Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:32:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: BALONLARIN ANASI : ETHEREUM (Tam bir ANAÇ )  (Read 701 times)
Beginner85
Newbie
*

Activity: 247
Merit: 0

View Profile
October 16, 2018, 10:10:34 PM

hesap kitap yapmayı bilmeyenlerin açıklamasıdır eğer aklı başında biri varsa  grafik okumayı da biliyorsa %90 değil tam tamına 3x düşüş gerçekleştirdi. ki %90 dan fazla yapar ancak bana soracak olursanız diğer altcoinlere göre hala iyi direnç gösteriyor.

ben usd değil btc fiyatına bakarım ki olması gereken de odur.

Hocam githup tan https://github.com/sammy007/open-ethereum-pool/issues/399 bu konudaki senmisin digiuzman ben eğer çözemediysen havuz işini yardımcı olayım.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 16, 2018, 11:27:41 PM

Abi saçmalamayın ethereum balon falan değil asıl balon xrp mileti eline verip verip çekiyorlar birde şaşalı bir biçimde merkeziyetçiliği övüyorlar şu piyasada en az balon olan 2. coindir ethereum birincisi zaten belli.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 17, 2018, 06:04:45 AM

Bir şey göz önündeyseve düştüyse hemen yapıştır balon lafını eee diğerleri katladıkça katlıyormu piyasanın genel haline bakın bu piyasada gerek al/sat gerek ico lar gerek mining gerekse de birikim olarak eth tercih ediliyor ve 2. olmasının haklı bir nedeni var. XRP ile ne yapıyorsunuz kuzum??
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
October 17, 2018, 06:26:55 AM

Balon o yüzden coinmarketcap sıralamasında 2. sırada bulunuyor. Bitcoin destekçisi ne kadar varsa bi o kadar da eth destekçisi var. Bunu unutmamak lazım.

mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
October 17, 2018, 08:28:32 AM

Yalnız bu kaybı sadece ethereum değil hemen hemen her alt coin yaşadı burada ki problemin sadece ethereum kaynaklı değil genel çaplı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 17, 2018, 08:53:29 AM

Ethereum tam bir anaç. Dediklerine katılıyorum. Beni en fazla zarar ettiren coindir kendisi. Fiyat düştükçe azar azar Ethereum topluyorum piyasadan fakat olmayacak böyle ortalama maliyetimi daha da düşüremeyeceğim. Bir noktadan sonra elimdeki nakit para bitecek ve piyasadan Ethereum toplayamayacak duruma geleceğim. Hatta sınırdayım. Mutlaka fiyatın artması lazım.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
October 17, 2018, 08:58:00 AM

Kral dediğiniz Ethereum 200'den yukarı başını kaldırdığı gibi indiriyorlar yumruğu. Geçen yıl bugün BTC: 5687$ - ETH: 330$
Her an 100'lü rakamlara bile inebiliyor. Daha neyi konuşuyorsunuz?
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 17, 2018, 03:48:14 PM

bunun bana göre sadece ethereumla alakası yokki bu her yerde böyle meslea düşün dolar 7.20 deyken dolar alanı düşün dolar 10a gidecek diye alan kafa öyle şey olur mu halbuki imkazsız ama adam bilmiyorki
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 17, 2018, 04:27:51 PM

Ethereum yine iyi piyasada tutunuyor. Bitcoin de nereden nereye düştü. Ama Bitcoine balon diyen yok. Yükselince iyi düşünce kötü.
marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
October 18, 2018, 02:48:44 PM

Ethereum'un kendisi balon değil ancak fiyatını 1400 usd yapan manipülatör balinalar balon. Onlar olmadan elektronik para marketi sağlıklı büyüme koşularına hakim olarak büyümesini sürdürür. Ethereum anaçtır gelecekte var olur.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
October 18, 2018, 04:32:36 PM

Ethereum balon değil fakat elinde ki fırsatları iyi değerlendiremedi. Vitaliğin bütün saçma sapan açıklamalarını tek tek buraya yapıştırmak mantıklı olmaz.

Ama başlıcaları;

- Madenciler konusunda forka karşı çıktı ve asic cihazlara göz yumdu.

- Bitcoin ve Ethereum blockchainleri berbat dedi.

- Piyasa 2017’deki gibi bir büyüme bir daha yaşamayacak dedi.

Adamın ne dediği, ne yaptığı belli değil.

Büyük başlar böyle ergen ergen konuşan adamın projesine para yatırıp risk almaz. Küçük yatırımcı ise överek kendini boşuna yorar.

En azından benim fikrim bu yönde.

Bitcoin / Ethereum / Monero
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 19, 2018, 06:22:14 PM

Ethereum scam ico projelerinin patlaması yüzünden talep azalması yaşayarak bugün görülen fiyata düştü. Ne zaman icolara çeki düzen gelir o zaman Ethereum olması gereken fiyata döner

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: