Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:11:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Türk Hack Team "En güvenilir ağ Ethereum Ağı mı?"  (Read 706 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 11, 2018, 11:13:11 AM

Hack team ama blockchain hakkında sanırım hiçbir fikirleri yok. Etherscane saldırmışlar gibi anladım ben zaten sslerden. Allah akıl fikir versin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 11, 2018, 12:35:03 PM

İşin kötü tarafı adamlar ip adresinden saldırının Türkiye'den olduğunu görecekler. Bunlar ne yapmaya çalışıyor diye düşünmüşlerdir. Korkuyorum bu gerizekalılar yüzünden, adamlar bizi dışlarlar diye.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 12:52:04 PM

Yaptıkları cahillik değilse kripto para piyasasına ihanettir Smiley İşin şakası bir yana sadece bu görsele bakarak bunu dillendirmeleri çok gülünç olmuş. İşten anlamayan insanları uyutabilirler ama biraz işten anlayanlar kıçlarıyla güler bu adamlara
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 11, 2018, 12:56:32 PM

Arkadaşlar boklamayalım bitcointalk hesaplarımız da gitmesin. Belki bizim hesaplarımız üzerinden de cüzdanlarımızı falan ele geçirirler aman tanrım

Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 11, 2018, 02:10:10 PM

Bilemiyorum ama bende güvenmedim şuan. Bitcoin ağının 3-5 dakika gibi kapalı kalması nerdeyse kriz ortamı oluştururdu ama böyle bir şey görmedik. O zaman nasıl 3-5 dakika gibi süre kapalı kalabiliyor anlamış değilim. Haber olur forumun yarısı bitcoin ağına ne oldu derdi saniyede kaç işlem gerçekleşiyor.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
October 11, 2018, 02:28:45 PM

Bitcoin sunucusu diye bir şey yok. Bu kekolar ne yaptıklarını zannetti acaba? Grin Grin
Akşam akşam eğlence çıktı millete. Bitcoin falan bırakın bu işler sizi aşar kek tim.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
October 11, 2018, 02:43:46 PM

Türk Hack'ten bir kaç ergen mi sunuculara saldırmış ve 5 dk kapatmış  Grin  Grin Bu kadar kolaysa bu ergenlerden çok daha iyi hackerler var ve eğer bir kaç ergenin saldırmasıyla 5 dk kapanıyorsa bitcoin biz bu işten ayrılalım.

creafik
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
October 11, 2018, 02:46:27 PM

Anlaşılan güvenilirlik konusunda ethereum gayet iyi çalışıyor. Tabi bu da bitcoine göre daha cazip gelecektir. Bu da yatırım oranını yükseltecektir. Bence gayet güzel bir çalışma olmuş.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 11, 2018, 03:33:07 PM

Bana pek inandırıcı gelmedi. Arkadaşların dediği gibi bir kaç ergen bunu yapabiliyorsa zaten paramızı pulumuzu çekip çıkalım bu işten.
tebessum
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
October 11, 2018, 03:37:03 PM

Bir iş yapıyorsan tam yapacaksın bilmediğin bir olay hakkında şunu yaptık demenin anlamı yok etherscan bir explorer dır bunu istersen hack le hiçbirşey eline geçmez. ether scana bakarak tda bu iyiymiş kötüymüş denmez.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 11, 2018, 03:43:48 PM

Öyle görünüyor ki ethereum. Güvenlik açıkları az işlem hacmi yüksek maliyet düşük dalgalanma az eth her zaman daha iyi duruyor. Umarım daha da iyiye gider.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
renovatix
Full Member

Activity: 301

View Profile
October 11, 2018, 03:52:51 PM

Güldürdünüz beni hocam. Türk hack gurubundan çok daha iyi olan hackerlerin saldırılarına karşı dayanan bir sistem var. Bir kaç saldırıdan bu kadar etkileneceğine gerçekten inanıyor musunuz.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 11, 2018, 04:39:52 PM

Bu arkadaşların yatırımı sadece ETH de galiba içip içip sızmış olabilirler Smiley
Blockchain, bir kod zinciridir. Bitcoin’den örnek verirsek; üretilen her Bitcoin, üretildiği andan itibaren Blockchain sunucularına bir kod olarak iletilir, ardından bu kod dünyadaki tüm Bitcoin kullanıcılarının cüzdanları ile paylaşılır. Yani paranın muhasebesi tek merkezde tutulmaz, tüm cüzdan sahiplerinde tutulur. Kullanım noktasında da 1 BTC’yi bir başka cüzdana gönderdiğinizde bu işlem yine bir koda dönüştürülür ve kodun çözümü tüm Bitcoin madencileri tarafından yapılır. Tamamen sanal bir muhasebe sistemidir ancak kayıtlar tek elde tutulmadığı ve tüm dünyadaki kodlar aynı anda senkronize edildiği için sızılması imkansızdır.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
October 11, 2018, 07:49:59 PM

Arkadaşlar ben gördüğüm ve okuduğum bir şeyi paylaştım. Bu söyledikleri doğru ya da yanlış bunu burada sizler yazarak anlıyoruz. Bunun haricinde ben bu gruptan kimseyi tanıyorum da bilgim var değil. Okuduğum ve araştırdığımda gördüğüm kadarı buydu. Nereye saldırdılar bunu bilemem. Şu da olabilir bir tane BTC hesabına saldırmışlardır bir tane Ethereum hesabına saldırmışlardır. Bu olabilir yani bunu burada sizlerin yazdıklarını okuyunca daha iyi anlıyorum.

Bu arada şahsıma karşı tavır alan arkadaşlar. Ben bu olay kesin doğrudur demiyorum. Böyle bir şey okudum ve tek bir yerde paylaşılmıştı başlığı da o yüzden böyle yazdım.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 11, 2018, 08:15:18 PM

Dünyanın ekonomik ve teknoliji olarak DEV ülkeleri şirketleri vb... sayamadığım sayısız kişi 2009 dan bu yana ağa dokunamadı. Süpekülasyondan başka bir şey yapamadı bunlar 5 dk kapattılar öylemi ? Vallaha bravo Smiley
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
October 11, 2018, 08:20:02 PM

İkisinin de güvenilirliği sorgulanır, sadece ethereumun şöyle bir avantajı var, hem daha güncel hem de ethereum sürekli güncellenen güven teşkil eden bir para, hacklenecek olsa dünya üzerinde ikisini de alt edecek hackerlar mutlaka vardır isteseler uğraştıktan sonra zarar verebilirler ama bu öyle kolay olmaz tabi.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2018, 08:49:12 PM

İkisinin de güvenilirliği sorgulanır, sadece ethereumun şöyle bir avantajı var, hem daha güncel hem de ethereum sürekli güncellenen güven teşkil eden bir para, hacklenecek olsa dünya üzerinde ikisini de alt edecek hackerlar mutlaka vardır isteseler uğraştıktan sonra zarar verebilirler ama bu öyle kolay olmaz tabi.

İşte aradığım güzellikte yorum.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518

View Profile
October 11, 2018, 09:02:59 PM

İşte aradığım güzellikte yorum.

Dostum aradığın güzellikte yorumu bulmuşsun ama bu başlıktaki haberi dalgaya alan arkadaşlar çok haklı; başlığı bu saçma haber üzerine açmak yerine ETH-Bitcoin güvenliğini tartışmaya açsan daha faydalı olurdu.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 11, 2018, 09:29:15 PM

Üstad böyle bir şey okudum. Sizle de paylaştım. Böyle bir şey olabilir mi mümkün mü bunu burada tartışıyoruz. Böyle daha ilgi çekici oldu. Yorumlar herkesin kendi düşüncesi. Benim şahsıma karşı bir şey demedikleri sürece okuyup cevap veriyorum. Bilgilenmiş oluyorum. Tabi bu benim düşüncem.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 11, 2018, 09:48:07 PM

5 dakika boyunca kapalı kaldı olayı gerçekten çok komik olmuş . keşke herşey bu kadar kolay olsa . yakında %51 olayına da girer bitcoini bitirir bu arkadaşlar Smiley
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: