Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:24:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Katıldığınız bounty leri ara ara kontrol edin  (Read 932 times)
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 12, 2018, 04:44:45 PM

2 haftaya bir kontrol edilmesini ben de tavsiye ediyorum bazen 2. round başlatıyorlar olmaz da olur da hardcap yaparsa erken bitiriyorlar vs.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
October 12, 2018, 05:36:16 PM

Ben 100 den çok bounty kampanyasına katılıyorum ve hepsinin spreadshetlerini ayrı bir chrome profilinde açık bırakıyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 13, 2018, 09:34:04 AM

Ben 100 den çok bounty kampanyasına katılıyorum ve hepsinin spreadshetlerini ayrı bir chrome profilinde açık bırakıyorum.

Aşağıdaki linkde işine yaracak bilgiler var. 100 tane spreadsheet açık bırakmana gerek yok  Wink

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4626682
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
October 13, 2018, 09:53:10 AM

Forumdaki bounty konusu direk olarak takip etmekte fayda var evet bazen yeni bir kayıt açmış olabiliyor bunu yapmayan alamayacak diye bazen bounty uzuyor bazen bounty patlamış olabilir her şey gerçekleşebilir her hafta kontrol etmekte fayda çok var. Başıma geldiği için de diyorum bunları.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 13, 2018, 12:23:49 PM

Bu konu hakikaten çok önemli. Benimde başıma bi kere geldi. İmza kampanyasına katıldığım kampanyanın yaklaşık bir ay hiç kontrolünü yapmadım. Bir gün bakayım dedim. Meğerse beni kabul etmemişler. O kadar yazdım çizdim,değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Bir ay boşa gitmişti.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
October 13, 2018, 12:27:12 PM

hepsini bi klasöre spreadsheetleriyle birlikte excel formatında toplayabilirsiniz arkadaşlar ben öyle yapıyorum ara ara girip kontrol ediyorum bounty başlıklarını da telegram kanallarına da bakın mail adreslerinizi de kontrol edin bazen kyc isteyebiliyorlar.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 13, 2018, 12:28:30 PM

Benımde başıma benzer şeyler geldi adam haftada 15 anlamlı mesaj yazmış megerse anlamlı demek ingilizce mesaj demek oluyormuş, current imzasında herkes magdur oldu ama odulleride zaten vermemişler.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
October 13, 2018, 01:24:29 PM

Bilgisayarı açınca yaptığım ilk iş katıldığım bounty sayfalarını kontrol etmek, herhangi bir duyuru var mı? değişen bir kural var mı? uzatma var mı? Özellikle katıldığınız bountyinin scam çıkıp çıkmadığını kontrol edin, scam olduğu kesinleşen kampanyaları tanıtanlara eksi trust veriyorlar.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
October 13, 2018, 01:33:54 PM

belli aralıklarla kontrol edildiği zaman, özellikle bazı kampanya sorumluları stakeları haftalık olarak girmiyorlar ki bu çok güven veren bir şey değil. bazen  stakelar unutuluyor, en büyük sıkıntı ise imza kampanyalarında çünkü çoğu bounty imza olarak en az 15 anlamlı post istiyor ve local postlar kabul edilmiyor, bounty postları da kabul edilemeyebiliyor, üstelik birkaç güne yayarak mesaj atmanızı istiyorlar. tabi sonunda o  kampanya  iptal edilmez ve imzadan güzel bir gelir alabilirseniz. bu işler cidden zorlaştı o yüzden dikkatli seçimler yapmakta fayda var.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
October 13, 2018, 02:09:52 PM

ya varya sonradan son anda kyc doğrulama vs cıkaran bountyleri hiç sevmiyorum parayı vermicez diye diretiyolar resmen o yüzden ben çok kontrol etmeninde iyi birşey oldugunu sanmıyorum.

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 13, 2018, 02:34:43 PM

ortalık hertürlü sahtekar kaynayabiliyor bi bounty de benim telegram adımı kullanan 3 kişiyi yakaladım bunların 2si benden önce girmiş Cheesy sık sık bountyleri kontrol etmekte fayda var.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
October 13, 2018, 02:59:07 PM

Ara ara kontrol etmekte fayda var. Özellikle mesela KYC muhabbeti çıkarıyorlar onu yakalayıp kaydını yapamazsan bounty gelirlerin çöp oluyor gidiyor deyim yerindeyse

frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
October 13, 2018, 05:33:11 PM

Sürekli yeni kripto paralar çıkıyor ve bir çoğu scam olabiliyor ödül dağıtımları çok gecikebiliyor. Ben girdiğim imzaları sürekli kontrol ediyorum bazen bilgi güncelleme kyc isteyen oluyor eğer fark etmezsen ödül alamıyorsun ve bütün emeğin boşa çıkabiliyor. Kesinlikle ara ara kontrol etmek gerekiyor.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 13, 2018, 05:39:25 PM

Bende google doc kaydedip yapıyorum çok rahat oluyor zaman açısından. Ayrıca bıktık bu fake başvurulardan artık. Bildirmekten yoruldum. Makale yazıyorsun link yapısını değişip başvuruyorlar, twitter-facebook katılıyorsun senin nick ya da sosyal usernameler ile 3-4 başvuru birden yapıyorlar bildiriyorsun falan bir bitmediler. Bu kadar uğraşacağına adam gibi çalışsalar kazanacaklar ama harama alışmışlar.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 13, 2018, 05:48:55 PM

haftada bir gün tüm katıldığın bountylerin tablolarını kontrol edersin. bazen stake alman gerektiği haftaların sayısı uzayabiliyor. işini ağırdan alanlar vs. bounty excel tablosunu olduğu gibi kapatıp erişim kısıtlaması getirenler, o tabloları farklı bir yere aktaranlar. bir sürü iş çıkıyor. düzenli kontrol etmekte fayda var.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 13, 2018, 06:15:22 PM

bountyde en sıkıntı şey face ve twitter diğerleri 1 kez yapınca kurtuluyorsun ama sosyal medya bountyleri sıkıntı oluyor takip lazım sürekli

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
October 14, 2018, 01:27:55 PM

Bazen de takip etmekten bıkıyor insan. Geçen sene o kadar bountye katıldım,hemen hemen hiçbirinden token göndermediler.5 haftalık bounty oluyor 25 hafta.Yetmiyor üstüne bir daha bounty yapıyorlar.Sonra da tokenlerin üzerine yatıyorlar.Yani ne kadar takip etsek de boş..

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
October 14, 2018, 08:20:05 PM

Aynen topicte yazılanlar olur bazen farklı platformlarda ikinci bounty veya aidrop kampanyası da olur. Katıldığınız bountylerin telegram kanallarına ara sıra bakın değişiklik olur imza değişir kyc ister vs.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 14, 2018, 09:05:13 PM

En son hetachain diye bir bounty ye katılmistim. 3 hafta geçti dün baktım ve bounty sayfası değişmiş ve bounty 5 Ekim'de tekrar başlatmışlar. Özellikle Facebook ve Twitter a katiliyorsaniz  spreadsheet e kontrol edin. Çünkü bazen haberiniz olmadan bountyden atilabiliyorsunuz.

Maalesef ki çok oluyor o durumlar bekliyorsun sonuç açıklanır diye hop bide bakmışsın telegram sayfasına ulaşamıyorsun. Web sitesi hata veriyor. Sonra bekle dur.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 14, 2018, 09:06:57 PM

Her hafta kontrol ederim katıldığım bountynin spread sheetini ve telegram sayfalarını varmı bi haber değişiklik diye çünkü bunlar önemli şeyler bazen kurallar bile değişebiliyor bundan atılabiliyoruz veya stake alamıyoruz
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: