Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:41:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: YÖNETİMİN SEREFSİZLİGİ  (Read 318 times)
fbmania19 (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 13, 2018, 07:07:35 PM

Admin denen şerefsizler kafalarına göre hesap banliyorlar bu kadar şerefsizlik olmaz, o kadar emeği silip atıyorlar yazık ya neye göre banladiniz açıklama bile yok itiraz etsen cevap yok bokunu cikardilar, bu kaçıncı sadece ben olsam içim yanmaz kaç kişinin hesabını ortada hiçbir şey yokken banlamak nedir gotunuze sokun bitcointalkinizi....
1715002904
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002904
Reply with quote  #2

1715002904
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715002904
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002904
Reply with quote  #2

1715002904
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 14, 2018, 10:26:39 AM
Merited by ekiller (1)

Sakinleşin arkanıza yaslanın hocam, ban sebebinde ne yazıyor ? Sürekli sağdan soldan kopyala yapıştır yazı paylaştıysanız veya airdroplar için sürekli proof mesajları attıysanız yeni gelen kurallar çerçevesinde banlanmış olabilirsiniz geçmiş olsun. Kafalarına göre değilde kurallara göre banlanmışsınızdır, tabi kuralları okumak gibi bir alışkanlık olmadığı sürece normal. Yediğiniz kırmızı renkli ban sebebinin altında kuralı gösteren bir link vardır, girip okuyun.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
October 14, 2018, 12:11:16 PM

Admin denen şerefsizler kafalarına göre hesap banliyorlar bu kadar şerefsizlik olmaz, o kadar emeği silip atıyorlar yazık ya neye göre banladiniz açıklama bile yok itiraz etsen cevap yok bokunu cikardilar, bu kaçıncı sadece ben olsam içim yanmaz kaç kişinin hesabını ortada hiçbir şey yokken banlamak nedir gotunuze sokun bitcointalkinizi....

Ayakbastı parası vermek zorundasın 10/50$ arası birşey at hesaplarına işin garanti olsun. söv say grupda birsey olmuyor.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Cryptoeyee
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
October 14, 2018, 02:47:50 PM

Genel kuralları nereden görebiliriz bilginiz var mı?
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
October 14, 2018, 05:47:57 PM

Genel kuralları nereden görebiliriz bilginiz var mı?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=703657.0
fbmania19 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 15, 2018, 09:11:10 PM

Sakinleşin arkanıza yaslanın hocam, ban sebebinde ne yazıyor ? Sürekli sağdan soldan kopyala yapıştır yazı paylaştıysanız veya airdroplar için sürekli proof mesajları attıysanız yeni gelen kurallar çerçevesinde banlanmış olabilirsiniz geçmiş olsun. Kafalarına göre değilde kurallara göre banlanmışsınızdır, tabi kuralları okumak gibi bir alışkanlık olmadığı sürece normal. Yediğiniz kırmızı renkli ban sebebinin altında kuralı gösteren bir link vardır, girip okuyun.

Sakinlesecek ne var hocam, kurallara göre falan banlanmak yok hepsini okuyoruz merak etme airdrop yok proof yok kopyala yapıştır yok o kadar dikkat ettim ki bişey bulutlarda banlaniriz diye hiç bişey olmadan banladilar ben in gibi en az on arkadaş tanıyorum gruplardan, sebepsiz Ban hayır mesaj yazarken bile seçici yazdım ya sende bunlara destek olduğunu sanıyorsun ama Ban yerseyn gorusuruz
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 15, 2018, 10:00:40 PM

İyi de senden başka "sebepsiz banlandım" diyen yok, böyle bir keyfi banlama furyası olsa forumda kızılca kıyamet kopardı, banlananlar neden dolayı olduğunuı biliyorlar (haklı, haksız meselesine girmiyorum, o başka bir tartışma konusu).
Çok büyük bir suçlamada bulunduğunun farkındasın değil mi?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
fbmania19 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 16, 2018, 07:09:54 AM

İyi de senden başka "sebepsiz banlandım" diyen yok, böyle bir keyfi banlama furyası olsa forumda kızılca kıyamet kopardı, banlananlar neden dolayı olduğunuı biliyorlar (haklı, haksız meselesine girmiyorum, o başka bir tartışma konusu).
Çok büyük bir suçlamada bulunduğunun farkındasın değil mi?

Valla arkadaşım sebebini bile yazmamislar boş boş konuşuyorsun yok kıyamet koparmış bounthivenin grubu var en az 15-20 kişi sebepsiz banlandigini yazmış gayet açık ve net sebepsiz fbmania kullanıcı adim bilmiyorum girip bakabiliyor musun mesajlarıma bakamiyorsan linki bulayım
kamercelik26
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 16, 2018, 10:52:15 PM

Az önce başlık açmıştım ama şimdi bu başlığı fark ettim, kirlilik oluşturmamak adına kendi başlığımı sildim.

Benim de hesabım hiç bir neden gösterilmeksizin Theymos tarafından banlandı. Yaklaşık 2 hafta önce hesabıma giriş yaptığımda bu yazıyla karşılaştım:

you are banned from posting or sending personal messages on this forum.
You have been banned by a forum moderator. You may appeal here: banappeals-w6pquw43@theymos.e4ward.com

Söylediği adrese 3 4 mail attım ama hiçbirine dönüş yapmadı.

Bir yanıt alamamak daha çok sinirlerimi bozuyor, son zamanlarda bir çok kişinin banlandığını görüyorum, dediğiniz gibi o kadar emeği sebep bile göstermeden silip atıyorlar.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 17, 2018, 01:13:54 AM

Neden banlandığınızı merak edip vermiş olduğunuz fbmania hesabına baktım. yeni açtığınız fbmania hesabınız ile eski hesabınızın (mrmanyaks)neden banlandığını sormuşsunuz

Şu konu altında : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4775702.msg43122989#msg43122989 size mrmanyaks hesabınızın copy/paste içerikten ve o içeriğin merit almasından dolayı banlandığı yazılmış. yine fbmania hesabınız için aynı durum olabilir mi? bence yine böyle bir başlık açın sorun ne olduğunu size açık açık yazarlar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: