2018, 07:12:33 PM

Proje ismiyle ön plana çıkıyor. Sitelerindeki fiyat karşılaştırma örnekleri komik olsa da bu domaini harcamayacaklarını düşünüyorum. Amazona tabiki rakip olamazlar ama en azından çalışan ve kullanılan bir sistem olabilirse önemli bir platform olabilir. Uzun bir kampanya umarım bizleri üzmez.  Ayrıca hazır katılım azken keşke reklamını yapmasaydınız  Smiley 
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 07:23:07 PM

Blockchain üzerinde e-ticaret odaklı girişimler çoğalmaya başladı, benim yakından takip ettiğim 2 girişim daha var birisi storiqa diğeri de flogmall. Ciddi bir potansiyele sahipler ve çalışan ürün ortaya koymuş durumdalar bu da rekabet açısından içeriklerinde yeni atılımları mecburi kılıyor. Yani bir fark yaratabilmeleri lazım ki diğer girişimlerden farklı olup yatırımcı çekebilsinler.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 10, 2018, 07:29:02 PM

Güzel bir proje,tutarsa çok sağlam gider.Bountyhive için ben de makale yazdım.Alışveriş projelerinin tutmaması için hiçbir sebep yok.Şu anki imzam olmasa katılırdım şahsen.

▔▔▔▔▔
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 07:55:06 PM

Alışveriş projelerinin genelinin tutacağı düşüncesindeyim. Bu pazardaki insanlar reel bir şeyi kripto paralarla alamıyorlar yaygın bir şekilde. Gerçekten hakkıyla işini yapan projeler devasa büyüme gerçekleştirebilir. Buying de bunlardan biri.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:08:31 PM

evet isim çok iyi, valla ben de ziyan edeceklerini düşünmüyorum, o yüzden bu imzaya girmeyi planlıyorum, ama diğer taraftan son girdiğim tüm imza kampanyaları elimde patladı, ikisi arasında seçim yapıp hep çöp olanı seçtim, son zamanlarda, üstelik arkadaşların dediği gibi bountyhive den nedense bir cacık çıkmıyor, emekler ziyan, sinirler heba. Var mı peki arkadaşlar şunu araştırın diyeceğiniz bir bounty, çünkü bakıyorum imzalarınıza siz de sanki gelişi güzel seçmişsiniz aceleyle.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:15:11 PM

Alan adından kazanıyor düşüncesine katılmıyorum. Önemli olan projenin ne kadar iyi olduğu ve e-ticaret gibi sürekli büyüyen bir sektöre nasıl adapte olacakları. Orta vadeyi geçtim uzun vadede bile amazon'u geçebileceklerini sanmıyorum. Amazon 20+ senelik bir şirket ve bu seviyeye kolay gelmediler. E-ticaret sektörü devasa büyüklükte olduğu için kendilerine bir yerlerde yer bulacaklarını düşünüyorum.
adempostaci
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:15:37 PM

2,5 ay gayet iyi bence. Çünkü son zamanlarda imzalar maşallah kaç ay sürüyor keza benim girdiğim projede 3,5 ay. Umarım proje softcap i geçerde emeklerimiz boşa çıkmaz.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 08:27:30 PM

Ben de bountysine katılanlardanım. Fikir güzel e-ticarette yeni bir dönem olacak. Umarım istediği başarı yakalarda boşuna uğraşmamız oluruz.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
October 10, 2018, 08:28:47 PM

Alan adi guzel yani sahsen ben begendim ve ciddi bir yatirim yapmistirlar bu alan adina sahip olmak icin. Yapacaklari iste de potansiyel goruyorum acikcasi umarim bu donemde guzel bir para toplayabilirler.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
Necroface
Full Member

Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:55:06 PM

neyse baktım şimdi de buying imza da dolmuş, bakalım ne bulabileceğiz, iki gündür okumadığım bounty kalmadı, hepsi ya tırt ya da geçmiş, soar ı çok beğenmiştim, o da 30 eylülde bitmiş.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 10, 2018, 09:30:08 PM

Alan adı güzel ama bountyhivenin şuana kadar kazandıran bir imzası olmadı çok ümitlenme derim sadece çorba parası çıkar inşallah ben yanılırım ama çoğu insan da o yönde düşünüyor
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 10, 2018, 09:39:09 PM

amazona rakip olma işini unutun, drop shipping işinde de para yok. üreticiden doğrudan tüketiciye işi kulağa güzel geliyor ama uygulamada o işte yatar. birde siteye fiyat karşılaştıması fln koymuşlar ama tamamen sallamasyon. domain adını belkide 3 aylığına kiralamış olabilirler çokta şey yapmayın.
O kadarına bir zahmet baksaydın da öyle yazsaydın bari,alan adı 1996'da kaydedilmiş ve 2021'e kadar akredite. Diğer dediklerine büyük ölçüde katılıyorum ancak çok potansiyel vadeden bir alan adına sahip oldukları gerçeği baki.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
October 10, 2018, 09:43:10 PM

Önceki başlığı da sen mi açmıştın bilmiyorum hocam ama senin girdiğin bountylerde hep hüsran oldu Smiley)) Bende beğeniyorum projeyi ama icolar çok riskli geliyor artık. Bittikten sonra bountyciler satıp ico fiyatının altında görürsem muhakkak almayı düşünürüm.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 10, 2018, 09:45:36 PM

amazona rakip olma işini unutun, drop shipping işinde de para yok. üreticiden doğrudan tüketiciye işi kulağa güzel geliyor ama uygulamada o işte yatar. birde siteye fiyat karşılaştıması fln koymuşlar ama tamamen sallamasyon. domain adını belkide 3 aylığına kiralamış olabilirler çokta şey yapmayın.
O kadarına bir zahmet baksaydın da öyle yazsaydın bari,alan adı 1996'da kaydedilmiş ve 2021'e kadar akredite. Diğer dediklerine büyük ölçüde katılıyorum ancak çok potansiyel vadeden bir alan adına sahip oldukları gerçeği baki.

Tamam domain güzel ama içini dolduramadıktan sonra bir faydası olmaz. Ekip, yatırım, proje vs herşeyin yolunda gittikten sonra bu domainin ekmeğini yemeye başlarlar.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 10, 2018, 10:05:01 PM

Arkadaşlar ekibi projeyi incelerseniz boş insanlar olmadıklarını göreceksiniz.Belki bir amazon olamazlar ama ciddi bu adamlar.ben güveniyorum içim rahat birşekilde bu imzada kalıcam.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 10, 2018, 10:11:54 PM

Domain ismi harika diyebilirim, acaba ne kadar mal oldu veya onların mıydı Smiley Alışveriş de herkesin ilgisini çekebileck bir şey, rütbe yükseldikten sonra böyle projelere gireceğim, şimdilik kar getirisi az malesef.

1881 - 193∞
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:14:09 PM

Projeye ben de çok güveniyorum. Hem imzasına girdim hem de projeye ilişkin yazı da yazdım. Ancak, amazon gibi bir siteye rakip olması temennisini çok uçuk bir temenni olarak görüyorum. Kripto para piyasası, mevcut finans sistemine rakip konumda mı da kripto ile alışveriş yapılabilecek bir site amazona rakip olacak. Bu sadece projeyle alakalı bir husus değil. Kripto paraların kullanım oranıyla da alakalı. Amazon'a rakip olabilmesi için öncelikle kripto paraların neredeyse tüm dünyada kabul edilmesi gerekiyor. Bunun gelecekte mümkün olabileceğini dahi kesin bir şekilde bilemiyoruz. Eğer öyle olacak olsa bile daha çoook uzun yıllara ihtiyaç var. Projeye olan güvenim benim de çok yüksek olsa bile bu tarz söylemler insanları projeye karşı duygusal bağ kurmalarına sebep  olabilir. Somut olgular çerçevesinde değerlendirmemizi yapmamız gerekiyor.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 11, 2018, 09:35:09 AM

Amazon gıbı dunya devı bır  fırmayı bu sekılde gecemezsın bu tamamen hayal urunu satmak demektır.Gercekcı olalım arkadaslar alan adı ıyı olabılır fakat amazon hayalı ımkansız.Elektronık tıcaret platformunda gemıyı alan coktan yurudu zaten.Umarım gerceklestırebılecegı hedeflerınde basarılı olurda ımzasına gıren arkadaslar uzulmez.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 12, 2018, 05:16:00 PM

Geçemezsin demeyelim de geçmen çok uzun zamana ihtiyacın olur ve disiplinli bir yönetime sahip olman gerekir. Amazon dediğimiz firma bir anda bulunduğu yere gelmedi. Kripto piyasasının amazonu olsa bile yeterli.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: