Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:09:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTC düşüşü derinleşir mi?  (Read 442 times)
cointral (OP)
Jr. Member
*

Activity: 275
Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:40:30 AM

Bitcoin 10 Ekim fiyat görünümüne dair önemli detayları şu şekilde özetledik:

Bitcoin dün 6.650 dolar üzerinde yükselmek için mücadele etti.
Yeni gün ile birlikte Asya işlem saatlerinde Bitcoin’in 6.650 dolar seviyesinin altında hızlı bir düşüş yaptığını gördük.
Bu düşüş toparlanmaya çalışan Bitcoin piyasasını yeniden 6.500 dolar bandına kadar itti.
Bitcoin son 24 saatlik zaman diliminde dolar karşısında yüzde 1,58 oranında değer kaybetti. Türk kripto borsalarındaki son duruma baktığımızda 1 BTC’nin sabah saatlerinde Paribu borsasında 39.944 TL, BtcTurk kripto borsasında 39.955 TL ve Sistemkoin kripto para borsasında 39.959 TL’den el değiştirdiğini görüyoruz.

Bitcoin 10 Ekim fiyat hareketleri

https://www.cointral.com/blog/2018/10/10/bitcoin-10-ekim-fiyat-gorunumu-btc-dususu-derinlesir-mi/

Cointral.com
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
October 10, 2018, 09:29:14 AM

Bitcoin ile ilgili bir kesimin fiyatın daha da aşağı düşeceği ,bir kesiminde yıl sonuna kadar boğaya geçeceği beklentisi hakim ,şahsi kanaatim bitcoin fiyatının bu yıl artık fiyatlanmasının ve bu rakamlardan daha aşağı düşme şansının olmadığıdır .Bu yılı 6 bin dolar ile 7 bin dolar arasında bitireceğiz.

blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:20:17 PM

Yahu hepi topu 100-150 dolar birsey dustu.  Felaket tellallığı yapmaya ne kadar meraklisiniz.  Dusus devam etmedi gördünüz.  Aradiginiz cevap 1 saat icersinde geldi.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 10, 2018, 08:49:20 PM

Bitcoin 3-4 aydır hep bu fiyatlarda seyrediyor. Şuan daha da düşmesi için başka nedenlerin olması lazım. Bence ETF kararı çıkana kadar bi değişim olmayacak.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 10, 2018, 10:31:52 PM

Derinleşebilir neden olmasın, bizim nasıl olmasını istediğimizin ne önemi var, düşüş riski halen masada. Düşebilir diyerek bitcoin tutmayan yükselirse ardından bakar, düşerse satın alır.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
October 11, 2018, 05:08:48 AM

6350 bandında bir direnç vardı orayı aşağı yönlü kırması iyi değil, ETH tarafında ise psikolojik sınır olan 200USD çevresinde dolanıyor, 1xx'lü rakamlara düştüğünde hızlı bir geri çekilme olur sonrasında toparlanır elbet.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 11, 2018, 05:34:23 AM

bitcoin bu gece fena düştü. 6140 dolarda geziniyor ama sebebini bilen var mı? birkaç siteyi gezdim ama düşüş nedenini anlatan haber bulamadım. site sahipleri de uyuyor haliyle. valla düşüşün derinleşmesi için 5800 altına sarkma yapması yeterli olabilir.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 11, 2018, 05:59:10 AM

Haber var mı bilmiyorum ama bitcoin , bitcoinliğini yaptı diyebiliriz. Yani bitcoine özgü hareketler. Uzun süredir içinde hareket ettiği alçalan ve daralan üçgen içerisinde 6750 li seviyelere yükselerek, üçgeni yukarı kıracağı düşüncesine kapılmamıza sebep olduğu anda geri gelerek "daha zamanı değil" dedi. Bence iyi durum hala üçgenin içinde olmamız. Kötü olan ise , kısa vadede üçgenin alt çizgisinin geçtiği 5800 lü seviyelerin test edilip yeni bir yön arayışında bulunabilecek olması. Bu aşağı yukarı hareketler yani yönsüzlük daha önceki hareketlere bakıldığında kasım ortasına kadar sürebilir. Eğer bu şekilde devam ederse kasımın ikinci yarısı dananın kuyruğu kopabilir.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
October 11, 2018, 07:48:45 AM

Bu düşüş belkide boğa öncesi son silkeleme operasyonlarının habercisi olabilir.Çünkü boğa öncesi benzer hareketler yapıyor genelde.Yapacak tek șey beklemek şuan için diyoruz hep ama artık sabırda kalmadı millette.Biraz bakiye artsa ardından daha fazlası eksiliyor
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
October 11, 2018, 08:05:13 AM

şu işi bir adım daha ileri götürseler 5000-6000 arasına mekik dokumaya başlar. artık ramak kaldı. tether mi basacaklar bundan sonra ne olacak? bir noktadan sonra da o da işe yaramaz hale gelir. aklımda bir, iki senaryo var ama iki yöne de evrilmesi müsait.
bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
October 11, 2018, 08:27:55 AM

Yatırımcıların iştahı yok . Alım yapmayan her an düşüş' e geçmesi muhtemel . Kurumsal yatırımcılar ve devletler giriş yapmaz ise işimiz zor .

SanalPara
Sr. Member

Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 11, 2018, 08:55:41 AM

Bitstamp borsasında Bitcoinin 6055 Dolara kadar düştüğü gözüküyor. Bu seviyeler Kasımdan önceki yani büyük Bitcoin Ath'si öncesi alınabilecek en iyi seviyeler olabilir. Belki önümüzdeki günlerde tekrar 5800 Dolar barajını test edebilir. Ama ben yine artacağını düşünüyorum.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
October 11, 2018, 09:04:13 AM

Bitcoin düştü düştü derken olan hep ethereuma oluyor, dün 1 btc=29 küsür eth'di, şu an olmuş 31,26eth. Bitcoin değerinin düşmüş olmasına rağmen baskınlığı artmış.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
October 11, 2018, 09:32:46 AM

Bitcoinde fiyat beklentisi aşağı doğru kırılma ile bugün itibari ile gerçekleşmiş durumda ,boğa beklentileri fiyatların yukarı çıkacağı elde tutun diyenlerin tüm açıklmaları böylelikle gerçekleşmiş oldu.

koincik
Sr. Member

Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 11, 2018, 09:48:56 AM

Aslında alıştığımız fiyat hareketini yaptı Bitcoin ancak bir haftadır yapmıyordu. Sanırım bizi şaşırtan bu oldu. Bitcoin sürekli dalgalı fiyattan giderken birden sakinleşmişti. Şimdi ise yine bilindik hareketi yaptı.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
October 11, 2018, 02:44:34 PM

nerelerden nerelere gelmiş bu coin ne derinleşmesi derini bırak hala da fiyatı harika bir yerde tabiki biz yeni girenlerin eline verildi.
btc55
Member
**

Activity: 140

View Profile
October 11, 2018, 03:06:02 PM

tam daha düşmez girmek için iyi zaman dedim aldım %10 kaybettim 1 günde,böyle şans olurmu ya, bir haber açıklama vs varmı neden u çıkış 15 milyar dolar neden bir anda çıktı 1 balinamı çıkış yaptı acaba nedir?  Huh
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 04:15:01 PM

Ne yazık ki yukarı yönlü hareket beklerken bir anda düşüş geldi acaba daha ne kadar dibi görecek diye düşünüyorum? piyasada da ciddi bir boğa beklentisi varken acaba neden bu kadar düşüyor bu piyasa
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 11, 2018, 04:56:45 PM

Umarım bu düşüşün devamı gelmez diyeceğim ama inanın benimde artık umudum kalmadı. Yeter artık ya hiç mi yükselmez bu bitcoin. Girdiğim günden beri düşüyor aralıksız. Bu Piyasada para kazanmak çok zor.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
btc55
Member
**

Activity: 140

View Profile
October 11, 2018, 05:01:09 PM

çünkü yanlış zamanda girdiniz  Cool ben 2300$ dan alıp 10.000dan sattım sonra 20.000$ a kadar çıktı sattıktan sonra kafamı duvarlara vurdum ama boğa devam etti, sonra 20kdan 6kya çakıldı, 6kda kaldı uzun süre girmek için iyi zaman dedim aylar sonra tekrardan girdim,şansıma girdiğim gün %10 düştü  Angry
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: