Bitcoin Forum
June 29, 2024, 08:13:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: btc 6200 usd den 7600 usd ye fırladı  (Read 738 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
October 15, 2018, 08:31:33 AM

yahu yine neler oluyor bu nasıl bir fırlayış nasıl bir pumpdır 6200 den 7680 e bir anda nasıl fırladı öyle : d sadece puromu yaktım ve grafiği izledim mutlu bir şekilde altlar için pek iyi olmadı tabi bu durum siz ne düşünüyorsunuz ?
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 15, 2018, 08:33:55 AM

usdt ile ilgili binanceden delist oalcak diye resimler dolaşıyordu en son sanırım usdt de olanalr direk btc ye geçti fiyat fırladı böylece ama sonradan yalan olduğu çıkınca bu defa dumplandı ortalık karışık biraz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 15, 2018, 08:39:26 AM

klasik kek parası topladılar yine.
7600 dan alan sığırlara geçmiş olsun.
usdt patlıyordan 50 kere ekmek yedi herifler millet hala aynı olayı nasıl yiyor akıl alır gibi değil gercekten.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 15, 2018, 08:40:30 AM

Grafiğine baktım 7680 e fitil atmış . Direnci kırdı ama geri çekilme yapıyor ama 6800 in üstünde kalsa iyi olur. Buraya inmedi normal. Arkadan bir alt coin cümbüşu gelirse tadından yenmez
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 15, 2018, 08:50:49 AM

Usdt patlar mı hiç arkadaşlar? Böyle haberleri kim yayıyor? Ne çok spekülatör varmış piyasada yahu. Bu arada fiyat iyi tutundu 6800 Dolar seviyelerinde. Umarım bu bir başlangıç olur ve önümüzdeki Kasım ayında da yükseliş devam eder. Artık hacim gelmesi lazım piyasaya çok yatay gitmişti fiyat zaten.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
October 15, 2018, 08:52:20 AM

İn,çık bi daha in. Oyuncak ettiler herifler. Biz de izliyoruz işte. Bir umut boğa mıdır lafları falan yine aynı diğerlerinde olduğu gibi. Geçti o aylarca süren boğa sezonları sanırım, yemyeşildi buralar bir zamanlar ya şimdi 1 gün yeşil ise 3 gün kan revan içerisinde maalesef piyasa. Yine bundan da ümidim yok. Kalacak buralarda yine, fırlasa ne olur ki? Bir ümit diyoruz ama sonuç yine hep hüsran...
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 15, 2018, 09:00:16 AM

Yine birileri güzel kazandı canı sıkılmıştı zirveden sattı millete aldırdı rahatladı şimdi keyfine bakıyordur adam şaka maka sadece spekülasyon borsası olduk sonunda başka yaptığımız bir şey yok artık
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 15, 2018, 09:04:53 AM

Tether bitiyor gibi geliyor bana. Sıra TUSD'da sanırım. Binance hacim artışları gelebilir birden. Bir çözüm mü bilmiyorum ama Tether'ın manipülasyon aracı olarak kullanıldığı artık herkes tarafından biliniyordu sanırım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 15, 2018, 09:06:18 AM

Bir süredir devam eden usdt problemi patlak verdi
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5048419.0

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ripplecanavari (OP)
Member
**

Merit: 37

View Profile
October 15, 2018, 09:07:14 AM

Tether bitiyor gibi geliyor bana. Sıra TUSD'da sanırım. Binance hacim artışları gelebilir birden. Bir çözüm mü bilmiyorum ama Tether'ın manipülasyon aracı olarak kullanıldığı artık herkes tarafından biliniyordu sanırım.

96 cente düşmüş fiyatı tetherde olan çoğu insan mağdur oldu umarım en kısa sürede tekrardan 1 usd ye sabitlenebilir
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 15, 2018, 09:17:59 AM

yahu yine neler oluyor bu nasıl bir fırlayış nasıl bir pumpdır 6200 den 7680 e bir anda nasıl fırladı öyle : d sadece puromu yaktım ve grafiği izledim mutlu bir şekilde altlar için pek iyi olmadı tabi bu durum siz ne düşünüyorsunuz ?
Düşüncem;
Neden herkes puro ve viski içiyor?
Hiç tütün ve marmara şarap içen duymadım. Puro+viski.
Şuandan itibaren tütün içmeye başlıyorum. Purolar size kalsın.

...
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
October 15, 2018, 09:34:18 AM

Alt coin için ne kadar iyi olmasa da bitcoin belirli noktalara gelecek ki diğer coinlerde bundan payını alsın. Bence şuan ki durum sadece kısa çaplı vurgunlardan biri. Belli ki bir süre daha bu seviyelerde devam edeceğiz.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 15, 2018, 09:57:29 AM

Btc'den beklenen bir hareketti.Btc belli bir seviyeye kadar çıkabilir.İnişler çıkışlar al-sat imkanı veriyor.Altların artması için önce BTC'nin güzel bir seviyeye yükselmesi lazım.Bugün olan bu.Altcoin pumpları çekiyor usdt'dekileri.Btc'ye geçiş hızlnıp altcoinlere dağılımı gelir yakında.Boğa sezonu geliyor düşünce bu.Bu seferde yanıltmaz bizi umarım.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
October 15, 2018, 10:21:53 AM

CMC'ye bakıyorum bugün 6965 olmuş en üst tepesi. Şu anda da 6600 seviyelerinde. Yani ne yaparsan yap BTC hiç bir şekilde şaha kalkamıyor veya yükseldiği yerde sabit kalamıyor; az biraz çıkıyor sonra hooop cumburlop aşağı.. Kar satışları artık hedefleri küçülttü, bekleme süresini azalttı. Bu sebepten kimse boğa moğa beklemesin bundan böyle..
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 15, 2018, 10:27:10 AM

Milleti terste bırakmak için güzel pumplıyorlar ama sonunda nasıl bir tablo bizi bekliyor oraya bakmak lazım, tam da boğa beklentisinin oluştuğu bir zamanda gerçekleşen yalancı baha umutları iyice suya düşürebilir.

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 15, 2018, 10:59:00 AM

Bu seferde tether saçmalığı yüzünden. Haftada 1 aha boğa geldi diyoruz sürekli saçma olaylardan. ben artık çok karamsar oldum bir günde piyasaya 50 60b dolar girmediği sürece boğa yoktur demek benim için

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 15, 2018, 11:08:14 AM

USDT'ye ilişkin ortalıkta dolaşan haberler etkili oldu. Bence bazı borsaların delist edeceği söylentisi yalan. Buna hazırlıklı değil ortam şu anda.
Ayrıca ben şunu anlamıyorum: aylardır 7000 doların altında dolaşan BTC'yi kimler 7500'den aldılar ki? Hangi akla hizmet, komedi resmen Smiley
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 15, 2018, 11:58:28 AM

Tether ile ilgili kötü haberler dolanırken piyasayı yükseltmeye çalışıyorlar çok dikkatli olmakta fayda var her an her şey olabilir çünkü bu piyasa da

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
October 15, 2018, 12:32:35 PM

Tetikte olmak lazım trade yapan varsa stoplossları unutmayın arkadaşlar, ben sadece izledım çok hızlı hareket etti btc. Olan yine altlara oldu her şekilde her daim düşmesini becerebiliyorlar
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 15, 2018, 02:27:19 PM

Tether koptu ve böyle oldu. Gerçek hayatta da bu böyle değil mi zaten. Mesela dedemiz öldüğünde miras bize kalır ve bir şekilde değerlendirmek için bir yerlere kaydırırız. Buda öyle bir şey oldu. Tether öldü varisleri üstleniyor. Güvenli limandan kaçışlar hızlı olduğu için bugünde pompalanmış bir borsa gördük.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: