Bitcoin Forum
May 15, 2024, 06:23:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yobit pump olayı hakkında  (Read 355 times)
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58
Merit: 1

View Profile
October 16, 2018, 08:27:55 PM

Bence de yobit'den uzak durulmalı yabancı yerli birçok yerde yobitin kendisinin bazı coinleri pump dump ettiği gibi haberler gördüm.
ayrıca bir borsanın dicesi ve airdrobu mu olur ne kadar saçma .. profesyonel bir borsa değil ve kesinlikle uzak durulmalı.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 16, 2018, 09:06:32 PM

Banada ikide bir email atıyorlar 10btc ile pump yapacaklarmış zaten bundan en büyük karı yobit alıyor pumpladıktan sonra zevkle dumplıyorlar
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
October 16, 2018, 09:08:36 PM

Yobit Pump olayını biliyormusunuz yada ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bu pump olayı hakkında geçen putin coin için pump yaptı bir anda %650 gibi bi artış oldu tabi sonrasında eski haline geldi. Bu durumla ilgilenen var mı merak ettim.

Hacimsiz coinleri pumpluyolardır çok küçün oranda üstten alıyolardır kendi coinlerini pump olarak gözüküyodur bu milletde aldanıp giriyodur bu olaylara girmemk lazım çünkü elimize klavyeyi alabiliriz.
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
October 16, 2018, 09:54:29 PM

Hiç kullanmadım burayı ama scam olduğunu biliyorum çok duymuştum bu olayda bunu gösteriyor resmen rezaletin daniskası pumpu bilmeyen adamlara yüksekten iteleyip parasını pul yapınca hiç vicdan azabı da çekmezler.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 17, 2018, 06:48:01 AM

Daha fazla hacim oluşturmak için adamlar çeplerinden reklam yapıyorlar. Ama yüzden fazla coin var yobitte hangisini seçecekler belli değil. Ben olsam bulaşmam.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 17, 2018, 07:49:28 AM

yobitten alım satım yapmak mantıklı değil daha sağlam borsalar varken yobitte parayı kazanayım derken bütün paranızdan olabilirsiniz orası dolandırıcılar scamlar dünyası

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 17, 2018, 07:58:05 AM

yobitin kapısından gecmeyeli heralde 3 yıl oldu. orası bana cakal dolandırıcı esnaf modeli gibi geliyor hani mahallede olur ya kazıkcı bir bakkal onun borsa versiyonu. Heran kazıklanabilirsiniz.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
October 17, 2018, 08:39:48 AM

bence hiç bir girişimde bulunmak yerine öncelikle pump yaşandığında incelemeli. nereden başladı, nereye gitti, nereden alabilirdin, karlı yerden satabilme durumunu gözden geçirmek daha mantıklı. yobit borsasını daha önce hiç kullanmadım ama işleyiş mekanizması biraz farklı diye okumuştum. emir verilirken.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 17, 2018, 10:09:20 AM

Yobit kadar gereksiz bir borsa yok zaten hacim de olmayışından belli, shitcoinlere pump yaptırıp milletin gözünü döndürüp paralarını almaya çalışıyorlar bide, bana kalırsa hiç bulaşmayın..
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 17, 2018, 01:00:10 PM

yobit ten uzak durulmalı çok değişik yorumlar okudum hatta bazısı coin çekiminde bile sıkıntı çok diyordu.

XxX
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
October 17, 2018, 02:14:41 PM

bu borsa ile ilgili şikayet çok zaten hacmide yüksek değil.dikkatli olun derim.

Bitcoin
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
October 17, 2018, 05:09:53 PM

lambo coin mi ne var. isme bak  Cheesy  when is lambodan mı türettiler ne.

neyse yobit buna pump yaptırmış. grafiğe baktım baya %300 civarı. ama ilk yükselişi yakalayıp da hemen satabilen kazandı. yüksekten alan zararın dibini gördü. öyle ki parası %90 eridi desem yeridir.

o nedenle uzak durmak daha karlı.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 17, 2018, 06:39:39 PM

Bana geçen hafta neredeyse her gün mail geldi Yobit'ten. Pump başlıyormuş da şu kadar süre kalmış da falan filan. Kullanmadığım bir borsa, zamanında hesap açmıştım. Neyin pumpıymış bu hiç bakmadım da. Kesin iyi bir şey değildir diye düşündüm. İyi bir şey olsa, kazandıracak olsa bu kadar borozanla duyurmazlardı çünkü Cheesy
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 17, 2018, 07:21:59 PM

Yobit çok gübenilir bir borsa değil, daha önce kazandığım bir tokeni bozdurmuştum ama uzun soluklu trade için kullanmadım. Pump olayına gelince anlık olarak çok küçük miktarda alım-satım işlemi yaparak gerçek bir pump olmaz.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 17, 2018, 11:13:43 PM

Shitcoinlerin listelendiği bir borsa zaten ne beklenebilirdiki milleti böyle çekmeyi pilanlıyorlar borsaya sonrada insanlar sanıyorki bu piyasadan sadece böyle para kazanılıyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: