Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:20:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Birden fazla cüzdanın içeriğini tek seferde sorgulama  (Read 494 times)
biloov (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 4

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 12, 2018, 12:18:42 PM
Merited by teramit (2), mhanbostanci (1), haskizilcik (1)

Birden fazla kullandığınız cüzdanların içindeki coinlerin toplam tutarlarını görmek için her bir cüzdanı açmak yada “etherscan.io” dan sorgulama yapmaya gerek kalmadan basit bir şekilde excell den veri çekerek anlatacağım yöntemle yapabilirsiniz. Bunun yerine bot ta yazılabilir ya da başkalarının hazırlamış olduğu uygulamaları kullanabilirsiniz. Excell de Sol alt taraftaki Sayfa2 kısmını tıklayın daha sonra üst menülerden “Veri => Web’den” menülerini takip ederek açılan pencereden adres satırına veri çekmek istediğiniz cüzdanın etherscan adresini “https://etherscan.io/address/0xd90dEb05c4F0cd2436CA869605D2f0B8F9Ff5610” gibi yazıp “Git” butonunu  tıklıyorsunuz web sayfası açıldıktan sonra sağ alt köşedeki “Al” butonunu tıklıyorsunuz ve veriler “Sayfa2” ye aktarılıyor. Daha fazla hesap eklemek için aynı işlemleri Sayfa3, Sayfa4 şeklinde çoğaltarak yapabilirsiniz. Çektiğimiz bu verilerden ”SubTotal=” kısmının hangi hücrede olduğunu bakarız ör:B88 daha sonra bu veriyi Sayfa1 ‘de gösterelim. Sayfa1’i açarak görmek isteğimiz hücreye  “ =Sayfa2!B88 “ formülünü yazdığımızda cüzdanımızdaki toplam değeri tek seferde görebiliriz.
yenileme ayarları için:

Not:Bunun belki daha basit yöntemleri de olabilir ben bot yazmdan yada başkasının yazmış olduğu bir uygulamayı kullanmadan basit sorgulama yapmayı gösterdim

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 12, 2018, 07:59:58 PM

Hep yapmak istediğim ama üşenip de araştırmadığım şeyi getirip önüme koymuşsunuz resmen çok teşekkür ederim oldukça faydalı oldu benim için.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:42:08 PM

Yazmak için değilde ihtiyacıma çözüm olduğu için yazıyorum. Hep önümüzde olan bir şeyi nasıl olurda daha evvel farketmediğime şaşıyorum. Hemen test ettim. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Not: Bende "Komut dizisinde bir hata oluştu" hatası versede veriler alınıyor.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
October 14, 2018, 08:52:33 AM

Teşekkür ederim bunu bilmiyordum, telegram kullanıcıları için  @ETHTokenExplorer_BOT bunu kullanıyorum exchange ve değerleri de veriyor oldukça kullanışlı ama malesef ikiden fazla wallet adresi ekleyemiyorsunuz.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
October 14, 2018, 01:59:53 PM

Teşekkür ederim bunu bilmiyordum, telegram kullanıcıları için  @ETHTokenExplorer_BOT bunu kullanıyorum exchange ve değerleri de veriyor oldukça kullanışlı ama malesef ikiden fazla wallet adresi ekleyemiyorsunuz.

İkiden fazla eklenmiyor ancak bence en güzel yöntem. Mobil cihaz üzerinden anında verileri alabiliyoruz. Hemde cüzdana giriş-çıkış olduğunda anında bir güncelleme geliyor. Geçenlerde 20 dakika gecikme oldu diye özür bile dilediler.
biloov (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 14, 2018, 09:53:44 PM

Hep yapmak istediğim ama üşenip de araştırmadığım şeyi getirip önüme koymuşsunuz resmen çok teşekkür ederim oldukça faydalı oldu benim için.
Rica ederim

Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
October 16, 2018, 08:28:38 AM

ICON web wallet inde Chrome uygulamasında eth adreslerini tanımlayıp bakabiliyorum zamanında. Mainnet e geçtikten sonra kapanmıştır herhalde.

aakgezen
Member
**

Activity: 249

View Profile WWW
October 16, 2018, 09:39:19 PM

Uzun süredir şurada gördüğüm en yararlı paylaşımlardan biri. Özellikle işyerinde bu tarz bir şeyin çok işe yarayacağını düşünüyorum. Öteki şekilde bayağı bir uğraştırıyor çünkü.
aakgezen
Member
**

Activity: 249

View Profile WWW
October 16, 2018, 09:41:20 PM

Uzun süredir gördüğüm en güzel paylaşım. Mutlaka deneyeceğim. Özellikle işyerlerindeki kısıtlardan dolayı metamask kullanmak pek mümkün olmuyor. O yüzden en kısa sürede denemek gerekecek diye düşünüyorum. Paylaşım için teşekkürler.
miller14
Member
**

Activity: 602

View Profile
October 17, 2018, 09:37:43 AM

Cok iyi ya bunun gorevini ustlenen telegram botlari var fakat oradaki sinir 2 adet burada daha fazla olmasi bir avantaj tesekkurler paylasim icin burada guzel bilgiler ogrenemk cok keyifli
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
October 17, 2018, 03:02:20 PM

Paylaşım için teşekkürler bende denedim çalışıyor

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
October 17, 2018, 06:41:45 PM

Uzun zamandır böyle bir şey yapan bir bot arıyordum.Şimdi Excel ile daha ötesini yapabilecek olmak çok iyi oldu. Denedim sonuç başarılı. Teşekkürler.
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
October 18, 2018, 09:25:32 AM

aslında o değilde 1 cüzdan ekleyip o cüzdana bağlı olan bütün ethash algolu coinlere ait coin miktarlarını 1 sitede gösterilse başka bir güzel olurdu
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
October 19, 2018, 08:39:24 AM

aslında o değilde 1 cüzdan ekleyip o cüzdana bağlı olan bütün ethash algolu coinlere ait coin miktarlarını 1 sitede gösterilse başka bir güzel olurdu

https://coinstats.app/ sitesine üye ol, cüzdanını ekle, istediğin gibi cüzdanındaki tüm tokenleri ve fiyatlarını gösteriyor. Btc, eth, etc, stellar, neo ve daha bir çok cüzdan adresi için destek veriyorlar. Tüm portfoyunu tek sitede gorebiliyorsun.
GGurol
Member
**

Activity: 112
Merit: 31

View Profile
October 19, 2018, 09:57:59 AM

imToken uygulamasını kullanabilirsiniz.

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
October 20, 2018, 04:36:41 PM

Resim engelleniyor sanırım o yüzden görünmüyor. imgur'u kullanabilirsin resim sorunsuz eklenir.
AlexDeSouza1907
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 12:45:36 AM

bu iyi oldu işte, teşekkürler dostum işimi görücek.
biloov (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 23, 2018, 10:18:53 AM

bu iyi oldu işte, teşekkürler dostum işimi görücek.
Rica ederim

clions57
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile WWW
October 23, 2018, 11:02:14 AM
Merited by various (1)

Yeni bir cüzdan uygulaması var. Cobo wallet. Web sitesinden android ve iphone için indirip kullanabilirsiniz. İstediğini kadar cüzdanı ekleyip bakiyelerini görebiliyor. İsterseniz ödeme yaparken, isterseniz coin yada token gönderip alabiliyorsunuz. Başarılı bir uygulama. Bir çok güvenlik aşaması da var.

2 türlü cüzdan açabiliyorsunuz. Hem hardware wallet, hem cloud wallet. Sonra da istediğinizi kullanabiliyorsunuz.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
October 24, 2018, 10:18:58 AM

Bununla ilgili telegramda botlar mevcut birden çok cüzdan içeriğini görebilir, yeni gelen tokenden haberdar olabilir ve cüzdanınızdaki tokenlerin hangi borsalarda listelendiğini öğrenebilirsiniz örneğin ETH token explorer
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: