Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:28:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Mod Güzel arttı Sırada ki ?  (Read 631 times)
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 13, 2018, 06:50:30 PM

Modum güzel arttı.Ben 3 gündür al-sat yaparak birşeyler kazandım.Piyasa da çok düşen ve gelecek vaat eden coinler yavaş yavaş toparlanıyor.Toparlanırken de pump yemesi kaçınılmaz oluyor.Modum dan sonra Monetha'ya girdim.Bakalım onda bir şeyler olacak mı.Icodan beri yatırımcısını terste bırakan ve bir türlü artmayan Monetha.Zararda olanların satmaması yüzünden piyasada satış baskısı oluşmuyor.Kolayca pump yiyebiliyor değerlenebiliyor.Ekipte iyi çalışıyor.
Benim şu anda tercihim Monetha'dan yana.Aion ile ikisi arasında gelgit yaşadım ama Monetha da karar kıldım.
Varsa şu coin artabilir sebepleri ile yazarsanız bu artışlardan bizde nasibimizi alırız.
Herkese bol kazançlar.
1714746539
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714746539
Reply with quote  #2

1714746539
Report to moderator
1714746539
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714746539
Reply with quote  #2

1714746539
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 13, 2018, 06:57:09 PM

Ravencoin : 31.10.2018 Asset Aktivasyonu var, 500 RVN karşılığı token yaratımı başlayacak.

GVT : 31.10.2018 Trading platform açılıyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:01:22 PM

Monethayı bende çok uzun zamandır bekleyenlerdenim fakat hiç bir zaman monetha da düzgün, iyi bir hacim oluşmadı, garfikler iyi gösterdiği dönemde bile iyi bir hacim yakalayamadı, 2500 lerden geldi buralara, umarım bu sefer olur, garip olanda belirttiğiniz gibi ekibi çok iyi çalışıyor ama reklamlarını yapamadılar bir türlü.

tayfundeniz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 13, 2018, 07:02:53 PM

Ayrıca arkadaşlar ay sonu Sia coinin hard forku var.Fiyata yansıması nasıl olur.Şu an borsaların forku destekleyip desteklemeyecekleri belli değil.Bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yazarlarsa bilgileniriz.Yine arttıktan sonra niye haberimiz olmadı denmesin.Sia coini takip eden arkadaşlar fiyata yansıması nasıl olur.Beklenti nedir.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:14:34 PM

uzunca bir süredir altlarda kıpırdanma hareketinin ardından büyük bir düşüş yaşanıyor. tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. dikkatli olmakta fayda var.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 13, 2018, 07:34:17 PM

Artmayan pek bişey kalmadı binance da bu sahneleri görmeyeli çok olmuştu gerçekten gözümüz gönlümüz açıldı inşallah böyle devam eder de 10 aydır kararan içlerimiz biraz açılır

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:53:10 PM

Sırası Gelen gidiyor bence. Acele etmemek lazım. İllaki elimizdeki bir altcoin de, birileri tarafından pump yapılacak. İster boğa gelsin ,ister Ayı gelsin, illaki alıp yukarı kaldıracaklar onu. Önemli olan yanlış işlem yapmamak.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:58:51 PM

Elimde birşeyler var ama korkuyorum ya terste kalırsak diye. Modum güzel arttı evet biz binemedik trene ama pek binebileceğimiz de yok bu gidişle. Her çıkış başlıyor dediğimizde daha da geri gittik korkuyorum artık demeye bile.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 13, 2018, 10:31:40 PM

Bende monethanın çıkışını sürdüreceğini düşünüyorum.700 satları geçecek gibi duruyor.Güzel alımlar gelirse ani yükselişlerle güzel rakamlar görür.

████████████         AVXChange         ████████████
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 13, 2018, 10:41:32 PM

bence monethaya çok fazla umut bağlamayın derim. benim de elimde bir miktar var ama zaten bedavaya geldiği için tutuyorum elimde. bu piyasadakş en büyük pişmanlıklarım monetha ve wavesdir. ikisindede gereksiz ve uzun yere bekledim ama hiçbir şey olmadı maaalesef
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 13, 2018, 10:42:53 PM

monetha beklenen çıkışı şu an için yapamamış olabilir ama yapamayacağı anlamına gelmez. ekip iyi çalışıyor. çıkardıkları ürünü de geliştirme aşamasındalar ve devamlı aktifler. ben güzel yerlere gelebileceğine inanıyorum
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 13, 2018, 10:46:56 PM

Monetha uzak durulması gereken tokenlardan biri, çok daha iyi projeler varken hiç bulaşmamak en iyisi.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
icohaberleri
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 2

View Profile WWW
October 13, 2018, 11:48:38 PM

Monetha uzak durulması gereken tokenlardan biri, çok daha iyi projeler varken hiç bulaşmamak en iyisi.

Hocam hangi projelerden bahsediyorsunuz? Fikirlerinizi paylaşma imkanınız varsa biz de bir araştıralım.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 14, 2018, 08:24:20 AM

Monetha için ben de çok olumlu değilim. Haaa bana para kazandırdı. 7 centten alıp 21 centten sattım 2017 de. Ama gene de bir şey diyemem herkesin kendi tercihi.
Ben de binance daki koinler üzerinden al-sat yapmaya çalışıyorum. Ve şu ara augur u takip etmeye başladım. Diplerde ve doğru dürüst yükselmemiş. Ben olaya sadece teknik analiz gözüyle bakıyorum. Bir de binance da işlem görmesi bir nebze de olsa güvenilir olduğunu kabul ettiriyor bence.  Augur hakkında bilgisi olan var mı? Ne düşünürsünüz ?
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 14, 2018, 08:35:11 AM

Monetha'nın imza kampanyasına girmiştim. Hala elimde tutuyorum ve satmıyorum. Kaç ay oldu bilmiyorum fakat istemeden de olsa sanırım uzun vadeli Monetha Holder'ı oldum. Aslında biraz daha fiyat artarsa satacağım fakat yine olmayacak biliyorum. Bu altcoin çöplüğünden çıkış yok mu beyler?

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 14, 2018, 08:42:43 AM

Sanki sıradaki INS olabilir mi? Ufaktan tatlı tatlı fiyatı artıyor ama o da çok düşen tokenların başında geliyor. Belki ICON'da olabilir. Umarım bu artışlar sıklaşır, herkes zararını kapatabilir.
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

View Profile
October 14, 2018, 10:16:47 AM

Monetha dan %10 ile çıktım.Şu an iki coin var artmasını beklediğim.Yarın Pundix'in 15 Ekim büyük duyurusu var.Güzel bir artış gelebilir.Ayrıca İns güzel bir seviye düşerek alım bölgesine yaklaştı.İkiside biraz toparlanma yapabilir.Kar gördüm mü alıp çıkmak en güzeli günlük kovalayanlar için.Tabi burası kripto piyasası terste de kalabilirsiniz.Terste kalsanız bile uzun vade de kazandıracak coinler bunlar.Kendi araştırmanızı yapın.Son söz sizin olsun her zaman.(YTD)
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 14, 2018, 10:19:17 AM

MDA  hareketleri nasıl arkadaşlar

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
October 14, 2018, 10:20:24 AM

Monetha neredeyse %95 değer kaybı yaşadı diye biliyorum. Tüm olumsuzluklara rağmen ekip iyi niyetli bir şekilde çalışıyor. Boğa geldiğinde Monetha'dan bende iyi bir yükselme potansiyeli bekliyorum.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 14, 2018, 10:56:31 AM

Binancede piyasanın durgunluğunda kar etmek için hergün bir coin pumplanıyor gibi. Gelişmelere bakıyorum coinin yeni bir gelişme olmamış . Ama fiyat nedense artışa geçmiş.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: