Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:00:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ünlü kripto para yatırımcısı İstanbul’a geliyor  (Read 192 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
October 12, 2018, 08:28:12 PM

Ünlü kripto para milyoneri Ian Balina, Kucoin‘in sponsorluğunda gerçekleştirilen Ian Balina Dünya Kripto Turu kapsamında Kasım ayında İstanbul’a da uğrayacak.

2 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan etkinliğin nerede olacağı henüz netlik kazanmadı. Etkinliğe şuradaki adres üzerinden ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

Ian Balina, Blockchain ve kripto para alanındaki etkili isimlerden biri. 100x Advisors’ın kurucusu olan Balina, halihazırda MetaHash, Phantasma Protocol, Nucleus Vision ve Pareto Networks’e danışmanlık yapıyor.

Balina, geçtiğimiz Nisan ayında bir hack saldırısı ile gündeme gelmişti. Milyoner yatırımcı, hesabının ele geçirildiğini iddia etmişti. O dönem, Balina’nın 2 milyon 910 bin dolar değerinde portföyü bulunuyordu.

Balina olayın ardından “Para için endişelenmiyorum, dersimi aldım ve şu anda sadece hacker’ı yakalamakla ilgileniyorum.” demişti.

Haber linki : https://uzmancoin.com/bitcoin-ian-balina/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
mobilewalk
Member
**

Activity: 297
Merit: 10

View Profile
October 13, 2018, 12:55:36 AM

niye gelmesinki turklere 20 bin dolarda 3 milyondan fazla bitcoin kakaladilar fiyati dusurduler:) altcoinlere yatirilan paradan bahs etmiyorum bile
turkiyedeki ekonomi kriizin bir payida su kripto balonlari
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:09:23 AM

Bu adamdan iğreniyorum.Para alamadığı her coine bok atıyor .Para aldıklarınıda allayıp pulluyor.Zaten borsalar dolandırıcıların en başı.GO HOME BALİNA

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
October 13, 2018, 04:10:02 PM

Böyle bir kişinin varlığından habersizdim ancak ismi bayağı manidarmış. Önceden tanıyanlar genelde kendisini iyi anmıyorlar. Türkiye'ye gelmesiyle bizim insanlarımıza yine de ne kadar katkısı olursa o kadar iyi

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 13, 2018, 06:42:09 PM

Türkiyede bitcoin yatırımcısı çok fazla.Ruslara asla yetişemeyiz ancak biz de fena değiliz hani. Çoğu yatırımcı ülkemizde çok bilinçsiz. Ev,araba kazandık laflarını duyanlar balıklama atladı bu işe gerçi ama,Türkiye önemsenebilir bir unsur aslında.

▔▔▔▔▔
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
October 13, 2018, 08:53:43 PM

Turkiye kripto paraya ilgi duyulan ulkeler arasinda en yukseklerde oldugu zaten biliniyor.  Hal boyle olunca gelmemesi sacma olurdu.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
October 13, 2018, 08:59:30 PM

Yaklaşık 3 milyon parası vardı demek. Bu çok büyük rakam. Cüzdanını aramıyormuş bile. İlginç... 3 milyonun peşine düşmediğine göre ciddi bir varlığı var demektir.
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
October 14, 2018, 12:00:58 PM

Ülkemizde de bunun gibi adamlar var mı? Var.
Para yapamadıkları projeleri boklayıp, kazanç elde ettikleri projeleri yukarı yukarı taşıyorlar, ne güzel.

En son Binance toplantısında insanların sorduğu sorular orada olan ve kripto para sektörüne "uzun yıllarını" vermiş kişilerin hoşuna gitti mi bilemiyorum! Yaş ortalaması küçük kişilerin ve özenle seçilip öne oturtulmuş tiplerin katıldığı, Binance şöyle güzel, Binance şöyle büyük demekten öteye gitmeyen ve planlandığı kadar sürmeyen "saçma-sapan" bir buluşmadan öteye gidememişti.

Bu da muhtemelen benzer bir konu etrafında dolaşacaktır. Binance buluşmasında da gördük ki, kendini popüler sanan ve bu işlerden anladığını sanan kişiler halen daha mevzuya hakim değil, sadece olayın etrafında dönüyor, yazık.
quocsi
Full Member

Activity: 360
Merit: 100

View Profile
October 14, 2018, 05:41:41 PM

Şaşırtıcı bir şekilde, bunun olmasını beklerim. Bu aktivite piyasayı daha iyi hale getirebilir. Bu karakter gerçekten elektronik para üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ama kimliği az bilinir.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 15, 2018, 04:13:17 PM

maşallah bu balina kripto ayağına iyi gezdi. hergün başka memlekette gününü gün ediyor.
helal olsun ne diyelim at binenin kılıç kuşananın demiş atalarımız nede olsa.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
October 15, 2018, 04:53:22 PM

Kendi cüzdanında ki paraları çaldıtmıştı bu adam. Sonra pundi den iyi vurgun yaptı. Pareto konusunda da çok başarısız oldu.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
October 15, 2018, 09:50:43 PM

sonuçta bütün bunlar yaşanırken cebini doldurup güzel vakit geçirmeye devam ediyor mu ediyor bu yüzden saygı duymak lazım adam sonuçta başarılı biri. ayrıca türkiye en çok yatırım yapan ülkelerden biri bizim halkımız kripto paralara çok ilgili

Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
October 16, 2018, 08:02:11 AM

sonuçta bütün bunlar yaşanırken cebini doldurup güzel vakit geçirmeye devam ediyor mu ediyor bu yüzden saygı duymak lazım adam sonuçta başarılı biri. ayrıca türkiye en çok yatırım yapan ülkelerden biri bizim halkımız kripto paralara çok ilgili

Adam tüm dünyayı dolaştı gerçekten eskiden ICO  lar için takip ederdim sonradan ICO kazandırmaz oldu zaten.

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 16, 2018, 03:44:55 PM

ne yapmayı planlıyor istanbulda acaba. büyük ihtimal yine bir spekülasyon gelecek hadi hayırlısı.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 16, 2018, 04:53:20 PM

Bu adamı hiç takip etmedim, edeceğimide hiç sanmıyorum. Adamın tipinden samimiyetsizlik akıyor. Mcafee ve bunun gibi adamlar havadan milyonlar kazandı bu sektörden ama faydalı tek bir şeyleri olmadı. Para aldıkları projeleri shillediler sadece.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: