Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:59:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ZRX Dünyaca Ünlü Coinbase’de Listelendi!  (Read 212 times)
nefsim (OP)
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
October 12, 2018, 08:24:40 AM

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, bugün yaptığı bir duyuru ile Coinbase Pro’ya ZRX’i eklediğini duyurdu!

Coinbase aslında bu haberin sinyallerini ta Temmuz ayında vermişti. Coinbase 14 Temmuz tarihli açıklamasında, platforma Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX) koinlerini eklemek için çalışmalar yaptığı belirtilmişti.

Coinbase’in resmi blog sayfasında paylaşılan gönderiye göre, ZRX şu an için USD, EUR ve BTC paritelerine sahip. Pariteler kısmına parantez açan Coinbase, ”şu an için ZRX/GBP paritesini sunmayacaklarını” da açıkça belirtti.

İlginç olan ise ZRX’in henüz Coinbase üzerinde listelenme duyurusu gelmeden önce fiyat artışına geçmesi. ZRX basın saatine göre %12.26 artış ile 0.843798 dolardan işlem görmekte ve toplam piyasa hacmini de 456 milyon dolara çıkardı.

Coinbase gönderisinde kullanıcıları Coinbase.com internet sayfası ve Coinbase iOS ve Android uygulamalarına karşı da uyardı. Gönderiye göre ZRX henüz Coinbase.com veya telefon uygulamalarında bulunmuyor. ZRX’in söz konusu platformlara geçeceği tarihlerde ayrı bir duyuru yapılacağı da vurgulandı.

ZRX alım satım işlemleri de New York haricinde çoğu yetki bölgesindeki kullanıcılar için kullanılabilir olacak.

WhalePanda hesabının da belirttiği gibi, ZRX gerçekten de CoinbasePro duyurusundan bir kaç dakika önce pumplanmaya başladı. Bu da kripto para dünyasının çokça tartışılan ‘içeriden haber alma’ olayının yaşanıp yaşanmadığına dair şüpheler doğurmakta.

23 Mayıs tarihinde kapatılan GDAX yerine gelen Coinbase Pro, açıldığı tarihten beri toplamda altıncı kripto para birimi olan ZRX’e ulaştı. Bundan daha önce Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ethereum Classic listelenmişti.

Alıntıdır. -->> https://koinbulteni.com/sicak-gelisme-zrx-dunyaca-unlu-coinbasede-listelendi-28017.html
1714777195
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714777195
Reply with quote  #2

1714777195
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
October 12, 2018, 08:34:35 AM

WhalePanda hesabının da belirttiği gibi, ZRX gerçekten de CoinbasePro duyurusundan bir kaç dakika önce pumplanmaya başladı. Bu da kripto para dünyasının çokça tartışılan ‘içeriden haber alma’ olayının yaşanıp yaşanmadığına dair şüpheler doğurmakta.

Bizde nasıl amcaoğlu varsa, onlarda da coinbase de çalışan amcaoğulları vardır. Her sektörde oluyor bu önceden haber vermeler, şaşırmadım yani.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 12, 2018, 08:38:44 AM

Listelenmesinde birşey yok ki. Önemli olan değerini 2x, 5x, 10x arttırması. 2x kazanç sağlamadıktan sonra neye yarar? Önemli olan 1000 Satoshi civarında iken piyasadan Zrx toplamaktı. Bunu da yapmadığıma göre benim için önemsiz bir haber olarak kaldı.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 12, 2018, 08:44:11 AM

arkadaş habere bak erkenden pumplanıyor ve bu ciddi bir alımsağlıyor şaka gibi oldu bu işler bunu da kaçırdık ya yolumuz açık olsun bakalım
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 12, 2018, 08:52:44 AM

Zrx proje ve ekip olarak sağlam görünüyor; henüz yapması gereken patlamayı yapmamış, ilerleyen zamanlarda kendi fiyat rekorunu geçecektir.

Etheriuma bağımlı bir proje olduğu için öncelikli olarak Etherin yükselmesi gerekiyor, normalde buralardan fiyatlanmaması gerekiyordu.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 12, 2018, 01:55:10 PM

zrx projesi ve ekibi ile zaten baya bi dikkat çekiyordu zaten..vakti zamanında burda bi arkadaş konusunu açmıştı ve milleti yönlendirmişti. dinleyenler zaten iyi kar etti

girdiği borsa gayet iyi ve güzel bence
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 12, 2018, 02:13:36 PM

bu coinbase ekmeğini ZRX kadar yiyen başka coin heralde yoktur.sadece şimdi değil aylardır coinbase haberleriyle pumplanıyor, tek üzüldüğüm nokta zamanında ,20 centken aldığım zrx leri satmam oldu herşey düşerken şu piyasada en az değer kaybeden ve kendini koruyan zrx oldu

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 12, 2018, 03:53:37 PM

ZRX'in Coinbasedeki dayısı işi hallettmiş aldığım habere göre. Elimde birmiktar ZRX yatırımım vardı. 1 bilmem kaç dolardan aldığım. Borsa girişi ile birlikte havasını atmaya başlar da kar bırakırsa rahatlatır beni.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 12, 2018, 04:46:31 PM

Haberden önce artış olması gayet normal. O coinbase'in çalışanları var zrx'in proje yöneticileri var. Dar bir kesimde de olsa haber yayılıyor önceden.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
October 12, 2018, 05:06:56 PM

Uzun zamandır bekleniyordu listelenmesi. Boğa piyasası olsaydı, listelenme haberinden sonra şimdiye kadar en az X3 yapardı. Darısı XLM'ye artık.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 12, 2018, 07:00:15 PM

Birkaç kaliteli coin daha listeneceği söyleniyor onları şimdiden toplamakta fayda var . Madem bu treni kaçırdık onları kaçırmayalım. Eskiden olsa en az 5x yapardı  bu haberle
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 12, 2018, 08:00:31 PM

bu coinbase ekmeğini ZRX kadar yiyen başka coin heralde yoktur.sadece şimdi değil aylardır coinbase haberleriyle pumplanıyor, tek üzüldüğüm nokta zamanında ,20 centken aldığım zrx leri satmam oldu herşey düşerken şu piyasada en az değer kaybeden ve kendini koruyan zrx oldu

Aynen öyle nedense herkes %80-%90 düşüşte iken zrx gerçekten çok sağlam durdu. Boğada çok hızlı bir ilerleme gösterebilir.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 12, 2018, 08:40:12 PM

Twitterda listeleneceğine yönelik dedikoduları dönüyordu o zaman uyanıp aldım. Güzel de kazandırdı şu ana kadar hala tutacağım elimde. Asıl yükseliş trendine daha girmediğini düşünüyorum. 3x yapmadan bırakmam.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 12, 2018, 09:19:32 PM

zrx in çok iyi yerlere geleceğine inanıyorumama gerçekten çok yavaş işliyor . bu projenin geçtiğimiz boğa da çok çılgın zıpmalalar yapması gerekiyordu. yine de iyi kazandırdı tabi. ben zamanında airdroplardan gelenleri bozdurup zrx e yatırım yapmıştım. x10 ları gördüm ve sattım
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
October 13, 2018, 10:06:48 AM

cüzdanda daha yok ama işte ilerde diğelerininde pro olan yere alırsa fiyatları % 10 artar.

Bitcoin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 13, 2018, 11:07:29 AM

Zrx in coinbase gireceğini kesinlikle biliyorduk ama ben bunun o zaman fiyatlandığını düşünüp almamıştım sonrasında boğa geleceğine ayı sezonu gelince yine almadık ama şimdi aldım daha artacaktır
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 13, 2018, 11:53:33 AM

elimde bir miktar benim de var portfoyun diğerine oranla daha fazla % olarak şu son düşüşte aslında birazda ilaç gibi geldi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 13, 2018, 11:58:21 AM

Almak isteyip de bir türlü fırsat yakalayamadığım bir token. Nereye kadar düşebileceğini kesitremiyorum. Ama çıkabileceği maksimum noktanın 5 dolar olabileceğini tahmin ediyorum. Ne kadar sürede olur orası bilinmez. Ayrıca Binance'ye girdikten sonra güzel etki yapmıştı fiyata. Coinbase'e boğa sezonunda girse daha güzel olabilirdi.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 13, 2018, 12:04:04 PM

Sepette bir miktar bulunması gereken bir token. Tepki satışlarından bir miktar alınıp kenara atılabili.r. Daha gideceği yer var
Pages: [1]
  Print  

Jump to: