Bitcoin Forum
May 17, 2024, 06:01:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: BUYING.COM imza kampanyası  (Read 1660 times)
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 19, 2018, 03:44:14 AM

Sadece alan adına göre yaklaşmak pek de makul değil ama önemli etkenlerden biri. Benim açımdan en azından dükkanı kapatıp gitmeyeceklerinin garantisi.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 07, 2018, 05:58:38 PM

Adım adım sona yaklaşıyoruz .Telegram kanallarından sorduğuma göre ico süreci şuanki durumunuda göze alırsak harika gidiyor muş.
Hadi be.. bir efsanenin doğuşuna tanık olalım hep beraber.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
November 08, 2018, 06:22:13 AM

Imza kampanyasinin geliri cok dusuk birde insanlar hucum etmis iyice pasta payi dusmus.  İmzaya katilirken kac kisi diye bir bakin once.  Ayni durum swipe ve w12 icinde gecerli.  Insanlar akin etmiş pul olacak belli piyasaya ciktiginda.  Ayni durum daha once defalarca oldu diw ve skyfchain sayisiz kisi katildi simdi degeri neredeyse yok.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 08, 2018, 07:47:44 AM

bakalım iş yapacak mı isim güzel fakat projenin tutması için yeterli değil tabii ki içinde bulunduğum imzadır kendisi bakalım neler olacak.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 08, 2018, 08:17:14 AM

Çokça üyede imzasını gördüm fakat katılım sayısının bir hayli fazla olduğu görünüyor. Hedefledikleri yatırımı toplasalar bile ödül bir hayli az olacaktır

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 08, 2018, 08:48:26 AM

2.5 ay uzun süre değil ama artık imzalarda bile wau , süper falan diyemiyorum. Token veya koinleri alamadığımız gibi aldıklarımızı da satacak yer bulamıyoruz. Bu işler için boğa yı bekler olduk belki bir gün iş yapar. Ama Amazon biraz fazla abartı olmuş.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 08, 2018, 10:12:59 AM

İmzasında topu topu 60 kişi var bunların yarısından fazlaı jr member.Ben şahsen hiç pişman değilim imzasına katıldığım için.
Bu arada diğer projelerde 200 kişi oluyor ve hiç pay gelmiyor.Gelse bile 3,5 geliyor.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 08, 2018, 10:46:30 AM

Potansiyel görüyorum ama ne yazıkki çok fazla katılım var ve katılım almıyorlar artık neyse katılanlara başarılar umarım diledikleri gibi olur ve kimse zarar etmeden buyingde dilediğini gerçekleşerek hayata geçer diye umuyorum hayırlısı
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
November 08, 2018, 12:31:28 PM

Bu imza kampanyasına katıldığım için ne yalan söyleyeyim kendimi şanslı hissediyorum. Sırf domain adı 70 bin dolara alınan projeden bahsediyoruz. Umarım güzel yerlere gelir ve bizlere güzel kazançlar sağlarlar imza kampanyasına katılanlar olarak  Smiley
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
November 08, 2018, 12:36:18 PM

İmzasında topu topu 60 kişi var bunların yarısından fazlaı jr member.Ben şahsen hiç pişman değilim imzasına katıldığım için.
Bu arada diğer projelerde 200 kişi oluyor ve hiç pay gelmiyor.Gelse bile 3,5 geliyor.

Ben mesela Jr. Member olarak girdim ben bile pişman değilim, daha ne kadar az katılım olacak. En boş projelerde bile 150-200 katılım oluyor daha ne bekliyor arkadaşlar bilmiyorum. Özellikle sizin gibi yüksek rütbeliler güzel kazanacak.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 08, 2018, 02:30:13 PM

Ben mesela Jr. Member olarak girdim ben bile pişman değilim, daha ne kadar az katılım olacak. En boş projelerde bile 150-200 katılım oluyor daha ne bekliyor arkadaşlar bilmiyorum. Özellikle sizin gibi yüksek rütbeliler güzel kazanacak.

Düşük rütbeliller için gelişinceye kadar katılacakları tüm bountyler bence çok önemli. Bende aynı yollardan daha bir ay önce geçtim. Bu nedenle jr imza veren bountyleri katılmayı aksatmayın. Buying incelediğim kadarıyla gözü yükseklerde bir proje. Umarım hedeflerini tutturur.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
November 08, 2018, 02:36:07 PM

Düşük rütbeliller için gelişinceye kadar katılacakları tüm bountyler bence çok önemli. Bende aynı yollardan daha bir ay önce geçtim. Bu nedenle jr imza veren bountyleri katılmayı aksatmayın. Buying incelediğim kadarıyla gözü yükseklerde bir proje. Umarım hedeflerini tutturur.

Umarım hocam yükselsinde bizlerde imza kampanyasına katılanlar olarak nasiplenelim  Smiley Bu kampanyadan aşırı derecede umutluyum içimden bir ses vuracağız voleyi bu sefer diyor hadi inşallah Smiley
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 08, 2018, 03:18:51 PM

Alan adının bile belli bir yatırım yapılarak alınmış olması projenin zaten ciddi şekilde yürütüleceğinin bir göstergesi.

Bunun dışında Buying ciddi anlamda potansiyel barındıran ve bu potansiyeli piyasanın da düzelmesiyle kinetiğe çevirirse adından söz ettirebilecek bir proje. Yüksek rütbeli olup imzasına giren arkadaşların pişman olmayacağını düşünüyorum. Bir şekilde iş yapacaktır bu proje.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 08, 2018, 05:52:44 PM

Bu proje hiç iş yapmasa bile sadece domaini sayesinde iyi satar gibi duruyor. Yalnız beni korkutan tek şey herkesin aynı fikirde olması. Genelde böyle herkesin göÜne takılan projeler pek kazandırmıyor. Kimsenin dönüp bakmadığı işler de patlayıp gidebiliyor.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
November 08, 2018, 06:31:40 PM

Böyle bir projenin imzasına herkes üşüşmüştür diye düşünmüştüm,çok güzel bir imzaya girmişsin.biz kaçırdık ne yazık ki

gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
November 08, 2018, 07:28:50 PM

Site domainini güzel almışlar ciddi iddalı bir proje amazonu biraz zor öttürür ancak yinede denemeleri bu sektörde hareket için mantıklı bir girişim olmuş.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 08, 2018, 07:29:34 PM

Proje oldukça güzel ve alan adı efsane fakat tek handikap Amazonu hedef almaları gibi. Yani hedef değilde örnek almaları daha mantıklı olabilir sonuçta çok köklü ve eski bir şirket Amazon. Ayrıca imzasına da çok az kişi katılmış, proje başarılı olursa güzel ödül bırakır gibi duruyor Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
November 08, 2018, 08:31:12 PM

İcosuna da katılsam mı diye ciddi ciddi düşündüğüm ender projelerden bir tanesi.Nedense güveniyorum ben bu projeye.En azından hayal satmıyorlar arkadaşlar.Ne projeler gördük.

cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 10, 2018, 06:13:20 PM

Benimde biraz inceleme şansım oldu bu projeyi. Fena durmuyor gerçekten. Eğer dediklerini yaparlarsa yani amazona kafa tutarlarsa ciddi anlamda pirimlenebilir. Ancak şu kriz döneminde projelerin hayata geçmesi biraz zor sanki

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
November 10, 2018, 07:44:40 PM

bountyhive de gördüm bu kampanyayı imzasına değilde airdrobu vardı galiba ona katıldım iddialı bir projeleri var bakalım başarılı olabilecekler mi bekleyip göreceğiz

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: