Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:38:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: şuan piyasanın son sabırsızları eleme zamanı  (Read 1237 times)
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 14, 2018, 09:11:41 PM

Bende böyle düşünüyorum eleye eleye sonlara gelmediler bitirdiler gibi artık kimse çıkmıyorda piyasadan son paralarını topladılar yakındır boğa gelmesi buranın altınada düşerse magmaya kadar gider çünkü
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 14, 2018, 09:20:40 PM

zaten bu piyasada kural olarak herkesin sattığı zaman alacaksın, herkes alıyorsa satacaksın.bu nedenle yavaş yavaş alım yapılmaya başlanabilir.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
October 14, 2018, 09:44:02 PM

Şu müneccimler artık bir bitsin rica ediyorum. Periyodik aralıklarla bu tip umut tacirliği yapmayı bırakın artık. 6. hissiniz çok güçlüyse basın parayı alın neye göveniyorsanız. Ha yok dayanak noktan varsa açıkla bizde bilelim.
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 14, 2018, 10:37:12 PM

Şu müneccimler artık bir bitsin rica ediyorum. Periyodik aralıklarla bu tip umut tacirliği yapmayı bırakın artık. 6. hissiniz çok güçlüyse basın parayı alın neye göveniyorsanız. Ha yok dayanak noktan varsa açıkla bizde bilelim.

Şimdiye kadar hep böyle olduğu için çoğumuzun ümidi var bence .

zaten bu piyasada kural olarak herkesin sattığı zaman alacaksın, herkes alıyorsa satacaksın.bu nedenle yavaş yavaş alım yapılmaya başlanabilir.

Normal piyasalar için doğru diyorsunuz fakat bu piyasada herkezin yaptığını yapacaksınız .
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 14, 2018, 10:58:30 PM

Ay sonuna doğru bir hareketlenme başlayıp, kasımda boğaya gireceğimizi düşünüyorum. Biraz daha sabretmek gerekiyor.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 14, 2018, 11:23:40 PM

Vallla bu yıl sonu iyi şeyler olacak mı bilmiyorum. Ama ileriki süreçte kesinlikle ciddi bir yükseliş olacağını ben de düşünüyorum. Bu süreç ne kadar uzarsa tabi bu dediğiniz eleme olayının boyutu çok büyük bir kitle için geçerli olacağına inanıyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 14, 2018, 11:37:52 PM

Nerede ise bir sene olacak.Artık bu kadar direndikten so ra pula dönen yatırımını satan olursa bir daha o fiyattan alamaz.Elenmiş olur zaten.Hareketlenme başladı altlarda artık sırası gelen gidiyor.

████████████         AVXChange         ████████████
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 15, 2018, 12:49:17 AM

Bu bekleyıs herkesı bır sekılde kayıplara surukluyor ya pes ettırıyor ınsnaları yalnış seçımler yapmamızı sağlıyor ınsallah daha guzel olur hersey ılerı zamanlarda.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 15, 2018, 06:22:21 AM

Diğer borsaları bilemem ama Binance de sanki boğa sezonu ufaktan başladı gibi.Bir çok coin de küçük çaplı boğa hareketini gördük ve görmeyede devam ediyoruz.Kimileri 4x yaptı,kimileri 2x .Geçen gün Binance nin ceosu da açıklama yapmıştı boğa sezonunu son çeyrekte görücez diye
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 15, 2018, 06:37:08 AM

Ya hep bu son , bu sefer tamam , artık daha düşmez dedikçe düşüyor da düşüyor. Düşüşün nereye kadar oalcağını bilmiyoruz ama bu son olsa da olmasa da şu an itibariyle  zaten beklemedeyim.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
October 17, 2018, 02:22:05 PM

sabreden kazanır.zararına satanda ilerde fiyatlar yükselince satmasaydım keşke diyecektir. Grin

Bitcoin
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 17, 2018, 02:34:14 PM

Elbet bir yerde yukarı yönlü patlama olacak ama ne zaman belli değil. Sabırlı olmakta fayda var. Ben en kotu Kasım ayı gibi hareketin başlayıp Ocak ortası ya da sonuna kadar yükseliş olacağı kanısındayım

Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
October 17, 2018, 10:19:35 PM

Katılıyorum 2019 a güzel bir giriş yapalım artık. Çünkü baya bir süredir piyasa ölü , sürünüyoruz. Bekleyip neler olacağını göreceğiz.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
October 18, 2018, 12:42:37 PM

Eleme zamanı diye diye 8 ayı bitirdik zaten yeniler gitti artık bakiye tutanlar muhtemelen eski yatırımcılar artık bu fiyattan da bozacak değiller artık bir  hareket gelmesi lazım.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 18, 2018, 01:01:05 PM

umarım haklısındır. Bekleyeceğiz başka seçenekler daha can sıkıcı tek yol şu anda beklemek gibi görünüyor. Al/sat yapmak sanki kazandırıyor gibi görünüyor ama bir terste kalınırsa can sıkıcı olabilir.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 18, 2018, 02:13:36 PM

hay eline sağlık duygularıma tercüman bi yazı olmuş.

şubatta bi peydah oldu bu müneccimler hala bitmiyor.neymiş 2019 çok güzel geçecekmiş ne alakaysa ?
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 18, 2018, 02:31:51 PM

Sadece tahminler yapılıyor kimse ne olacağını önceden bilemez. Pazar kendi kendine umut vadediyor yeterince kişilerin yüksek beklentisi neticeyi değiştirmeyecek. Daha önce market defalarca düştü yükseldi.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
October 18, 2018, 02:35:58 PM

çevremde gördüğüm bitcoini zirvede alan tayfa yavaştan bunu nasıl satarız diyor yani onlar bile elden çıkarma peşinde olduğundan başlığa hak veriyorum. Yalnız bitcoin fiyatını belirleyen başka faktörler de var. En büyük etkenlerden biri manipülasyon hacmin düşmesi onların işine gelir düşük hacimli market yukarı aşağı kolay oynatılır, dikkat edin aylık periyotlar içinde ne zaman hacim çok düşse arkasından sert bir hareket geliyor yani özelikle hareketi yapacağı zamanı bekliyor adam. Şimdi yüksekten alıp bekleyen deneyimsizlerin çoğu elenmiştir ama satmayan kitle de vardır bu hacim hareketlerinin daha uzun süre devam edeceğini düşünüyorum 2015 gibi yıl sürer mi belli değil ama hacimsizlikte aşağı yönlü de oynatabilirler ama düşse bile uzun soluklu olmaz sanıyorum 6bin altı zaman geçtikçe güçlenen bir direnç zorlayacaklar ama yükselişe yakın olduğumuz yönünde bir sinyal de görülmüyor.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
October 18, 2018, 02:39:03 PM

Şu yılın sonuna gibi küçük bir boğa gele bilir zannimce. BTC minumum 15k-ni görse piyasa biraz canlanır.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 18, 2018, 02:47:23 PM

Eleye eleye piyasada yakında kimse kalmayacak böyle giderse. Sürekli geldi ha gelecek ha derken 1 yıl geçti nerdeyse. 2020-2021 gibi küresel ekonomik kriz bekleniyor, işin güzel tarafı bitcoin blok yarılanması da o döneme denk geliyor. Birşeyler olacaksa orda olur ya uçarız ya patlarız.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: