Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:50:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sizin için Profesyonel Logo Yapabilirim (Fiyat : 0.09 ETH)  (Read 243 times)
FatihDesigner (OP)
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
October 12, 2018, 12:45:33 PM
Last edit: November 01, 2018, 06:32:47 PM by FatihDesigner

Graphic Design > Logo > Poster

Grafik tasarımcıyım. Şu ana kadar 1000'in üzerinde profesyonel logo tasarladım.
Kurumsal tasarımlar da son derece tecrübeliyim.
Hayalini kurduğunuz logoya, istediğiniz standartlarda özgün ve kreatif çalışmalarım ile sahip olabilirsiniz.
Teslimat; .PNG , .PDF , .JPEG , .Aİ, PSD ( Web ve Yazılı Matbaa için uygun formatlar.)
Düzenleme konusunda yardımcı olmaktayım.
Logonuz 1 Yıl Bende Saklı Kalır.  Kaybetmeniz durumunda arşivimden size tekrar yollarım.
Fiyatı = 0.09 ETH

Her türlü soru, teklif ve önerileriniz için lütfen mesaj atınız...
Ödeme şekli : ETH (Newbie üyeler Logo için paranın %50sini önceden ödemeli , diğer üyeler Logolarını aldıktan sonra ödeme yapa bilirler.Escrow ücretini karşılarsanız , Escrow kabul edilir)
Beni tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini verebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

<I'm Designer from Turkey>
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715194216
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715194216
Reply with quote  #2

1715194216
Report to moderator
1715194216
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715194216
Reply with quote  #2

1715194216
Report to moderator
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
October 12, 2018, 01:45:39 PM

Hayalini kurduğunuz logoya, istediğiniz standartlarda özgün ve kreatif çalışmalarım ile sahip olabilirsiniz.
Teslimat; .PNG , .PDF , .JPEG , .Aİ, PSD ( Web ve Yazılı Matbaa için uygun formatlar.)
Logonuz 1 Yıl Bende Saklı Kalır.  Kaybetmeniz durumunda arşivimden size tekrar yollarım.
Fiyatı = 0.09 ETH

Ödeme şekli : ETH (Newbie üyeler Logo için paranın %50sini önceden ödemeli , diğer üyeler Logolarını aldıktan sonra ödeme yapa bilirler.Escrow ücretini karşılarsanız , Escrow kabul edilir)
Beni tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini verebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dostum bir logo tasarlamak için ne kadar nasıl emek veriyorsun bilmiyorum ama 0,09 ETH şuan 2 dolar bile yapmıyor. fiyat bana baya düşük geldi üstelik 1 yıllık arşiv olanağı da mevcut. 
FatihDesigner (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 12, 2018, 02:01:41 PM

Fiyatı = 0.09 ETH

Dostum bir logo tasarlamak için ne kadar nasıl emek veriyorsun bilmiyorum ama 0,09 ETH şuan 2 dolar bile yapmıyor. fiyat bana baya düşük geldi üstelik 1 yıllık arşiv olanağı da mevcut. 

Anlıyorum sizi de , ama tam-tamına yaklaşık 20$ yapıyor.Müşterileri çekmek için elbette düşük fiyattan başlamam gerek.
Yorumunuz için teşekkürler.

kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 12, 2018, 09:25:58 PM

Fiyatı = 0.09 ETH

Eğer bu forumda imza taşıyorsan bari hangi kripto paranın ne kadar olduğunu Coinmarketcap.com üzerinden öğren. Logo için 100 Türk lirasi iyi, arkadaş portföy paylaşmamış eğer profesyonel iş yapiyosa zamanla 500’e kadar yolu var zaten.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 12, 2018, 09:31:46 PM

Portföy paylaşsanız referans görsek biraz?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
October 13, 2018, 07:04:36 AM

Profesyonel logo tasarımı bu kadar ucuz değil.
Arkadaşımın abisi serbest grafik tasarımcı olarak çalışıyor. Bu işlerin bu kadar ucuz olmadığını biliyorum.
Template monster dan 10$ a şablon alıp kıçını başını düzenleyip 20$ a verecekseniz uyarayım.
Bu forumda size iş verme potansiyeli olan insanlar teknolojiye hakim ve bu tür sitelerin varlığını bilen, özgün tasarım ile Ar-Ge* tasarımı ayırabilen insanlar.
Eğer böyle yapıyorsanız, karınızı en yüksek seviyeye çekmeniz için bir öneri; bu şablonları P2P paylaşım ağlarından da bulabilirsiniz.

* Arakla Getir
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
October 14, 2018, 01:56:24 PM

Logo tasarlamak ile kurumsal kimlik çalışması aynı şey değil. Arkadaşın yapmak istediği logo çalışması. Kimse 0,02 ETH karşılığında kurumsal kimlik çalışması beklemiyordur sanırım, ayrıca %100 özgün logoda bu fiyata çıkmaz, malum.

Ancak esinlenen logolar görüntülenir, alternatif çalışmalar arasında bir kaç çalışma seçilir, düzeltmeler yapılır ve müşteriye seçenekler sunulur, beğenilen logo JPG, PNG, PDF ve muhtemelen AI formatında paylaşılır. Verilen para karşılığında müşterinin maksimum memnun olması sağlanır.

Bir kaç saat sürecek bir iş bile olsa, bu tarz işler yine de "0" yaratıcılık ile olacak işler değildir, ayrıca bazen basit diye düşünülen bir logo müthiş prestij sağlarken uğruna onlarca ajansın, çalıştığı milyonlarca USD harcanan logoların insana "hadi lan" dedirtir.

Arkadaşın bu iş için verdiği fiyat bence uygundur, fakat müşteri adaylarının en azından portfolyoyu görme hakkı var diye düşünüyorum Grin

Not: Illustrator & Photoshop - After Effects & Premiere Pro ileri seviye Wink
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 15, 2018, 09:38:46 AM

Logo tasarlamak ile kurumsal kimlik çalışması aynı şey değil. Arkadaşın yapmak istediği logo çalışması. Kimse 0,02 ETH karşılığında kurumsal kimlik çalışması beklemiyordur sanırım, ayrıca %100 özgün logoda bu fiyata çıkmaz, malum.

Ancak esinlenen logolar görüntülenir, alternatif çalışmalar arasında bir kaç çalışma seçilir, düzeltmeler yapılır ve müşteriye seçenekler sunulur, beğenilen logo JPG, PNG, PDF ve muhtemelen AI formatında paylaşılır. Verilen para karşılığında müşterinin maksimum memnun olması sağlanır.

Bir kaç saat sürecek bir iş bile olsa, bu tarz işler yine de "0" yaratıcılık ile olacak işler değildir, ayrıca bazen basit diye düşünülen bir logo müthiş prestij sağlarken uğruna onlarca ajansın, çalıştığı milyonlarca USD harcanan logoların insana "hadi lan" dedirtir.

Arkadaşın bu iş için verdiği fiyat bence uygundur, fakat müşteri adaylarının en azından portfolyoyu görme hakkı var diye düşünüyorum Grin

Not: Illustrator & Photoshop - After Effects & Premiere Pro ileri seviye Wink
Ajans görmemişsiniz diyorum. O dediğiniz hadi lan dedirtenler yandaşın yandaşa kıyağıdır.
Ayrıca kurumsallıkta iş logoyla bitmiyor. Logo bütünün bir parçası oluyor sadece.

...
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
October 15, 2018, 10:08:18 AM

Ajans görmemişsiniz diyorum. O dediğiniz hadi lan dedirtenler yandaşın yandaşa kıyağıdır.
Ayrıca kurumsallıkta iş logoyla bitmiyor. Logo bütünün bir parçası oluyor sadece.

Yandaş konusunda aynı fikirdeyim fakat bu onlarca kişinin bu iş için çalışmadığı anlamında gelmez.
Fakat, kurumsallıkla iş bitmiyor derken ne demek istediğinizi anlamadım? Logo tabi ki komple çalışmanın küçük bir parçası sadece.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 15, 2018, 11:05:01 AM

Adam konuyu açmış gitmiş boşuna yormayın kendinizi, mesaj atmıştım açtığında dönmedi mesaja
FatihDesigner (OP)
Jr. Member
*

View Profile
October 31, 2018, 04:18:12 AM

Her kesten gecikme için teker-teker özür diliyorum.
Yaşadığım sıkıntılardan dolayı forumu ziyaret edemedim.Yeniden buradayım.
Logolar sizin isteyinize göre hazırlanacaktır , eğer beğenmezseniz yenisini yaparım,siz beğenene kadar.
Memnun kalmayan müşterilere paraları iade edilecektir.

Aranızdan birine bedava Logo ve ya avatar hazırlaya bilirim Örnek için.
Anlayışınız için teşekkürler.

FatihDesigner (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 01, 2018, 06:32:22 PM

Konuyu kilitliyorum , arkadaşlar.
Logo isteyenler PM ve ya telegramdan (@fatihyilmaz) bana ulaşa bilirler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: