Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:21:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin Çöküşü  (Read 284 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 12, 2018, 06:32:06 PM
Last edit: October 18, 2019, 04:35:33 PM by anonymous3x

Gerçekleşti.
1714821690
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821690
Reply with quote  #2

1714821690
Report to moderator
1714821690
Hero Member
*

Ignore
1714821690
Reply with quote  #2

1714821690
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714821690
Hero Member
*

Ignore
1714821690
Reply with quote  #2

1714821690
Report to moderator
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 12, 2018, 06:45:27 PM

mda  arn glm  düşmedi genelleme yapma  btc 300 dolar düştü  10 btc en olsa  3 k dolar eder oda

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
October 12, 2018, 06:46:45 PM

Herkes zararda hocam.Çok fazla insan var bu şekilde zarara uğrayıp bunalıma giren.İnsanlar boğazına kadar battı.Özellikle kredi çekip bu işlere girenlerin canı çok yandı.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 12, 2018, 06:52:02 PM

Bu piyasada risk de çok fazla kazançta çok fazla; kesin kazanç olsa herkes evi arabayı satıp girerdi. Akıllı adam piyasa dipteylen kademeli girer, yükseliş trendin de kademeli olarak satar. Kredi ile giren zaten en başta hata yapmış,i forumda onlarca kez uyarı yapıldı bu işlere kredi vs ile borçla giriş yapmayın diye.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 12, 2018, 06:54:09 PM

Hepimiz zarardayız ve sabretmekten başka da çaremiz yok şimdilik. Gecenin en karanlık anı şafağa en yakın andır diye sevdiğim bir söz var umalım ki şuan en karanlık kısımda olalım. Daha kötü bir senaryo boğanın 2019 da da gelmemesi Sad

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 12, 2018, 06:55:32 PM

Bitcoini iyi takip etmek lazım pozisyon almak için.Öyle zararına hold yaptıkça daha çok zarar ediliyor.Kar gördümmü alıp çıkmak en güzeli.Güveniğin bir alt coin varsa çok iyi bildiğin belki ona girersin ama diğer türlü kumara dönüyor iş.Batmak kaçınılmaz oluyor.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
October 12, 2018, 07:01:06 PM

Bende mayısta düşüş bitti artık boğa geldi fırsat kaçıyor diye boy boy twit atanlara bakıp 10k dolarlık altcoinler almıştım.Şu an itibariyle 940 dolarım kalmış.Hiç alsatta yapmadım.Malesef paramı artık kaybettiğimi kabul ettim.Elimdeki coinlerden birisi de bügün delist oldu.Yani bekleyeyim diyorsun ancak elindeki coin tamamen ölebiliyor da. Lanet ediyorum hergün girdiğim güne.Bırakın karı,anaparamı bir alsam varya bir daha  asla bitcoin yada cyripto adını duymak bile istemiyorum.Çünkü akşama kdr gözün ve aklın hep telefonda.Piskolojin bozuluyor hiç bir iş yapamaz hale geliyorsun.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
October 12, 2018, 08:06:32 PM

Bende mayısta düşüş bitti artık boğa geldi fırsat kaçıyor diye boy boy twit atanlara bakıp 10k dolarlık altcoinler almıştım.Şu an itibariyle 940 dolarım kalmış.Hiç alsatta yapmadım.Malesef paramı artık kaybettiğimi kabul ettim.Elimdeki coinlerden birisi de bügün delist oldu.Yani bekleyeyim diyorsun ancak elindeki coin tamamen ölebiliyor da. Lanet ediyorum hergün girdiğim güne.Bırakın karı,anaparamı bir alsam varya bir daha  asla bitcoin yada cyripto adını duymak bile istemiyorum.Çünkü akşama kdr gözün ve aklın hep telefonda.Piskolojin bozuluyor hiç bir iş yapamaz hale geliyorsun.

Katılıyorum altcoin tarafında durumlar yangın yeri 3 aydır elimden telefon düşmüyor ama hergun daha da dibe gidiyor
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 12, 2018, 08:30:34 PM

geçmiş olsun hocam malesef hepimiz nerdeyse aynı durumdayız.bütçenize göre 10k dolar büyük değil mi bilmiyorum ama onun 10 katı zarar eden adamlar biliyorum.benim zararda mayısa kıyasla 60k dolar civarında malesef bu düşüş büyük küçük yatırımcı demeksizin herkesin parasını aldı götürdü

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
October 12, 2018, 08:44:02 PM

bu gördüğümüz üzere sadece bugün olan değil neredeyse son 7 8 aydır karşılaştığımız bir durum ve bitcoin istikrara kavuşmadanda genel olarak çözülmeyecek bir problem olarak görülüyor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 12, 2018, 09:55:18 PM

Altcoinler toparlanıyor yavaş yavaş.Yeter ki doğru altcoinde olun.Mod mesela 3 günde iyi kazandırdı.Hala artışı sürüyor.İns'de aynı şekilde iyi değerlendi.Kar gördüğünde alıp çıkabiliyorsan kazanırsın.Şu ortamda altlarda pek durulmaz bazı istisnalar hariç.Kar gördüğünde vurup kaçacaksın.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
October 12, 2018, 10:07:47 PM

Zamana bırakacaksın o zaman çıkıp dışarıya gez dolaş eğlen. Bu kadar kafaya takma yoksa daha kötü kararlar alırsın. Başka şeylerle meşgul ol. Yine bu işlerle uğraşmak istiyorum dersen bountylere gir. Trade bu piyasanın görünen yüzü bu piyasa hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan bountyler birebirdir.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 12, 2018, 10:16:21 PM

2018 altcoinlerin çöküş yılı oldu maalesef.2019 yılı umudumuz olacak.Sabreden kazanır şu an sabırdan başka günlük ani çıkışlar değerlendirilebilir.

████████████         AVXChange         ████████████
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 12, 2018, 11:21:20 PM

Sürekli söylendiği gibi bu piyasada sabır herşeydir. Eğer gerçekten sağlam bir coini elinde tutuyorsan eninde sonunda kazanırsın. Ama erken ama geç.
tokenexpert
Jr. Member
*

Activity: 128
Merit: 1

View Profile
October 13, 2018, 12:13:12 AM

Sene güzel başladı ama kötü bitecek gibi duruyor. Bekletsek bir dert, satsak ayrı bir dert. 2019 ile beraber piyasanın eski seviyelerine geleceğini umut ediyorum. Gelmezse kısa vadede dükkanı kapatacağız Smiley
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 13, 2018, 12:21:48 AM

adamlar yolunu buldu valla kedı fare gıbı oynuyor, hacımsızlıkten kaynaklanıyor bunlar, borsaların oyuncagı oldu tum market, istedikleri gibi yönlendiriyor borsalar ve balinalar, büyük oyuncular regulasyon ile girdiğinde bunlar bu kadar kolay yapamayacak bu işleri, 10k btc si olan adam istediği gibi pump yapabılıyor istediği coinde ama işte büyük oyuncular şirketler geldıgınde o pumplar dumplar yapılamayacak bu kadar kolay
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 13, 2018, 12:39:17 AM

Son aylarda borsalar dahil büyük oyuncuların hep bana dediği meydanda, yeni yatırımcı yok, gelen giden yok. Bu devran böyle devam etmeyecektir herhalde, tutuyoruz mecbur çıkılacak gibi değil.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 13, 2018, 12:42:00 AM

Zarardayız diye olaya duygusal yaklaşıyoruz belki haklıyızda ama ortada çöküş falan yok şimdilik.sadece ATH leri gördüğümüz için ve birçok kişi o fiyatlardan alım yaptığı için, birçoğumuzda o fiyatlardan satmadığı için ah vah ediyoruz.geçen yılki altcoin fiyatlarına bakarsanız halen fiyatlar yüksek.en basit örneği şimdi aklıma geldiği için yazıyorum EOS.geçen yıl bu zaman alan adam halen 10x karlı durumda
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
October 13, 2018, 07:41:51 AM

Btc 5800 leri kırarsa ne varsa stop yapıp alttan tekrar almayı düşünüyorum aslında pek stop yapmam ama bu sefer ciddi durum.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 13, 2018, 07:47:26 AM

çok komiksiniz gerçekten şöyle başlıklara eğlence amacı ile giriyorum. evet altcoinler çöktü ..büyük rezalet yazıklar olsun hede hödö. tamam hadi şimdi  fudunu yapan satıp çıksın arkadaşlar site kasıyor lütfen yani
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: